Ankara Kına Gecesi Organizasyonu ve 2024 Fiyatları

(10 sonuç)

Ankara
Organizasyon Firmaları
Kına Gecesi Organizasyonu
Your Day Organizasyon
7

Your Day Organizasyon

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
Öne çıkan
6000başlangıç fiyatı
Alen Ajans Organizasyon
88
16

Alen Ajans Organizasyon

5.0
(3)
Ankara, Çankaya
3500başlangıç fiyatı
Başkent Kına Organizasyon
15

Başkent Kına Organizasyon

Ankara, Keçiören
7500başlangıç fiyatı
Şirinler Organizasyon
3

Şirinler Organizasyon

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
ASEM Dekor Organizasyon
4

ASEM Dekor Organizasyon

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
7500başlangıç fiyatı
Tarzz Organizasyon
17

Tarzz Organizasyon

5.0
(2)
Ankara, Etimesgut
7500başlangıç fiyatı
Lilyanın Tasarım Evi
18

Lilyanın Tasarım Evi

5.0
(2)
Ankara, Sincan
7500başlangıç fiyatı
Hanedan Organizasyon
77

Hanedan Organizasyon

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
7500başlangıç fiyatı
312 Organizasyon
36

312 Organizasyon

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
7500başlangıç fiyatı
Magenta Organizasyon
20

Magenta Organizasyon

5.0
(4)
Ankara, Etimesgut
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara'da kına organizasyonunuz için tüm ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz birbirinden başarılı organizasyon firmaları bulunuyor. Paket içeriklerinde kına tahtı kiralama hizmetinden barkovizyona, nedime kızlarından dans gösterilerine kadar pek çok detay yer alıyor. Ankara kına organizasyonu firmaları fiyatları ortalama 750 TL'den başlıyor. Ayrıntılı bilgi ve çok daha fazlası yazımızda sizleri bekliyor.

Ankara Kına Organizasyonu Paket Fiyatları

Kına gecesinin yeri özellikle gelinler için her zaman ayrı oluyor. Hayalinizdeki kına gecesini Ankara kına organizasyonu firmaları desteğiyle gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Firmaların fiyatları, aldığınız hizmetlere göre değişkenlik gösterse de genelleme yapacak olursak, 1000-1500 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Aşağıdaki tabloda firmaları ve fiyat bilgilerini daha ayrıntılı görebilirsiniz.

Firmalar

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Vale Organizasyon

1000 TL

2000 TL

Henna Organizasyon

500 TL

1500 TL

Ankara Konağı

500 TL

1000 TL

Sultan Organizasyon

1000 TL

1500 TL

Alaz Organizasyon

1000 TL

1500 TL

Hera Organizasyon

1000 TL

2000 TL

*Ortalama fiyatlardır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

En İyi Ankara Kına Organizasyon Firmaları

Ankara kına organizasyonu firmaları konusunda oldukça geniş bir skalaya sahip. Hemen hemen her bölgede hizmet alabileceğiniz bir firma bulunuyor.

özellikle, Tarzz Organizasyon en iyiler arasında üst sırada yer alıyor. Kaliteli hizmetin adresi olan firma, yalnızca kına gecesi değil daha birçok etkinliğiniz için gerekli desteği sağlıyor. Size önerebileceğimiz diğer organizasyon firmaları arasında Vale Organizasyon, Henna Organizasyon, Alaz Organizasyon, Hera Organizasyon ve Sultan Organizasyon bulunuyor. Dilerseniz bu firmaların hizmetlerini yakından inceleyelim.

Vale Kına Organizasyon

Düğün öncesi doyasıya eğlenmek ve unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız sizi Vale Kına Organizasyon ile tanıştıralım. çankaya ilçesinde bulunan firma, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle ve profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Stresli ve bir o kadar da yorucu olan hazırlık sürecinde üzerinizden yükü alıyor ve başarılı bir organizasyon hazırlıyor.

Firmanın sizin için sağladığı olanakların başında ise; nedime, dans gösterileri ve kına tahtı, kına minderleri gibi aksesuarlar geliyor. üstelik aksesuarları dilerseniz kiralama şansınız da bulunuyor. Kına organizasyon paketleri 1000 - 2000 TL bandından başlıyor.

Henna Kına Organizasyon

Henna Kına Organizasyon hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Akıllarda kalacak kına organizasyonu için farklı konseptler sunuyor. Gelinlerin çok fazla tercih ettiği Hint kına gecesi konsepti için mekan süslemesinden, rengarenk kına aksesuarlarına kadar gerekli tüm hazırlığı yapıyor.

Mekana eğlenceli bir giriş yapmak istiyorsanız, yakın arkadaşlarınızla veya nedimelerle birlikte dans gösterisine hazırlanabilirsiniz. Misafirlerinize dağıtılacak hediyelikler için de firmanın güzel önerileri oluyor. 500 TL’den başlayan kına paketleri fiyatları aldığınız hizmete göre 1500 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Ankara Konağı Kına Organizasyon

Kına gecenizi bir konak atmosferinde gerçekleştirmeyi düşünürseniz Ankara Konağı tam size göre! Kına gecesi için 200 kişilik yüksek tavanlı, ferah bir kapalı salonu bulunuyor. Mekanın dekorasyonu için kişiye özel konsept hazırlığı yapılıyor. Eğlenceli bir gece için özel kına orkestrası sağlanırken, dans ekibi ve davul show da hizmetler arasında yer alıyor.

Mekan temini de sağlayan Ankara Konağı Organizasyon'un paket fiyatları 500 TL'den başlıyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel indirim fırsatları sunan konaktan yerinizi ayırtmak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Sultan Kına Organizasyon

Hangi konseptte düşünürseniz ona yönelik hazırlıklar yapan Sultan Kına Organizasyon şehrin en başarılı firmaları arasında yer alıyor. Seçtiğiniz kına tahtı konsepte uygun şekilde süslenerek mekanın en güzel yerinde kına köşesi hazırlanıyor.

Rengarenk kemeri, davul, kına tefi, kına tepsisi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuarlar da sizin için en güzellerinden temin ediliyor. Sultan Organizasyon ile kına gecesi fiyatları ortalama 1500 TL'den başlıyor.

Alaz Organizasyon

Alaz Organizasyon, aklınızda bir konsept varsa onu dinliyor ya da önerilerde bulunarak birlikte karar vermenizi sağlıyor.

Gelin hamamı hizmeti de sunan Alaz, nedime kızları ile gün boyu sizi yalnız bırakmıyor. Dilerseniz arkadaşlarınız için de nedime elbiseleri hazırlanıyor.

Kına yakma merasimi için kına tepsisi ve kına mumu temin edildiği gibi duygusal kına müzikleri de repertuara ekleniyor. Organizasyon paketi fiyatları 1000 TL’den başlarken, istediğiniz aksesuarları kiralayarak bütçenizi zorlamadan hizmet alabilirsiniz.

Hera Kına Organizasyon

Kusursuz bir kına eğlencesi planlamak Hera Kına Organizasyon ile mümkün hale geliyor. Hem işinde uzman ekibi hem de iş ortakları ile firma size mükemmeli vadediyor. Etkinlik tarihinden yaklaşık 6 hafta önce iletişime geçtiğiniz takdirde, organizasyon danışmanı sizinle görüşme yaparak zamanında ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Kına paketlerinin içinde; kına tepsisi, kına mumu, kına tefi gibi aksesuarlar yer alıyor. Dilerseniz paketlerin içeriğini kendi tercihlerinizle oluşturabiliyorsunuz. Zenne ve oryantal ekibi de misafirleriniz ile bol eğlenceli bir gece geçirmeniz için size özel şovlar hazırlıyor. Hera Organizasyon kına gecesi fiyatları 1000-2000 TL bandında seyrediyor.

Ankara Kına Organizasyonu Firmaları Hizmetleri

Sizin için özel olan kına gecenizde her şeyin kusursuz olmasını istemeniz en doğal hakkınız. Hem stresli hem de bir o kadar yorucu düğün koşturmacası içinde ise davetinizi planlamak sizi zorlayabilir. Ankara kına organizasyonu firmaları gecenizi mükemmel kılacak hizmet paketleri sunuyor. Kına paketleri içinde şu hizmetler yer alıyor;

 • Bindallı - kaftan kiralama
 • Kına tahtı
 • Mekan süsleme
 • Catering hizmeti
 • Fotoğraf - video çekim
 • Orkestra temini
 • Sandalye kiralama
 • Nedime kızları
 • Dans gösterisi, rengarenk show
 • Davul show, volkan gösterisi
 • Kına mumu, kına örtüsü- kına tepsisi ve el gülleri
 • Testi oyunu, damat basma oyunu.

Ankara Kına Gecesi Mekanları

Otellerin balo salonları, kır bahçeleri, havuz başı, düğün salonları ve Ankara’nın meşhur tarihi konakları kına gecesi davetlerinde hizmet verebiliyor. Keçiören’de bulunan Ihlamur Kasrı en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Kalıpçızade Ankara Konağı ve Ferhunde Hanım Konağı da tercih edebileceğiniz diğer mekanlar arasında bulunuyor.

Mekanların kına fiyatları alacağınız hizmetlere göre değişkenlik gösterse de ortalama kişi başı 30 TL'den başlıyor. Size önerebileceğimiz en iyi alternatifleri ve fiyatlarını aşağıdan detaylıca inceleyebilirsiniz.

Mekanlar

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Şehrazat Kına Evi

10 TL

30 TL

Kasrı Konak Kına ve Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Kalıpçızade Ankara Konağı

100 TL

150 TL

Eryaman Ayışığı Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Uluçınar Konağı

50 TL

100 TL

*Ortalama fiyatlardır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

Şehrazat Kına Evi

Etimesgut ilçesinde bulunan Şehrazat Kına Evi, organizasyonlarınız için 250 kişi kapasiteli davet alanının kapılarını açıyor. Kişi başı hafta içi 10 TL, hafta sonu ise 30 TL olan uygun fiyatları da tercih edilirliğini arttırıyor.

Eğlenceli bir gece geçirmeniz için mekan DJ ve orkestra ile müzik hizmeti veriyor. Kına müzikleri için hem eğlenceli hem de duygusal şarkılardan repertuar hazırlanıyor. Kına tahtı ve renkli kına kemeri de size sunulan aksesuarlar arasında oluyor. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki butonumuzdan teklif formumuzu doldurmanız yeterli!

Kasrı Konak Kına ve Düğün Salonu

Kasrı Konak Kına ve Düğün Salonu, sizleri memnun etmek için özenle çalışarak birbirinden güzel davetlere imzasını atıyor. Kına gecelerinin en önemli detaylarından olan kına tahtı mekan tarafından sağlanıyor. Davul, kına tefi ve kına tepsisi gibi aksesuarlar da temin edilebiliyor.

Kasrı Konak kına gecesi fiyatları kişi başı 30-50 TL civarında seyrediyor. Kına paketi fırsatları da sunan mekanlar iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Kalıpçızade Ankara Konağı

Tarihi bir mekanda kına geleneğini gerçekleştirmek isterseniz Kalıpçızade Ankara Konağı sizin için en uygun mekan seçenekleri arasında yer alıyor. 500 kişilik açık ve 250 kişilik kapalı davet alanlarıyla her mevsim hizmet verebiliyor. Organizasyon sorumlusu isteklerinize özel etkinlik planlaması yapabiliyor.

Kına tahtı, kına müziği, orkestra ile canlı müzik ve fotoğraf çekimi hizmetleri konağın sizlere sunduğu olanaklar arasında yer alıyor. Kalıpçızade Konağı kokteyl kına gecesi 50 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın!

Uluçınar Konağı

Mamak ilçesinde hizmet veren Uluçınar Konağı, bölgenin en çok tercih edilen kına mekanları arasında yer alıyor. 500 kişiye kadar hizmet verebilen salonunda kına gecelerinin klasikleşmiş rengi kırmızı ağırlıklı dekorasyon öne çıkıyor.

Konakta ikramlı kına davetleri düzenlenebiliyor. Orkestra temini ve organizasyon sorumlusu hizmeti de bulunan Uluçınar Konağı'nda kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatlarla davet düzenlenebiliyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel indirimler hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonumuza tıklayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kına organizasyonuna dair en çok sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Ankara'nın En Popüler Kına Organizasyon Firmaları Hangileridir?

En çok tercih edilen kına organizasyon firmaları;

 • Tarzz Organizasyon
 • ASEM Dekor Organizasyon
 • Hanedan Organizasyon
 • Magenta Organizasyon
 • 312 Organizasyon

Ankara'da Kına Organizasyon Fiyatları Ne Kadardır?

Ankara'da kına gecesi paketleri 500 TL'den başlıyor. Kına tagı, kına tahtı, kına tacı ve diğer ihtiyaçlarınızın bulunduğu her şey dahil paketler ise 3.500 TL bandında oluyor.

Konsept oluşturmakta ve konseptin en iyi şekilde hazırlanmasında destek veren Ankara kına organizasyonu firmaları, sunduğu hizmetler ile eğlenceli bir gecenin kapılarını aralıyor. Firmalar hakkında daha fazla bilgiye DüğünBuketicom sayfalarından ulaşılabilir, size en uygun alternatifler için ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Mutluluklar dileriz!