Arnavutköy Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(4 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Arnavutköy
Deniz Garden
32

Deniz Garden

İstanbul, Arnavutköy
350kapasite
40000başlangıç fiyatı
Bahar Düğün Salonu
12

Bahar Düğün Salonu

İstanbul, Arnavutköy
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Söz Düğün Salonu
5

Söz Düğün Salonu

İstanbul, Arnavutköy
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Any Cafe & Restaurant
4

Any Cafe & Restaurant

İstanbul, Arnavutköy
100kapasite
80başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Arnavutköy kına gecesi mekanları, kapalı davet alanlarında sağladığı geniş kapasiteleri ile ferah bir ortam sunuyor. Mekanlar, konforunu şıklığı ile tamamlıyor. Kına organizasyonlarına dair her detay titizlikle düşünülüp uygulanıyor. Arnavutköy'de ki kına gecesi salonlarında organizasyonların fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor.

İstanbul Arnavutköy Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Arnavutköy kına gecesi salonları, yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini barındırıyor. Kına gecesi davetinize göre özel menüler yer alıyor. Enfes lezzetlerin içerdiği menüler, çeşitli alternatifler ile her zevke hitap edebiliyor. Kına organizasyonunuzu düzenlediğiniz güne, menüye ve ek taleplere göre fiyatlarda artış olabiliyor. Ortalama kına gecesi mekanları fiyatları 10 - 100 TL civarında seyrediyor.

İstanbul Arnavutköy kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Any Cafe

50 TL

100 TL

Söz Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Zerdanur Konferans Salonu

10 TL

50 TL

Haraççı Düğün Salonu

30 TL

80 TL

Valide Sultan Davet Salonu

50 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Any Cafe

Any Cafe 100 kişilik kapasiteye kadar çıkan kapalı salonunda ufak çaplı kına organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Samimi ve sıcak bir atmosfer sizleri karşılıyor. Modern bir dizayn ile kuşatılan mekanda, kına tagı ve kına süslemeleri ile davetiniz tasarlanıyor. Kişiye özel konsept seçenekleri de bulunuyor. Kişi başı fiyatlar ise 50 - 100 TL arasında değişiyor.

Mekan kına organizasyonunuz için DJ ve müzik grubu temin edebiliyor. Davetiniz için kına müzikleri tüm gece boyunca arka fonda çalıyor. Dilerseniz canlı müzik olanağına da yer veriliyor. İstek parçalar eşliğinde güzel ve eğlenceli bir ortam oluşturuluyor. Catering hizmeti de sağlayan mekanda, Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler sizlerle buluşturuluyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Söz Düğün Salonu

Söz Düğün Salonu yüksek tavanlı ve kolonsuz kapalı salonunda ferah bir ortam sağlıyor. 750 kişilik kapasiteye kadar hizmet verebiliyor. Beyazın altın rengi ile buluştuğu bu eşsiz güzellikteki mekan, ihtişamı ile göz kamaştırıyor. Masa ve mekan süslemeleri de sizlerin zevkine göre tasarlanıyor.

Kına gecesi organizasyonuna dair her detay sizler için özenle hazırlanıyor. Kına mumu, kına tahtı, kına seti ve kına tagı ile davetiniz taçlandırılıyor. Kına müzikleri de davet boyunca çalıyor. Kaliteli ses ve ışık sistemi de mekan tarafından sağlanıyor.

Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri bulunuyor. Kişi başı fiyatlar 30 - 50 TL civarında seyrediyor. Düğün pastası hizmeti de yer alıyor.

Zerdanur Konferans Salonu

Zerdanur Konferans Salonu, 750 kişilik kapasitesi ile kaliteli hizmet veriyor. Şık dekorasyonu ile göze hitap eden mekan, konforu ile de taçlandırıyor. Kaliteli ışık sistemi ile kurulu olan mekan, gecenize renk katıyor. Mekanın bünyesinde yer alan fotoğrafçı ile en kıymetli anlarınız unutulmaz kılınıyor. Orkestra, kına müziği ve davul show hizmeti ile de sevdiklerinizle eğlencenin tadına varmanız sağlanıyor.

Kına gecesine uygun olacak her detay eksiksiz bir biçimde sizlere sunuluyor. Bindallı/kaftan, dilek feneri, gelin hamamı ve kına süslemelerine yer veriliyor. Zenne/oryantal ile de eğlenceniz iki katına çıkarılıyor. Uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken mekanda kişi başı fiyatlar 10 - 50 TL arasında değişiyor.

Haraççı Düğün Salonu

1000 kişiye kadar hizmet verebilen Haraççı Düğün Salonu Arnavutköy kına gecesi mekanları arasında öne çıkıyor. Beyaz tonların ağırlıkta olduğu mekan, kına tagı ve kına süslemeleri ile taçlandırılıyor. Geniş masalarında yer alan şamdanlar ile şıklık yaratılıyor. Mekan giydirmesi ise sizlerin istekleri ile düzenleniyor. Yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini sunan mekanda kişi başı fiyatlar 30 - 80 TL arasında seyrediyor.

Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmeniz adına çeşitli olanaklar sağlanıyor. Video ve fotoğraf çekimi ile en güzel anlarınız ölümsüzleştiriliyor. Etkinlik sorumlusu ile tüm davet planlanıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetlerine de yer veriliyor.

Valide Sultan Davet Salonu

Valide Sultan Davet Salonu 200 kişilik kapalı davet alanı ile sizlere kapılarını açıyor. Modern tasarımları ile büyülerken, konforlu alanı ile de tercih sebebi oluyor. Mekan, şık suplalar ve zarif şamdanlar ile bütünlük oluşturuyor. Kına gecelerinin olmazsa olmazı süslemeler ve aksesuarlar da mekanda yerini alıyor. Kına halısı, kına mumu, kına seti, kına tepsisi ve kına tahtı gibi aksesuarlar ile geceniz kusursuzlaştırılıyor.

Dans grubu ve müzik desteği ile de eğlenceli anlara imza atmanız sağlanıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarına yer veriliyor. Yemekli menülerinde kişi başı fiyatlar 80 - 100 TL arasında değişirken, kokteylli menülerinde 50 - 80 TL civarında seyrediyor.

İstanbul'da ki En Zarif Düğün Salonları

İstanbul ilinde bulunan düğün salonları, geniş kapasiteleri ve görkemli salonları ile evlenecek çiftlerin değerli gününe ev sahipliği yapıyor. Düğün davetinize özel sınırsız konsept seçenekleri sunuluyor. Masa ve mekan süslemeleri sizlerin arzuları doğrultusunda düzenleniyor. Düğünlerin olmazsa olmazı müzik de tüm gece boyunca çalıyor.

Mekanlar, gelin - damat odasına sahip olması ile de çiftlerin streslerini üzerlerinden atmalarında etkili bir rol oynuyor. Organizasyon sorumlusu ile tüm süreç özenle planlanıyor. Kusursuz ve eğlenceli bir düğün daveti sağlanıyor.

Kaliteli hizmetleri ile rüya gibi bir düğün geçirmeniz sağlanıyor. İstanbul'da bulunan en zarif düğün salonları arasında yer alan Alize Düğün ve Davet Salonu, Valentine Davet ve Salon Zigana VIP 30 TL'den başlayan fiyatlarla kaliteli hizmet veriyor.

İstanbul Arnavutköy'de bulunan kına gecesi mekanları, kaliteli hizmet anlayışı ile kapılarını sizlere açıyor. Geniş ve konforlu salonları, modern dizaynları ile birleşiyor. Kına süslemeleri ve aksesuarları ile de harika bir atmosfer yaratılıyor. Her bütçeye uyan fiyatlarıyla tercih ediliyor. Tüm kına gecesi mekanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.