Avrupa Yakası Havuz Başı Düğün Mekanları

(9 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Havuz Başı Düğün Mekanları
Avrupa Yakası
He Tutto Bene Cafe & Bar
3

He Tutto Bene Cafe & Bar

5.0
(1)
İstanbul, Sarıyer
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Baler Havuzbaşı
5

Baler Havuzbaşı

5.0
(4)
İstanbul, Avcılar
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Yıldız Hisar Davet ve Etkinlik
47

Yıldız Hisar Davet ve Etkinlik

5.0
(1)
İstanbul, Sarıyer
650kapasite
300başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Family Resort Hotel
7
4

Family Resort Hotel

5.0
(1)
İstanbul, Silivri
1,500kapasite
90başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Fuat Paşa Yalısı
28

Fuat Paşa Yalısı

5.0
(8)
İstanbul, Sarıyer
325kapasite
950başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
The Peak Otel
4

The Peak Otel

İstanbul, Beyoğlu
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Celal Ağa Konağı Hotel
5

Celal Ağa Konağı Hotel

İstanbul, Fatih
200kapasite
300başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
The Shaula
7

The Shaula

5.0
(1)
İstanbul, Beylikdüzü
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Mine Club Zekeriyaköy
4

Mine Club Zekeriyaköy

İstanbul, Sarıyer
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Avrupa Yakası havuz başı düğün mekanları, sahip oldukları imkanlar ile değer kazanıyor. Açık havada düğün yapmak isteyen çiftlerin tercihleri arasına giren mekanlar, havuz başı konseptiyle gösterişli bir hal alıyor. Geniş kapasiteleri ve mekan özellikleri ile ön plana çıkıyor. Dekorasyon detayları sayesinde misafirler tarafından da sevilen mekanlar haline geliyor. Uygun fiyatları ile çiftlerin bütçelerine uygunluk göteriyor. Kişi başı düğün fiyatları ortalama 200 - 300 TL arasında başlıyor.

Avrupa Yakası Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Avrupa Yakası havuz başı düğün mekanları, kişi başı üzerinden davet fiyatlarını belirliyor. İlçeye göre de fiyat ve olanaklarda değişkenlik görülebiliyor. Ek hizmetler de bu noktada devreye girebiliyor. Havuzbaşı konseptli düğünlerin merkezi haline gelen mekanların kendine has atmosferleri bulunuyor. İlçelere göre fiyat dağılımı ortalama olarak şu şekildedir;

İlçe Hafta İçi* Hafta Sonu*
Sarıyer 150 TL 400 TL
Fatih 150 TL 300 TL
Başakşehir 100 TL 250 TL
Beylikdüzü 100 TL 200 TL
Avcılar 150 TL 250 TL
Silivri 100 TL 250 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

Sarıyer'deki Havuzbaşı Düğün Mekanları

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde yer alan mekanlar, açık hava kır ve havuz başı düğün konseptlerini çoğunlukla bir arada çiftlere sunuyor. Tarihi mekan olma özelliği taşıyan yerler de mevcut. Bu sayede gösterişli, zarif ve şık detaylara sahip mekanlar ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Fiyat olarak beklentileri karşılayan tesisler, avantajlı seçeneklerle rüya gibi bir düğüne imza atıyor. Sizler için Sarıyer'deki en güzel mekanları inceledik. 

Fuat Paşa Yalısı

Tarihi düğün mekanı olarak da ön plana çıkan Fuat Paşa Yalısı, havuz başı düğün hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Son derece şık bir mekan olarak çiftlerin dünyaevine girmesine destek oluyor. 275 kişilik kapasitesi sayesinde yeterli bir alan sunuyor. Deniz, doğa ve şehir manzarasını düğünlere dahil ediyor. Eşsiz ve unutulmaz bir gecenin altına imza atılmasına aracı oluyor.

Şehir merkezinde yer alan yalı, nikah için ayrı alan hazırlığı yapıyor. Düğün ile birlikte nikah yapmak isteyen çiftler için avantajlı seçenekler sunuyor. Boğazda düğün davet hayali olanların rüyalarını süslüyor. Fuat Paşa Yalısı yemekli düğün fiyatları 850 - 950 TL arasında seyrediyor. Kokteyl davet fiyatları ise 850 TL'den başlıyor.

Yıldız Hisar Davet ve Etkinlik 

Avrupa Yakası havuz başı düğün mekanları arasında Sarıyer ilçesinde yer alan Yıldız Hisar Davet ve Etkinlik, boğaza karşı düğün yapmak isteyen çiftler için ideal bir seçenek oluyor. Geniş kapasiteli davet alanlarından biri olan havuzbaşı, 650 kişilik düğünlere ev sahipliği yapıyor. Düğünler için etkinlikten önce prova imkanı sağlıyor. Video ve fotoğraf çekim hizmeti bulunuyor. DJ ve orkestra temini de sunuluyor.

Yemekli düğünler için menü tadımı ve menüde değişiklik seçeneği imkanı tanıyor. Fotoğraf çekim ekibi, düğün sonunda çekimlerin orijinal teslimini yapıyor. Dışarıdan kendi anlaştığınız catering firmasını getirmenize imkan veriyor. 100 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Bu sayede davetlileriniz araçlarını güvenilir bir şekilde park edebiliyor. Düğün fiyatları 300 - 380 TL'den başlıyor.

Mine Club Zekeriyaköy

Sarıyer ilçesinde konumlanan Mine Club Zekeriyaköy, yeşillikler arasında havuz başı düğününüzü gerçekleştiriyor. Orman ve doğa manzarası eşliğinde gerçekleştirilen düğünler, gelin ve damatlara hazırlık odası temin ediyor. Böylece düğün saatine kadar rahatça hazırlanabilirsiniz.

Işık, ses ve sahne sistemlerini son teknolojiye uygun olarak mekana dahil ediyor. Bu sayede düğünler eğlenceli ve dinamik bir hale geliyor. Organizasyon ve catering hizmetini dışarıdan anlaştığınız firma ile ortak bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz fotoğrafçı ekibi de dışarıdan temin edebilirsiniz. Mekanın havuzbaşı düğün fiyatları kişi başı 300 - 400 TL arasında seyrediyor.

Başakşehir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Başakşehir'deki havuz başı düğün mekanları uygun fiyat skalası ile çiftleri kendisine çekiyor. Hem mütavazi hem de şık davet alanları ile dikkat çekiyor. Dekorasyon açısından birçok farklı detay ve seçenek sunuyor. Tüm mekanlar, açık havada düğün yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi haline geliyor. Eşsiz bir doğa manzarası sunan mekanlar, büyüleyici ve unutulmayacak bir gece vadediyor.

Laviva Garden

Modern detaylarla dikkatleri üzerine çeken Laviva Garden, klasikleşen havuz başı düğünlerine farklılık kazandırıyor. Havuz etrafına yuvarlak masa ve tiffany sandalyeler yerleştiriliyor. Mor ve sarı renkli tüller sandalyelere yerleştiriliyor. Yemyeşil doğa manzarası ile uyum yakalayan mekan, kapasite olarak da geniş imkanlar sağlıyor.

1.500 kişilik havuz başı davet alanı, kalabalık düğünlere ev sahiplliği yapıyor. Gazebo hazırlığı ve süslemesi, gelin - damat masasını kaplıyor. Şık detaylarla bezenmiş olan mekan, kampanyalı seçeneklerle çiftlerin bütçesine uygun bir tercih yapmasını sağlıyor. Laviva Garden'da düğün fiyatları 80 TL'den başlayıp, 150 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Kuzey Garden

Bir tarafı yeşil ağaçlarla çevrili diğer tarafı doğaya kuş başı bakma imkanı sağlayan bir mekan olan Kuzey Garden, Avrupa Yakası havuz başı düğün mekanları arasında bir adım öne çıkıyor. Büyüleyici bir atmosfere sahip olan tesis, havuz başı etrafında unutulmaz düğünlerin altın imzasını atıyor. Renkli çiçeklerle mekanın canlı bir görünüme sahip olmasına zemin hazırlıyor.

300 - 550 kişilik davetlere ev sahipliği yapıyor. Bahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen havuzbaşı alanı, gelin tagı, gelin yolu ve mekan süsleme seçenekleri ile yükselişe geçiyor. Göl kenarında konumlanıyor. Kolay ulaşım sağlanan mekanın 250 araçlık otoparkı bulunuyor. 70 TL'den başlayan uygun düğün fiyatları ile çiftlerin memnuniyetini artırıyor.

Avrupa Yakası'ndaki Otellerde Havuzbaşı Düğünü ve Fiyatları

Avrupa Yakası'nın en çok tercih edilen havuz başı düğün yerleri arasında oteller ilk sıralarda yer alıyor. Fatih ve Silivri ilçelerinde kapılarını açan oteller, uygun fiyatlar eşliğinde düğününüzü gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Davet alanlarının kapasite aralıkları ile hem butik hem de kalabalık düğünlerin adresi haline geliyor. Birbirinden zarif detaylarla bezenen ve şık dekorasyonlara sahip oteller, kalitesiyle çiftleri etkisi altına alıyor.

Celal Ağa Konağı Hotel

Konak şıklığı ile otel kalitesinin harmanlanması ile kapılarını açan Celal Ağa Konağı Hotel, tüm davet alanlarında aynı performansı sergiliyor. 100 - 200 kişi aralığında davetliyi ağırlaması ile öne çıkıyor. Butik ve şık düğünlerin öncelikli adreslerinden biri oluyor. Birçok farklı organizasyon türü için hizmet veriyor. Otelde havuzbaşı düğün konseptini canlı ve dinamik bir şekilde kurguluyor.

Masa süsleme ve dekorasyon hizmeti başta olmak üzere DJ ve müzik grubu temini, video ve fotoğraf çekim hizmeti gibi olanakları bulunuyor. Karşılama hostesi, davetlileri havuz başına kadar eşlik ediyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik seçenekleri mevcut. Organizasyon danışmanlık hizmeti ile düğününüze özel etkinlik sorumlusu atanıyor. Otelde havuz başı düğün fiyatları kişi başı 200 TL'den başlıyor.

Family Resort Hotel

Havuzbaşında düğün ayrıcalığını yoğun bir şekilde hissettiren Family Resort Hotel, Silivri'de konumlanıyor. Hem deniz kenarında hem de havuz başında düğün fırsatını aynı anda çiftlere sunuyor. 1.500 kişiye kadar davetliye ev sahipliği yapabiliyor. Gelin - damat odası tahsis ediyor. Konaklama imkanı sayesinde düğün sonrasında otelde kalma şansınız bulunuyor.

Catering hizmeti bulunan otelde, lezzetli yemekler servis ediliyor. Ek olarak after party alanı bulunuyor. Düğünden sonra eğlenmeye devam etmek isteyenler için parti organize edilebiliyor. 50 araçlık otoparkı bulunuyor. Family Resort Hotel havuz başı düğün fiyatları 100 - 130 TL arasında seyrediyor.

Avrupa Yakası En Güzel Kır Düğünü Mekanları

Havuzbaşı düğünleri gibi sık tercih edilen konseptlerden biri de kır düğünü oluyor. çimlerin üzerinde, doğa ile iç içe olan mekanlar, birbirinden güzel dekoratif etkileri ile bir adım öne çıkıyor. Sık tercih edilen mekanların başında Violet Keyfi Kır Bahçesi ve Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri geliyor. Ortalama 100 TL'den başlayan kır düğünü fiyatları ile kapılarını açan mekanlar, çiftlere özel kampanyalı seçenekleri ile popülerlik kazanıyor.

Haylayf Garden ve İpek Wedding Garden da kır düğünü mekanları arasından sıyrılıyor. Her iki mekan da çiçek aranjmanları, suplalar ve şamdanlarla davet alanlarını süslüyor. Sundukları manzara ile çiftlerden beğeni topluyor. İpek Wedding'in sahil kenarında konumlanması, konseptleri harman bir şekilde sunmasını sağlıyor. Böylece yoğun ilgi görüyor. Haylayf Garden düğün fiyatları 80 - 100 TL arasında seyrederken, İpek Wedding kır düğünü fiyatları 250 - 350 TL arasında başlıyor.

Avrupa Yakası havuz başı düğün mekanları, birbirinden avantajlı seçenekleri ile çiftlerin mutluluğuna katkıda bulunuyor. Sunulan olanaklar, mekan özellikleri, uygun fiyatları ve dekorasyon hazırlıkları ile dikkatleri üzerine çekmeye başarıyor. Tüm mekanlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.