Filtreler

Yaka

İlçeler

Minimum Fiyat

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

3 sonuç
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Bağcılar
Zeno Kına Evi

Zeno Kına Evi

5.0 (1)
İstanbul, Bağcılar
200 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kemer Düğün Salonu

Kemer Düğün Salonu

5.0 (5)
İstanbul, Bağcılar
600 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı

İstanbul Bağcılar kına gecesi mekanları kına gecesi için zengin hizmetler sunuyor. Kapalı ve açık mekanları ile hizmet veren kına salonları, yemekli veya kokteylli tüm etkinliklerinize özel menüler hazırlıyor. Kına tahtı, kına şerbeti, bindallı, kaftan ve kına gecesi denince akla gelen tüm detaylar sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Davetleriniz için mekanların belirlediği fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

En Güzel İstanbul Bağcılar Kına Gecesi Mekanları

Talep ettiğiniz tüm hizmetleri bünyesinde bulunduran Bağcılar kına gecesi mekanları, kolay ulaşım ve her bütçeye uygun olması açısından çiftlerin gözdesi oluyor. Kişiye özel kına paketlerinin yanı sıra eğlencenizi ikiye katlayan dans ve davul şovları ile unutulmaz bir gece yaşamanız mümkün. Kusursuz geçen kına organizasyonları için kişi başı davet fiyatları 10 TL ile 50 TL aralığında değişkenlik gösteriyor.

Bağcılar kına gecesi mekanları fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Vaye Kına Evi 

10 TL

35 TL

Kemer Düğün Salonu 

10 TL

30 TL

Asya Düğün Davet

10 TL

30 TL

Şehir Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültü Merkezi

10 TL

30 TL

Zeno Kına Evi

10 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için bilgi alınız.

Vaye Kına Evi

Vaye Kına Evi göz alıcı ve unutulmaz kına organizasyonları ile çokça tercih ediliyor. 300 kişilik salon kapasitesi bulunan mekanda, kırmızı halı ve altın sarısı kına tahtı ile gelinlerin gönlünü çeliyor. Aynı zamanda nedimeleriniz için de 10 adet kaftan ve bindallı veren mekan, donanımlı bir kına organizasyonu için gerekli olan tüm imkanlara sahip.

Kına konseptinize ve kına tepsinize uygun süslemeler ile bütünleşen kına merasimine lezzetli ikramlıklar ve kına şerbeti eşlik ediyor. Organizasyonlarınıza eşlik eden kadın Dj olanağına ek olarak isteğe göre oryantal, davul şov, dansçı kına nedimeleri ve semazen gösterisi gibi birçok etkinliği bünyesinde barındırıyor. Bol eğlenceli ve unutulma bir kına gecesi için belirlene kişi başı fiyatları 10 TL ile 35 TL aralığında oluyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Kemer Düğün Salonu

Yemekli ve yemeksiz tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan ve Bağcılar Güneşli ’de hizmet veren Kemer Düğün Salonu kına gecesi için de en ideal mekanlar arasında yer alıyor. Tüm istekleriniz ile yakında ilgilenen organizasyon sorumlusu ve sıcakkanlı personelleri ile kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Tüm organizasyonlar için ışık, ses ve sahne hassas olan mekan kına davetleriniz için de son derece tatmin edici olanaklara sahip.

Kemer Düğün Salonu 600 kişilik bir kapalı salon kapasitesine sahip. Her bütçeye uygunluk gösteren mekanda başlangıç fiyatları kişi başı ortalama 10 ile 30 TL aralığında belirleniyor.

Asya Düğün Davet

Konforlu hizmeti ile Bağcılar kına gecesi mekanları arasında öne çıkan Asya Düğün Davet, şık mekan tasarımı ve teknolojik yeniliklere uyum sağlayan hizmetler sunuyor. Lezzetleri menüler hazırlayan mekan organizasyonlarınız için kesintisiz DJ hizmeti sunuyor. Yemekli veya kokteylli yapacağınız davetler için kişiye özel konsept tasarımı yapan mekanın kapasitesi 750 kişiyi ağırlayabiliyor.

Kına davetleriniz için belirlenen kişi başı fiyatları 10 TL den 30 TL’ye kadar ulaşabiliyor. Sizlere unutulmaz bir kına gecesi vaat eden mekan hizmet kalitesi ve bütçe dostu olması nedeniyle çiftler tarafından fazlasıyla beğeniliyor. Merkezi konumu ile ulaşım kolaylığına sahip olan mekanda kostümlü ve ikramlı karşılama hizmeti de mevcut.

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi

2000 metrekare üzerine kurulu olan Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz K.M. özel davetleriniz için yıllardır bağcılarda hizmet veriyor. Yüksek tavanlı ve 2 katlı olan mekan sade, aydınlık ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Yemekli veya kokteyli olarak yapacağınız kına organizasyonları için dışardan bir firmayla anlaşma yapabilirsiniz. Canlı müzik ve DJ hizmeti bulunan mekanda fotoğraf ve video hizmeti de veriliyor.

Bağcılar kına gecesi mekanları arasında yoğun ilgi gören mekanlardan olan Kültür Merkezi bünyesinde düğün, nişan, kına gibi pek çok organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Mekânda verilen davetler için kişi bayı fiyatı 10 TL ile 30 TL aralığına değişiklik gösterebiliyor.

Zeno Kına Evi

Açık alanda 100 kapalı salonun da ise 200 ağırlayabilen Zeno Kına Evi, dostlarınızla yapacağınız kına gecesi organizasyonları için oldukça ideal. Kokteylli ve yemekli etkinliklerde yüzünüzü güldüren, İstanbul Bağcılar kına gecesi mekanları özel zengin olanaklara sahip. Dans şovları ve kına merasimi ile davetlerinize özel hediyelikler sunan mekanda verilen davet fiyatları kişi başı 10 TL ile 50 TL aralığında yer alıyor.

Mekanda kına tepsisi, kına mumu, kına örtüsü ve kına seti gibi seçenekler mevcut. Ayrıca size özel mekan süslemesi yapan mekan kına organizasyonlarının vazgeçilmezi olan kına tahtı, bindallı ve nedime kaftanları da sunuyor.

En Şık İstanbul Havuz Başı Düğün Mekanları

Zarif atmosferleri ile çiftler tarafından sıkça tercih edilen havuz başı düğünler, özel günlerinizde muhteşem manzaralara ev sahipliği yapıyor. özellikler serin bir yaz havasında yapılan havuz başı düğünler için unutulmaz bir keyif yaşamanızı sağlıyor. İstanbul’un en şık havuz başı mekanları arasında bulunan Family Resort Hotel, hem konforu hem de lüks ambiyansı ile yenilikçi çiftlerin tercihi oluyor. Hafızalarınızda unutulmaz izler bırakan mekânda verilen davet fiyatları 75 TL ile 100 TL aralığında değişiyor.

Havuz başı düğünlerde adını duyuran bir diğer mekan ise, üsküdar’ın en güzide davet alanları arasında bulunan Cemile Sultan Korusu. En güzel gününüze eşlik edecek olan mekanda verilen davet fiyatları kişi başı 150 TL’den başlıyor.

İstanbul Bağcılar kına gecesi mekanları, farklı imkanlara sahip olmalarının yanı sıra kaliteli hizmet politikaları ile bir araya geliyor. Evlilik yolundaki stresli sürecinizi hafifleten ve eğlenmenizi sağlayan kına organizasyonları sayesinde yolunuza neşe katan kına salonları hayallerinizdeki organizasyon için özenle çalışıyor. Kına daveti oluşturmak ve kına salonları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için DüğünBuketi.com ekibiyle iletişime geçebilir, ayrıcalıklı kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Loader
0
%