Gölbaşı Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(61 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Gölbaşı
Golden Time İncek
47
4

Golden Time İncek

Ankara, Gölbaşı
300kapasite
1250başlangıç fiyatı
Aşk-ı İncek
57
1

Aşk-ı İncek

4.5
(4)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü
13
1

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü

5.0
(4)
Ankara, Gölbaşı
1,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Aşk-ı İncek
58
1

Aşk-ı İncek

5.0
(2)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Botanik Gardens
40

Botanik Gardens

5.0
(7)
Ankara, Gölbaşı
1,400kapasite
100başlangıç fiyatı
Risus Wedding
12
2

Risus Wedding

5.0
(3)
Ankara, Gölbaşı
800kapasite
115başlangıç fiyatı
NEVA EVA Wedding
29

NEVA EVA Wedding

5.0
(2)
Ankara, Gölbaşı
500kapasite
165başlangıç fiyatı
İncek Çınar Kasrı
137

İncek Çınar Kasrı

5.0
(2)
Ankara, Gölbaşı
1,200kapasite
750başlangıç fiyatı
Marry Garden
9
3

Marry Garden

5.0
(8)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
170başlangıç fiyatı
Botanik Garden Gölbaşı
48

Botanik Garden Gölbaşı

Ankara, Gölbaşı
1,500kapasite
500başlangıç fiyatı
Pembe Köşk Balo Salonları
9

Pembe Köşk Balo Salonları

4.8
(9)
Ankara, Gölbaşı
1,200kapasite
50başlangıç fiyatı
Çiftlik Garden
96

Çiftlik Garden

Ankara, Gölbaşı
1,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara Gölbaşı kır düğünü mekanları, bahar ve yaz aylarında evlenmeyi düşünen çiftler için birbirinden güzel alternatifler sunuyor. Bu alternatif arasında farklı konsept seçenekleri sunan ve hizmet açısından profesyonel çalışmalar ortaya çıkaran mekanlar mevcut. Gölbaşı kır düğünü mekanları ve fiyatları kişi başı 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Ankara Gölbaşı Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Ankara’nın metropol ilçelerinden olan Gölbaşı, düğün mekanları konusunda çok geniş bir skalaya sahip. Tarihi mekan, havuz başı ve oteller herkesin beğenisini kazanıyor. Alacağınız hizmetlere, düğün gününe, yemekli, yemeksiz konsept tercihlerinize göre düğün fiyatları değişiyor. 30 TL’ den başlayan uygun fiyatlı mekanlardan, 200 TL’ye kadar çıkan mekanlar skala içinde yer alıyor.

Gölbaşı’nda bulunan en seçkin mekanların fiyat tablosunu şu şekildedir;

Mekan Hafta içi* Hafta sonu*
Botanik Garden Gölbaşı 80 TL 100 TL
Erguvan Kasrı 100 TL 150 TL
Gölbaşı Hakimevi 100 TL 150 TL
İncek Hasbahçe 150 TL 200 TL
Moira Gardens 150 TL 200 TL
Ekolojik Garden 50 TL 80 TL
Göl Seyir Kır Bahçesi 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Gölbaşı Kır Düğünü Mekanları

Gölbaşı ilçesinde yemyeşil ağaçların arasına gizlenmiş kır düğün mekanları, adından sıkça söz ettiriyor. Kır düğünü mekanlarından Mogan Gölü manzaralı olanlar yoğun talep görüyor. Mubu Wedding, göl kenarında masal gibi atmosfer sunuyor. Mogan Park Maya da kapalı mekan ve kır bahçesiyle göl manzarasına karşı davet vermenize olanak sağlıyor.

Botanik Gardens

Botanik Gardens, hayallerinizdeki kır düğünü konseptinin ilk adresi oluyor. Profesyonel ekibi sayesinde her şey kusursuz bir şekilde planlanıyor. Bahar aylarından itibaren çiçek kokularını içinize çekeceğiniz şahane bir açık alan sunuyor.

üstelik 2.000 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğiniz geniş kapasitesiyle de öne çıkıyor. Hava koşullarından etkilenmeden organizasyonunuzu garantiye almak isterseniz mekanın 500 kişilik kapalı davet alanı da bulunuyor.

Bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusu tüm detaylar ile yakından ilgileniyor. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması desteği de alabilirsiniz. Anlaşmalı fotoğrafçısıyla en özel anlarınızı ölümsüzleştiren Botanik Garden düğün fiyatları yemekli 80 TL, kokteyl 50 TL’den başlıyor.

Erguvan Kasrı

Erguvan Kasrı, her mevsim birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapıyor. Kapalı alanda 350, kır bahçesinde ise 750 kişi ağırlayabiliyor. Açılıp kapanabilen çatı sistemi sayesinde olumsuz hava koşullarına karşı tedbirli oluyor.

Her konseptte birbirinden leziz ikramlıklar usta aşçılar tarafından hazırlanarak özenle sunuluyor. DJ ve orkestra temini de sağlayan mekan, eğlenceye devam etmek isteyenler için after party organizasyonu hizmeti veriyor.

Son teknoloji, kaliteli ekipmanlar gece boyunca kesintisiz eğlenceyi garanti ediyor. Kokteyl davetler 80 - 100 TL, yemekli düğünler ise 100 - 150 TL arasında fiyatlandırılıyor.

Gölbaşı Hakimevi

Mogan Gölü kenarında konumlanan Gölbaşı Hakimevi, doğa ve göl manzarasına karşı eşsiz davetlere ev sahipliği yapıyor. Hem dekorasyonu hem de sunduğu lezzetlerle tam not alıyor. Davet günü içinizin rahat etmesi için organizasyon sorumlusu titizlikle çalışıyor.

300 kişilik kapalı alanda daha çok nişan gibi butik organizasyonlar düzenlenirken, 1.000 kişilik kır bahçesinde kalabalık düğünler yapılabiliyor. Gölbaşı Hakimevi’nde düğün fiyatları 100 TL ile 150 TL bandında oluyor.

İncek Hasbahçe

Şehrin karmaşası arasında nefes alabileceğiniz İncek Hasbahçe, adeta bir masalın içindeymişsiniz gibi hissettiriyor. Ankara Gölbaşı kır düğünü mekanları arasında geniş kapasiteli alanlarıyla ilk sıraya yerleşiyor.

Masa süslemelerinden mekan dekorasyonuna kadar her şey doğallığı yansıtıyor. Açık alanında 2.000 kişiye kadar davet verilebiliyor. Oturma düzeni tüm misafirlerinizin görüş açılarına uygun şekilde yapılıyor.

Orkestra temini sağlayan mekan eğlenceli bir gece geçirmeniz için kaliteli alt yapı sağlıyor. Gelin tagı süslemesi, nikahınız kıyılırken ya da düğün pastasını keserken hoş bir arka plan yaratıyor. Kokteyl düğün fiyatları 100 TL’den, yemekli düğün fiyatları ise 150 TL’den başlıyor.

Moira Gardens

Moira Gardens, tam anlamıyla eşsiz bir kır düğünü mekanı olarak hizmet veriyor. 400 kişilik açık hava kapasitesi bulunuyor. Beklentilerinizi dinleyerek kaliteli hizmetleriyle harmanlayan mekan, size hayallerinizi sunuyor.

Kişiye özel konsept hazırlığı yapılıyor. Geniş pist alanında eğlenirken, temiz havanın acıktırdığı noktada devreye catering ekibi giriyor. Lezzetli yemek menülerinin dahil olduğu düğünler 150 - 200 TL, ikramlıklarla zenginleşen kokteyl düğünler 100 - 150 TL şeklinde fiyatlandırılıyor.

Ekolojik Garden

Doğayla iç içe olacağınız bir organizasyon planlıyorsanız Ekolojik Garden, doğru tercih oluyor. çiftler tarafından sıkça tercih edilen mekan, hizmet alacak herkese mutlu ayrılacaklarını garanti ediyor.

Açık alanda yapacağınız kır düğünleri için 500 kişilik kapasitesi bulunuyor. Daha samimi, butik bir etkinlik düşünenler de 250 kişilik kapalı alanı değerlendirebiliyor. En iyi müzisyenlerle eğlenceye, usta şeflerin lezzetleriyle de yemeklere doyuluyor.

Kaliteli fotoğraf ve video çekim hizmetlerinin dahil olduğu düğün paketleri çiftlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Ekolojik Garden bünyesinde davetlerinizi yemekli, kokteyl ve yemeksiz yapma şansınız bulunuyor. Kır düğünü fiyatları 10 TL’ den başlayarak 80 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Göl Seyir Kır Bahçesi

Göl Seyir Kır Bahçesi, göl kenarında lezzetli yemekler tadabileceğiniz restoran ve eşsiz organizasyonlar için düğün salonu olarak hizmet veriyor. Kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla alabileceğiniz mekan Gölbaşı’nın en uygun düğün yeri oluyor.

1.500 kişilik açık, 750 kişilik de kapalı alanıyla rahat bir ortam sunuyor. Manzarayı seyre dalarken, orkestra eşliğinde çalan müzikler huzura eğlence katıyor. Doğal ve şık detayların harmanlandığı Göl Seyir Kır Bahçesi, yemekli ve kokteyl fark etmeksizin 30 ile 50 TL arasında fiyat veriyor.

Ankara Gelin Hamamı Mekanları

Geçmiş dönemlerden kalan ve sevilen gelin hamamı ritüelini Ankara’da yapacak olan gelinler çok şanslı. Otelde gelin hamamı, geleneksel mekanların dışında olanaklarıyla da tercih ediliyor.

çam Thermal Hotel Hamamı ve JW Marriott Hamamı, otelde gelin hamamı seçenekleri arasında ilk sıralara yerleşiyor. Altındağ ve çankaya ilçelerinde de hamam alternatifleri bulunuyor. Düğün öncesi rahatlayarak arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek isterseniz şehrin popüler mekanlarını inceleyebilirsiniz. 10 TL ile 100 TL arasında seyreden gelin hamamı fiyatları üzerinden seçim yapabilirsiniz.

Ankara Düğün Organizasyonu Firmaları

Evlenmeye karar verdikten sonra yoğun bir hazırlık süreci başlıyor. Hayalini kurduğunuz düğün gününde her şeyin kusursuz olması için düğün organizasyon firmaları yardımınıza yetişiyor. Her türlü desteği veren şirketler, üzerinizden büyük bir yük alarak size sadece eğlenecek zaman yaratıyor.

Queen Wedding Organizasyon, Tarzz Organizasyon ve Alen Ajans gibi isimler Ankara’nın en iyi firmaları arasında yer alıyor. Değişen istek ve beklentilere karşı oluşturulan paketlerin olması, her bütçeden çifte yanıt verilmesini sağlıyor. 500 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet alabileceğiniz şehrin en profesyonel organizasyon firmaları sizleri bekliyor.

Tarzz Organizasyon

Nişan, kına gecesi ve düğün gibi en özel günlerinizde yanınızda olan Tarzz Organizasyon, unutulmaz etkinliklere imzasını atıyor. Tüm ihtiyaçlarınız tek bir çatı altında karşılanıyor. Geniş ve uzman ekibi sayesinde kişiye özel konseptleri zamanında hazır hale getiriyor.

Mekan dekorasyonunda kullanılacak aksesuar seçimi, fotoğraf köşesi, hediyelikler, orkestra, dans ekibi ve fotoğrafçı gibi detaylar istekleriniz doğrultusunda sağlanıyor. Düğün organizasyonu başlangıç paket fiyatları 1.500 TL’den başlıyor.

Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans, çankaya ilçesinde şahane düğün organizasyonları için kapılarını açıyor. Her alanda profesyonel isimlerle çalışan ajans, kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor. Uzun yıllardır hizmet sektöründe olduğundan, tüm organizasyonları başarıyla sonuçlandırıyor.

Mekan süslemesi, catering hizmeti, gelin tagı gibi hizmetlerin yanı sıra fotoğraf ve müzik konusunda da başarılı mekanları sizinle buluşturuyor. Alacağınız hizmetlere ve tercihlerinize göre değişen organizasyon fiyatları 2.500 TL’den başlatılıyor.

Sıkça Sorulan Sorulan

Ankara Gölbaşı kır düğünü mekanları hakkındaki tüm soruların cevapları burada yer alıyor.

Gölbaşı kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

İlçede yer alan kır düğün mekanları yemekli, kokteyl ve yemeksiz fiyat seçenekleri sunuyor. Yemekli kır düğünü fiyatları bölgede 80 TL'den başlıyor.

Gölbaşı'nın en çok tercih edilen kır düğün mekanları

Kır düğünlerinin adresi olarak nitelendirilen Gölbaşı'nda en çok tercih edilen mekanlar şu şekildedir;

  • Botanik Garden
  • Lotus Balo ve Düğün Salonu
  • İncek Apple Garden
  • Villa Event İncek
  • Risus Wedding

Gölbaşı kır düğün mekanlarının kapasite aralığı ne kadar?

Gölbaşı kır düğün mekanlarında 200 - 500 kişi aralığında kapasitelere denk gelebilirsiniz. Kalabalık ve geniş çaplı bir düğün organize etmek isterseniz 1.000 - 2.000 kapasiteli mekanlar da bulunuyor.

Ankara Gölbaşı ilçesi kır düğünü konseptini hayata geçirmek için birbirinden güzel mekanları ile imkan sağlıyor. özel günlerinize en az sizin kadar önem veren mekanlar, planlama sürecinden düğün sonuna kadar kaliteli hizmet sağlayarak sizleri mutlu ediyor. Yıllar boyunca konuşulacak düğününüz için mekan seçiminde kararsız kalıyorsanız DüğünBuketi.com danışmanlarından destek alabilirsiniz.