Ümraniye Kına Gecesi Mekanları

(14 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Anadolu Yakası
Ümraniye
Rena Garden
23
1

Rena Garden

5.0
(4)
İstanbul, Beykoz
280kapasite
500başlangıç fiyatı
Süslübahçe Cafe & Restaurant
28
1

Süslübahçe Cafe & Restaurant

5.0
(2)
İstanbul, Çekmeköy
250kapasite
150başlangıç fiyatı
Zin D Home Dudullu Suits
63

Zin D Home Dudullu Suits

5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
500kapasite
175başlangıç fiyatı
Vip Garden
50
8

Vip Garden

5.0
(3)
İstanbul, Beykoz
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Yeşiltepe Garden
30
2

Yeşiltepe Garden

5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
700kapasite
250başlangıç fiyatı
Mercure Hotels İstanbul Ümraniye
49

Mercure Hotels İstanbul Ümraniye

5.0
(5)
İstanbul, Ümraniye
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Elisa Davet ve Balo Salonları
68
2

Elisa Davet ve Balo Salonları

4.9
(18)
İstanbul, Ümraniye
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Kuğu Kına Evi
11

Kuğu Kına Evi

İstanbul, Ümraniye
400kapasite
200başlangıç fiyatı
Kaizen Balo & Davet
13

Kaizen Balo & Davet

5.0
(5)
İstanbul, Ümraniye
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Semazen Havuzbaşı Kasrı Çavuşbaşı
37
4

Semazen Havuzbaşı Kasrı Çavuşbaşı

5.0
(4)
İstanbul, Ümraniye
1,200kapasite
150başlangıç fiyatı
Semazen Korupark
42
4

Semazen Korupark

5.0
(5)
İstanbul, Ümraniye
1,200kapasite
150başlangıç fiyatı
Elifçe Şirin Mutfak
8

Elifçe Şirin Mutfak

İstanbul, Ümraniye
100kapasite
30başlangıç fiyatı

İstanbul ümraniye kına gecesi mekanları, geniş kapasiteli salonları ile davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Kına organizasyonlarına dair her olanak ve hizmet sizlerin beğenisine sunuluyor. Şık dekorasyonları ile göz kamaştıran mekanlar, her bütçeye uyan fiyatları ile de tercih ediliyor. ümraniye'deki kına gecesi mekanlarında kişi başı fiyatlar 10 TL'den başlıyor. Davetiniz için seçtiğiniz ek hizmetlere göre fiyatlarda artış olabiliyor.

ümraniye Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul ümraniye kına gecesi mekanları, yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini içeriyor. Menüler, çeşitli alternatifleri barındırıyor. Şefler tarafından hazırlanan eşsiz lezzetler, her damak zevkine hitap ediyor. Kına gecenizi düzenlediğiniz güne, menüye ve taleplere göre fiyatlarda yükselme olabiliyor. Ortalama kına gecesi davet fiyatları 10 - 100 TL civarında değişiyor.

İstanbul ümraniye'deki kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Mercure Hotels İstanbul ümraniye

50 TL

100 TL

Kuğu Kına Evi

10 TL

50 TL

La Vella Davet

30 TL

50 TL

Asmina Davet ve Balo Salonları

10 TL

50 TL

Elisa Davet ve Balo Salonları

30 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Mercure Hotels İstanbul ümraniye

Mercure Hotels İstanbul ümraniye, 300 kişilik kapasiteye kadar çıkan ferah salonu ile sizlere kapılarını açıyor. Sahip olduğu geniş dans pistinde gece boyunca doyasıya eğlenmeniz sağlanıyor. Konforunun yanında şıklığı da bulunduruyor. Pembe ve mor renklerinin uyumundan oluşan kına tahtı göz kamaştırıyor.

İhtişamlı kına süslemeleri ile donatılan mekan, hayallerinizdeki kına gecesini sizlere yaşatıyor. Mekan, birçok olanağı sizlere sunuyor. Kına gecesi davetlerinin olmazsa olmazı kına müzikleri, tüm gece boyunca çalıyor. Davul show ile de eğlencenizi iki katına çıkarıyor.

Mekan, konaklama imkanı da sağlıyor. Dilerseniz davetinizin öncesinde ya da sonrasında otelde konaklayabilirsiniz. Uygun fiyatları ile cezbeden mekanın kişi başı fiyatları, hafta içi ve hafta sonu değişiklik gösteriyor. Hafta içi 50 - 80 TL arasında değişirken, hafta sonu 50 - 100 TL arasında seyrediyor.

Kuğu Kına Evi

Kuğu Kına Evi, ümraniye'deki kına gecesi mekanları arasında oldukça popüler. Siyahın asilliği ve kırmızının çarpıcı tonu ile bütünleşen salon, 400 kişiye kadar sevdiklerinizi ağırlamanıza imkan tanıyor. İhtişamı ve ferahlığı aynı anda sağlıyor.

Mekan, sağladığı birçok hizmet ile oldukça tercih ediliyor. Rüya gibi bir kına gecesi geçirmeniz için her detaya yer veriliyor. Gelin hamamı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, dilek feneri gibi daha birçok olanak sağlanıyor.

Ayrıca eğlenceye de özen gösteren mekan, kına müziği, davul show ve zenne / oryantal hizmetleri ile de keyifli anlar yaşatıyor. Her bütçeye uyan fiyatları ile ilgi çekiyor. Kişi başı davet fiyatları ise 10 - 50 TL arasında değişiklik gösteriyor.

La Vella Davet

Siyahın ve beyazın muhteşem birleşimi ile donatılan La Vella Davet, eşsiz atmosferi ile sizleri karşılıyor. Geniş masalarını renkli çiçekler, mumlar ve birbirinden güzel aksesuarlar ile taçlandırıyor. Sınırsız konsept alternatiflerini barındırıyor. Sizlerin arzuları doğrultusunda da gecenize uygulanıyor.

Hayallerinizi süsleyen muhteşem kına gecesini sizlere yaşatmayı başarıyor. Bindallı - kaftan, kına ekibi, davul show, zenne / oryantal ve kına müziği gibi hizmetler sağlanıyor. Kına süslemelerinde ise sizlerin özel isteklerine yer veriliyor. Eşsiz lezzetlerin yer aldığı yemekli kına gecesi fiyatları 30 - 50 TL civarında değişiyor.

Asmina Davet ve Balo Salonları

Asmina Davet ve Balo Salonları, kırmızı rengin ağırlıkta olduğu salonu ile göz kamaştırıyor. 1.000 kişiye kadar çıkan kapasitesi ile büyük çaplı kına gecesi davetlerine ev sahipliği yapıyor. Mekan, masalarını şık suplalar ve zarif şamdanlar ile donatıyor. çiçek süslemeleri ile de renk katıyor. Mekan ve masa süslemelerinde sizlerin isteklerini yerine getiriyor.

Mekan, pek çok imkanı sizlere sunuyor. DJ ve müzik grubu temini sağlıyor. Sevdiklerinizle eğlenceli bir deneyime imza atmanız sağlanıyor. Aynı özeni yemeklerine de taşıyor. çeşitli alternatiflerin yer aldığı yemekler, hem görsel olarak hem de tat olarak mest ediyor.

Ayrıca kokteyl tabakları da bulunuyor. Mekan, menüde değişik imkanı da sağlanıyor. Yemekli ve yemeksiz menü seçeneklerini içeren mekanda kişi başı kına organizasyon fiyatları 10 - 50 TL arasında seyrediyor.

Elisa Davet ve Balo Salonları

Elisa Davet ve Balo Salonları, görkemli salonu ile etkiliyor. 750 kişilik kapasiteye kadar çıkabilen salonu, yüksek tavanlı olması ile de ferah bir ortam yaratıyor. Gold, kırmızı ve beyaz tonun ağırlıkta olduğu mekan, göze hitap ediyor. Supla ve şamdanlar ile de uyumu yakalıyor.

Mekan, etkinlik sorumlusu hizmeti ile kına gecenizin kusursuz olmasını sağlıyor. Doyasıya eğlendiğiniz bu geceyi unutulmaz kılmak adına da, video ve fotoğraf çekimi sağlanıyor. Güzel anılarınız ölümsüzleştiriliyor. Sevdiklerinizle eğlenmeniz için davul show hizmeti de bulunuyor.

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı olan menülerini, davetinizden önce tadım yaparak değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında kokteylli menü alternatifi de bulunuyor. Kına organizasyonu fiyatları kişi başı 30 - 100 TL arasında seyrederken, seçtiğiniz menüye ve güne göre değişiklik gösterebiliyor.

İstanbul'daki En Kaliteli Havuz Başı Düğün Mekanları

İstanbul'da bulunan havuz başı düğün mekanları çiftlerin ilgisini çekiyor ve oldukça tercih ediliyor. Mekanlar, çeşitli olanakları ve sınırsız konsept seçeneklerini sizlerin daveti üzerine sunuyor. Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilmeniz için sizlerin fikirlerine ve isteklerine önem veriliyor.

Düğün davetlerine özel süslemeler ile geceniz taçlandırılıyor. Sahip olduğu manzaraları ile büyülü bir atmosfer sunuyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik olanaklarını sunan mekanlar, catering hizmeti sağlıyor. Sınırsız hizmetleri ile sizlerin en değerli gecesine ev sahipliği yapıyor.

İstanbul'da bulunan en kaliteli havuz başı düğün mekanları arasında yer alan Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir 100 - 200 TL, Vip Garden 40 - 90 TL ve Laviva Garden ise 50 - 120 TL arasında düğün fiyatlarını başlatıyor.

İstanbul ümraniye ilçesinde bulunan kına gecesi mekanları, kaliteli hizmet anlayışları ile sizlerin değerli davetine ev sahipliği yapıyor. Kına gecesi mekanları, geniş kapasiteleri ile konfor sağlıyor. Zarif dekorları ile de etkiliyor. Birçok imkanı sizlere sunuyor ve gecenizden memnun ayrılmanız sağlanıyor. Tüm kına gecesi mekanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.