Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kırmızı Değirmen Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Kırmızı Değirmen Düğün Salonu

Kırmızı Değirmen Düğün Salonu olarak, sizlere etkinliklerinizde ve çeşitli organizasyonlarınızda hayal ettiğinizden daha fazlasını sunuyoruz! Kına, nişan, nikâh ve düğün gibi aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonlarınız için ekip arkadaşlarımız sizleri bekliyor. Organizasyonlarınız için özel bir mekân arıyorsanız, sizler için en doğru adres Kırmızı Değirmen Düğün Salonu ’dur! İzmir’de evlenecek çiftlerin gözde mekânı olan Kırmızı Değirmen Düğün Salonu, sizleri çeşitli organizasyonlarınız için bekliyor! Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan mekânımızı tercih ederek hem mutluluğunuza hem de bütçenize olumlu katkı yapabilirsiniz!

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Düğün salonumuz kurulduğu ilk andan itibaren 1000 kişilik kapasitesi ile sizlerin mutluluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Sizlere pek çok hizmet sunan Kırmızı Değirmen Düğün Salonu sadece etkinlik öncesi değil, aynı zamanda etkinlik anında ve etkinlik sonrasında da yanınızdadır! Kırmızı Değirmen Düğün Salonu’nda alınan hizmetlerle ilgili diğer müşterilerimizin yorumlarını okuyabilir, mekânımızla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’de bulunan Kırmızı Değirmen Düğün Salonu’na toplu taşıma araçlarını kullanarak gidebileceğiniz gibi, kendi araçlarınızı ve taksileri kullanarak da gidebilirsiniz. Mekanımız Soğukpınar Mahallesi, Torbalı Kavşağı No:1, 35730 Kemalpaşa/İzmir'dedir. Mekânımızın adres tarifini öğrenmek için bizi arayabilir ya da sayfamızda bulunan haritayı kullanabilirsiniz.

İkramlarımıza ve Hizmetlerimize Göz Atın!

Düğün salonumuza geldiğiniz andan itibaren mekânımız içerisinde arkadaşlarımız sizlere rehberlik etmektedir.  Salonumuza organizasyonlarınızı detaylandırmak ve anlaşmak için geldiğinizde, fiyatı konuşarak netleştiriyoruz. Etkinlik sırasında ve sonrasında da sizlerden asla ücret talep etmiyoruz. Kırmızı Değirmen Düğün Salonu olarak bizim için en önemli an, organizasyonun gerçekleştiği andır. Salonumuzda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda aynı zamanda sizlere çeşitli hizmetler sunmaktayız. Organizasyonlarınızın gerçekleştiği güne ait video ve fotoğraf çekimleri, sizlere etkinlik sonunda teslim edilecektir. Bunun dışında, salonumuzda misafirlerinize etkinlik sonuna kadar kuru pasta, yaş pasta ve içecek gibi ikramlarda sunulmaktadır.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Bayi Toplantıları
 • Konserler
 • Nişan Organizasyonları
 • Kına Geceleri
 • Nikâh Törenleri
 • Doğum Günü Partileri
 • Partiler
 • Yemekli Davetler
 • Seminerler
 • Resepsiyonlar
 • Eğlenceler gibi aklınıza gelebilecek organizasyonlarınızda çeşitli hizmetler sunarak sizleri memnun etmek istiyoruz. Salonumuzda ekip arkadaşlarımızla birlikte davetlilerinizi ve sizleri memnun etmek için sürekli olarak çalışmaktayız!

Kırmızı Değirmen Düğün Salonu Tam da Size Göre!

Bizler, Kırmızı Değirmen Düğün Salonu olarak, etkinlik sonrasında da sizlerin yanınızdayız. Hizmet sonrası sizlerin görüşlerini alarak, sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Bu doğrultuda da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler bizlerden hizmet aldıktan sonra yorumlarınızı belirterek, bizden hizmet almak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz! Kırmızı Değirmen Düğün Salonu’nda, sizlerin memnuniyeti her zaman maddiyattan önce gelmektedir! Sizleri, sizlerden daha fazla düşünen bir düğün salonu ile anlaşmak isterseniz, Kırmızı Değirmen Düğün Salonu tam da size göre!

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • AO
  A**** & O****

  Düğünümüz muhteşemdi, kır düğünü için son derece harika ve bütçe dostu bir tesis, biz tek geçeriz…

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%