Tümünü Görmek İçin Tıkla

Sima Düğün Salonu

5.0 (2 Yorum)
None

Hakkında

Sima Düğün Salonu

Mutluluğa uzanan yolda adım adım ilerlerken yolunuza Sima Düğün Salonu (Can Düğün) ile devam ederek düğününüzü görkemli hale getirin! Sizler için özel sahne gösterileri ve kusursuz hizmetimizle unutulmaz bir gecenin en güzel başkahramanı olacaksınız. 1998 yılından beri başarıyla yürüdüğümüz yola aşk ve mutluluğun engin izlerini katarak devam ediyoruz. Bizlerle çalışan çiftlerimizi ailenin bir parçası olarak görüp samimiyeti hizmetlerimizin en baş hedefleri arasına koyarak bugün şehrin en modern salonları arasında yerimizi aldık ve sizlerle buluşmak için bekliyoruz. Planladığımız konsept fikirleri ve düğünden çok önce başlayacak olan hazırlıklarımızı gördüğünüzde emin ellerde olduğunuzu yürekten hissedeceksiniz.

Sima Düğün Salonu'nda Bambaşka Bir Düğün Gecesi Sizleri Bekliyor

Aşkınıza ölümsüz anılar eklemek için buluşacağımız platform çatısı altında Sima Düğün Salonu farkını en küçük detaya kadar hissedeceksiniz. Geniş konuk masalarında dostlarınızı yer sıkıntısı olmadan gruplandırıp yıllardır biriktirdiğiniz dost meclislerini gecenize neşeli şekilde katabilecek ve aileleriniz için protokol masası da oluşturabileceksiniz. Sizin kalplerde sevda gönüllerde heyecan olan tatlı telaşınız içinse düğünden önce gelin arabası süsleme ve gelin başı için özel kuaför hizmetlerimiz gece kapsamı içinde sizlerle buluşacak. Gelin hazırlık odasında gelinliğinizi giyip özel olarak seçtiğiniz modelde saçınızı yaptırırken oda içi hizmetlerimiz deneyimli servis personelleri tarafından ikram edilecek. Hayatın yeni dönemine zinde ve enerjin girmeniz için siz düğün saatine kadar dinlenmiş olacak bizde belirlediğiniz zevkli konseptin izlerini gecenize uygulamaya devam edeceğiz. Tüm gece devam eden eğlencenin izlerini diğer dostlarınıza ve aranıza katılamayan sevenlerinize izletmek için kayıtta olacak kameramız hd çekim yapacak ve kayıtlar gece bitiminden en geç 2-3 gün sonra teslim edilecek. 7 katlı pastanızda kayıtlarınız arasında tatlı renkleri ve ihtişamıyla alkışlarla ahenkli şekilde yerini alacak.

Sima Düğün Salonu'nda Kaç Kişiyi Ağırlayabilirsiniz?

Şık düğün konseptinize akraba ve dostlarınızın tümünü ortak edebilmek için 650 kişilik geniş konuk kapasitemiz bulunmaktadır. Masa düzenini dilediğiniz gibi kurgulayarak konuk kapasitenize uygun hale getirebileceksiniz. Masaların dekorasyonundaysa renkli kumaşlarla süslemeler yapılacak ve istediğiniz kumaş rengi uygulanacak. Masaların üzerini düğün dekorları süsleyecek ve ikramlarımız sınırsız şekilde servis edilecek. İkram menüleri isteğe göre zenginleştirilecektir.

Unutulmaz Bir Düğün Gecesi İçin Sima Düğün Salonu'na Nasıl Gelebilirsiniz?

İstanbul’un Ataşehir mevkiinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için en kolay güzergâh Piyale Paşa Bulvarı üzerinden İstanbul Çevreyoluna bağlanmak olacaktır. Toplu taşıma kullanmak isterseniz de her 7 dakikada bir hareket eden Kadıköy-Atakent otobüslerini tercih edebilirsiniz. Yâda Hamza Yerlikaya’dan kalkan 20Ü otobüslerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Tabi karşı yakadan gelecek konuklarımızın Marmaray veya Metrobüs hizmetini kullanarak ulaşmaları zaman açısından faydalı olacak. Sizin mutluluğunuz için durmadan yeni fikirler üretiyoruz. Hayatınızın her mutluluk dolu davetinde buluşmak dileğiyle..
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (2) 5.0

  • NM
    N**** & M****

    Sema düğün salonu, bir düğün salonundan beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Ekip çok iyi kendinizi ev konforunda hissediyorsunuz. Hepinize böyle bir düğün gecesi yaşamanız dileklerimle…

  • HG
    H**** & G****

    Süslemeler ve tasarım harika. Salon çok iyi dizayn edilmiş. Pisti çok geniş, nikah masasını herkes görebiliyor. Biz çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Konum

Aşık Veysel Mahallesi, Can Düğün Salonu, Ataşehir/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%