Muğla Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları ve 2024 Fiyatları

(10 sonuç)
Muğla
Düğün Firmaları
Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları
Arya Müzik Company
16
6
Arya Müzik Company
5.0
(1)
Muğla, Bodrum
5000başlangıç fiyatı
3M Müzik
5
3M Müzik
Muğla, Menteşe
3000başlangıç fiyatı
Efes Bandosu
6
Efes Bandosu
Muğla, Bodrum
10000başlangıç fiyatı
Nurzat & Esra Orkestrası
3
Nurzat & Esra Orkestrası
Muğla, Bodrum
3000başlangıç fiyatı
Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu
4
Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu
Muğla, Milas
1500başlangıç fiyatı
Dolce Band Exclusive
7
Dolce Band Exclusive
Muğla, Menteşe
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Eliz Band
6
Eliz Band
Muğla, Menteşe
10000başlangıç fiyatı
Müzikal Mutfak
5
Müzikal Mutfak
Muğla, Menteşe
10000başlangıç fiyatı
Tolga Seçkin Orkestrası
6
Tolga Seçkin Orkestrası
Muğla, Bodrum
10000başlangıç fiyatı
Tepecik Senfoni Orkestrası
6
Tepecik Senfoni Orkestrası
Muğla, Menteşe
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Muğla düğün orkestrası ekipleri, düğünlerin en önemli detayı olan eğlenceyi kusursuz hale getiriyor. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren ekipler, orkestra ve DJ performanslarıyla beğeni topluyor. Klasik müzikten halk ve sanat müziğine geniş bir skalada hizmet veren orkestralar, repertuarlarında yabancı dilde şarkılara da yer veriyor. Muğla düğün orkestrası kiralama ve dj fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.

En İyi Muğla DJ ve Düğün Orkestraları

Muğla düğün orkestrası ve DJ’ler son teknoloji ses ve müzik ekipmanlarıyla çalışıyor. Dileyenler solist performanslarından yararlandıkları gibi, dileyen eş adayları grup performanslarından da faydalanabiliyor. Orkestralar, düğün öncesi planlama toplantıları ile eğlencenin akışını gelin ve damat adaylarıyla birlikte belirliyor. Muğla düğün orkestrası ve DJ fiyatları ise aşağıdaki tabloda yer alıyor.

Firma Başlangıç* Her Şey Dahil*
Arya Müzik Company 1.500 TL 2.500 TL
Dolce Band Exclusive 10.000 TL 15.000 TL
Ezgi Müzik Organizasyon 2.000 TL 3.000 TL
Müzikal Mutfak 10.000 TL 15.000 TL
Tolga Seçkin Orkestası 10.000 TL 15.000 TL
Son Production Müzik Organizasyon 7.500 TL 10.000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

Arya Müzik Company

Arya Müzik Company, Bodrum’da sahne alan bir Muğla düğün orkestrası ekibi oluyor. Ekip, yaylı çalgılar, triolar, solo performanslar ve DJ performansları sergileyebiliyor. Orkestra, yalnızca Bodrum değil, Muğla ve yakın illerdeki düğünlerde de sahne alabiliyor. Dileyenler orkestra ile anlaşarak düğünleri için fasıl ekibi de temin edebiliyor.

Arya Müzik Company, teknolojik olanakları ile de beğeni toplamayı başarıyor. Ekip, led ekran ve barkovizyon hizmetiyle hem pisti ekrana yansıtabiliyor, hem de gelin ve damat adaylarının en güzel fotoğrafları slayt gösterisi şeklinde geçebiliyor. Pek çok hizmet olanağı sunan firmanın fiyatları da 1.500 TL’den başlayarak 2.500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Dolce Band Exclusive

Dolce Band Exclusive, kulaklarınızın pasını farklı türlerde yaptığı müzikleriyle siliyor. Orkestra, pop, jazz, blues, roc n roll gibi farklı ve modern müzik seçenekleri sunuyor. Daha farklı bir ezgi isteyenler ise Türk müzikleri, Latin müzikleri ve hatta bando hizmetlerinden faydalanabiliyor.

Uzun yıllardır Muğla düğün orkestrası olarak hizmet veren ekip, yaklaşık 26 kişiden oluşuyor. Talep edilen hizmete göre sanatçı sayıları artış ve azalış gösterebiliyor. Açık havada da sahne alabilen ekip, çiftlere özel besteler yaparak bu özel güne şık bir dokunuş yapıyor. En iyi kalitede hizmet veren ekibin sahne fiyatları ise 10.000 TL ile 15.000 TL arasında değişiyor.

Ezgi Müzik Düğün Organizasyon

Muğla DJ ve düğün orkestrası alanında başarıyla hizmet veren bir diğer firma da Ezgi Müzik Düğün Organizasyon oluyor. Orkestranın repertuarında Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, yerli ve yabancı hit pop şarkılar bulunuyor. Eğlencenin dozunu arttırmak isteyenler için orkestra oyun havası da çalabiliyor.

Bir müzik organizasyon firması olduğu için teknolojik donanımlar konusunda da her türlü detay düşünülüyor. Bu sayede tüm gece ses tüm alana, olabilecek en iyi şekilde yayılıyor. Yalnızca müzik alanıyla sınırlı kalmayan ekip, gelin tagına kadar bir düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz her detayı temin edebiliyor. Tüm bu hizmetler için ise kapılarını 2.000 TL ile 3.000 TL’den açıyor.

Müzikal Mutfak

Müzikal Mutfak, adından da anlaşılacağı gibi “lezzetli” sahne performansları gerçekleştiriyor. Orkestra, öncelikle düğün mekanınızı göz önünde bulundurarak müzik aletleri ve sahne ekipmanlarını en uygun alanlara yerleştiriyor. Farklı bir organizasyon için ekipte kostüm seçeneği de bulunuyor. Ekibin eşsiz sahne performansı yaklaşık üç saat sürüyor.

Farklı dillerde repertuara sahip düğün orkestrası, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca şarkılar seslendirebiliyor. Türkçe repertuarında ise oyun havaları, pop müzik, halk ve sanat müzikleri gibi klasiklerin dışında hip hop, funk gibi farklı ve modern şarkılar da bulunuyor. İnteraktif bir performans sergileyen düğün orkestrasının fiyatları 10.000 TL’den başlayarak alınan hizmete göre 15.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Tolga Seçkin Orkestrası

Müzik aletleri konusunda en çok çeşitliliğe sahip Muğla düğün orkestrası ekiplerinden birisi de Tolga Seçkin Orkestrası oluyor. Genelde saz kullanan ekip, saksafon, perküsyon, trompet, yan flüt gibi farklı enstrümanları en usta şekilde de kullanabiliyor. Enstrüman sayısı arttıkça seslendirdikleri türler de artan düğün orkestrası, Yunan, Latin müzikleri ile aria ve chanson gibi farklı türlerdeki parçalarla da sahne alabiliyor.

Tolga Seçkin Orkestrası, son derece kalabalık bir ekip ile hizmet veriyor. Yalnızca Muğla ile sınırlı kalmayan bu ekip, yakın illerde de sahne performanslarını sergileyebiliyor. Konseptinize bağlı olarak ekip kostüm ile sahne alabiliyor. Orkestra ile çalışmak için ise en az dört hafta öncesinden iletişime geçilmesi gerekiyor. Deneyimli orkestranın sahne fiyatları ise 10.000 TL ile 15.000 TL arasında değişim gösteriyor.

Son Production Müzik Organizasyon

Son Production Müzik Organizasyon, müziğin A’sından Z’sine kadar her detayı bilen bir firma olarak öne çıkıyor. Menajerlik hizmeti de veren firma, sahne alacak sanatçıdan sahne şovlarına kadar her şeyi temin edebiliyor. Firmanın organizasyon sorumlusu öncelikle hayallerinizi öğreniyor. Sonrasında ise bir repertuvar ve sahne düzeni oluşturuluyor.

Gelin ve damat adayları düğün boyunca çalacak şarkılara kendileri karar verebiliyor. Arapça'dan İtalyanca’ya uzanan birçok şarkıyı seslendirebilen ekip, şarkı listesini de kendileri oluşturabiliyor. Ekibin repertuarında pop, caz, hip hop, funk, halk müziği, sanat müziği gibi farklı türlerden parçalar bulunuyor. Bodrum Muğla konumundaki düğün orkestrası, fiyatlarını 7.500 ila 10.000 TL aralığında değiştiriyor.

En İyi Muğla Düğün Dans Kursları

Muğla düğün orkestrası ve DJ’ler tarafından çalınan eşsiz dans müziklerini unutulmaz bir ilk dans performansıyla süslemek isterseniz Muğla düğün dans kursları sizleri bekliyor. Salsa, tango, bachata gibi modern dansların yanında kurslar zeybek gibi yöresel dansları da öğretebiliyor. Dans konusunda başarısız olduğunu düşünenler bile firmalardan aldıkları dersler sonucunda eşsiz performanslar sergileyebiliyor.

Muğla düğün dans kursları fiyatları ise 400 TL’den başlıyor. Şehrin en iyi dans kurslarını sizler için inceledik.

Evrensel Sahne Sanat

Evrensel Sahne Sanat, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde hizmet veriyor. çok vakti olmayan çiftler için altı saatlik hızlandırılmış paketler de sunan kurs, ilk andan son ana kadar her detayı düşünen koreografiler oluşturuyor. Dans kursu, mekanda prova olanağı da sunarak olası aksilikleri engelliyor.

Dans şarkısını seçen çiftler için kurs özel koreografiler oluşturabiliyor. Klasiklerden yana olanlar ise geleneksel dansları öğrenebiliyor. Daha modern ve hareketli bir dans tercih eden çiftler, salsa, cha cha, rumba, tango, vals gibi dansların eğitimini de alabiliyor. Düğün dans kursunun fiyatları ise 800 TL ile 1.000 TL arasında değişiyor.

Muğla Kültür Sanat ve Spor Merkezi

Muğla Kültür Sanat ve Spor Merkezi, Bodrum konumunda kapsamlı düğün dansı eğitimlerini hız kesmeden sürdürüyor. Uzun yıllardır sanat alanında hizmet veren kursta çok sayıda akustik dans salonu bulunuyor. Kursta, gelinlikli ve gelinliksiz provalar alınarak, gelinliğinizin figürlerinizi engellemediğinden emin olunuyor.

Dileyen eş adayları, yakın arkadaşları ile özel dersler alarak eğlenceli grup koreografileri öğrenebiliyor. Bu koreografiler için gereken kostümler de kurs ile anlaşılarak temin edilebiliyor. Bale gibi modern dansların yanında halk dansları kursları da veren ekip, fiyatlarını da oldukça uygun tutuyor. Düğün dansı için kursun fiyatları 500 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Düğünümün Dansı

İlk dansın çiftler için önemini bilen firma, adından da anlaşılacağı üzere bu konu üzerine yoğunlaşıyor. Planlama toplantısı esnasında kurs, çiftlerin istediği şarkıyı, talep ettikleri dansı ve düğün mekanlarını öğrenerek buna göre bir koreografi oluşturuyor. Bu konuda fikir birliğine kavuşamayan çiftlere ise, salsa, cha cha, vals gibi farklı dans önerileri sunuluyor.

Dansa aşina olmayan çiftler için düğün dans kursu, kolay öğrenilebilen koreografiler hazırlıyor. Bu sayede, daha önce hiç dans etmeseniz bile en güzel dans figürlerini başarıyla sergileyebiliyorsunuz. Son provalar ise gelinlik ve damatlıklar ile birlikte düğün salonunda alınıyor. Tüm hu hizmetleri uygun fiyatları ile sunan firma, fiyatlarını 400 TL’den başlatıyor.

Altın Adımlar

Muğla Bodrum’da hizmet veren Altın Adımlar, hem çocuk hem yetişkin dans eğitiminde büyük işler başarıyor. Aynalı salonda bireysel ve kalabalık gruplar halinde klasik ve modern dans eğitimleri veriliyor. Eş adayları, burada salsa, tango, rumba, vals, cha cha gibi dansları kısa sürelerde öğrenerek düğünlerinde eşsiz performanslar sergileyebiliyor.

Düğün dans kursu, gelin ve damat adaylarına müzik aleti eğitimleri de verebiliyor. Böylece düğün günü çalacak şarkılardan birisi, gelin ve damat adaylarının ellerinden çıkarak güzel bir sürpriz yapılabiliyor. Altın Adımlar, dolu dolu bir düğün için fiyatlarını da son derece makul seviyelerde tutuyor. Kursun düğün dansı fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Muğla düğün orkestrası ve DJ’ler, Türk ve Dünya müziklerini çalarak düğünün eğlencesine eğlence katıyor. Romantik bir ilk dans müziği ya da eğlenceli bir oyun havası, bu orkestralar tarafından özenle seçiliyor. Siz de düğün eğlencenizi Muğla düğün orkestrası ve DJ firmaları eşliğinde yapmak isterseniz “ Fiyat Teklifi Al” butonuna hemen tıklayabilirsiniz. DüğünBuketi.com ailesinin size özel fiyat teklifleri ve kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz.