Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yakuttaş Düğün Salonları

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Yakuttaş Düğün Salonları Hakkında

 Yakuttaş Düğün Salonları kına, nişan, düğün, kokteyl, mezuniyet balosu gibi tüm organizasyonlarda kusursuz hizmet anlayışını benimseyerek, özel günlerinizde mutluluğunuza mutluluk katmak için çalışıyor.  Düğün öncesindeki hazırlıkların sizleri hem yorabiliyor, hem de sizlere ummadığınız harcamalar yaptırabiliyor. Düğün davetiyesi, kına elbisesi, nişan kıyafeti, gelinlik ve damatlık, düğün arabası, gelin makyajı, damat tıraşı derken hayallerinizde yer etmiş düğün mekanından vazgeçmek zorunda kalabiliyorsunuz. Yakuttaş Düğün Salonları, sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için çalışıyor. Hayallerinizden vazgeçmek yerine burada farklı konsept seçenekleri ile dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Böylece hayal ettiğiniz organizasyona bütçenize uygun bir şekilde kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Yakuttaş Düğün Salonlarında Gerçekteştirebileceğiniz Organizasyonlar

 • Yemekli Organizasyonlar
 • Düğün Organizasyonları
 • Söz ve Nişan Organizasyonları
 • Kına Geceleri Organizasyonları
 • Sünnet Düğünleri
 • Çeşitli Partiler
 • Bayi Toplantıları
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Mezuniyet Törenleri ve Balo Organizasyonları
 • Baby Showerlar

Yakuttaş Düğün Salonları İle Ayrıcalıkları Yaşayın

Bir düğün salonundan farklı konsepte organizasyonlara yanıt verebilmesi ve bütçede kolaylıklar sağlayabilmesi dışında neler beklenebilir diye sorguladığımızda, en başta güler yüzlü ve deneyimli bir personel ekibinin olması geliyor. Yakuttaş Düğün Salonları, sizleri Ankara’nın en güler yüzlü ve deneyimli personel ekibiyle karşılıyor. Mekan aynı zamanda sizlere düğün orkestrası ve düğün müziklerine karar verebilme olanağı da tanıyor. Yakuttaş Düğün Salonları düğün, nişan, kına, mezuniyet töreni veya balo gibi tüm organizasyonlarınızda sizlere kaliteli ve konforlu hizmet anlayışını sunuyor. Mutluluğunuza katkıda bulunmak için en ince ayrıntıları dahi düşünüyorlar. En mutlu günlerinizi en güzel şekilde tamamlıyorlar. Ankara’nın kaplıcaları ve doğasıyla ön plana çıkan ilçesi Kızılcahamam, tarihi ve doğasıyla eşsiz bir nokta olarak değerlendiriliyor. Yakuttaş Düğün Salonları’nın Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde bulunması avantajı ile düğün fotoğraflarınızı, doğasıyla ve tarihi dokusuyla ön plana çıkan Kızılcahamam’da dış çekim olarak gerçekleştirebilir ve güzel bir fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz. Yakuttaş Düğün Salonları hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemiz üzerinden mekan ile iletişime geçebilirsiniz. Yakuttaş Düğün Salonları’nın tam adresi ise şu şekilde: Emek Mah. Bosna Hersek Cad. 33/1 Kızılcahamam, Ankara
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

 • SS
  S****

  Valla ne yalan söyleyeyim, ben sultanlara layık bir düğün istiyordum. Bu nedenle de düğün hazırlıklarım için hem çok mekan gezdim hem de çok fazla organizasyon sorumlusu ile konuştum. Bunca araştırmam arasında böylesine ihtişamlı böylesine eksiksiz hizmet sunacağını net bir şekilde vaad eden çok az mekan gördüm. Düğünümüzü iyi ki burada yapmışız diyorum şimdi. Gerçek manada sultanlara layık bir organizasyon oldu.

Konum

Emek Mah. Bosna Hersek Cad. 33/1 Kızılcahamam, Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%