Tümünü Görmek İçin Tıkla

Baler Havuzbaşı

5.0 (4 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Baler Havuzbaşı Tesisleri şehrin merkezine çok yakın olup bir o kadar da şehrin gürültüsünden ve kirli havasından uzak, 27000'm2 üzerine kurulmuş, doğayla ve denizle iç içe geçmiş huzur bulabileceğiniz çok özel bir düğün mekanı. Üç farklı konseptimizle siz değerli misafirlerimizi bu doğa harikası yerimize bekliyoruz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (4) 5.0

 • FB
  F**** B****

  Sıcak mevsimlerde en çok tercih edilen düğün organizasyonlarının başında kır düğünü geliyor. Havaların ısınması ve doğanın yeşile bürünmesiyle birlikte açık hava düğünlerine sıklıkla davet edilmeye başlıyoruz. Kır düğünleri samimi bir ortam yaratılması, davetlilerin hoşça vakit geçirmesi ve güzel havalarda açık havanın tadının çıkarılması gibi avantajlar sunuyor. Bu geleneksel havayı bozmak isteyen kimi çiftler, kır düğünü düzenleyerek davetlilerine farklı bir kutlama düzenliyor. Eğer siz de bir kır düğünü düzenlemeyi düşünüyorsanız Geleneksel düğünlBaler Havuzbaşı&İskele Tavsiye ediyorum.

 • GG
  G****

  Havuz başının verdiği kusursuz güzellikle masalları aratmayacak bir düğün gerçekleşti. Gelinim ve oğlumun bu mutlu gününde her şeyi eksiksiz bir şekilde yaptınız ve çok da uygun fiyata. Harika bir geceydi.

 • PF
  P**** & F****

  Deniz kenarında yapmak istediğim nişanımı Avcılar'ın derinliklerinde yer alan Baler'de yaptık. Mistik havasına eklenilen süslemelerle mekan inanılmaz derecede masalsı olmştu. Gelinliğimle mekana girişimde yapılan o süprize de bayıldım, Serkan bey'e çok tşk ederim..

 • SS
  S**** & S****

  Sanki gemideymişiz hissi veren denize sıfır olan bu güzel yerde nişanımızı yaptık. Çok güzeldi zaten deniz detayı unutulmayacak bir detay en azından benim için. Eşimle çok yer baktık ama en içimize sinen yer burası oldu. En çokta güler yüzlü çalışmanızı beğendik. Belki de böyle olmasaydı yazma gereksiniminde bulunmayacaktım. Tavsiye ederim.

Konum

Ambarlı, Tesisler Yolu Cd. No:24, 34315 Avcılar/İstanbul, Turkey

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%