Filtreler

Yaka

İlçeler

Minimum Fiyat

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

12 sonuç
İstanbul
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Anadolu Yakası
Sultanbeyli
Demiroğulları Düğün Sarayı

Demiroğulları Düğün Sarayı

5.0 (3)
İstanbul, Sultanbeyli
500 Maks. Kişi • 70 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon Hanedan

Salon Hanedan

5.0 (2)
İstanbul, Sultanbeyli
Aras Düğün Salonu

Aras Düğün Salonu

5.0 (3)
İstanbul, Sultanbeyli
Bahadırlar Düğün Salonu

Bahadırlar Düğün Salonu

5.0 (3)
İstanbul, Sultanbeyli
Kübra Düğün Salonu

Kübra Düğün Salonu

5.0 (3)
İstanbul, Sultanbeyli
Aydınlar Düğün Sarayı

Aydınlar Düğün Sarayı

5.0 (1)
İstanbul, Sultanbeyli
Atmacalar Düğün Salonu

Atmacalar Düğün Salonu

5.0 (3)
İstanbul, Sultanbeyli
Uçar Düğün Salonu

Uçar Düğün Salonu

5.0 (1)
İstanbul, Sultanbeyli
Salon Beyaz Köşk

Salon Beyaz Köşk

İstanbul, Sultanbeyli
500 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Show 3 Düğün Salonu

Show 3 Düğün Salonu

5.0 (2)
İstanbul, Sultanbeyli
Esra Yıldız Düğün Salonu

Esra Yıldız Düğün Salonu

5.0 (2)
İstanbul, Sultanbeyli

İstanbul Sultanbeyli ilçesindeki düğün salonları yeni evlenecek olan çiftlere hizmet vermek için bekliyor. Ferah ve geniş misafir kapasitesi ile birçok düğün salonu seçeneğiniz bu lokasyonda bulunuyor. Mekanların yemekli - yemeksiz ve kokteylli düğün fiyatları uygun aralıklarda seyrediyor.

İstanbul Sultanbeyli Düğün Salonları ve Fiyatları

Sultanbeyli düğün salonları hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekilleri ile çiftler için tercih sebebi oluyor. Düğün mekanlarının fiyatları kişi başı 10 - 50 TL arasında değişiyor. Talep ettiğiniz hizmete göre değişiklik gösterebiliyor. Hem kapalı hem de açık alanlarıyla öne çıkan mekanlar, çiftlerin bütçelerine uygun teklifleriyle de popülerliklerini artırıyor.

öne çıkan salonları ve fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Demiroğulları Düğün Salonu

10 TL

30 TL

Salon Hanedan

10 TL

30 TL

Aras Düğün Salonu

10 TL

30 TL

Zeray Düğün ve Kongre Salonu

10 TL

30 TL

Esra Yıldız Düğün Salonu

10 TL

50 TL

Atmacalar Düğün Salonu

10 TL

30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Demiroğulları Düğün Salonu

Sultanbeyli’de en popüler mekanlardan biri Demiroğulları Düğün Salonu oluyor. Rengarenk süslemeleri ve mavi tonlarının hakim olduğu konseptleri ile göz alıcı bir ortam yaratıyor. İki ayrı salon seçeneği ile konuk sayınıza uygun davet alanı seçilebiliyor. Her mevsim rahatlıkla tercih edilebilen düğün salonu ferah yapısıyla da dikkatlerden kaçmıyor.

Kolonsuz ve ferah mimarisi ile konforlu bir düğüne ev sahipliği yapılıyor. Yemekli ve yemeksiz davetler düzenleniyor. Birbirinden lezzetli menü seçeneklerinden dilediğinizi tercih etme şansınız bulunuyor.

Profesyonel kadrosu ile düğününüz kusursuz bir program akışı ile devam ediyor. 1.000 kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunuyor. 75 araçlık otoparkı da sizlere hizmet veriyor. Kişi başı 10 TL ile 30 TL arasında düğün fiyatları değişiyor.

Salon Hanedan

Süsleme ve ışıklandırma detayları ile Salon Hanedan kusursuz bir düğün mekanı olarak öne çıkıyor. Ferah salonu, oturma planı detayları, şamdanlar ve suplaların uyumu ile her şey düşünülüyor. Detaylarla güzelleşen bu mekanda düğün yapmak sizler için ayrıcalık oluyor. 500 ile 750 kişi arasında konuk ağırlayabilecek kapasitesi bulunuyor.

Lezzetli menü seçenekleri sunuluyor. Dilediğiniz menüyü tercih etme kolaylığı tanınıyor. Konuklarınızın damağında iz bırakan tatlara yer veriliyor. Müzik düğün boyunca kesintiye uğramıyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile her anınız kaydediliyor. Salon Hanedan düğün salonu fiyatları kişi başı 10 - 30 TL arasında değişiyor.

Aras Düğün Salonu

Aras Düğün Salonu; nişan, kına gecesi, düğün, sünnet töreni, mezuniyet, açılış gibi özel günlerinizde sizlere kapılarını açıyor. Mavi tonlarının hakim olduğu şık bir dekorasyonu bulunuyor. 400 ile 500 kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunuyor. Kokteyl ve yemekli düğün davetlerinizde her şey konuk sayınıza göre planlanıyor.

Sevdiklerinizle samimi ve eğlenceli bir düğünde buluşmak için en doğru adres oluyor. Misafir sayınız ve düğün tarihinizi belirleyerek iletişime geçebilirsiniz. Aras Düğün Salonu fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor. Taleplerinize göre paket fiyatlarında değişiklik olabiliyor.

Zeray Düğün ve Kongre Salonu

Zeray Düğün ve Kongre Salonu sizlere uygun düğün paketleri sunuyor. Hizmet yelpazesinin genişliği ve müşteri odaklı çalışma şekilleri ile çiftlerin ilk tercihi oluyor. DJ ve müzik grubu temini ile düğününüz ilk andan bitiş anına kadar enerjisi yüksek şekilde devam ediyor. Konuklarınız da eğlenceye doyuyor.

Düğün salonunun klasik ve zarif bir dekorasyonu bulunuyor. Işıklandırması ile göz alıcı bir atmosfer yaratılıyor. Her anınız fotoğraf ve video kayıtları ile ölümsüzleştiriliyor. çocuk oyun alanı sayesinde küçük misafirleriniz de düğünün tadını çıkarıyor. Merkezi konumu ve otopark hizmeti ile sizlere kolaylık sağlanıyor.

Bütçenize uygun paketi seçerek kokteylli ya da yemekli bir düğün daveti verebilirsiniz. Hayallerinizdeki düğüne kavuşmanız için bu profesyonel ekiple çalışılıyor. Zeray Düğün ve Kongre Salonu'nda düğün fiyatları kişi başı 30 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Esra Yıldız Düğün Salonu

Esra Yıldız Düğün Salonu, uzun yıllardır salon düğünü sektörünün içinde yer alıyor. Kalabalık düğün davetleri için sizlere uygun salon seçeneği sunuyor. Canlı müzik ve ses sanatçısı temini ile eğlenceli anlar yaşamanızı sağlıyor. Kolaylıkla hazırlık yapabileceğiniz gelin - damat odası bulunuyor.

Süsleme ve ışıklandırması ile ışıltılı bir ambiyans yaratılıyor. Masa sandalye giydirilmesi, şık şamdanları ve çiçek aranjmanlı detaylarla mekan güzelleşiyor. Yemekli ve yemeksiz düğün daveti verilebiliyor. Birbirinden lezzetli ikramlar özenli sunumlarla servis ediliyor. Misafirlerinizle konforlu bir düğün gecesi geçiriliyor. Esra Yıldız Düğün Salonu fiyatları kişi başı 10 - 50 TL arasında seyrediyor.

Atmacalar Düğün Salonu

Atmacalar Düğün Salonu her mevsim rahatlıkla tercih edilebiliyor. Hayalinizdeki düğüne kavuşmanız için özenli süslemeler ile zarif bir atmosfer oluşturuluyor. Tüm özel günlerinizde yanınıza olan ekip ile profesyonel işlere imza atılıyor. Etkinlik sorumlusu düğün organizasyonunuzla yakından ilgileniyor ve hayallerinizdeki düğünü sizlere yaşatıyor.

Mekan süsleme ve masa - sandalye giydirme, renkli tül detayları ile hoş bir ortam yaratılıyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyon yapılabiliyor. En özel anlarınız fotoğraf ve video çekimleri ile kayıt altına alınıyor. Mekanda düğün fiyatları kişi başı 10 - 30 TL arasında değişiyor. Talep ettiğiniz hizmete göre fiyatlandırma farklılıkları olabiliyor.

İstanbul'daki En İyi Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

İstanbul’da en özel anlarınızı ölümsüzleştirecek düğün fotoğrafçıları bulunuyor. Dış çekim, mekan çekimi ve katalog çekim yapılabiliyor. Evden çıkış, hazırlık aşamaları ve düğün anlarınızda da çekime ekibiyle devam edebilecek profesyonel ekipler hizmet veriyor.

Düğün klibi, dijital baskı ve albüm temini kolaylığı da sağlanıyor. Dilerseniz stüdyoda da çekim yapan fotoğrafçılar bulunuyor.

İki Kalp Bir Kare Wedding Photo Video, Vip Ajans Fotoğraf Atölyesi ve Selçuk İnci Photography çalışabileceğiniz fotoğraf çekim ekipleri arasında ön plana çıkıyor. İstanbul'da dış çekim ve düğün fotoğrafçılarının paket başlangıç fiyatları 500 TL’den başlıyor.

İstanbul Sultanbeyli düğün salonları uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri, konsept süslemeleri ve şık dizaynları ile hayallerinizi gerçeğe dönüştüren mekanlar, her daim mutluluğunuzu düşünüyor. Salon düğünü hayali kuran çiftler için en iyi seçeneklerin bir arada bulunduğu ilçe, bu anlamda oldukça rağbet görüyor. Sizler de planladıklarınızı ve isteklerinizi belirleyebileceğiniz bir mekanla çalışmak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibinden destek alabilirsiniz.

Loader
0
%