Buca Düğün Salonları

(36 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Buca
İzmir Seyir Garden
97

İzmir Seyir Garden

4.9
(18)
İzmir, Buca
Öne çıkan
750kapasite
400başlangıç fiyatı
Marşandiz Luxury Kır Bahçesi
1

Marşandiz Luxury Kır Bahçesi

5.0
(2)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Majör Garden Kır Düğünü
33

Majör Garden Kır Düğünü

5.0
(1)
İzmir, Buca
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Concorde Düğün Salonu
5

Concorde Düğün Salonu

5.0
(2)
İzmir, Buca
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Rüya Vadisi Düğün Salonları
26

Rüya Vadisi Düğün Salonları

4.8
(11)
İzmir, Buca
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Kristal New Garden
25
6

Kristal New Garden

5.0
(2)
İzmir, Buca
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Yamaç Bahçe
65
10

Yamaç Bahçe

5.0
(3)
İzmir, Gaziemir
500kapasite
150başlangıç fiyatı
Met Garden
58

Met Garden

5.0
(15)
İzmir, Buca
1,200kapasite
15başlangıç fiyatı
Masal Garden
18
5

Masal Garden

5.0
(8)
İzmir, Buca
800kapasite
180başlangıç fiyatı
Konferans Düğün Salonu
6

Konferans Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Veranda Garden
10

Veranda Garden

İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil

Açık ve kapalı alan seçenekleriyle İzmir Buca düğün salonları, kalabalık düğünlere ev sahipliği yapıyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz davet alanları, avantajlı imkanlarla hizmet veriyor. Buca ilçesinde yer alan düğün salonları, 50 TL’den başlayan fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Buca'nın En İyi Düğün Salonları ve Fiyatları

Buca’nın en iyi düğün salonları, kokteyl ve yemekli düğün organizasyonu imkanına sahip. Birçok mekan, düğün pastalarını çiftlere özel olarak tasarlıyor. Profesyonel orkestralar ile çalışan düğün salonları, sahne düzenleri ve akustikleriyle de eğlence dolu düğünler düzenleyebiliyor.

İzmir Buca düğün salonları fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Gölet Garden

30 TL

50 TL

Rüya Vadisi

50 TL

80 TL

Concorde Düğün Salonları

30 TL

50 TL

Royal Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Manolya Düğün Sarayı

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Gölet Garden

Buca’nın en sakin düğün salonlarından biri olan Gölet Garden, 750 kişilik salonunda davetlileri ağırlıyor. Son teknoloji ses sistemiyle donatılan açık alan, düğün ve after party organizasyonları için kullanılabiliyor.

Kır düğünleri için sıklıkla tercih edilen düğün salonu, gelin tagı ve gelin yolu süslemesinde beyaz tüller ve beyaz çiçeklere yer veriyor. Uzman ekipleriyle orkestra ve çekim hizmeti de sunuyor. Mekan, oturma düzeninde de kişiye özel değişikliklere gidebiliyor. Gölet Garden düğün fiyatları hafta içi 30 TL ile kapılarını açıyor.

Rüya Vadisi Düğün Salonları

Rüya Vadisi Düğün Salonları, Buca ilçesinde hizmet veren mekanlar arasında yer alıyor. Yeşile ve doğaya doyacağınız mekan, göl manzarasıyla da kalpleri fethediyor. Kokteyl ve yemekli düğün hizmeti sunan mekanda 1.000 kişi ağırlanabiliyor.

çiftler düğün salonuna tekne aracılığıyla gölden gelerek giriş yapabiliyor. Göle inen basamaklardan çıkan çiftleri, kırmızı halıyla dekore edilmiş bir gelin yolu karşılıyor. Bu yoldan yürüyen gelin ve damat adayları volkan şovları ile ilk danslarına geçiş yapıyor. Rüya Vadisi’nde düğün fiyatları 80 TL ile 100 TL arasında seyrediyor.

Concorde Düğün Salonları

1.000 kişilik kapasitesiyle Concorde Düğün Salonları, uzun yıllardan beri düğün organizasyonları düzenliyor.Geniş salonun iklimlendirme sistemleri sayesinde içerideki hava her zaman temiz ve ferah kalıyor. Düğün menüleri, gelin ve damadın tadımı sonrasında değişiklik gösterebiliyor.

Concorde, havai fişekler ve volkan şovlarıyla renkli düğünlere ev sahipliği yapıyor. Ek olarak sis ve kar makineleriyle eğlenceli partileri aratmayan düğün organizasyonları ortaya çıkıyor. Eğlence, mekanın anlaşmalı müzisyeniyle devam ediyor. 30 TL’den başlayan düğün fiyatları ile hizmet veren salon, profesyonel aşçılarla yemekli düzende servis yapıyor.

Royal Düğün Salonu

Royal Düğün Salonu, zengin yiyecek ve içecek menüsü ile rakipleri arasından sıyrılıyor. Beyaz et, kırmızı et, kosher, çocuk menüsü gibi çok sayıda seçeneğe sahip oluyor. Açık ve kapalı alanlarını farklı mevsimlerde kullanıma sunan salon, 1.000 kişilik düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Salonun tasarımına, masa ve sandalyede kullanılacak renklere çiftler karar veriyor. Genellikle beyaz renklerin kullanıldığı masa örtülerini renkli tüllerle süsleme şansı sunuluyor. İç mekanda sıkça kullanılan çiçeklerin türüne de çiftlerle ortak karar verilebiliyor. Düğün salonunun yemekli organizasyon fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Manolya Düğün Sarayı

Manolya Düğün Sarayı, mimarisiyle bir sarayı andırıyor. 750 kişilik geniş salonunda misafirleri ağırlayan mekan, yemekli, yemeksiz, kokteyl veya alkollü, gibi birçok seçenek sunuyor. Yemekli davetlerin menüleri usta şefler tarafından hazırlanarak eğitimli servis elemanları tarafından masalara getiriliyor.

Kırmızı ve mavi renklerle aydınlatılan masalarda sade bir dekorasyon uygulanıyor. Bu masalar, yalnızca renkli tüller ve mumlarla dekore ediliyor. Masaların ortasında ise geniş bir dans pisti yer alıyor. Kokteyl düğün fiyatları 30 TL’den başlayan mekanda renkli ışıklar sıkça kullanılıyor.

Buca Kaynaklar’daki Düğün Salonları ve Fiyatları

İzmir Buca ilçesindeki düğün salonları yoğunluğu, eşsiz doğası sebebiyle Kaynaklar semtinde daha fazla oluyor. Bölge, temiz havası ve huzur dolu doğasıyla, genellikle kır düğünleri için tercih ediliyor. Aynı zamanda Kaynaklar kapalı düğün salonları da uygun fiyatları ile hizmete devam ediyor. Bölgedeki mekanlarda düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor.

Aşk Olsun Düğün Salonları

Rüya gibi bir düğün için Aşk Olsun Düğün Salonları misafirlerini bekliyor. Geniş sahnenin önüne yerleştirilen masalar, renkli tüller ile süsleniyor. Bu tüller, eski tapınakları anımsatan kolonlu gelin yolunu süslemede de kullanılıyor.

Volkan şovları eşliğinde gelin ve damat salona giriş yapıyor. çiftin isimleri kalp şeklindeki isimliklere yazılarak masaların üzerine yerleştiriliyor. Masaların dekorasyonları kuş kafesleri ve mumlar ile son halini alıyor. 10 TL’den başlayan kişi başı düğün fiyatları ile mekan, 1.000 kişilik düğünler düzenleyebiliyor.

Kırçiçeği Event Hall

Kaynaklar’ın en güzel mekanlarından Kırçiçeği Event Hall, semtin popüler isimlerinden biri oluyor. Doğallıktan yana olan düğün salonu, kilise düzeninde tahta banklar, sarmaşıklar, tahta kürsüler gibi detaylara yer veriyor. Düğün salonu, 600 kişilik kapalı, 2.000 kişilik açık alanıyla rüya gibi gecelerin sahibi oluyor.

Tahta masaların ve beyaz sandalyelerin kullanıldığı salon, pudra pembe masa örtüleriyle şık bir görüntüye kavuşuyor. Salonda geceyi iplere gerilmiş beyaz LED ampüller aydınlatıyor. Kırçiçeği Event Hall, sahnenin hemen önündeki havuzuyla göz kamaştırıyor. Aynı zamanda 30 TL’den başlayan düğün fiyatları ile de çiftlerin beğenisini kazanıyor.

Palmiye Garden

Palmiye Garden, teknolojiye verdiği önemle rakipleri arasından sıyrılmayı başarıyor. Dev barkovizyon ekranları, ses müzik ve sahne sistemleriyle eğlenceli gecelerin ev sahibi oluyor. 1.000 kişilik kır bahçesi, 500 kişilik kapalı davet alanıyla öne çıkan Palmiye Garden, Buca düğün salonları arasında en çok tercih edilen mekanlardan biri oluyor.

Kırmızı gelin yolunun yanlarına konuşlanmış yuvarlak masalar, sahneyi görebilecek bir konumda yer alıyor.Bu masalar kırmızıdan mora çok sayıda farklı renkte masa örtüsü ile dekore edilebiliyor. Palmiye Garden, size ve konuklarınıza usta aşçıların elinden çıkmış lezzetli yemekler sunuyor. Düğün fiyatları ise 50 TL ve üzeri olarak belirleniyor.

Değirmenci Kır Düğün Salonları

Altın rengi detayları ile Değirmenci Kır Düğün Salonları, saraylara layık bir düğün planlıyor. 500 kişilik kapalı 1.000 kişilik açık davet alanı bulunan salon, yerden tavana kadar altın rengi taşlar, süslemeler ve duvar resimleri ile dekore ediliyor. Açık alansa, içerideki alaturka havanın tam tersine, doğal ve sade aksesuarlarla süsleniyor.

Düğün salonunda kokteyl düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar, etkinlik sorumlusu, yemek hizmeti, ses ve müzik hizmeti gibi hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca düğün salonu, bünyesinde orkestra ve fotoğrafçı da bulunduruyor.

İzmir Buca Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Düğün gününüzü başından sonuna kadar kayıt altına almak isterseniz bir dış çekim ve düğün fotoğrafçısıyla anlaşmanız gerekiyor. Bu fotoğrafçılar, stüdyo ve dış çekimin yanı sıra düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi gibi videolar da hazırlıyor.

Eşsiz İzmir körfezi fotoğraflarınıza eşlik etsin istiyorsanız İzmir Buca dış çekim ve düğün fotoğrafçıları başlangıç paket fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Derya & Cenk Foto Stüdyo

Derya & Cenk Foto Stüdyo, en özel gününüze eşlik ediyor. Fotoğraflarda nostaljik bir hava kullanmadan yana olan stüdyo, çekimlerinde sepya tonlarına yer veriyor. Şehir dışında dahi çekim yapabilen fotoğrafçı, çeşitli aksesuarlarla konsept dış çekimler gerçekleştirebiliyor.

Usta ekibiyle çalışan düğün fotoğrafçısı, düğün sabahı kuaförde çekime başlıyor. Düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli gibi video eserleri ortaya çıkarıyor. çekimlerinizde sanatçı ve uzman ekibiyle çalışmak için dört hafta önceden randevu almanız yeterli oluyor. 500 TL’lik başlangıç paket fiyatları ile de uygun teklifler sunuyor.

Görkem Toksoy Photography

Görkem Toksoy Photography, gelin çiçekleri gibi renkli çekimlerin mimarı oluyor. Dış çekim için özel ekipmanlara sahip olan fotoğrafçı, en iyi pozu vermeleri için gelin ve damat adaylarına yardımcı oluyor.

Gün takibi hizmeti de veren fotoğrafçı, düğün hikayesi çekmek için sabah evden çıkışınızdan akşam düğün salonu çıkışına kadar her anı kayıt altına alıyor. Daha sonra bu çekimleri editleyen sanatçı sayesinde unutulmaz anılara sahip oluyorsunuz. Dış çekim fiyatları 1.500 TL’lik başlangıç ve 2.000 TL’lik her şey dahil paketler dahilinde sunuluyor.

En Uygun İzmir Gelinlik ve Moda Evi Firmaları

Gelinlik modelleri arttıkça gelin adaylarının seçim yapması daha da kolaylaşıyor. İzmir, en ünlü gelinlik ve moda evlerinin şubelerini rahatlıkla bulabileceğiniz bir bölge olması sayesinde bu konuda size güzel alternatifler sunuyor.

A kesim, prenses kesim, retro, bohem, kabarık, uzun, kısa gibi her türlü model rahatlıkla bulunuyor. Gelinlik ve moda evlerinin standart paket fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Oleg Cassini

Oleg Cassini, benzersiz modelleriyle sizleri prensesler kadar şık, bir o kadar da rahat hissettiriyor. Türkiye geneli çok sayıda şubesi olan marka, provalarıyla özel tasarım gelinlikleri bedeninize en uygun şekilde hazırlıyor. Kafanızda başka bir model varsa, Oleg Cassini’nin usta terzileri size bu modeli özel olarak dikiyor.

Balık, A kesim, prenses kesim, bohem tasarımlara kadar çok sayıda modele sahip olan firmada gelinlik fiyatları 1.500 TL’den başlıyor. Mağazada yalnızca gelinlik değil, takı, duvak, eldiven gibi aksesuarlar da satılıyor.

çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture, hazır ve özel dikim gelinlik hizmeti sunuyor. Doğru gelinlik seçmenin önemli olduğunu bilen ekip, vücut tipinizi analiz ederek size en uygun gelinlik tavsiyesinde bulunuyor. Moda evi, balık ve A kesim gelinlik modellerinin yanı sıra daha marjinal modeller de tasarlıyor.

özel dikim gelinlik isteyen gelinler, kumaşa kendileri karar verebiliyor. Dantellere de yine gelin adayına sorularak karar veriliyor. Gelinliğin yanı sıra abiye, duvak, saç aksesuarları gibi çok sayıda ürün moda evinden temin edilebiliyor. çağır Şengül’de hazır model gelinlik fiyatları 2.500 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Buca düğün salonları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Buca Düğün Salonu Fiyatları Ne Kadar?

Buca'da düğün salonu fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Kokteyl menü seçenekleri 30 TL'ye kadar düşebiliyor. Yemekli davetlerde ise 100 TL civarında değişiklik gösteriyor.

En çok Tercih Edilen Buca Düğün Salonları Hangileri?

En çok tercih edilen Buca düğün salonları listesi;

  • Değirmenci Kır Düğün Salonları
  • Hayal Düğün Salonları
  • Buca Kristal Düğün Salonu
  • Altın Saray Düğün Salonu
  • Rüya Vadisi Düğün Salonları

Buca'daki Düğün Salonlarının Kapasitesi Ne Kadar?

Buca'daki düğün salonları açık ve kapalı davet alanları ile 2000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor.

İzmir Buca düğün salonları, kır bahçesi ve kapalı salon düğünleri başta olmak üzere çok sayıda davete kucak açıyor. Yemekli ve kokteyl seçenekleri sayesinde mekanlar, uygun fiyatları ile kolaylıkla tercih edilebiliyor. Gelin ve damat adayları, konsept isteklerine göre sade veya gösterişli düğün salonları arasından istediklerini seçebiliyor. Siz de mekan seçimi aşamasında DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek destek ve bilgi alabilirsiniz.