Tümünü Görmek İçin Tıkla

Zeytin Kır Düğünü

5.0 (2 Yorum)
None

Hakkında

Zeytin Kır Düğünü

Herkes en az bir kere de olsa mutlaka kır düğünü hayali kurmuştur değil mi? Uçuş uçuş hazırlanan tüllerle süslenmiş bir kamelya ya da havuz başında, ormanın arasında Zeytin Kır Düğünü olarak bu hayalinizi gerçekleştirmek için buradayız. Kır düğünü denildiği zaman yüksek fiyatlar ve bazı kusursuzluk içermeyen organizasyonlar aklınıza geliyorsa hepsini silin kafanızdan. Çünkü Zeytin Kır Düğünü kadrosu size özel, uygun fiyatlı ve eşsiz bir gece yaşatmanın sözünü artık veriyor! Yeşil binbir tonundaki ağaçların arasında inci gibi bembeyaz masa ve sandalyelerin üstüne özenle hazırlanmış tüllerin uçuştuğunun hayalini kurun!  Hafif rüzgârın tatlı tatlı yüzünüzü okşadığı ve renkli renkli balonların bulunduğu bir organizasyonun içinde bulunmak istemez misiniz? Hayalinizde canlandırmanıza gerek yok, biz gerçeğini yapıyoruz! Bu ve bunun gibi onlarca konsepti Zeytin Kır Düğünü fotoğraflarından takip edebilir, hakkınızda detaylı fikir edinebilir ya da bizleri ziyaret ederek canlı canlı misafirimiz olabilirsiniz.

Zeytin Kır Düğünü Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Zeytin olarak biz 350 metrekarelik kapalı salonumuzda 250 kişiyi, 3000 metrekare açık alanımızda ise 1000 kişiyi misafir edebilmekteyiz. Benzersiz ışıklandırmamızla sevdiklerinizle yıldız gibi parlayacağınız bu gecede her şeyin tam da istediğiniz gibi olacağına söz veriyoruz! Masalar arasında tahtadan yaptığımız yolları, kır düğünü alanında yürümekte zorlanma ihtimali olan konuklarımız için özel olarak tasarladık. Mekâna giriş yolunda da kırmızı halı siz ve değerli misafirlerinizi bekliyor. Yemekli veya yemeksiz seçeneklerle gerçekleştirebileceğiniz düğün merasiminizde çocuklar ve diyabet hastaları için özel yemek menümüz de bulunmaktadır. Menüleri hijyenik ve işinin uzmanı ellerden çıkacak! “Acaba yeter mi” ya da “yemekler acaba soğuk, geç olur mu; istediğimiz gibi servis edilir mi?” sorularını asla düşünmeyin! Otelcilik deneyimi olan servis personellerimiz ile bu tarz endişelere mekânımızda hiç yer yok! Kişi sayısı oldukça fazla servis kadromuz ile tam zamanında ve sıcak sunum yapılacaktır; bundan asla şüpheniz olmasın! Kokteyl olanağı da sunan Zeytin Kır Düğünü, istediğiniz türde kokteylleri liste ile tarafımıza göndermeniz halinde misafirlerinizin davet masalarına mutlaka ekleyecektir.

Zeytin Kır Düğünü Nerededir ve Zeytin Kır Düğünü ’ne Nasıl Gidilir?

Kemalpaşa Asfaltı No:2 Kemalpaşa, İzmir adresinde yer alan Zeytin Kır Düğünü, navigasyon ile gelecek konuklarınız için oldukça avantajlı olacaktır. Şahsi aracı ile gelecek olan misafirlerimizin Ankara Asfaltı’ndan Ulucak Kemal Paşa Caddesi'ne sapmaları gerekmektedir. Dilediğiniz zaman biz Zeytin Kır Düğünü’ne 0 537 542 81 36 numaralı telefondan sorularınızla ulaşabilirsiniz.

Tercihleriniz Mutluluğunuzu Etkiler, Unutmayın!

Hayallerinize dokunmayı arzu ediyoruz. Hem yemyeşil bir orman içinde eşsiz bir davet vermek hem de şehir merkezine yakın olmak Zeytin Kır Düğünü ile asla ama asla imkânsız değil. Yeşilin serinliğiyle davet masalarınızı sarıp sarmalıyorken bizler her masaya özel, istenilen renkte suplalar ve taze, mis kokulu çiçeklerle dekorunuzu süslüyoruz. Sizi memnun edecek olan uygun fiyatlara sahip olmanın yanı sıra tercihlerinizi sorgulamadan yerine getiriyoruz! Bizler Zeytin Kır Düğünü olarak sizin mutluluğunuzu inşa etmeyi bekliyoruz! Zeytin Kır Düğünü’nü görmeden kesin kararınızı vermeyin, pişman olmayın!  
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (2) 5.0

  • MM
    M****

    Kemalpaşa’da uçsuz bucaksız bir orman içerisinde çok tatlı bir kır düğünü mekanı Zeytin. Düğününüz bahar ya da yaz aylarına denk geliyorsa muhakkak gidin görün derim. Fiyatlar açısından da düğün için sağladıkları olanaklar açısından da elverişli bir yer. Tüm Zeytin çalışanlarına bize muhteşem bir kır düğünü hazırladıkları için teşekkür ederim.

  • BB
    B****

    Hayatımızın en özel gününü bize görüp görebileceğimiz en özel organizasyon ile yaşamamıza fırsat veren Zeytin çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Kır düğünü yapmak isteyenlerin muhakkak görmesi gereken bir yer.

Konum

Çınarköy Mahallesi, Zeytin Restorant, Ulucak Kemalpaşa Caddesi, Kemalpaşa/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%