Bahçelievler Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(5 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Bahçelievler
Gorrion Hotel İstanbul
67

Gorrion Hotel İstanbul

5.0
(20)
İstanbul, Bahçelievler
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Mutlu 6 Düğün Salonu
39

Mutlu 6 Düğün Salonu

5.0
(2)
İstanbul, Bahçelievler
500kapasite
60başlangıç fiyatı
Harem de Party Kına Evi ve Organizasyon
59

Harem de Party Kına Evi ve Organizasyon

4.6
(10)
İstanbul, Bahçelievler
200kapasite
30başlangıç fiyatı
Yaren Cafe & Restaurant Kına
28

Yaren Cafe & Restaurant Kına

5.0
(5)
İstanbul, Bahçelievler
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Figaro Davet
14

Figaro Davet

5.0
(14)
İstanbul, Bahçelievler
1,200kapasite
40başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Bahçelievler kına gecesi mekanları, yeni evlenecek çiftler ve misafirleri için verdikleri kaliteli hizmet ile biliniyor. Bahçelievler, kapasiteleri ve sundukları olanaklar açısından pek çok kına gecesi mekanı alternatifi içeriyor. Bu mekanlar istediğinize göre kapalı veya açık salon şeklinde değişiyor. Kına gecesi mekanları gelinler için kına tahtı, bindallı, kaftan, dans şovu ve nedime olanakları sunuyor. Mekanlarda yemekli menü eşliğinde kına gecesi fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Bahçelievler'in En Güzel Kına Gecesi Mekanları

İstanbul Bahçelievler kına gecesi mekanları şıklığı ve nezihliği ile öne çıkıyor. Mekanlar iç dekorasyonlarını kına gecesine uygun şekilde kırmızı ağırlıklı düzenliyor. Tüller, çiçekler ve masa şamdanları ile bezeli mekanlar görenleri mest ediyor. Büyük organizasyonlar için geniş salonlar veya daha küçük davetler için butik salonlar bulunuyor. Ayrıca farklılık isteyen gelinler için havuz başında kına gecesi düzenleme imkanı da sunuluyor.

Dillere destan bir kına gecesi geçirmek isteyen gelinlerin ilk tercihi İstanbul Bahçelievler kına gecesi mekanları oluyor. Kokteyl veya yemekli menü seçenekleri sunan mekanların lezzetli ikramları damakları şenlendiriyor. Farklı bütçelere uygun alternatifler içeren mekanların kişi başı fiyatları 30 - 150 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Mekanlara göre fiyatlar şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Bahçelievler Abidin Pak öğretmenevi

60 TL

100 TL

Harem de Party Kına Evi ve Organizasyon

30 TL

50 TL

Wedding Palace Kuyumcukent

50 TL

60 TL

Hotel Pullman Airport and Convention Center

50 TL

60 TL

Gorrion Hotel İstanbul

100 TL

150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Bahçelievler Abidin Pak öğretmenevi

En güzel kına gecelerinin mimarı Bahçelievler Abidin Pak öğretmenevi, seçenekler arasında dikkat çekiyor. Hem açık hem kapalı alanları ile kına gecenizi dilediğiniz konseptte gerçekleştirebilme imkanınız bulunuyor. Muhteşem bahçesi ve göz alıcı güzellikteki havuzu misafirleriniz için keyifli bir etkinlik alanına dönüşüyor.

Havuz başı konsepti ve açık alana sahip bahçesi 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Kış aylarında gerçekleşecek kına organizasyonları için kapalı salonunda 500 kişi kapasitesi bulunuyor. Mekan, çiçek süslemeli sütunları ve tül detaylı sandalyeleri ile oldukça şık bir görüntü oluşturuyor.

Kına tahtı için özel bir bölüm bulunan mekanda usta aşçıların hazırladığı kokteyl ve yemek menüleri servis ediliyor. Bahçelievler Abidin Pak öğretmenevi kına gecesi fiyatları kişi başı 60 - 100 TL aralığında bulunuyor.

Harem de Party Kına Evi ve Organizasyon

Harem de Party Kına Evi ve Organizasyon, doyasıya eğlence vadeden mekanlar arasında öne çıkıyor. Mekanın uzman ekibi sayesinde bir kına mekanından aradığınız her şey burada bulunuyor. Keyifli bir gece için siz ve misafirlerinize özel sahne şovları düzenleniyor. Kına tahtı, kına tacı, kına tepsisi, kına mumu gibi pek çok detay mekan tarafından organize ediliyor.

Mor rengin ağırlıklı kullanıldığı, oldukça şık süslemelerin bulunduğu kapalı salon 200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Profesyonel dansçılar eşliğinde hazırlanan dans gösterisi siz ve misafirleriniz için unutulmaz bir anı oluşturuyor. Harem de Party Kına Evi ve Organizasyon yemekli menü eşliğinde kına gecesi fiyatları kişi başı 30 - 50 TL arasında seyrediyor.

Wedding Palace Kuyumcukent

Kırmızının en güzel tonu ile hazırlanmış muhteşem bir kına gecesi mekanı arayan çiftler, Wedding Palace Kuyumcukent sizleri bekliyor. çiçeklerle bezeli kemerden oluşan kapıdan ihtişamlı şekilde mekana giriş yapılıyor. İçeride sizleri altın ve kırmızı rengin muhteşem ahengi karşılıyor. Mekan bünyesinde birden fazla salon bulunuyor.

Kına organizasyonu için en çok tercih edilenler 400 kişi kapasiteli Gold Salon veya 250 kişi kapasiteli çatı terası oluyor. özel günlerde çiftler kapalı veya açık salon tercih edebiliyor. Her iki alanda da üst düzey ses sistemi kullanılıyor. Sahne ve ışık sistemleri mekanın havasını değiştiriyor. Oldukça geniş bir mutfak kültürü olan mekan beş farklı menü sunuyor. Wedding Palace Kuyumcukent'te kına gecesi fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Hotel Pullman Airport and Convention Center

üst düzey hizmet veren Hotel Pullman Airport and Convention Center, kına organizasyonlarında da farkını ortaya koyuyor. Oldukça nezih bir otelde özel bir kına gecesi isteyen çiftlerin ilk tercihi oluyor. Tamamen size özel hazırlanan konsept doğrultusunda kapalı salonda dilediğiniz renk ve tema üzerinden süslemeler yapılıyor.

Kişiye özel hazırlanan konsept ile kaftan, nedime kıyafeti, kına tahtı, kına tepsisi ve birçok detay organizasyon tarafından ayarlanıyor. özel koreograflar tarafından hazırlanmış dans şovları profesyonel dansçılar eşliğinde siz ve misafirleriniz için sergileniyor. Mekanın sertifikalı şefleri lezzetli menüleri titizlik içerisinde hazırlıyor.

Dünya mutfağından seçme lezzetleri bulabileceğiniz yemek menüleri dışında özel kokteyl menüleri de bulunuyor. Hotel Pullman Airport bünyesinde kına organizasyonu fiyatları kişi başı 50 - 60 TL arasında yer alıyor.

Gorrion Hotel İstanbul

Gösterişli ve şık bir kına organizasyonu için uygun mekan arayışında olanlar için Gorrion Hotel İstanbul biçilmiş kaftan. 5 yıldızlı kalitesi ile uzun yıllardır hizmet sağlayan otel prensiplerinden ödün vermiyor. Siyah ve kırmızı rengin hakim olduğu kına gecesi salonu, altın rengi sandalyeler ile bütünlük oluşturuyor.

750 kişi kapasiteli kapalı salona ek olarak 1.000 kişi kapasiteli açık terası da bulunuyor. Ses ve sahne hizmetlerinin kusursuz sağlandığı otelde müziğin ritmi sizi ve misafirlerinizi içine çekiyor. Profesyonel fotoğraf sanatçısı tüm kına gecesi boyunca anılarını ölümsüzleştirmek için hazır bekliyor.

Otelin ödüllü şefleri kına gecesi için özel menüler hazırlıyor. Gorrion Otel'de yemekli kına gecesi fiyatları kişi başı 100 - 150 TL arasında yer alıyor. Ek talep ve hizmetler dahilinde fiyat aralıklarında farklılık görülebiliyor.

İstanbul'da Gelin çiçeği Yapan Firmalar

Gelinliğinize en çok yakışacak aksesuar şüphesiz gelin çiçeği. Salona ilk girişinizde elinizde tutacağınız buket tüm misafirlerin dikkatini her zaman çekiyor. İstanbul’da oldukça güzel gelin çiçeği tasarlayan firmalar bulunuyor.

Profesyoneller tarafından hazırlanan çiçekler oldukça dikkat çekici oluyor. Siz sadece çiçeğin türüne ve rengine karar veriyorsunuz. Sizin için en muhteşem buketi firmalar en kısa sürede hazırlıyor.

Gelinliğinizi taçlandıracağınız gelin buketleri için İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Inside Flowers bir adım öne çıkıyor. Hayalinizdeki gelin çiçeğini kısa sürede ustalıkla hazırlayan firmanın başlangıç fiyatları 150 TL’den oluşuyor. İstanbul Anadolu yakasında ikamet edenler için Maltepe’de bulunan Marmara çiçek uzun yıllardır gelin buketi tasarlıyor. 80 TL’den başlayan uygun fiyatları ile gelin adaylarının yüzünü güldürüyor.

İstanbul Bahçelievler kına gecesi mekanları, kaliteleri ve güler yüzlü hizmet anlayışları ile farklarını ortaya koyuyor. Sizleri memnun etmek için özveriyle çalışan profesyonel ekiplere sahip mekanlar arasından kendiniz ve bütçeniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Unutulmaz bir kına gecesine sahip olmak ve mekanlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için DüğünBuketi.com ekibiyle iletişime geçebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.