Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ünsal Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Ünsal Düğün Salonu

Aşk kervanıyla uzun bir yolculuğa çıktığınızda düğün için tek rotanız Ünsal Düğün Salonu olacak! Düğün hazırlıkları sırasında ferah ve samimi bir ortam arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Çiftlerimizle özel olarak ilgilenerek en güzel eğlenceleri düğün anılarınız arasında hatırlamanızı sağlıyor. Bunları yaparken de her detayı ve organizasyon tasarımlarını ince şekilde planlayıp sizleri haberdar edeceğiz. İçiniz rahat olarak hazırlıklara devam etmek birinci önceliğimiz olduğu için siz ne isterseniz onu gerçekleştireceğiz!

Ünsal Düğün Salonunda Hangi Etkinlikleri Gerçekleştirebileceksiniz?

Parlak ışıklar altında kusursuz bir gecenin altına adınızı altın harflerle yazdırmak için Ünsal Düğün Salonunu seçtiğinizde aklınıza gelebilecek her mutluluğu davet şeklinde kutlayabileceksiniz. Sünnet, nişan, kına, söz, balo gibi her davette hizmetinizde olup hayalleriniz için çalışacağız. Çünkü mutluluklarınızın coşkulu davetlerle kutlanması gerektiğine inanan güçlü bir ekibe sahibiz. Profesyonel kadromuz seçtiğiniz etkinlik türüne göre olması gerekenden daha fazlasını gecenize taşıyacak. Davetlerinizde eşi benzeri bulunmayan danslara imza atmanız içinde geniş pist alanımızda sizleri ağırlayacağız. Pistin çevresinde kolon bulunmaması da hareket sıkıntısı yaşamamanızı sağlayacak. Her şeyin sizler için tasarlandığı kapısından mutluluk bulutlarının yükseldiği gecede aksilik yaşanmasına asla izin vermeyeceğiz!

Modern Çizgilerle Oluşturulan Gecenizde Hangi Hizmetleri Vermekteyiz?

Tüm etkinliklerinizi gerçekleştirmeye müsait salonumuzda her davet bizler için çok ayrı önem taşır. Çünkü hepsinde bambaşka kalplerin mutluluk izlerini bulur ve dekore ederiz. Bu çalışmalar altında etkinliklerde verdiğimiz genel hizmetlerse;
 • İçecek
 • Tüm gece video çekimi
 • Masa/sandalye süslenmesi
 • Havalandırma sistemi
 • 7 katlı pasta
 • Tatlı/ tuzlu ikram
 • Servis personel hizmeti gibi tüm davetlerimizde ortak olarak gerçekleştirilen hizmetlere sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra 2 katlı otopark, asansör ve çocuklar için oyun parkı da salon içerisinde sizlere sunduğumuz imkânlar arasında olacaktır.

Ünsal Düğün Salonunda Kaç Kişiyi Ağırlayabilirsiniz?

500 kişiye kadar masa ve ikram kapasitesine sahip olan salonumuz kalabalık ailelerin ilgi odağı olmaktadır. Davetli listenizi bizlere ulaştırdığınız takdirde masa düzenimizi sizlere göre hazırlayıp pisti rahatça görebileceğiniz aralıklarla sandalyelerimizi yerleştireceğiz.

Peri Masalı Gibi Bir Davet Gecesi İçin Ünsal Düğün Salonuna Nasıl Gelebilirsiniz?

İstanbul’un Silivri bölgesinde bulunan salonumuza ulaşmak ve kaliteyi doyasıya yaşamak için özel aracınızla D100 karayolu ve Avrupa Otoyolunu izlemeniz yeterli olacaktır. Kendi muhitinizden navigasyonla rota oluşturduğunuzda zaman kazanmış olacaksınız. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız da Eyüp veya Alibeyköy bölgelerinden hareket eden 48A numaralı otobüslere binip oradan da 34BZ ve 303 numaralı otobüslere sırasıyla aktarma yaptıklarında oldukça kolay şekilde ulaşacaklardır. Silivri SGK Müdürlüğüne çok yakın olan salonumuz merkezde olmasından dolayı ulaşım konusunda sizleri asla zorlamaz. Aşkınıza ve mutluluklarınıza değer katmak için Ünsan Düğün Salonu olarak sizlerle günden güne kendimizi geliştiriyor, yanınızda olmaya devam ediyoruz! Adresimiz: Piri Mehmet Paşa Mah Ali Çetinkaya Cad Nil Center Avm Zemin Kat No 10 Silivri/İstanbul’dur.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

 • MS
  M**** & S****

  Ferah ve geniş bir salon, bir saniye oturmayacağınız için pistinin genişliği son derece önemli. Çok eğlenecek ve sunulan hizmeti herkese tavsiye edeceksiniz…

Konum

Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Ünsal Düğün Salonları, Ali Çetinkaya Cad., Silivri/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%