Kartal Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(12 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Anadolu Yakası
Kartal
Forest Garden Aydos
16
5
Forest Garden Aydos
5.0
(5)
İstanbul, Kartal
1,500kapasite
384başlangıç fiyatı
Gülbahar Sultan Kır Düğünü
45
4
Gülbahar Sultan Kır Düğünü
5.0
(15)
İstanbul, Kartal
1,500kapasite
750başlangıç fiyatı
Dragos Port
15
Dragos Port
İstanbul, Kartal
875kapasite
500başlangıç fiyatı
Aydos Ormanı Düğün Davet
117
Aydos Ormanı Düğün Davet
5.0
(18)
İstanbul, Kartal
750kapasite
336başlangıç fiyatı
Forest Garden
24
Forest Garden
İstanbul, Kartal
875kapasite
750başlangıç fiyatı
Manolya Vip
14
Manolya Vip
İstanbul, Kartal
400kapasite
500başlangıç fiyatı
Esinti Kır Evi
5
Esinti Kır Evi
5.0
(3)
İstanbul, Kartal
400kapasite
720başlangıç fiyatı
Asya Park Orman
26
Asya Park Orman
İstanbul, Kartal
800kapasite
500başlangıç fiyatı
Locapark
27
Locapark
İstanbul, Kartal
300kapasite
500başlangıç fiyatı
Lilyum Bahçe
7
Lilyum Bahçe
İstanbul, Kartal
600kapasite
500başlangıç fiyatı
Gülbahar Sultan
91
Gülbahar Sultan
İstanbul, Kartal
1,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Denizatı Plus Wedding Event & Hotel
41
Denizatı Plus Wedding Event & Hotel
5.0
(3)
İstanbul, Kartal
600kapasite
1500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Kartal kır düğünü mekanları, davet alanı ve mekan özellikleri ile görenleri kendine çekiyor. En şık kır düğünü salonları, birbirinden farklı düzende sizleri bekliyor. Doğanın içinde, sakin ve huzurlu bir atmosferde hizmet veren mekanlarda kır düğünü fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor.

İstanbul Kartal Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Kartal kır düğünü mekanları, kokteyl veya yemekli düğün tercihine göre farklı menü seçenekleri sunuyor. Kokteyl menüler 10 TL’den başlarken, yemekli kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor. Ortalama düğün fiyatları ise bölge genelinde 10 TL’den 100 TL’ye kadar geniş bir aralıkta yer alıyor.

Kartal kır düğünü mekanları ve fiyatları şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Aydos Ormanı Düğün Davet 50 TL 80 TL
Forest Garden Aydos 10 TL 30 TL
Gülbahar Sultan 30 TL 50 TL
Esinti Kır Evi 50 TL 100 TL
Ada Garden House Kır Nikahı 50 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Kartal Kır Düğünü Mekanları

Anadolu Yakası'nda en çok tercih edilen Kartal kır düğünü mekanları, doğal ortamları ve kolay ulaşım imkanları ile öne çıkıyor. Aydos Ormanı, Forest Garden Aydos, Gülbahar Sultan ve Ada Garden House, talep edilen tüm hizmetleri eksiksiz sunan ve mekan özellikleri ile büyüleyici bir ortama sahip yerler oluyor. Masa düzenleri, süslemeleri ve diğer dekoratif hazırlıklarla göze hitap eden davet alanı hazırlıkları ile hayranlık uyandırıyor.

Aydos Ormanı Düğün Davet

Kartal ilçesinde bulunan Aydos Ormanı Düğün Davet, çiftlerin severek tercih ettiği bir yer oluyor. Kır düğünü mekanı; 2 adet açık, 1 adet kapalı alanı ve ön bahçesi ile farklı davet ve organizasyonlar için hizmet verebiliyor.

çamlı Bahçe ve Saklı Bahçe olarak geçen kır alanları 800 kişilik davetler için uygun ortamı sağlayabiliyor. Yuvarlak masalar ile oluşturulan kır düğünü düzeni geniş ve rahat bir alan imkanı sunuyor. 550 kişilik kapalı alanda ise dört mevsim davet verebilme imkanı sağlıyor. ön tarafında bulunan bahçe de dahil edilerek davetli sayısı 800 kişiye kadar çıkabiliyor.

Mekanın botanik bahçesi, çocuk parkı, fotoğraf çekim hizmeti ve 750 araçlık otopark imkanı bulunuyor. Aydos Ormanı 50 TL’den başlayan kır düğünü fiyatları ile karşınıza çıkıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerine göre fiyatlar farklılık gösterebiliyor.

Forest Garden Aydos

Forest Garden Aydos Kartal ilçesinin en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Kokteyl menü ve yemekli menü imkanı sunan mekanın menü içeriklerini çiftler belirleyebiliyor. Yemekli davetlerde 1.000 kişilik misafir ağırlayabilirken kokteyl tarzı davetlerde 1.500 kişiye kusursuz hizmet sunabiliyor.

500 kişilik kapalı alanı ise olumsuz hava koşulları için ayrılırken kış aylarında düğün yapmak isteyen çiftlere temin edilebiliyor. Kişisel aracı ile gelen misafirlere 500 araçlık otopark hizmeti veriliyor. Aynı zamanda Forest Garden'da düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor.

Gülbahar Sultan

Doğanın içinde düğün isteyen çiftler Gülbahar Sultan kır düğün mekanını tercih ediyor. Yeşil ile mavinin harmanlandığı çam ağaçları arasındaki mekan, yemekli davetlerde 1.000 kişilik misafir gruplarını ağırlıyor. 2.000 kişiyi ise kokteyl düzenindeki davetler için ağırlayabiliyor.

300 kişilik kapalı alanı her mevsim butik davetler için hayalinizdeki gibi hazırlanıyor. Nişan, kına gecesi, mezuniyet partisi, baby shower gibi etkinlikler düzenlenebiliyor. Kartal'da bulunan kır düğünü mekanı 750 araçlık otoparkını, kendi aracı ile gelen misafirlerinize sunuyor.

30 TL’den başlayan düğün fiyatları hafta içi - hafta sonu, yemekli - kokteyl menü ve ek hizmetler doğrultusunda belirleniyor.

Esinti Kır Evi

Sevdikleriniz ile birlikte samimi bir düğün yapmak istiyorsanız Esinti Kır Evi tam size göre. 250 kişilik Water Garden ve 600 kişilik Moon Garden isimli açık davet alanları ile nikah sonrası yemek, nişan, kına gecesi gibi birçok davet için hizmet verebiliyor.

300 kişilik ve 100 kişilik kapalı alanları ise dört mevsim davet vermek isteyen çiftlerin beğenisine sunuluyor. Esinti Kır Evi düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. Kokteyl davetlerde 10 TL ile 30 TL arası sunulan hizmet yemekli davetlerde 50 TL’den başlıyor.

Ada Garden House Kır Nikahı

Kartal kır düğünü mekanları arasında minimal düğünler için hizmet veren Ada Garden House Kır Nikahı; nişan, kır düğünü, nikah sonrası yemek, mezuniyet gibi davetler için harika bir atmosfer sunuyor.

Mekanın 200 kişilik misafir ağırlanabilecek kır alanı ve 100 kişilik misafire hizmet sunduğu kapalı alanı bulunuyor. En özel tariflerin yer aldığı lezzetli menülerinin yanı sıra çocuk oyun odaları, karaoke alanı, yedek kapalı alanı ile harika bir davet imkanı sunuyor.

100 araçlık otoparkı ise davete kendi aracıyla gelmeyi tercih eden misafirlerin kullanımına sunuluyor. Mekanın kır düğünü fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

İstanbul Düğün Yemeği Firmaları

Düğün gününüz için mekan dışında bir catering hizmeti almak isterseniz İstanbul'da birçok farklı seçenek bulunuyor. Şehir geneline hizmet veren Setup Catering Davet ve Organizasyon ve Five O’Clock Catering & Pasta, taleplerinize yönelik menü içeriklerini ve lezzetleri belirliyor. 1.000 TL’den başlayan catering fiyatları ile davetler hazırlıyor.

Setup Catering Davet ve Organizasyon

İstanbul ili çekmeköy ilçesinde yer alan düğün yemeği firması; çocuk menü, diyabet menü, kosher, vegan menü, vejetaryen menü, kırmızı ve beyaz et menü hazırlığı yapıyor. Firma aynı zamanda özel menü tasarımları da gerçekleştiriyor.

Dünya mutfakları ile çiftleri buluşturan Setup Catering Davet ve Organizasyon, kokteyl menü isteyenler için de farklı hazırlıklar yapıyor. 1.000 kişilik davetlere rahatlıkla ev sahipliği yapabilecek profesyonel çalışma ekiplerini ve davet verecek çiftleri görüşmeye bekliyor.

Setup Catering'in standart paket başlangıç fiyatları 1.000 TL’den başlıyor

Five O’Clock Catering & Pasta

Catering hizmetinde özellikle hijyene dikkat eden çiftler Five O’Clock Catering & Pasta ile çalışıyor. ISS tarafından kontrolleri gerçekleştirilen firma hijyen ve temizlik konusunda oldukça dikkatli davranıyor.

çikolata çeşitleri ile tatların damaklarda kaldığı hediyelik ürünleri bulunuyor. Düğün pastasından minimal pastalara kadar çeşitli tatlar da organizasyon için talep ediliyor. Tuzlu ikramları ile de davetlere tat katmak için sizleri görüşmeye bekliyor.

Five O'Clock'ta tatlı ve tuzlu tüm lezzetlerin iki kişilik fiyatları 65 TL'den başlayacak şekilde, paket sistem üzerinden hazırlanıyor.

Kartal'da Nikah Sonrası Yemek Mekanları

İstanbul ilinde bulunan nikah sonrası yemek mekanları arasında en çok tercih edilen yerler Aşşrom Dragos ve Vesta Restaurant oluyor. Lezzetli yemekleri ve şık ambiyansları ile harika bir davet imkanı sunuyor. 30 TL’den başlayan kokteyl ve 50 TL’den başlayan nikah sonrası yemek fiyatları ile hizmet veriyor.

Aşşrom Dragos

Kartal ilçesinde, nikah sonrası yemek mekanları arasında ilk sırada Aşşrom Dragos yerini alıyor. Açık davet alanları, kapalı alanı, teras restaurant ve havuz başı davet alanı ile istenilen konseptte davet sunabiliyor.

Adalar manzarası eşliğinde davet verebileceğiniz 250 kişilik Aşşrom katı, minimal davetlerinize ev sahipliği yapabiliyor. Açılıp kapanabilen tavanı bulunan alan ise 350 kişiye kadar olan misafirlerinizi ağırlayabiliyor.

Aşşrom Port Dragos ise 500 kişilik balo salonu, 600 kişilik havuz başı daveti ve 150 kişilik VIP salonu ile hizmet sunuyor. Tüm mekanların kendine has konsepti ve eşsiz manzarası bulunuyor. Bu harika ortamda verebileceğiniz nikah sonrası yemek fiyatları 80 TL’den başlıyor.

Vesta Restaurant

Kapalı alanı ile her mevsim eşsiz bir davet sunabilen Vesta Restaurant nikah sonrası yemek daveti için sıkça tercih ediliyor. 750 kişilik balo salonu; nikah sonrası yemek, düğün, iş toplantıları gibi davetler için kullanılabiliyor.

250 kişilik A La Carte Restaurant'ı ise samimi davetler için tercih ediliyor. 200 kişilik kendin pişir kendin ye bölümü ise dostlarla eğlenceli aktiviteler için tercih edilebiliyor.

Bebek bakım odası, oyun alanı gibi minik misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak alanlar da mekan içerisinde yer alıyor. 250 araçlık otoparkı ise park sorununu ortadan kaldırıyor. Tüm bunlarla birlikte mekanın nikah sonrası eğlence fiyatları kişi başı 100 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Kartal kır düğün mekanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Kartal kır düğünü salonları fiyatları ne kadardan başlıyor?

İstanbul Kartal'daki kır düğünü mekanlarının fiyatları yemeksiz düzende kişi başı ortalama 70 - 90 TL'den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar 100 - 150 TL bandından açılıyor. Kişi sayısı ve menülere göre fiyatlar değişebiliyor.

Kartal'daki en iyi kır düğün mekanları hangileri?

  • Aydos Ormanı Düğün Davet
  • Gülbahar Sultan Kır Düğünü
  • Forest Garden Aydos
  • Ada Garden
  • Esinti Kır Evi
  • Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
  • Dragos Port.

Kartal kır düğün mekanlarının kapasiteleri ne kadar?

Kartal'daki kır bahçelerinde 50 kişilik butik davetlerden 2000 kişilik kalabalık organizasyonlara kadar geniş bir yelpazede hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Kartal kır düğünü mekanları, tüm olanakları ve avantajlı seçenekleri ile sizleri bekliyor. Şehir genelinde olduğu gibi ilçe genelinde de birçok farklı konseptte hizmet veren sayısız mekan bulunuyor. Bu seçenekler arasından isteğinize ve zevkinize en uygun seçimi kolayca yapabilirsiniz. Mekanlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.