Tümünü Görmek İçin Tıkla

WOW Ensari Konağı

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Ayrıcalıklı Organizasyonlar WOW Ensari Konağı’nda

WOW Ensari Konağı, gerçekleştireceğiniz muazzam düğün organizasyonunda sizlere ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyuyor. Evlilik kurumu, insanlık tarihinin ilk dönemlerinden itibaren kutsal olarak kabul edilmiştir. Gelin ve damat adayları, iki hayatı bir kılacakları bu özel merasimi de mükemmel kılmak istemektedirler. Bu mükemmellik arayışı içerisinde düğün merasimi hazırlıklarına haftalar, hatta aylar öncesinden başlanmaktadır. Bu noktada çiftlerin ve onların ailelerinin en dikkat ettiği husus, gerçekleştireceği organizasyonun misafirlerini mutlu edecek nitelikte olmasıdır. Bununla birlikte hayatlarında yalnızca bir kere yaşayacakları merasimi mükemmel kılmak isteyen çiftler, arayışlar içerisine girmektedir. Çeşitli arayışlar ve çabalar sonucunda varılan noktada gelin ve damat, misafirleri ile birlikte unutulmaz dakikalar yaşamayı arzu etmektedirler. WOW Ensari Konağı, bu noktadaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak sizlere unutamayacağınız bir organizasyona imza atma vaadi veriyor. Eğer sizler de düğününüzü sıradanlığın ötesinde, tarihi dokuların süslemeleri içerisinde gerçekleştirmek istiyorsanız, WOW Ensari Konağı bu noktada yapabileceğiniz en iyi seçimlerden olacaktır. Tarihi düğün mekânları, sundukları ayrıcalıklı hizmetler ve uzun yılların günümüze aktarılmış olan yansımalarını barındırmaları nedeniyle son derece revaçta mekânlardan olmaktadır. Bu durum da bu mekânları, ayrıcalıklı bir düğün organizasyonu arayışında olan çiftler için vazgeçilmez mekânlar haline getirmiştir.

Düğününüzle İlgili Detaylarda WOW Ensari Konağı Yanınızda

Gittikçe modernleşen dünya içerisinde insanın sorumlulukları da her geçen gün artmaktadır. Günlük hayatın işleyişi içerisinde pek çok sorumluluğu bulunan insanlar, söz konusu düğün hazırlıkları olduğunda zorluklar yaşayabilmektedir. Çiftlerin uzun vaktinin harcanmasına sebep olan arayışlar, görüşmeler ve anlaşmalar, düğün hazırlıklarının mutluluğuna gölge düşürebilmektedir. Düğün Buketi, çiftlerin bu noktada yaşadıkları zorlukları sıfıra indirmeyi hedefleyen hizmet anlayışı sayesinde sizlere destek sağlamaktadır. Düğün fotoğrafçısı, düğün alanı süslemesi, orkestra gibi çeşitli ihtiyaçlarınızda sizlere destek sağlayan Dugunbuketi.com, organizasyonunuzda mükemmelliğe ulaşmanızı hedeflemektedir. WOW Ensari Konağı da bu noktada sizlere sunduğu çeşitli avantajlar ile ön plana çıkan mekânlardan olmaktadır. Çeşitli düğün paketleri, kına paketleri avantajları sunan mekân, düğün, sünnet, nişan, kına ve kokteyller gibi organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yapmaktadır. Sizler de Düğün Buketi avantajları sayesinde düğün hazırlıkları döneminizi stres unsuru yerine bir eğlence unsuruna dönüştürme imkânına sahip olabilirsiniz. Bu sayede gerçekleştireceğiniz organizasyonun mükemmelliğini de profesyonel ellere teslim ederek güvence altına alma imkânı elde edebilirsiniz.

Çeşitli Organizasyon Seçenekleriyle Eşsiz Organizasyon

WOW Ensari Konağı, misafirlerine sunmakta olduğu büyüleyici atmosfer ile gözde mekânlardan birisi haline gelmiştir. Burada gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda tarihi dokuların eşliği içerisinde misafirlerinizle birlikte mükemmel dakikalar yaşama imkânı elde edebileceksiniz. Bununla birlikte 450 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiniz mükemmel bahçede, pek çok organizasyonunuzu mutluluk içerisinde düzenleyebilirsiniz. Alanında uzman şefler sayesinde düğün öncesinde çeşitli menü tadımları yapabilecek, misafirlerinize damak zevkinizi de yansıtma imkânı elde edebileceksiniz. Alkolsüz menü seçenekleri arasından tercihlerinizi belirleyebileceğiniz mekân, yemekli ve yemeksiz organizasyon seçenekleri sunmaktadır. Tercihinizi yemekli bir organizasyondan kullanmanız halinde çeşitli kırmızı et veya beyaz et ile oluşturulan menüler arasından tercih yapabilme imkânına sahip olabileceksiniz. Bu sayede dostlarınız ile birlikte geçireceğiniz özel dakikaların hayâlini kurmaya şimdiden başlayabileceksiniz.

WOW Ensari Konağı Konumuyla Sizleri Büyülüyor

WOW Ensari Konağı, yalnızca tarihi düğün mekânı olmakla kalmıyor. Aynı zamanda bulunduğu çevre ve atmosfer sayesinde sizlere tarihi dokuları en yoğun şekilde yaşatıyor. İstanbul’un Eyüp bölgesinde bulunan mekân, barındırdığı tarihsel detaylar ile birlikte bölgenin tarihi dokusunu birleştiriyor. Merkezi konumu sayesinde mekânın adresi, nasıl gidilir gibi sorular da problem olmaktan çıkıyor. Kalenderhane Cd. No:6 Eyüp’de bulunan mekân, Eyüp İskelesi’ne çok yakın bir konumda yer alıyor. Bu sayede misafirlerinizin de bu bölgeye ulaşımı son derece rahat bir şekilde sağlanabiliyor. WOW Ensari Konağı için çeşitli uygun fiyat teklifleri, indirimler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dugunbuketi.com avantajları ile hayâlinizdeki düğünü organize etmeye şimdiden başlayabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • EC
    E**** & C****

    Konakta bir düğün yapmak fikri önce bende bir merak uyandırdı, sonra karşı konulmaz bir istek. Bahçesi mükemmel, hizmet ve tüm detaylar birinci sınıf, herkese tavsiye ederiz.

Konum

Kalendarhane Caddesi No:6 Eyüp İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%