Kartal Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(26 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Anadolu Yakası
Kartal
Sebla Davet Salonu
9

Sebla Davet Salonu

İstanbul, Kartal
750kapasite
500başlangıç fiyatı
Royal Teras Düğün Davet Balo
6

Royal Teras Düğün Davet Balo

İstanbul, Kartal
625kapasite
500başlangıç fiyatı
Büyük Palace
21

Büyük Palace

İstanbul, Kartal
1,000kapasite
750başlangıç fiyatı
Şadırvan Davet & Balo
19

Şadırvan Davet & Balo

İstanbul, Kartal
750kapasite
750başlangıç fiyatı
Akşar Düğün Salonu
6

Akşar Düğün Salonu

İstanbul, Kartal
350kapasite
60000başlangıç fiyatı
Fatih Düğün Sarayı Kartal
11

Fatih Düğün Sarayı Kartal

İstanbul, Kartal
750kapasite
500başlangıç fiyatı
Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
32

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

İstanbul, Kartal
1,000kapasite
750başlangıç fiyatı
Besa Albatros Davet ve Balo Salonu
15
4

Besa Albatros Davet ve Balo Salonu

5.0
(7)
İstanbul, Kartal
750kapasite
500başlangıç fiyatı
Salon Manolya
8

Salon Manolya

İstanbul, Kartal
800kapasite
80000başlangıç fiyatı
Tuncay Düğün Sarayı
3

Tuncay Düğün Sarayı

5.0
(1)
İstanbul, Kartal
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Tuncay Düğün Salonu
6

Tuncay Düğün Salonu

İstanbul, Kartal
1,000kapasite
60000başlangıç fiyatı
Beyzade Düğün ve Kına Salonları
6

Beyzade Düğün ve Kına Salonları

İstanbul, Kartal
450kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Kartal düğün salonları, İstanbul’daki en iyi ve kaliteli mekanları karşınıza çıkarıyor. Evlenecek çiftlerin en özel ve en anlamlı günlerinde tüm imkanları ve olanaklarıyla yanlarında oluyor. Sık tercih edilen mekanlar, gösterişli tasarıma sahip iç dizaynına ek olarak leziz kokteyl ve yemek menüleri ile de ön plana çıkıyor. Kartal ilçesindeki düğün salonlarında yapacak olduğunuz organizasyonlar için yemekli, kokteylli veya alınan ek hizmetlere göre fiyat değişikliği olsa da düğün fiyatları ortalama 10 - 30 TL arasında seyrediyor.

İstanbul Kartal Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul Kartal düğün salonları, açık ve kapalı alanlarında yemekli ve kokteylli olmak üzere leziz menüler sunuyor. Evlenecek olan çiftlerin sıkça tercih ettiği, memnuniyet odaklı çalışan düğün salonlarında birbirinden avantajlı seçenekler sizleri bekliyor. İlçe genelinde öne çıkan salonlarda düğün fiyatları kişi başı 10 TL'den başlayıp 50 TL'ye kadar çıkıyor.

Düğün salonları ve fiyatları şu şekildedir:

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Royal Teras Düğün Davet Balo

30 TL

50 TL

Besa Albatros Düğün Davet 

30 TL

50 TL

Pembe Köşk Düğün Davet Salonu 

10 TL

30 TL

Beyzade Düğün Davet Salonu

10 TL

30 TL

Gökçe Düğün Salonu 2

10 TL

30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Royal Teras Düğün Davet Balo

Kartal düğün salonları arasında en iyi mekanlardan biri olan Royal Teras Düğün Davet Balo yer alıyor. Geniş kapasitesiyle 750 kişiye kadar konuk ağırlayabilen Royal Teras, şehir manzarası ile konuklarınızın eşsiz bir manzara eşliğinde keyifli saatler geçirmelerini sağlıyor.

Açılır kapanır tavan sistemi ile dilerseniz terasta düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı alanda da şık düğün davetlerine ev sahipliği yapılıyor. Mekan süslemeleri ile şık dizayna sahip salon, gösterişli hale getiriliyor. Aynı zamanda bu şık salonda leziz menüler de mevcut. üstelik menü tadımı imkanı ile düğününüz öncesinde menüleri belirleyip, değişikliğe gidilebiliyor.

Profesyonel çalışan ekip, etkinlik ve organizasyon sorumluları ile tüm süreç boyunca sizlerle oluyor. Yemeksiz düğün paketi fiyatları 5.000 - 7.500 TL arasındayken, yemekli düğünler 10.000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Kişi başı fiyatlar ise hafta içi 30 - 50 TL, hafta sonu 50 - 80 TL arasında değişikliğe uğrayabiliyor

Besa Albatros Düğün Davet

Besa Albatros Düğün Davet salonu, Kartal mevkiinde memnuniyet dolu hizmet vermeyi sürdürüyor. Konforlu ve bir o kadar şık salonunda düğün organizasyonu yapmak isteyen çiftleri tüm olanak ve hizmetleriyle kusursuzca ağırlıyor.

Tüm konuklarınızı ağırlayabileceğiniz 70 kişilik kapasiteye sahip salonda yemekli ve yemeksiz, kokteylli ve pasta menülerinden oluşan çeşitli lezzetli menüler bekliyor. Düğün öncesinde sizlere sunulan organizasyon danışmanlığı hizmeti ile tüm süreci deneyimli ekip ile birlikte tasarlayıp, düğününüzü mükemmel geçirmeniz sağlanıyor.

Vale hizmeti ve 250 araç kapasiteli otoparkı sayesinde de konuklarınıza konfor sağlanıyor. En özel gününüzde tüm anlarınızı kaydedecek, mutluluğunuzu ölümsüzleştirecek fotoğrafçı hizmeti ise düğün salonunun paketleri içerisinde bulunuyor. Düğün fiyatları ise kişi başı 30 - 50 TL arasında değişiklik göstererek sizlere sunuluyor. Alacağınız hizmet çeşitliliğine göre fiyatlar farklılaşabiliyor.

Pembe Köşk Düğün Davet Salonu

Deniz ve şehir manzarasına sahip Pembe Köşk Düğün Davet Salonu, İstanbul Kartal düğün salonları arasında en sık tercih edilen mekanların başında geliyor. Geniş ve şık bir tasarıma sahip bu salonda konuklarınızla lezzetli yemekler eşliğinde keyifli anlar geçirilebiliyor. 1.000 kişiye kadar konuk ağırlayan mekan aynı zamanda otopark ve vale hizmetini de sizlere sunuyor.

Salonun bir düğün salonu içinde bulunan sahne performanslarından çok daha ötede, profesyonel sahne ve ses hizmetlerine sahip olmasıyla eğlencenin en iyi halini çiftlere sunabiliyor. üstelik düğün ardından eğlenceye devam etmek isteyen tüm konuklarınızla birlikte after party hizmeti ile hızla eğlenmeye devam edilebiliyor.

Burada fiyatlar başlangıç kişi başı olarak yemekli ve kokteylli olmak üzere iki seçenek halinde sizlere sunuluyor. Yemeksiz düğün fiyatları kişi başı 10 - 30 TL arasında belirlenirken, yemekli düğün organizasyonu 30 - 50 TL arasında düzenleniyor.

Beyzade Düğün Davet Salonu

Beyzade Düğün Davet Salonu, kaliteli hizmeti ve dikkat çeken mekan tasarımı ile en iyiler arasında yer alıyor. Dilediğiniz konseptlerde mekan süslemesi yapılabiliyor. Organizasyon danışmanları tarafından da tüm süreçler sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanıyor.

Yemek ve kokteyl menüleri ile dilerseniz konuklarınız için özel menüler oluşturulabiliyor ve menü tadımı gerçekleştirilebiliyor. 400 kişi kapasiteli sonunda misafirlerinizi rahat ve ferah bir alanda ağırlıyor.

Terası sayesinde de konuklarınıza deniz manzarası ve panoramik şehir manzarası sunuyor. Gelin - damat odalarında tüm ihtiyaçlarınızı giderecek ve sizlere konfor sağlayacak imkanlar tanınıyor. Mekanda düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Gökçe Düğün Salonu 2

Kartal düğün salonları arasında adını duyuran mekanlardan biri olan Gökçe Düğün Salonu 2, gösterişli ve şık yapısıyla adeta sarayları andırıyor. Salonun şamdanlarla, yapay çiçeklerle ve suplalar ile süslenmesi sizlerin istekleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda gerçekleştiriliyor.

Salonun klimalı olmasıyla tüm konuklarınız için konfor alanı yaratılıyor. Lezzetli yemek ve kokteyl menülerinden seçiminiz doğrultusunda servisler yapılırken profesyonel müzik ekibi ile sizlere sunulan müzik dinletisinde keyifli anlar geçirilebiliyor.

DJ ve müzik organizasyonu temini ile eğlenceli anlara imza atılıyor. Ayrıca fotoğraf ve video çekimi de mekan tarafından sizler için gerçekleştiriliyor. Düğün salonunda alacağınız hizmet çeşitliliğine göre fiyatlar değişse de düğünler kişi başı 10 - 30 TL arasında gerçekleştiriliyor.

Kartal'daki En Başarılı Düğün Dans Kursları

En özel gününüz olan düğününüzü sizler için daha özel kılacak farklı arayışlara girilebiliyor. İstanbul'da yer alan çeşitli dans kursları bu konuda sizlere alternatif oluşturuyor. Bunlar arasında en iyi dans kurslarının İstanbul Kartal'da olduğu göze çarparken geniş dans repertuarlarıyla sizlere kusursuz bir düğün dansı vadediliyor.

Hem klasik hem de modern danslarıyla çeşitli koreografiler hazırlanarak sizlere özel danslar ortaya konulabiliyor. Zeybek, harmandalı gibi yöresel dansların yanı sıra vals, swing, cha cha, rumba, salon dansları gibi pek çok seçenek sunuluyor.

Kartal'da yer alan düğün dans kurslarından Koray Doğan Akademi başlangıç paketleri 200 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 400 TL'den başlıyor. Bununla birlikte Aykan Dede Dance & Music Studio da aynı şekilde 200 - 400 TL arasında değişen dans kursu fiyatları sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Kartal düğün salonları ile ilgili merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Kartal'da düğün salonu fiyatları ne kadardan başlıyor?

Kartal'da yemekli düğün salonu fiyatları kişi başı ortalama 80 - 100 TL'den başlıyor. Menüler ve davet gününe göre fiyatlarda artış ya da azalma olabiliyor. Yemeksiz davetlerde ise 50 - 80 TL'den başlayan fiyatlar sunuluyor. Paket fiyatları ise ortalama 8.000 TL'den başlıyor.

En iyi Kartal düğün salonları hangileri?

 • Gülbahar Sultan
 • Pembe Köşk Düğün Davet
 • çamlı Davet Salonu
 • Büklü Düğün Salonu
 • Besa Albatros
 • Gökçe Düğün Salonu 2
 • Sebla Davet Salonu
 • Salon Asyam Düğün Davet
 • Fatih Düğün Sarayı Kartal
 • Royal VIP Düğün Salonu
 • Tuncay Düğün Salonu
 • M Boy Düğün Salonu.

Kartal düğün salonları kaç kişilik hizmet veriyor?

Kartal'daki düğün salonlarında minimum 100 kişiden maksimum 2000 kişiye kadar organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Yemekli düğünlerde ise ortalama 750 kişiye kadar hizmet verilebiliyor.

İstanbul Kartal düğün salonları, dekoratif açıdan çiftlerin beğenisini kazanıyor. Birbirinden şık süslemeler ve düzenlemeler yapan mekanlar, ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü temini yapıyor. Unutulmaz bir düğün gecesi yaşamanız için tüm hazırlıklar eksiksiz bir şekilde yerine getiriliyor. Ayrıca uygun fiyatları ile de çiftler tarafından rağbet gören salonlar, alternatifleriyle popülerlik kazanıyor. Sizler de mekanlar arasından seçim yapabilmek için ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.