İstanbul Kına Gecesi Organizasyonu ve 2024 Fiyatları

(19 sonuç)

İstanbul
Organizasyon Firmaları
Kına Gecesi Organizasyonu
Süsleme Sanat Evi
23

Süsleme Sanat Evi

İstanbul, Beylikdüzü
7500başlangıç fiyatı
Sapphire Organizasyon
15

Sapphire Organizasyon

İstanbul, Bahçelievler
7500başlangıç fiyatı
Hayalim Kına Organizasyon
3

Hayalim Kına Organizasyon

İstanbul, Bahçelievler
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Güncel Organizasyon
26

Güncel Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Fatih
7500başlangıç fiyatı
Naz Tekne Organizasyon
7

Naz Tekne Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Beykoz
1,000kapasite
Wedding Palace Organizasyon
87
9

Wedding Palace Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Bahçelievler
7500başlangıç fiyatı
Er Organizasyon
11

Er Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Güngören
7500başlangıç fiyatı
Eylül Organizasyon
3

Eylül Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Bağcılar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
İlham Organizasyon
2

İlham Organizasyon

İstanbul, Bayrampaşa
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
TheGelin Kına Organizasyon
15
1

TheGelin Kına Organizasyon

5.0
(7)
İstanbul, Üsküdar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Nis Organizasyon Kına
20

Nis Organizasyon Kına

5.0
(1)
İstanbul, Üsküdar
7500başlangıç fiyatı
Rubi Kına Evi ve Organizasyon
9

Rubi Kına Evi ve Organizasyon

İstanbul, Kağıthane
10000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul kına organizasyonu firmaları geleneksel figürlerin öne çıktığı organizasyonlar düzenliyor. Firmalar, kına tahtı, kına tepsisi, kına mendili gibi gerekli aksesuarları kiralama hizmeti veriyor. Gelin adayının giyeceği bindallıya kadar her şeyi düşünen firmaların başlangıç paket fiyatları 1.500 TL’den başlıyor. Bu yazımızda İstanbul kına organizasyon firmaları, fiyatları ve olanaklarını bulabilirsiniz.

İstanbul Kına Gecesi Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

İstanbul kına gecesi organizasyon firmaları, kına gecesi kıyafetleri, ikramlıkları, aksesuarları ve hediyelikleri konusunda gelin adaylarına yardımcı oluyor. Firmalar, dansçıları, DJ’i ve müzik sistemini de ayarlayarak gecenin tüm önemli detaylarını düşünüyor. Fazla sayıda hizmeti uygun başlangıç paket fiyatlarıyla sunan firmaların fiyatları için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz.

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Cahide Kına Organizasyon

1500 TL

2500 TL

Wedding Palace Organizasyon

2500 TL

5000 TL

Güncel Organizasyon

1000 TL

1500 TL

Er Organizasyon

5000 TL

7000 TL

Asır Kına Organizasyon

1500 TL

2500 TL

Nis Organizasyon

1000 TL

1500 TL

Naz Tekne

1500 TL

2500 TL

Kına Organizasyon Erol Yıldırım

1500 TL

2500 TL

*Ortalama fiyatlarıdır. Detaylı bilgi için teklif alınız.

Cahide Kına Organizasyon

Cahide Kına Organizasyon, İstanbul kına organizasyonu firmaları arasında en geniş olanaklara sahip olmasıyla öne çıkıyor. Firma, kına setine kına tepsisi, kına mumu, gelin kına örtüsü ve halay mendili dahil ediyor. Gelin adayları ve arkadaşları eğlensin diye firma hint kınası ile kına müziği hizmeti de veriyor. Müzik eşliğinde mekanın nedime ekibi, gelinin dansına eşlik ediyor.

Kınanın belki de en önemli detaylarından olan bindallı ve kına tahtı da organizasyon şirketinde bulunuyor. Nedimeler için kaftan ve Shakira kemeri de rahatlıkla ayarlanabiliyor. Cahide Kına Organizasyon, isteğe göre kınanıza dansöz ve zenne bile getirebiliyor. 

Wedding Palace Organizasyon

Wedding Palace Organizasyon, kına denilince akla gelen kırmızı rengi hem kıyafetlerde hem dekorasyonda kullanıyor. Organizasyon firması, bünyesinde 4 davet alanı bulunduruyor. Bu alanlarda kırmızı tüllerle süslü kırmızı bir kına tahtı da yer alıyor. Gelin adayları, farklı kaftan ve bindallı seçenekleri arasından seçim yapabiliyor.

Kıyafetler ve dekorasyon dışında eğlence de şirket tarafından unutulmuyor. Firma bünyesindeki oryantal ve zenne sanatçıları, kına müziği eşliğinde gecenizi şenlendiriyor. Konuklarınızı da unutmayan firma, gece sonunda sizin seçtiğiniz hediyelikleri dağıtıyor. 

Güncel Organizasyon

Deneyimli İstanbul kına organizasyonu firmaları arasında olan Güncel Organizasyon, kına kemeri şovu yapması ile öne çıkıyor. Bu duygusal günün eksiksiz yaşanması için firma, gelin adaylarına bir organizasyon sorumlusu atıyor. Bu sorumlu, gecede çalınacak müziklerden misafir hediyeliklerine kadar her konuda gelinlere tavsiyeler veriyor.

Ne giyeceğine karar veremeyenler firmanın bindallı modelleri arasından seçim yapabiliyor. Gelinin sevdikleri de kendilerine uygun kaftanlar kiralayabiliyor. Güncel Organizasyon’da bir kına tahtı da bulunuyor. Firmanın dansçıları dans şovlarını bu taht etrafında yapıyor. 

Er Organizasyon

Er Organizasyon farklı konseptlerde kına gecesi organizasyonları düzenletebiliyor. Kına gecelerini eksiksiz paketler eşliğinde gerçekleştiren firmanın paketlerinde kına tahtı, nedime dans ekibi, kına gecesi aksesuarları ve bindallı kiralama hizmeti bulunuyor. Ortamın dekorasyonu ise kına minderleri, kına tagı ve kırmızı tüller kullanarak tamamlanıyor.

Bu duygu yüklü gece, oyunlar ve danslar yardımı ile eğlenceli bir hal alıyor. Geleneksel bir çizgiden yürüyen firma, oryantal dans şovları, testi oyunu gibi eğlenceler düzenliyor. Gecede müziğe yer vermek isteyenler için kadın kına DJ’i, müzisyen ekibi temini de yapılabiliyor. 

Asır Kına Organizasyon

Asır Kına Organizasyon kına tahtlarında kırmızıyı altın tonlarıyla harmanlayarak alaturka bir hava yaratıyor. Farklı ihtiyaçlara hitap eden farklı paketleri olan firma, tasarım bindallı, tasarım hoş geldiniz panosu, fotoğraf çekim alanı gibi kişiselleştirilmiş hizmetler veriyor. İkramları da kişiye göre değiştirebilen firma gül lokumu ve şerbet ikram edebiliyor.

Asır Kına Organizasyon, müziğe önem veren İstanbul kına organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Kadın DJ ve davul şovları sayesinde konuklarınız rahatça eğlenebiliyor. Dileyenler eğlenceyi nedime dans şovları ile de devam ettirebiliyor. 

Nis Organizasyon Kına

Nis Organizasyon, Türk örf ve adetleri ile geleneklerine uygun kına geceleri düzenliyor. Firmanın deneyimli yetkilileri, tüm geceyi planlayarak gelin adaylarını olası aksiliklerden koruyor. Firma, konuklarınıza lokum ikram ederek onları kırmızı gelin tahtının bulunduğu şık dekorasyonlu alana alıyor.

Bindallı ve kaftanları da firmadan kiralayabiliyorsunuz. Firmada, tüm bunlara uyacak mendil, kına tepsisi, kına mumu gibi aksesuarlar da bulabiliyorsunuz. Gece sonunda sevdiklerinize bu özel günden hatıra hediyelikler dağıtabiliyorsunuz. 

Naz Tekne Organizasyon

Teknede kına düzenleyen İstanbul kına organizasyonu firmaları arasında bulunan Naz Tekne Organizasyon, 1000 kişiyi ağırlayabiliyor. Konsept organizasyonlar düzenleyebilen firmada, kınanıza eşsiz bir Adalar ve Boğaz manzarası eşlik ediyor. Kına tahtı ve masa sandalyeler istediğiniz renge göre dekore edebiliyor. Sahne de yine seçtiğiniz renklere göre süsleniyor.

Gece boyunca DJ ve müzisyen ekibinin şarkılarıyla konuklarınızın kulaklarının pası siliniyor. Kına gecesi sonrasında after party ile eğlence devam edebiliyor. Gecede, ek ücretle dansçılar da sahne alabiliyor. 

Kına Organizasyon Erol Yıldırım

Kına Organizasyon Erol Yıldırım İstanbul’un her yerinde unutulmaz kına gecesi organizasyonlarına imzasını atıyor. ünlülerin organizatörü olarak da tanınan Erol Yıldırım, özel dikim bindallı, deneyimli dans ekibi gibi kişisel hizmetler sunuyor. Organizatör, kına tepsisi, mumlar ve kına mendillerini de özel olarak tasarlıyor.

Olanaklarıyla göz dolduran firmada hint kınası ve kahve standı gibi hizmetler sunuluyor. Davul zurna ekibi zenne dansçılar ile geleneksel ögelere de yer veriliyor. Gece, profesyonel fotoğraf sanatçıları tarafından anbean kaydediliyor. 

İstanbul Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul, duygusal anlar yaşayacağınız bu özel günün sizin için önemini bilen çok sayıda mekana ev sahipliği yapıyor. Bu mekanlar, yemekli ve kokteyl kına gecesi hizmetlerini kırmızı ağırlıklı dekorasyonları ile de taçlandırıyor. Kişiye özel süsleme seçeneği sunan mekanlarda bir de görkemli kına tahtı bulunuyor. Her konsepte ve bütçeye göre bir İstanbul kına gecesi mekanı bulmak mümkün.

Gül Sultan Yalısı

İstanbul Boğazı manzarasının ayaklarınız altına seren Gül Sultan Yalısı, kınalar için 350 kişilik kapalı, 200 kişilik açık alana sahip. Yalı, kına geceleri için bindallı, kına tepsisi seti, nedime ekibi ve tefi gibi aksesuarlar temin ediyor. Kına tahtı, farklı renklerde tüller ile süsleniyor. Eğlence için ise mekanda DJ, oryantal dansçıları, davul zurna ekibi bulunuyor.

Yalı, deneyimli aşçıları ile ortaya başarılı menüler çıkarıyor. 

Marriott Hotel Asia

Marriott Hotel Asia, kına organizasyonlarında Erol Yıldırım ile çalışıyor. Her konuda sayısız seçeneğe sahip olan mekanda kına tahtı seçiminde de bindallı seçiminde de farklı model önerileri sunuluyor. Kınanın demirbaşlarının yanı sıra hint kınası ekibi, dilek ağacı gibi yenilikçi aktivitelere de mekanda yer veriliyor.

Mariott Hotel, zengin menüsü ile yemekli kına geceleri için ideal oluyor. Gelin adayları menüyü önceden tadarak değiştirebiliyor. 

Akgün İstanbul Hotel

Renkli kına geceleri için Akgün İstanbul Hotel’i tercih edebilirsiniz. Otelde ikramlardan çalacak müziklere kadar her detay özenle düşünülüyor. Dolu dolu geçecek bir kına organizasyonu için mekan, DJ, zenne dans ekibi ile davul zurna şovu ekibi temin etmekte zorluk yaşamıyor.

Gelin adayları kiraladıkları kaftanı gökkuşağı kemeri ile birleştirerek arkadaşları ile keyifli vakit geçirebiliyor. Dileyenler kaftanın yanı sıra kına tepsisi, kına mendili gibi klasikleşmiş aksesuarları da kiralayabiliyor. 

İstanbul'da Gelin Hamamı Fiyatları

Kına gecesi gelenekleri arasında gelin hamamı önemli bir yer tutuyor. Gelin hamamları, gelin ve damat ailesindeki kadınların kaynaşması için büyük bir fırsat sunuyor. İstanbul’un köklü tarihinden kalan çok sayıda tarihi gelin hamamı da hala hizmetlerini sürdürüyor. Son zamanlarda birçok otel de keyif dolu gelin hamamı organizasyonları düzenliyor.

Şişli’de bulunan The Craton Hotel bu otellerden bir tanesi. Otel hizmetini buhar odası, sauna ve cilt bakımı hizmetleri ile zenginleştiriyor. Beşiktaş Hyatt Centric Levent İstanbul da gelin hamamını uzman terapistleri tarafından verilen masaj hizmetleri ile süslüyor. 

İstanbul kına gecesi organizasyonu firmaları, kına tahtından kına tepsisine kadar incelikle planlanmış kına gecelerinin altına ismini yazdırıyor. Firmalar, kişiye özel konseptleri ve hizmet kaliteleri ile gelin adayları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Siz de İstanbul kına gecesi organizasyon firmaları ile çalışmak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonu yardımıyla destek ekibinden faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular