Çatalca Kına Gecesi Mekanları

(4 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Çatalca
ÇKS Tarihi Çatalca Köfte
4

ÇKS Tarihi Çatalca Köfte

İstanbul, Çatalca
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Çakıl Sofrası
5

Çakıl Sofrası

İstanbul, Çatalca
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Tarihi Çınaraltı Restaurant
4

Tarihi Çınaraltı Restaurant

İstanbul, Çatalca
500kapasite
100başlangıç fiyatı
Çatalca Park Restaurant
5

Çatalca Park Restaurant

İstanbul, Çatalca
750kapasite
50başlangıç fiyatı

İstanbul çatalca kına gecesi mekanları arasında pek çok şık ve kaliteli mekan bulunuyor. Mekanlar, açık ve kapalı davet alanı seçenekleriyle her koşula uygun şekilde sizlere hizmet veriyor. Hayallerinizi süsleyecek konseptlerde sizlere özel süslemeler gerçekleştiriliyor. Lezzetli menüler ve müzikler eşliğinde kusursuz bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek çatalca kına gecesi mekanlarında mümkün oluyor. Fiyatları ise bütçe dostu olarak 30 TL'den başlıyor.

En İyi çatalca Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbullu çiftler tarafından kına gecesi ve bekarlığa veda eğlenceleri denilince akla ilk gelen mekanlar arasında çatalca kına gecesi mekanları bulunuyor. Eşsiz müzikler eşliğinde kına gecenizde kokteyl ve yemek menüleri servisleri de yapılabiliyor. Menülerde dilerseniz tadım gerçekleştirilip, değişikliğe de gidilebiliyor. Fiyatları ise 30 TL'den başlayarak 100 TL'ye kadar artış gösterebiliyor.

İstanbul çatalca kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

çatalca Park Restaurant

50 TL

80 TL

çks Tarihi çatalca Köfte

50 TL

100 TL

çakıl Sofrası

30 TL

50 TL

Akademi Binicilik Tesisleri

30 TL

50 TL

Peçka çatalca

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

çatalca Park Restaurant

çatalca Park Restaurant, çatalca kına gecesi mekanları arasında doğayla iç içe ferah mekanıyla ön plana çıkıyor. 750 kişi kapasiteli açık davet alanında kusursuz kına geceleri düzenlenebiliyor. Bunun yanında küçük ve samimi bir kına ve bekarlığa veda eğlencesi dileyenler için ise 100 kişilik kapalı alan seçeneği de bulunuyor. Kır bahçesinin konforunda, özel mekan süslemeleri ile şık bir atmosfer yaratılıyor.

Kına organizasyonunuz için kına tahtı, kına müzikleri, kına tagı gibi detaylar mekan tarafından ayarlanıyor. Sizler ise dilediğiniz gibi dışarıdan organizasyon firması getirebiliyorsunuz. Hayallerinizdeki kına gecesi için her imkan ve olanak burada sizlere sunuluyor. Kokteyl menülerinde 50 - 80 TL fiyat belirlenirken, yemekli menülerinde 80 - 100 TL fiyat uygulanıyor.

Etkinlik sorumluları ile tüm süreç kusursuz şekilde idame ettiriliyor. Kına gecenizi renklendirmek isterseniz de DJ ve orkestra temini sağlanabiliyor. Geceye kadar süren sınırsız eğlence, gece boyunca da after party alanında devam edebiliyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

çks Tarihi çatalca Köfte

İstanbul çatalca kına gecesi mekanları denilince akla lezzeti ve yıllardır değişmeyen kaliteli hizmeti ile çks Tarihi çatalca Köfte geliyor. Açık ve kapalı iki davet alanına sahip oluyor. Burada açık alanı tercih edecek olursanız geniş yapısıyla kır bahçesinde 750 kişiye kadar organizasyon verilebiliyor. Bunun yanında kapalı alanda da 200 kişilik samimi organizasyonlara ev sahipliği yapılıyor.

Mekan sizler için özel olarak süslenerek hazırlanıyor. Tüm detaylar kına organizasyonunuza uygun olacak şekilde ayarlanıyor. Dışarıdan organizasyon firması da getirilebilerek istediğiniz kına gecesi konsepti elde edilebiliyor. En özel anlarınız video ve fotoğrafçı temini ile de her an kayıt altına alınabiliyor.

Kına eğlencenizin kusursuzca geçmesi için her türlü imkan sunulurken, isteğinize göre dışarıdan DJ ve orkestra ekibi temini de sağlanabiliyor. Mekanın kişi başı fiyatları ise kokteylli menülerde 30 - 50 TL olurken, yemekli menülerde 80- 100 TL aralığında oluyor.

çakıl Sofrası

çakıl Sofrası, İstanbul çatalca kına gecesi mekanları arasında doğayla iç içe ferah ortamıyla dikkat çekiyor. Açık davet alanında 500 kişiye kadar geniş kına gecesi organizasyonları yapabiliyor. Aynı zamanda sadece sevdiklerinizle bekarlığa veda ve küçük kına organizasyonları yapabileceğiniz 30 kişilik kapalı davet alanı da bulunuyor. Orman içindeki bu mekanda, mekan süslemesi hizmeti ile de kına gecesi konseptleri oluşturuluyor. Mekan için belirlenen fiyatlar ise yemekli menülerde de kokteylli menülerde de aynı kalarak 30- 50 TL aralığında sizlere sunuluyor.

Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu için gerekli olan malzemeler mekanda bulunuyor. Bunun yanında kına organizasyonu ekipleri de dışarıdan temin edilebiliyor. Eğlenceyi arttıracak etkinlikler, davul showlar, hint kınaları, DJ ve orkestra temini, kına müzikleri, dans ekipleri gibi detaylar da bulunuyor. Sahne sistemleri ve ekipmanlar ise gece sonuna kadar sizlere kusursuzca hizmet veriyor.

Akademi Binicilik Tesisleri

çatalca mevkiinde yıllardır memnuniyet garantili hizmet veren Akademi Binicilik Tesisleri, kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarında da sizlerle oluyor. Geniş bahçesi ve salonunda 750 kişilik büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Ferah ve konfor dolu mekanda, lezzetli yemek ve kokteyl menüleri sizleri bekliyor. Konuklarınızla kına gecesi organizasyonunuzda leziz menüler tadabilirken bir yandan da eğlence dolu anlar geçirebiliyorsunuz. Mekanın orkestra ekibi ile kına müzikleri yanında pek çok eğlenceli müziklerle birlikte eğlene biliniyor.

Zarif çiçeklerle, dekoratif objelerle mekan içi özenle süsleniyorken kına organizasyonunuz için de kına köşesi hazırlanıyor. Kına tahtı ve malzemeleri ile tüm gerekli ihtiyaçlar karşılanıyor. Sevdiklerinizin size bırakacağı anı defteri gibi detaylar da bu mekanda düşünülüyor. Pek çok farklı olanağa daha burada sahip olunabilirken fiyatları da oldukça avantajlı tutuyor. Burada 30- 50 TL aralığında kişi başı fiyatları belirleniyor ve hizmet çeşitliliğine göre de değişikliğe uğruyor.

Peçka çatalca

Peçka çatalca, İstanbul çatalca kına gecesi mekanları arasında doğallığı ve konforuyla sıkça tercih ediliyor. Profesyonel ekibiyle geniş kır bahçesinde açık davet alanı seçeneğiyle 750 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Bunun yanında sizlere kapalı alan seçeneği de sunuyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarınızda mekan süslemeleri de özel olarak hazırlanıyor.

Sizler için en iyisini düşünen ekiplerle tüm süreç boyunca karşılıklı iletişim halinde ilerliyorsunuz. Tüm isteklerinizi detayla yerine getirip, kına tahtından, malzemelerine ve sizlere özel kına müzik listelerine kadar hizmet veriliyor. Bunun yanında konuklarınız için özel lezzetlerle menüler oluşturuluyor.

Organizasyon sorumlusu ile birlikte tüm süreç eksiksiz organize ediliyor. Fiyatlara bakıldığında ise her bütçeye uygun fiyatları barındırdığı görülüyor. 50 TL'den az olarak hafta içi ve hafta sonu da değişmeyen fırsatları ile sizlere kapılarını aralıyor.

İstanbul çatalca Gelin Saçı ve Makyajı Kuaförleri

İstanbul ilinde yer alan gelin saçı ve makyajı yapan kuaförlere bakıldığında birbirinden kaliteli hizmet veren markalaşmış kuaförlere rastlanıyor. Bunlar arasında çatalca gelin saçı ve makyajı kuaförleri sıkça tercih ediliyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda eğlencelerinizde kusursuz bir görünüm elde edebilmek için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz kuaförler burada bulunuyor.

çatalca ilçesinde yer alan kuaförlerden göze çarpan firmalar arasında ilk olarak Esra Yazer Güzellik Salonu geliyor. Kına geceniz için kusursuz bir saç ve makyajı avantajlı fiyatları ile 600 - 800 TL aralığında sizlere sunuyor. Bunun yanında Bülent Kadir Saç Tasarım ve Aysun Kuaför de 600 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.

İstanbul'da yer alan diğer tüm gelin saçı ve makyajı yapan kuaförlere ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Sizler de en özel eğlenceniz olan kına gecenizde kusursuz bir mekan arayışı içerisindeyseniz İstanbul çatalca kına gecesi mekanlarını inceleyebilirsiniz. Size en uygun olan mekanı belirlemek için yardıma ihtiyaç duyarsanız ise destek ekibi sizlere yardımcı oluyor. Belirlediğiniz mekanın fiyatlarını hemen öğrenmek isterseniz de tek yapmanız gereken "Fiyat Teklifi Al" butonuna tıklamak oluyor.