Tümünü Görmek İçin Tıkla

Tepecik Senfoni Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Muğla’nın Merkez ilçesinde bulunan Tepecik Senfoni Orkestrası uzun zamandır Muğla halkına özel günlerinde hizmet veriyor. Hayallerinizdeki düğünün olmazsa olmazlarından biri kesinlikle, profesyonel bir düğün orkestrasıdır. Tecrübesiyle farklı organizasyonları gerçekleştiren düğün orkestrası, sizleri memnun edebilmek için başlangıç ve her şey dahil paketleri sunuyor. Sunulan paketlerin fiyatları 7.500-10.000 TL arasında değişiyor.

Düğün Orkestrası Özellikleri

Tepecik Senfoni Orkestra ekibi, düğün organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekana ve tercih ettiğiniz konsepte uygun müzik organizasyonu seçmenize yardımcı oluyor. Ekip sizlerle yapacağı ön görüşme ile isteklerinize uyun bir yayın akışı planlıyor. Farklı repertuar seçenekleri ile birçok dilde müzik konsepti sunuyor.  Düğün tarihiniz belirlendikten yaklaşık 4 hafta önce iletişime geçmeniz halinde, düğün orkestra ekibi gerekli hazırlıklar ve mekanda yeterli sayıda provalar düzenleyebiliyor.

Tepecik Senfoni Orkestrası Düğün Orkestrası Fiyatları

Muğla halkını on yılı aşkın süredir özel günlerinde yalnız bırakmayan ekip, birbirinden farklı avantajlı seçeneklerini sizlerin memnuniyetini amaç ediniyor. Başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri sunuluyor. Her şey dahil paketinde yer alan düğün bandosu, karşılama grubu ve fasıl ekibi de seçebileceğiniz avantajlar arasında bulunuyor. Düğün orkestrasının avantajlı fırsatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için “DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçiniz. Başlangıç ve her şey dahil paketlerin fiyatlarını öğrenmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz. 7.500 TL’den başlayan fiyatlar sizleri bekliyor.

Sunulan Hizmetler

Muğla halkının özel günlerinde sıklıkla tercih ettiği Tepecik Senfoni Orkestrası, organizasyon gününüzde yaklaşık 2 saatlik bir hazırlık sürecine ihtiyaç duyuyor. Ardından seçtiğiniz konsept ve repertuara sahip müzik şöleni 4 saat boyunca sizlerle oluyor. İhtiyaçlarınız ve isteklerinize yönelik seçtiğiniz başlangıç ve her şey dahil paketlerinin yanı sıra sizi birçok avantajlı seçenek bekliyor! Şehir dışında bir mekanda hizmet almak, düğün konseptinize uygun kostüm seçenekleri gibi düğününüzü çok daha özel hale getirecek birçok seçenekler sizlere sunuluyor. Sevdiğiniz parçalara gece boyunca keyifle eşlik ediyorsunuz. Her dilde ve tarzda müzik şöleni yaşanıyor. Fasıl grubu, karşılama grubu, düğün bandosu ve daha fazlası bu ekibin hizmetleri arasında yer alıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla’nın merkez ilçesinde bulunan Tepecik Senfoni Orkestrası ile kendi mekanlarında görüşme gerçekleştirmek isterseniz, şehir içi dolmuşlar veya özel aracınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz Adres: Merkez/ Muğla.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dans ekibi
 • Davul şov
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Şehir dışında hizmet, fasıl, düğün bandosu , karşılama grubu her şey dahi pakette yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Kına gecesi, düğün, nişan, sünnet töreni, mezuniyet partisi, doğum günü ve diğer özel günlerinizde hizmet alabiliyorsunuz.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  -

 • Hizmet verilen şehirler?

  Şehir içi ve şehir dışına hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Kişiye özel beste sağlanan ek avantajlar arasında yer alıyor.

 • Tepecik Senfoni Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Tepecik Senfoni Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Merkez Muğla

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%