Filtreler

Yaka

İlçeler

Minimum Fiyat

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

1 sonuç
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Kağıthane
Salon Gonca Teras Kına Salonu

Salon Gonca Teras Kına Salonu

5.0 (10)
İstanbul, Kağıthane
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

İstanbul Kağıthane kına gecesi mekanları, çeşitli imkanlar ile sizlere harika organizasyon fırsatı sunuyor. Mekandan mekana alacağınız hizmetlerin fiyatları değişse de kalitesi aynı oluyor. Mekanlarda farklı etkinlik seçenekleri de sizlere sunuluyor. Kına gecesi fiyatları ortalama olarak kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Kağıthane Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Kağıthane ilçesinde bulunan kına gecesi mekanları sizlere çeşitli hizmetler sağlıyor ve müşteri memnuniyeti en ön planda tutuluyor. Mekanlar arasında kapasiteler ve hizmet türleri fiyatlar ile birlikte değişkenlik gösteriyor. Etkinliklerinizi yemekli ve kokteylli tarzda gerçekleştirebiliyorsunuz. İlçe genelindeki mekanlarda organizasyon fiyatları ortalama 30 - 100 TL arasında değişiyor.

İstanbul Kağıthane kına gecesi mekanları ve fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Salon Gonca Teras Kına Salonu

40 TL

60 TL

Salon Afrodit

30 TL

50 TL

Gonca Düğün Sarayı

30 TL

50 TL

Nis Düğün Salonu

50 TL

100 TL

Şenay Düğün Sarayı

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Salon Gonca Teras Kına Salonu

Kağıthane'nin sevilen mekanlarından birisi olan Salon Gonca Teras Kına Salonu kına organizasyonu için uygun bir mekan olarak karşınıza çıkıyor. İhtiyacınız olan tüm hizmetler mekan tarafından sağlanıyor. Mekanın açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı bulunuyor. Açık alanda 500 kişi, kapalı alanda ise 100 konuk ağırlayabiliyor. 100 araçlık otoparkı da bulunuyor.

Catering hizmeti, video ve fotoğraf çekimi, organizasyon danışmanlığı gibi olanaklar sizlere sunuluyor. Ayrıca mekanın şehir merkezinde olması sebebiyle hoş bir şehir manzarası bulunuyor. Kına gecesi için kişi başı fiyatları 40 - 60 TL olarak değişiyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Salon Afrodit Kına Gecesi

Kağıthane ilçesinde hizmet vermekte olan Salon Afrodit şık mekan tasarımı ile öne çıkıyor. Kına gecesi için farklı konseptler hazırlayan mekan oldukça geniş bir konuk ağırlama kapasitesine sahip. 750 kişilik kapalı salonunun kaplarını sizlere açıyor. Aksesuar kiralama, davul show, bindallı ve kaftan gibi hizmetleri de bulunuyor. özel gününüz için mekan dekorasyonu sizin istediğiniz tarzda süslemelerle destekleniyor. Salonda kına gecesi fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında oluyor.

Gonca Düğün Sarayı Kına Gecesi

Uzun yıllardır hizmet veren Gonca Düğün Sarayı evlenme sürecindeki çiftlere harika fırsatlar sunuyor. Salonda yalnızca kapalı davet alanı bulunuyor. 750 kişilik bu alanda sizler ve sevdikleriniz profesyonelce ağırlanıyor. Mekanın organizasyon sorumlusu kusursuz bir organizasyon için özenle çalışıyor.

Yemekli ve kokteylli tarzda gerçekleştirebileceğiniz kına gecesi fiyatları 30 TL'den başlayıp 50 TL'ye kadar çıkabiliyor. Kına gecelerinin olmazsa olmazı müzik yayını ise orkestra ile sağlanıyor.

Nis Düğün Salonu

Renkli konsepti ile dikkat çeken Nis Düğün Salonu, kına ve bekarlığa veda gecesine oldukça uygun bir şekilde ev sahipliği yapıyor. Kına gecesi için sağladığı hizmetler arasında kına ekibi, tepsisi, mumu gibi aksesuarlar yer alıyor. Bütün bu hizmetlerden yararlandığınız salonun fiyatları 50 ile 100 TL arasında değişiyor.

400 kişilik kapasitesi ile sizlere ve sevdiklerinize geniş bir kucak açıyor. Davet alanının süslemeleri konseptinize özel yapılıyor.

Şenay Düğün Sarayı

Şenay Düğün Sarayı, sizlere harika bir organizasyon yaşama fırsatı tanıyor. Mekanın 750 kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunuyor. Kına gecesine özel olarak sunulan hizmetler arasında kına müziği, süslemesi ve tahtı yer alıyor. Bu ihtiyaçlarınızın karşılanması ile hiç bir ek firmaya ihtiyaç duymuyorsunuz. üstelik 30 TL'den başlayan oldukça uygun fiyatlarla hizmetinizde oluyor.

Avrupa Yakası'nın En İyi Havuz Başı Düğün Mekanları

İstanbul Avrupa Yakası içerisinde havuz başı düğün töreni düzenlenmek isteyen çiftleri birçok fırsat bekliyor. Bu mekanlar sizlere üstün kalitede ve profesyonelce hizmet sunuyor. En popüler mekanlar arasında olan Laviva Garden, 1500 kişilik konuk kapasitesi ve kişi başı 80 TL'den başlayan fiyatları ile çokça tercih ediliyor. Avrupa Yakası'nın bir başka sevilen mekanı olan Kuzey Garden ise kişi başı 65 TL ile sizlere hizmetlerini sunuyor.

İstanbul Kağıthane kına gecesi mekanları, sahip oldukları güler yüzlü ve profesyonel ekip çalışanları ile üstün kalitede hizmetler sunuyor. Bu güne kadar gerçekleştirdikleri organizasyonlarla misafirlerinden tam not alıyor. Uygun fiyatları bulunan mekanlar, organizasyonlarınız için oldukça ideal oluyor. Mekan seçimi yapmakta zorluk çekiyorsanız DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Loader
0
%