Büyükçekmece Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(10 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Avrupa Yakası
Büyükçekmece
Banquet Deluxe Düğün & Davet
22
12

Banquet Deluxe Düğün & Davet

5.0
(5)
İstanbul, Avcılar
Öne çıkan
500kapasite
175başlangıç fiyatı
Deniz Davet
21

Deniz Davet

İstanbul, Arnavutköy
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Gürpınar Düğün Davet
26

Gürpınar Düğün Davet

5.0
(3)
İstanbul, Büyükçekmece
750kapasite
125başlangıç fiyatı
Kudanlı Düğün Salonu
6

Kudanlı Düğün Salonu

5.0
(3)
İstanbul, Büyükçekmece
450kapasite
80000başlangıç fiyatı
Orkide Düğün Salonu
52

Orkide Düğün Salonu

5.0
(2)
İstanbul, Büyükçekmece
750kapasite
150başlangıç fiyatı
Hürrem Davet
8

Hürrem Davet

İstanbul, Büyükçekmece
300kapasite
1000başlangıç fiyatı
İbiza Garden Düğün Davet
6

İbiza Garden Düğün Davet

İstanbul, Büyükçekmece
350kapasite
500başlangıç fiyatı
Royal Davet
9

Royal Davet

İstanbul, Büyükçekmece
450kapasite
500başlangıç fiyatı
Vaye Marina
12

Vaye Marina

İstanbul, Büyükçekmece
300kapasite
750başlangıç fiyatı
Kristal Düğün Davet Salonları
12

Kristal Düğün Davet Salonları

5.0
(2)
İstanbul, Büyükçekmece
600kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Büyükçekmece düğün salonları, oldukça güzel imkanlar sunuyor ve hayal ettiğiniz düğüne ulaşmanız için büyük çaba sarf ediyor. Kaliteli hizmetleri ve etkinliklere ev sahipliği yapmakta ki tecrübeleriyle beğeni topluyor. Sünnet düğünü, kına gecesi, nişan, söz gibi farklı etkinliklere de ev sahipliği yapan mekanlar, en iyi organizasyonu sağlamak için tüm imkanları sağlıyor. Salonların fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor.

Büyükçekmece Düğün Salonları ve Fiyatları

Düğün salonlarında yemekli, yemeksiz ve kokteyl servisin yer aldığı menü seçenekleri bulunuyor. Müşterilerini memnun etmek için hizmet sunan mekanlar, farklı isteklere göre hizmet sunuyor. Mekanların organizasyon sorumluları öncelikli olarak isteklerinizi dinliyor. Organizasyonların fiyatları da kişi başı 10-80 TL aralığında yer almakla birlikte bu fiyatlar sağlanan hizmetlere bağlı olarak değişebiliyor.

Büyükçekmece düğün salonları fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Sahra Düğün Davet Salonu

50 TL

80 TL

Arya Davet Salonları

30 TL

50 TL

Orkide Düğün Salonları

30 TL

50 TL

Kudanlı Düğün Salonu

10 TL

30 TL

Mars Düğün Salonu

10 TL

30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Sahra Düğün Davet Salonu

İhtişamlı görünümüyle beğenilen Sahra Düğün Davet Salonu, sizlere harika bir düğün sunuyor. İç tasarımında ağırlıklı olarak beyaz ve altın renkleri kullanılan mekan, oldukça şık bir görünüme sahip. Mekanın kapalı salonu 750 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Düğününüz için özel olarak gelin-damat odası, gelin tagı ve gelin yolu hazırlanarak beğeninize sunuluyor. Bu sayede eksiksiz bir davete sahip olmanız sağlanıyor.

Masa süsleme ve dekorasyon seçeneklerini özenle oluşturan mekan, ek olarak supla, şamdan ve yapay çiçek süsleme hizmetleri de sağlayarak tüm eksiklikleri gideriyor. Mekan, organizasyon danışmanlığı hizmeti de sağlayarak memnuniyetinizi garanti ediyor. Ayrıca 250 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor. Davet fiyatları kişi başı 50-80 TL arasında oluyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Arya Davet Salonları

Şık ve renkli atmosferi göz kamaştıran Arya Davet Salonları, muhteşem bir mekan olarak hizmet veriyor. 1000 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi ile kalabalık davetlere uygun alan bulunduruyor. Etkinlik sorumlusu atanarak düğününüz boyunca her detayın özenle hazırlanması ve uygulanması sağlanıyor. Mekanın fiyatları kişi başı 30-50 TL aralığında seyrediyor.

Deniz manzarası sunan mekan, teras alanına sahip. Mekanda ayrıca aynı anda birden fazla düğün yapılabiliyor. Mekana dışardan catering firması getirme imkanınız bulunuyor ve dilerseniz menüde değişiklik talep etme veya menü tadımı yapabiliyorsunuz. Şıklığı ile beğeni toplayan mekan, sizleri memnun edebilmeyi birinci öncelik olarak belirliyor.

Orkide Düğün Salonları

Kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan Orkide Düğün Salonları, şık dekoruyla göz kamaştırıyor. Sizlere özel olarak gelin-damat odası ve gelin tagı hizmetleri sunarak benzersiz bir organizasyon yaşamanız sağlanıyor. Dekorun tamamlanması için supla, şamdan ve çiçek süslemeleri kullanılıyor ve düğün alanınız oluşturuluyor. Karşılama için hostes atanan mekanda, etkinlikten önce prova yapmanıza da imkan tanınıyor. Mekan ayrıca 75 araçlık otopark hizmeti sunuyor. Mekanın fiyatları kişi başı 30-50 TL aralığında seyrediyor.

Kudanlı Düğün Salonu

Harika ortamıyla beğeni toplayan Kudanlı Düğün Salonu, harika bir davet sağlıyor. 500 kişiye kadar konuk ağırlanabilen mekanda 2 farklı davet salonu bulunuyor ve bu sayede aynı anda birden fazla davete hizmet verilebiliyor. Birinci katta bulunan salonu muhteşem bir deniz manzarasına bakıyor. Catering hizmeti sağlayan mekan, dilerseniz menü tadımı yapmanıza veya menüde değişiklik talep etmenize olanak tanıyor. Mekanın organizasyonlar için fiyatları kişi başı 10-30 TL aralığında yer alıyor.

Mars Düğün Salonu

Güler yüzlü çalışanları ve sıcak ortamıyla beğeni toplayan Mars Düğün Salonu, tam istediğiniz daveti sunmaya hazır bulunuyor. Mekan, istekleriniz dahilinde farklı konseptler oluşturabiliyor. İç dekorunda renkli seçeneklerden yararlanılması sayesinde oldukça sıcak bir atmosfere sahip bulunuyor. Yemek servisi sunan mekan, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları da tanıyor. Bu sayede oluşturulan menülerin damak tadınıza uyduğundan emin olmanız sağlanıyor. 10 TL'den başlayan fiyatlarıyla da bütçeleri zorlamıyor.

En İyi İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Kuaförleri

Müşterileri tarafından oldukça beğenilen bu kuaförler, değerli gününüzde sizlere eşlik etmek için hazır bulunuyor. En sevilen kuaförlerden biri olan Volkan Taşcı Hair Makeup Studio, 2000 TL'den başlayan fiyatlar sunuyor. Müşteriyle iletişimi açısından beğenilen Ali Gür Profilo Wedding, bir diğer beğenilen kuaför olan Mehmet Tatlı ise 500 TL'den başlayan fiyatlarla sizlere hizmet veriyor.

İstanbul Büyükçekmece düğün salonları, kaliteli hizmetler sunmaları ve müşterilerinin memnuniyetini birincil öncelik olarak görmeleri açısından öne çıkıyor. Her biri farklı imkanlar ve davet alanları sunan bu mekanlar, sizleri mutlu edebilmek için özenle çalışıyor. İstekleriniz dahilinde oluşturulacak organizasyon ile hayallerinize ulaşmanız amaçlanıyor. Salonlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.