Sarıyer Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(15 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Sarıyer
Boğaz'ın İncisi
45
5

Boğaz'ın İncisi

4.8
(5)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
İstanbul Yat Kiralama
28

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul, Beşiktaş
55kapasite
Laviva Garden
59
3

Laviva Garden

5.0
(5)
İstanbul, Başakşehir
800kapasite
350başlangıç fiyatı
Çamlık Garden Tarabya
48
1

Çamlık Garden Tarabya

5.0
(3)
İstanbul, Sarıyer
400kapasite
500başlangıç fiyatı
Portaxe
40
2

Portaxe

5.0
(3)
İstanbul, Sarıyer
1,500kapasite
3000başlangıç fiyatı
Kulis Maslak
6

Kulis Maslak

İstanbul, Sarıyer
250kapasite
2000başlangıç fiyatı
Boğaz Bahçe
42
7

Boğaz Bahçe

5.0
(3)
İstanbul, Sarıyer
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
İstinye Wedding House
24

İstinye Wedding House

5.0
(1)
İstanbul, Sarıyer
750kapasite
750başlangıç fiyatı
Yıldız Hisar Davet ve Etkinlik
41

Yıldız Hisar Davet ve Etkinlik

5.0
(2)
İstanbul, Sarıyer
650kapasite
300başlangıç fiyatı
Boğazkır Düğün Sosyal Tesisleri
103
18

Boğazkır Düğün Sosyal Tesisleri

5.0
(4)
İstanbul, Sarıyer
1,000kapasite
70başlangıç fiyatı
Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi)
19

Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi)

İstanbul, Sarıyer
250kapasite
150başlangıç fiyatı
Casamento
33

Casamento

5.0
(2)
İstanbul, Sarıyer
325kapasite
950başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Sarıyer kına gecesi mekanları birbirinden güzel tasarımları ve çeşitli hizmet paketleri ile sizlerle oluyor. Kına organizasyonunuz için her şey en ince ayrıntısıyla düşünülerek hizmet veriliyor. En kaliteli malzemelerle leziz yemek ve kokteyl menüleri hazırlanırken bir yandan da profesyonel müzik hizmeti alınabiliyor. Açık ve kapalı davet alanlarında kusursuz bir kına gecesi veya bekarlığa veda gecesi geçirmek mümkün oluyor. İlçe genelinde kına gecesi fiyatları ise 50 TL'den başlayarak hizmet ve mekan çeşitliliğine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Sarıyer'in En İyi Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Sarıyer kına gecesi mekanları birbirinden şık tasarımlı davet alanlarıyla sizlere kapılarını açıyor. Seçtiğiniz açık ve kapalı alanlarda konuklarınızı leziz yemeklerle ve çeşitli kokteyl menüleriyle de ağırlayabiliyor. Kına organizasyonunuz için lezzetli menüler eşliğinde eğlence dolu anlar geçirmek için belirlenen fiyatlar 50 - 200 TL aralığında değişiyor.

Mekanlar ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Yıldız Hisar Tesisleri

80 TL

100 TL

Villa Ozan Bosphorus

50 TL

80 TL

Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi)

100 TL

150 TL

Fuat Paşa Yalısı

150 TL

200 TL

Venue Bosphorus

100 TL

150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Yıldız Hisar Tesisleri

İstanbul Sarıyer kına gecesi mekanları arasında adını ilk sıralarda duyuran mekanlardan biri Yıldız Hisar Tesisleri oluyor. Sizlere Boğaz manzarasında eşsiz bir görsel ziyafet sunuyor. 500 kişilik kapalı alanda da, 750 kişilik açık davet alanında da kına organizasyonunuz kusursuzca gerçekleştiriliyor. Dilerseniz havuz başı manzarasına karşı eğlence dolu bir kına gecesi de planlanabiliyor.

Karşılama hostesleri tarafından kına gecesi organizasyonunun ilk anlarından itibaren hizmet verilmeye başlanıyor. Konuklarınız için başlangıç kokteylleri sunuluyor. Ardından seçmiş olduğunuz menü seçeneklerinden leziz yemek menüleri veya da kokteyl menüleri servisi gerçekleştiriliyor.

Aynı zamanda kına müziklerini ve ardından eğlenceyi eşsiz hale getirecek DJ ve orkestra ekibi temini de sizler için sağlanabiliyor. Şahane manzaraya karşı kına gecesi ve bekarlığa veda yapma hayali kuran tüm gelin adayları için fiyatlar 80- 100 TL aralığında oluyor.

Villa Ozan Bosphorus

Villa Ozan Bosphorus, Sarıyer ilçesinde mükemmel bir Boğaz manzarasına karşı kına gecesi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Şehir merkezinde doğayla iç içe bir mekan olarak sizlere hem açık hemde kapalı davet alanı seçeneği sunuyor. Açık alanda kır bahçesi konsepti ile 1.000 kişilik geniş bir organizasyon veriyor. Aynı zamanda dilerseniz şık kapalı davet alanında kolonsuz, ferah bir ortamda 750 kişilik davetler verilebiliyor.

Mekan süslemeleri organizasyonunuza özel belirlenen konseptte tasarlanıp uygulanıyor. Aynı zamanda dilerseniz mekanın sunduğu catering hizmetinin yanında dışarıdan da catering hizmeti alınabiliyor. üstelik burada sahne ekipmanları, orkestra ve DJ eşliğinde tüm gece eğlenerek unutulmaz anlar yaşanıyor. Fotoğrafçı ekibi ise her an sizlerin yanında oluyor.

Fiyatları menü çeşitlerine göre değişkenlik gösterirken kokteyl menüleri kişi başı 50 - 80 TL aralığında belirleniyor. Manzaraya karşı yemekli bir kına organizasyonu yapmak isterseniz ise 100 - 150 TL aralığındaki fiyatları sizlere sunuyor.

Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi)

Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi), şehir ve boğaz manzaralı konumuyla kına gecelerinin vazgeçilmez adresi olarak konuklarınızı konfor içinde ağırlıyor. Mekan dizaynı organizasyon danışmanları ile sizler arasında belirlenen konseptte düzenleniyor. Her detay düşünülerek yapay çiçekler, supla ve şamdanlar, dekoratif objeler ile süslemeler gerçekleştiriliyor.

Mekan, açık ve kapalı iki tür davet alanı seçeneğine sahip. Burada 250 kişilik kapasitesiyle tüm sevdiklerinize kusursuz bir hizmet veriyor. Engelli misafirleriniz için ise özel bir girişe sahip olan mekanda her konuk özenle ilgileniliyor. Mekan içinde ısıtma sistemleri ve klima da bulunuyor. Bu sayede her mevsim rahatlıkla kına gecesi organizasyonları yapılabiliyor.

Mekan sizlere dans ekibi ve kına ekibi hizmeti de sunuyor. Kaftan, bindallı, kına tahtı, kına malzemeleri, mumlar ve tepsi dahil gerekli olan her şey bu mekanda mevcut. Konuklarınız ise kına organizasyonunuzun başladığı andan itibaren karşılama hostesleri ve ardından etkinlik sorumlularıyla birebir ilgileniliyor.

Hizmet çeşitlerine sahip olabileceğiniz bu şık mekanda kişi başı kına gecesi fiyatları ise 100 TL'den başlıyor. Hizmet türüne göre ise 150 - 200 TL aralığında değişkenlik gösterebiliyor.

Fuat Paşa Yalısı

Modern ve tarihi yapısıyla göz kamaştıran Fuat Paşa Yalısı, İstanbul Sarıyer kına gecesi mekanları arasında öne çıkıyor. Şık tasarımıyla girişinden daha misafirlerinizi büyülemeye başlayarak hizmet ve konforluyla da memnuniyet dolu bir kına gecesi geçirmenizi temenni ediyor. Boğaza karşı yalıda bir kına gecesi yapma hayali kuruyorsanız 400 kişilik kapalı davet alanıyla bu mekan tam sizlere göre.

Kına için gerekli olan malzemeler, kaftan, bindallı, kına tepsisi, minderler, çerezlikler, renkli kına kemeri, tel kırma damat ve gelin kına örtüleri, nedime tefleri, kına taçları mekan içerisinde sunuluyor. Kına geceniz yemek ve kokteyl menülerinin lezzetiyle güzelleştiriliyor. Dilerseniz tadarak menüde değişikliğe de gidebilirsiniz.

Girişleriniz volkan şovları ile akıllarda kalırken eğlenceniz de DJ ekibi sayesinde hatırlanıyor. Tüm konuklarınızla dilerseniz kına ve bekarlığa veda eğlencesi sonrasında after party alanında eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Konaklama imkanı ile eğlence ardından burada konuklarınızla rahat edebileceğiniz konforlu odalar da bulunuyor. Tüm bu olanaklardan faydalanabileceğiniz Fuat Paşa Yalısı'nda kına gecesi organizasyonu fiyatları kokteyl menülerinde 150 - 200 TL olurken yemekli menülerde 200 - 300 TL oluyor.

Venue Bosphorus

Venue Bosphorus, gösterişli mekanıyla Sarıyer mevkiinde kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu yapabileceğiniz kusursuz bir yer oluyor. Sizlere özel konseptlerle kına gecesi mekanı süsleniyor. çiçekler, şamdanlar, masa süsleri, tül detayları, giriş süslemeleri, kına tahtı ve köşesi özel olarak tasarlanırken mekana şıklık katıyor. Mekan içinde 400 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor.

Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu için her imkan ve olanak sizlere sağlanıyor. Bindallı, kaftan, kına tepsisi, tahtı, kına malzemeleri, tefler, mumlar, dilek fenerleri, davul show, zenne / oryantal dans ekiplerine kadar her çeşit hizmet bulunuyor. Modern havası yanında mekana sahne ve orkestra sistemleriyle de eğlenceli bir atmosfer katılıyor.

Bu şık mekanda deniz manzarasına karşı konuklarınıza yemekli ve kokteylli olmak üzere iki çeşit menü servisi sağlanabiliyor. Dilediğiniz menülerden tadım gerçekleştirilebiliyor. Menüler lezzetiyle damaklarda iz bırakırken sevdiklerinizle bu özel anların keyifli sürebilirsiniz. Yemekli menülerde kına gecesi fiyatları kişi başı 100 - 150 TL arasında sunulurken, kokteyl menülerinde 80 - 100 TL aralığında belirleniyor.

İstanbul Sarıyer'de öne çıkan Düğün Fotoğrafçıları

Kına gecesi ve bekarlığa veda başta olmak üzere tüm özel günlerde dış çekim ve fotoğrafçılık hizmeti alınıyor. İstanbul'da da düğün fotoğrafçılığı dışında pek çok organizasyona profesyonel çekim hizmeti veren firmalar bulunuyor.

Organizasyon öncesinde dış çekim gerçekleştirilirken kına gecesi eğlencenizde ise nedimeleriniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte en özel anlarınız ölümsüzleştiriliyor. Son teknoloji makineler kullanılarak kusursuz kareler elde ediliyor.

Sarıyer'de bulunan dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında en iyileri olarak öne çıkan firmalardan biri Engin Aydeniz Photography oluyor. Dış çekim paket fiyatları 3.000 TL'den başlarken her şey dahil paketleri 5.000 TL'den açılıyor. Bunla birlikte özlem Turan Photography de 1.000- 1.500 TL arasında fiyat verirken, Cafer Dijital Fotoğrafçılık 3.000- 5.000 TL aralığında dış çekim fiyatları sunuyor.

Sizler de en özel gecenizde tüm sevdikleriniz ile geçireceğiniz eğlence dolu anlar için en uygun mekanı arıyorsanız Sarıyer kına gecesi mekanları tüm olanaklarıyla sizlere kapılarını aralıyor. Hayatınız boyunca aklınızdan çıkmayacak bir deneyim yaşacağınız ve düğün öncesi stres atacağınız alternatifleri değerlendirebilirsiniz. DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşerek mekanlar hakkında bilgi alabilir, indirim ve kampanya seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

İstanbul Sarıyer kına gecesi mekanları birbirinden güzel tasarımları ve çeşitli hizmet paketleri ile sizlerle oluyor. Kına organizasyonunuz için her şey en ince ayrıntısıyla düşünülerek hizmet veriliyor. En kaliteli malzemelerle leziz yemek ve kokteyl menüleri hazırlanırken bir yandan da profesyonel müzik hizmeti alınabiliyor. Açık ve kapalı davet alanlarında kusursuz bir kına gecesi veya bekarlığa veda gecesi geçirmek mümkün oluyor. İlçe genelinde kına gecesi fiyatları ise 50 TL'den başlayarak hizmet ve mekan çeşitliliğine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Sarıyer'in En İyi Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Sarıyer kına gecesi mekanları birbirinden şık tasarımlı davet alanlarıyla sizlere kapılarını açıyor. Seçtiğiniz açık ve kapalı alanlarda konuklarınızı leziz yemeklerle ve çeşitli kokteyl menüleriyle de ağırlayabiliyor. Kına organizasyonunuz için lezzetli menüler eşliğinde eğlence dolu anlar geçirmek için belirlenen fiyatlar 50 - 200 TL aralığında değişiyor.

Mekanlar ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Yıldız Hisar Tesisleri

80 TL

100 TL

Villa Ozan Bosphorus

50 TL

80 TL

Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi)

100 TL

150 TL

Fuat Paşa Yalısı

150 TL

200 TL

Venue Bosphorus

100 TL

150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Yıldız Hisar Tesisleri

İstanbul Sarıyer kına gecesi mekanları arasında adını ilk sıralarda duyuran mekanlardan biri Yıldız Hisar Tesisleri oluyor. Sizlere Boğaz manzarasında eşsiz bir görsel ziyafet sunuyor. 500 kişilik kapalı alanda da, 750 kişilik açık davet alanında da kına organizasyonunuz kusursuzca gerçekleştiriliyor. Dilerseniz havuz başı manzarasına karşı eğlence dolu bir kına gecesi de planlanabiliyor.

Karşılama hostesleri tarafından kına gecesi organizasyonunun ilk anlarından itibaren hizmet verilmeye başlanıyor. Konuklarınız için başlangıç kokteylleri sunuluyor. Ardından seçmiş olduğunuz menü seçeneklerinden leziz yemek menüleri veya da kokteyl menüleri servisi gerçekleştiriliyor.

Aynı zamanda kına müziklerini ve ardından eğlenceyi eşsiz hale getirecek DJ ve orkestra ekibi temini de sizler için sağlanabiliyor. Şahane manzaraya karşı kına gecesi ve bekarlığa veda yapma hayali kuran tüm gelin adayları için fiyatlar 80- 100 TL aralığında oluyor.

Villa Ozan Bosphorus

Villa Ozan Bosphorus, Sarıyer ilçesinde mükemmel bir Boğaz manzarasına karşı kına gecesi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Şehir merkezinde doğayla iç içe bir mekan olarak sizlere hem açık hemde kapalı davet alanı seçeneği sunuyor. Açık alanda kır bahçesi konsepti ile 1.000 kişilik geniş bir organizasyon veriyor. Aynı zamanda dilerseniz şık kapalı davet alanında kolonsuz, ferah bir ortamda 750 kişilik davetler verilebiliyor.

Mekan süslemeleri organizasyonunuza özel belirlenen konseptte tasarlanıp uygulanıyor. Aynı zamanda dilerseniz mekanın sunduğu catering hizmetinin yanında dışarıdan da catering hizmeti alınabiliyor. üstelik burada sahne ekipmanları, orkestra ve DJ eşliğinde tüm gece eğlenerek unutulmaz anlar yaşanıyor. Fotoğrafçı ekibi ise her an sizlerin yanında oluyor.

Fiyatları menü çeşitlerine göre değişkenlik gösterirken kokteyl menüleri kişi başı 50 - 80 TL aralığında belirleniyor. Manzaraya karşı yemekli bir kına organizasyonu yapmak isterseniz ise 100 - 150 TL aralığındaki fiyatları sizlere sunuyor.

Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi)

Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi), şehir ve boğaz manzaralı konumuyla kına gecelerinin vazgeçilmez adresi olarak konuklarınızı konfor içinde ağırlıyor. Mekan dizaynı organizasyon danışmanları ile sizler arasında belirlenen konseptte düzenleniyor. Her detay düşünülerek yapay çiçekler, supla ve şamdanlar, dekoratif objeler ile süslemeler gerçekleştiriliyor.

Mekan, açık ve kapalı iki tür davet alanı seçeneğine sahip. Burada 250 kişilik kapasitesiyle tüm sevdiklerinize kusursuz bir hizmet veriyor. Engelli misafirleriniz için ise özel bir girişe sahip olan mekanda her konuk özenle ilgileniliyor. Mekan içinde ısıtma sistemleri ve klima da bulunuyor. Bu sayede her mevsim rahatlıkla kına gecesi organizasyonları yapılabiliyor.

Mekan sizlere dans ekibi ve kına ekibi hizmeti de sunuyor. Kaftan, bindallı, kına tahtı, kına malzemeleri, mumlar ve tepsi dahil gerekli olan her şey bu mekanda mevcut. Konuklarınız ise kına organizasyonunuzun başladığı andan itibaren karşılama hostesleri ve ardından etkinlik sorumlularıyla birebir ilgileniliyor.

Hizmet çeşitlerine sahip olabileceğiniz bu şık mekanda kişi başı kına gecesi fiyatları ise 100 TL'den başlıyor. Hizmet türüne göre ise 150 - 200 TL aralığında değişkenlik gösterebiliyor.

Fuat Paşa Yalısı

Modern ve tarihi yapısıyla göz kamaştıran Fuat Paşa Yalısı, İstanbul Sarıyer kına gecesi mekanları arasında öne çıkıyor. Şık tasarımıyla girişinden daha misafirlerinizi büyülemeye başlayarak hizmet ve konforluyla da memnuniyet dolu bir kına gecesi geçirmenizi temenni ediyor. Boğaza karşı yalıda bir kına gecesi yapma hayali kuruyorsanız 400 kişilik kapalı davet alanıyla bu mekan tam sizlere göre.

Kına için gerekli olan malzemeler, kaftan, bindallı, kına tepsisi, minderler, çerezlikler, renkli kına kemeri, tel kırma damat ve gelin kına örtüleri, nedime tefleri, kına taçları mekan içerisinde sunuluyor. Kına geceniz yemek ve kokteyl menülerinin lezzetiyle güzelleştiriliyor. Dilerseniz tadarak menüde değişikliğe de gidebilirsiniz.

Girişleriniz volkan şovları ile akıllarda kalırken eğlenceniz de DJ ekibi sayesinde hatırlanıyor. Tüm konuklarınızla dilerseniz kına ve bekarlığa veda eğlencesi sonrasında after party alanında eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Konaklama imkanı ile eğlence ardından burada konuklarınızla rahat edebileceğiniz konforlu odalar da bulunuyor. Tüm bu olanaklardan faydalanabileceğiniz Fuat Paşa Yalısı'nda kına gecesi organizasyonu fiyatları kokteyl menülerinde 150 - 200 TL olurken yemekli menülerde 200 - 300 TL oluyor.

Venue Bosphorus

Venue Bosphorus, gösterişli mekanıyla Sarıyer mevkiinde kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu yapabileceğiniz kusursuz bir yer oluyor. Sizlere özel konseptlerle kına gecesi mekanı süsleniyor. çiçekler, şamdanlar, masa süsleri, tül detayları, giriş süslemeleri, kına tahtı ve köşesi özel olarak tasarlanırken mekana şıklık katıyor. Mekan içinde 400 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor.

Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu için her imkan ve olanak sizlere sağlanıyor. Bindallı, kaftan, kına tepsisi, tahtı, kına malzemeleri, tefler, mumlar, dilek fenerleri, davul show, zenne / oryantal dans ekiplerine kadar her çeşit hizmet bulunuyor. Modern havası yanında mekana sahne ve orkestra sistemleriyle de eğlenceli bir atmosfer katılıyor.

Bu şık mekanda deniz manzarasına karşı konuklarınıza yemekli ve kokteylli olmak üzere iki çeşit menü servisi sağlanabiliyor. Dilediğiniz menülerden tadım gerçekleştirilebiliyor. Menüler lezzetiyle damaklarda iz bırakırken sevdiklerinizle bu özel anların keyifli sürebilirsiniz. Yemekli menülerde kına gecesi fiyatları kişi başı 100 - 150 TL arasında sunulurken, kokteyl menülerinde 80 - 100 TL aralığında belirleniyor.

İstanbul Sarıyer'de öne çıkan Düğün Fotoğrafçıları

Kına gecesi ve bekarlığa veda başta olmak üzere tüm özel günlerde dış çekim ve fotoğrafçılık hizmeti alınıyor. İstanbul'da da düğün fotoğrafçılığı dışında pek çok organizasyona profesyonel çekim hizmeti veren firmalar bulunuyor.

Organizasyon öncesinde dış çekim gerçekleştirilirken kına gecesi eğlencenizde ise nedimeleriniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte en özel anlarınız ölümsüzleştiriliyor. Son teknoloji makineler kullanılarak kusursuz kareler elde ediliyor.

Sarıyer'de bulunan dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında en iyileri olarak öne çıkan firmalardan biri Engin Aydeniz Photography oluyor. Dış çekim paket fiyatları 3.000 TL'den başlarken her şey dahil paketleri 5.000 TL'den açılıyor. Bunla birlikte özlem Turan Photography de 1.000- 1.500 TL arasında fiyat verirken, Cafer Dijital Fotoğrafçılık 3.000- 5.000 TL aralığında dış çekim fiyatları sunuyor.

Sizler de en özel gecenizde tüm sevdikleriniz ile geçireceğiniz eğlence dolu anlar için en uygun mekanı arıyorsanız Sarıyer kına gecesi mekanları tüm olanaklarıyla sizlere kapılarını aralıyor. Hayatınız boyunca aklınızdan çıkmayacak bir deneyim yaşacağınız ve düğün öncesi stres atacağınız alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Danışmanlarıyla görüşerek mekanlar hakkında bilgi alabilir, indirim ve kampanya seçeneklerini öğrenebilirsiniz.