Tümünü Görmek İçin Tıkla

Dolce Band Exclusive

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Dolce Band Exclusive Hakkında

Muğla'nın Merkez ilçesinde yer alan Dolce Band Exclusive, 10 yılı aşkın süredir kusursuz bir düğün orkestra hizmeti veriyor. Evlilik teklifi, nişan organizasyonlarının ardından evliliğe giden yolun son basamağı olan düğün gününüze renk katıyor. Etkinliğinizi repertuar, orkestra ve DJ seçenekleriyle şenlendiren firma, 10.000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Dolce Band Exclusive Özellikleri

Düğün tarihinizden 2 hafta önce Dolca Band ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor, Beklentilerinizi öğrenmek için toplantı düzenleniyor ve hazırlıklara başlanıyor. Düğün orkestrası organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekanda koşullara uygun bir şekilde açık havada veya interaktif sahnede performans alıyor. Türkçe ve yabancı birçok dildeki eserleri bu ekibin repertuarında bulabiliyorsunuz. Ekip, talepleriniz doğrultusunda bir müzik listesi hazırlıyor. Düğün töreni sonrasında after party düzenlemeyi düşünüyorsanız, size harika bir haberimiz var. Organizasyon sizin için DJ temin ediyor.

Dolce Band Exclusive Düğün Orkestrası Fiyatları

Organizasyon ekibi farklı bütçelere ve zevklere yönelik başlangıç ve her şey dahil paketleri sunuyor. Bu paketlerin içeriğine ekstra almak istediğiniz hizmetleri ekleyebiliyorsunuz. Fiyatlar isteklerinize göre değişiklik gösterebiliyor. Organizasyon firması ortalama 10.000 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Sevdiklerinizle mutluluğunuz paylaşacağınız düğün gününüzün daha eğlenceli geçmesi için Dolce Band Exclusive’ı tercih edebilirsiniz. Düğün orkestrası hakkında detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Dolce Band Exclusive birbirinden yetenekli ekibi, sizinle yaptığı toplantı sonucunda solo enstrüman performans veya düğün bandosu içeren bir gösteri hazırlıyor. Şarkı listesi hazırlanırken Türkçe haricinde farklı yabancı dillerden de şarkı seçimi yapabiliyorsunuz. Unutulmaz bir düğün dansı için orkestra size eşlik ediyor. Dans figürlerine eşlik eden ezgiler herkesi hayran bırakıyor. Misafirlerinizle tüm gece ister Latin ister Balkan müzikleriyle eğleneceğiniz bir düğün organizasyonu gerçekleştiriyorsunuz. Organizasyon ekibi düğün gününüzü ölümsüz kılmak için, size özel beste alternatifleri de sunuyor. Düğünün en önemli detayı olan orkestra için profesyonel bir ekipten destek alarak unutulmaz bir gece yaşayabiliyorsunuz.

Nerededir?

Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan Dolce Band firması kolay ulaşılabilen bir noktada. Otobüs, minibüs veya özel araç ile görüşmeye gidilebiliyor. Adres: Muğla / Merkez.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dans ekibi
 • Orkestra
 • Dj temini
 • Davul şov
 • Müzik grubu
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Dj, düğün bandosu, enstrüman performans her şey dahil pakette yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Açılışlar, baby shower, doğum günü, parti, sünnet töreni, kına gecesi, nişan ve diğer özel günlerinizde hizmet alabilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir, Manisa ve Muğla'da hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Çiftelere özel beste ve konsepte uygun kostüm ek avantajlar arasında yer alıyor.

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Muğla / Merkez

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%