Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

7 sonuç
İzmir
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Urla
Rakula Urla Event

Rakula Urla Event

5.0 (2)
İzmir, Urla
400 Maks. Kişi • 400 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çuha Bahçe by Celebra

Çuha Bahçe by Celebra

İzmir, Urla
450 Maks. Kişi • 600 ₺ Başlangıç Fiyatı
Majer Event Hall

Majer Event Hall

5.0 (2)
İzmir, Urla
400 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Efsah Garden

Efsah Garden

İzmir, Urla
500 Maks. Kişi • 25 ₺ Başlangıç Fiyatı
Allesta Plus Wedding

Allesta Plus Wedding

5.0 (2)
İzmir, Urla
250 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Naturla

Naturla

5.0 (2)
İzmir, Urla
500 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sultanlar Vadisi

Sultanlar Vadisi

5.0 (1)
İzmir, Urla
2000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Urla kına gecesi mekanları, müşteri memnuniyetine öncelik vermeleri ve kaliteli hizmetler sunmaları ile beğeni topluyor. Eksizsiz bir deneyim yaşamanız için sunulan kına ekibi, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi hizmetlerinden yararlanmanız sağlanıyor. Organizasyon dahilinde kına törenleri için vazgeçilmez olan kına müziği ve bindallı - kaftan hizmetleri sayesinde memnuniyetiniz garanti ediliyor. Bölgede kına gecesi fiyatları uygun aralıklarda seyrediyor.

Urla Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Kına töreni için sunulan imkanları en kaliteli halleriyle İzmir Urla kına gecesi mekanları bünyesinde bulabilirsiniz. Sizleri memnun etmek için her türlü olanaktan yararlanan mekanlar, farklı istek ve ihtiyaçlara uygun seçeneklere sahip. Farklı bütçelere hitap eden imkanlar, ağırlıklı olarak uygun fiyatlardan oluşuyor.

Dekorasyon çeşitlilikleri ile de dikkatleri üzerine çeken mekanlar, gecenin güzel geçmesi için çalışmalar gerçekleştiriyor. Kına gecesi fiyatları ortalama olarak kişi başı 10 - 80 TL aralığında yer alırken, bu fiyatlar verilen hizmetlere göre değişiklik gösterebiliyor.

Kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Efsah Garden 10 TL 80 TL
Sultanlar Vadisi 50 TL 100 TL
Villa Sahil 10 TL 50 TL
Badem çiçeği 10 TL 50 TL
çuha Düğün 50 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Efsah Garden

çok sayıda imkan sunması ile beğeni toplayan Efsah Garden, gelin adaylarının kına gecesinin başrolü olmaya aday. Kına gecelerine özel kaliteli hizmetler bulunduruyor. Bunlar arasında kına müziği hizmeti sayesinde töreninize renk katılıyor ve kusursuz bir biçimde ilerlemesi sağlanıyor.

Ayrıca törene uygun bir atmosfer oluşması amacıyla sizlere özel olarak yapılan kına süslemesi ile gönüllerinizi fethediyor. Bu süslemelere dekorasyon seçenekleri, şamdan ve çiçek aranjmanları da eklenerek muhteşem bir ortam oluşturuluyor.

Mekanın kapalı salonu ve 500 kişiye kadar hizmet verilebilen açık kır bahçesi alanı bulunuyor. Açık alan doğayla çevrili bir konumda yer alıyor ve oldukça ferah atmosferiyle konuklarınızın beğenisini kazanıyor. Davetinizin kalabalık olması durumunda kapasitesine güvenebileceğiniz mekan, 750 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti de sunuyor. Mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 10 - 50 TL aralığında buluyor.

Sultanlar Vadisi

Urla’nın en güzel davet alanları arasında yer alan Sultanlar Vadisi, muhteşem bir doğa manzarası sunmasıyla beğeni topluyor. Eşsiz göl manzarası ve yemyeşil bir doğa sunularak içinizi ferahlatan bir ortam elde ediliyor.

Kapalı alanı ve 2.000 kişiye kadar konuk ağırlanabilen açık kır bahçesi alanında davetlileriniz için en güzel ortam oluşturuluyor. Supla, çiçek aranjmanları ve şamdanlar kullanılarak muhteşem bir tören ortamı hazırlanıyor.

Ev sahipliği yaptığı birçok etkinlik arasında kına gecesi de yer alıyor. Kına törenine özgü oluşturulan kına tahtı ve geleneksel eğlenceler sayesinde muhteşem bir organizasyon oluşturuluyor. Catering hizmetleri sayesinde konuklarınız ve sizler için enfes menüler hazırlanıyor. Sultanlar Vadisi kına gecesi fiyatları, yemekli menülerde kişi başı 80 - 100 TL, kokteyl serviste 50 - 80 TL arasında başlıyor.

Villa Sahil

Uygun fiyatları ile öne çıkan Villa Sahil, Urla’da kına gecesi yapılabilecek en iyi mekanlar arasında yer alıyor. Mekan, sizlere en kaliteli kına gecesi organizasyonunu oluşturmak için tüm imkanları değerlendiriyor.

Sağlanan hizmetler arasında bindallı - kaftan, dilek feneri, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi ve kına mumu yer alıyor. Bütün bu hizmetleri sağlayarak kına geceniz için hayal ettiğiniz her şeyin gerçekleşmesi sağlanıyor.

Ayrıca vazgeçilmez olan Hint kınası ve kına müziği hizmetleri sunuluyor. Son olarak da eğlenceli vakit geçirmeniz amaçlanarak zenne veya oryantal ekip temin ediliyor. Bu sayede kusursuz bir kına gecesine sahip olmanız sağlanıyor. Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinen mekan, ilgili ve sıcakkanlı çalışanları açısından da övgü alıyor. Mekanda kına gecesi fiyatları 50 TL’den az miktarda başlıyor.

Badem çiçeği

Sıcak ortamı, tecrübeli çalışanları ve kaliteli hizmetiyle öne çıkan Badem çiçeği, uygun fiyatlı imkanlar sunmasıyla bir adım öne çıkıyor. Mekan, kına geceniz için ihtiyacınız olabilecek birçok hizmeti sunuyor. Sizlere özel olarak muhteşem bir kına tahtı hazırlanıyor.

Sizin için temin edilen bindallı yanında nedimeleriniz için de geleneksel kıyafetler temin ediliyor. Böylece üstünüzdeki yük azaltılıyor ve her detay düşünülmüş oluyor. Ayrıca bir kına gecesi için olması gereken birçok imkan sunuluyor ve mutluluğunuz için büyük çaba sarf ediliyor.

Bunlar arasında kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı ve kına tepsisi gibi tören için isteyebileceğiniz tüm imkanlar bulunuyor. Kalabalık davetler için uygun alan bulunduran mekanda 750 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Badem çiçeği'nde kına gecesi fiyatları 50 TL’den az olmasıyla gelin adaylarının favorisi oluyor.

çuha Düğün

Kaliteli hizmetleri ve samimi atmosferi ile öne çıkan çuha Düğün, ev sahipliği yaptığı davetler arasında kına gecesini de bulunduruyor. 500 kişiye kadar konuk ağırlanabilen açık alanı ve 200 davetliye hizmet verebilen kapalı alanı bulunuyor.

Kına gecenizin eksiksiz ilerlemesi için etkinlik sorumlusu atanıyor ve her detaya önem verilmesi sağlanıyor. Kır manzarası ve yemyeşil çevresi ile sizlere ferah bir ortam sunuluyor. Mekanın kına gecesi fiyatları 50 - 100 TL aralığında değişiyor.

Urla'nın En Sevilen Davet Alanları

Urla’da bulunan davet alanları, birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor ve kaliteli hizmet sunuyor. özellikle doğayla iç içe, kır bahçeleriyle beğenilen mekanlar; farklı isteklere ve bütçelere uygun seçenekler bulunduruyor.

Urla’nın en iyi davet alanlarından biri olan Kısmet Wedding & Events, 60 - 100 TL arasındaki davet fiyatları ile bu mekanlara güzel bir örnek oluyor. Sıcak ve ferah atmosferiyle dikkat çeken Vera Melissa Urla ve denizin dibindeki konumuyla büyüleyen Allesta Plus Wedding şıklığı ile öne çıkan mekanlar arasında.

İzmir Urla’da düğün, nişan, söz, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet, toplantı gibi etkinlikler düzenlemek istiyorsanız bu davet alanları tüm isteklerinizi karşılıyor. Mekanlarda davet fiyatları ise 10 TL'den başlayarak 150 TL'ye kadar çıkabiliyor.

İzmir Urla kına gecesi mekanları, sizlere heyecanlı yolculuğunuzun önemli bir adımı olan kına töreninizde eşlik etmek için bekliyor. Kaliteli hizmetleri, tecrübeli çalışanları ve şık davet alanları ile töreninize ev sahipliği yapılıyor ve memnuniyetiniz sağlanıyor. Sunulan hizmetlerin odak noktası sizlerin istekleri ve mekanın bu istekleri gerçekleştirmesi oluyor. Tüm bu mekanlar tarafından size özel teklifler almak isterseniz ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.

Loader
0
%