Alaş Kımız Çiftliği Kazak Vadisi

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Alaş Kımız Çiftliği

Kemalpaşa’da bulunan Nif Dağı’nın eteklerinde yer alan Alaş Kımız Çiftliği olarak özel günlerinizi organize etmeye talibiz! Kır düğünü alanımız Göktöbe’de hayran kalacağınız geleneksel konseptlerimizle hizmet verdiğimiz Alaş Kımız Çitliği’nde sizler için çeşitli organizasyon hizmetleri veriyoruz; mutluluğunuzu gerçekten önemsiyoruz. Profesyonel kadromuz ile Türk boyluğuna yaraşır şekilde hizmet veriyor ve tarihteki ilk adetlerimizi devam ettirmek için sizleri bekliyoruz!

Alaş Kımız Çiftliği Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

100-250 kişilik otoparkı ile misafirlerinizin araçlarına 7/24 koruma eşliğinde hizmet veren Alaş Kımız Çiftliği olarak 1000 kişilik davetli kapasitenizi rahatlıkla ağırlayabilmekteyiz. Kokteyl olarak da 1200 kişiyi ağırladığımız mekanımızda sizlere yönelik farklı konseptlerle hizmet vermekteyiz. Yedili tasarlanan Kos’a benzer kubbeleri ve otakların iskeletini anımsatan pencerelerin aslında her birinin Türkiye Cumhuriyetlerini temsil etmesi hedeflenmiştir. Tasarım sürecinde gelenek ve göreneklerimize bağlı kaldığımız düğünler ve özel günlerinizde Alaş Kımız Çiftliğimizde, alımlı atlardan işlemeli halılara, Türk motifleriyle süslenmiş dekorasyon ürünlerine rastlayacaksınız! Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda görebileceğiniz Türk boyu yemeklerimiz düğün menülerinize çok yakışacak! Tarihimizden gelen birliktelik ihtiyacını devam ettirmeyi amaçladığımız Askana’da (Türk boylarının yemek yedikleri lokantalar) her hafta bir gün, gün boyunca bir Türk boyunun yöresel yemeklerine yer veriyoruz. Sıradan ve lezzetsiz düğün yemeklerinden sıkılan ve özünü merak eden herkesi Alaş Kımız Çiftliğimize bekliyor, organizasyonlarınızda da bu menülerimizin yer almasını yürekten istiyoruz!

Alaş Kımız Çiftliği’nde Hangi Tür Organizasyonlara Yer Veriliyor?

4000 metrekare içerisinde yer alan Alaş Kımız Çiftliği’nde çimlerin üstünde rüya gibi bir kır düğünü sizleri bekliyor! Peki, Alaş Kımız Çiftliği’nde yer alan diğer organizasyon olanaklarımız nelerdir?

 • Nişan
 • Sünnet
 • Kına
 • Doğum Günü
 • Şirket Toplantıları
 • Açılışlar
 • Eğitim Seminerleri
 • Bayi Yemekleri
 • Özel Günler
 • Dernek Geceleri
 • Okul Geceleri ve Mezuniyet Törenleri
 • Okçuluk Talim Alanları
 • Mevlit Yemekleri mekânımız tarafından verilen hizmetlerden sadece bir kaçı olup tüm istek ve talepleriniz için bizlerle görüşmeye gelebilirsiniz.

Alaş Kımız Çiftliği Nerede? Alaş Kımız Çiftliği’ne Nasıl Gidilir?

Alaş Kımız Çiftliği İzmir şehrinde Kemalpaşa ilçesinde hizmet vermektedir. Düğün sonrası yemek, davet, düğün ve kır düğünü gibi çeşitli  konseptleri sizlere sunan Alaş Kımız Çiftliği’ne gitmek için bir çok alternatif bulunmaktadır. Toplu taşımayla mekana gelecekler Bozyaka’dan  80, 63, 765, Bornova’dan 314, 576, Alaybey’den 121, 800,  63, 765 numaralı otobüs hatlarına binerek Kemalpaşa’ya ve daha sonra Alaş Kımız Çiftliği’ne gelebilirler.  Park Koza Evleri ve Nazar Köy duraklarında inmelerinin ardından 2 dakika yürüyebilir ve sağ tarafta mekânımızı görebilirler. Daha detaylı adres bilgisi ve ulaşım tarifi almak isteyenler iletişim numaralarımızdan bizlere telefon açabilirler veya dilerseniz sizleri karşılamamız için bizden yararlanabilirler.

Kır Düğünü Konseptlerimize Hayran Kalacaksınız!

Mekanımızda yer alan at çiftliğimizden en güzel atları seçerek mekanımıza at üstüne gelebilir, konuklarınızı epey şaşırtabilirsiniz! Türk geleneklerindeki atın önemini bildiğimiz için gelin uğurlamanızı atla da yapmayı tercih edebilirsiniz. Kır düğünü süresince Türk yöresel yemeklerini özenli sunumlarla sunacak olan ekibimizle tanışmak isterseniz sizleri Kemalpaşa’ya Kazak Vadisi’ne davet ediyoruz!

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • OE
  O**** & E****

  *Alaş Kımız Çiftliği Kazak Vadisi, harika doğası, temiz havasıyla muhteşem bir yer ve düğün yapmakta bu güzellikte herkese nasip olmaz. Emeği geçenlere çok teşekkürler ederiz…

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%