Sancaktepe Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(10 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Anadolu Yakası
Sancaktepe
Rena Garden
24
1
Rena Garden
5.0
(5)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
280kapasite
200başlangıç fiyatı
Rena Garden
23
1
Rena Garden
5.0
(4)
İstanbul, Beykoz
280kapasite
500başlangıç fiyatı
Fatih Restaurant
9
Fatih Restaurant
İstanbul, Sancaktepe
500kapasite
600başlangıç fiyatı
Serdivan Restaurant Kır Düğünü
3
Serdivan Restaurant Kır Düğünü
4.3
(3)
İstanbul, Sancaktepe
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Nefes Cafe Garden
13
Nefes Cafe Garden
İstanbul, Sancaktepe
450kapasite
250başlangıç fiyatı
Melek Sima Wedding Garden
36
Melek Sima Wedding Garden
İstanbul, Sancaktepe
1,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Canela Garden
8
Canela Garden
İstanbul, Sancaktepe
250kapasite
500başlangıç fiyatı
Motta Cafe
16
Motta Cafe
5.0
(8)
İstanbul, Sancaktepe
750kapasite
600başlangıç fiyatı
Fatih Restaurant
8
Fatih Restaurant
İstanbul, Sancaktepe
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Motta
11
Motta
İstanbul, Sancaktepe
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Sancaktepe kır düğünü mekanları, şık tasarımlarıyla ve sunduğu çeşitli olanaklarıyla siz değerli misafirlerine kapılarını açıyor. çeşitli konseptlerinin yanında sizlerin istekleri doğrultusunda da değişiklik yapılabiliyor. Geniş kapasiteleriyle tercih edilen mekanların kişi başı fiyatları ise 30 TL'den başlıyor.

Sancaktepe Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Sancaktepe kır düğünü salonları, yemekli - yemeksiz ve kokteylli menü seçeneklerini sizlere sunuyor. Usta aşçılar tarafından hazırlanan çeşitli menü seçenekleriyle de göz doyuruyor. Şık sunumlarıyla göz kamaştıran leziz yemekler, her damak zevkine uyuyor. Organizasyonunuzu düzenleyeceğiniz güne ve menüye göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Kişi başı fiyatlar ortalama 30 - 200 TL arasında seyrediyor.

Sancaktepe kır düğünü mekanları ve fiyatları ise şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Canela Garden 50 TL 200 TL
Kenanbey Binicilik Kulübü 30 TL 50 TL
Motta Cafe 30 TL 80 TL
Serdivan Restaurant Kır Düğünü 30 TL 100 TL
Fatih Restaurant 30 TL 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Canela Garden

Yeşilin her tonunun bulunduğu ve doğanın kalbinde yer alan Canela Garden, ferah ortamıyla sizlerin en değerli davetine en sahipliği yapıyor. Kusursuz bir gece olması için de organizasyon ekibiyle birlikte davetinizi planlayabiliyorsunuz.

Son teknoloji ses sistemiyle birlikte tüm gece boyunca eğlenceli şarkılar çalıyor. Hatta after party alanı da bulunan mekanda, değerli misafirlerinizle saatlerce doyasıya eğlenmeniz de mümkün.

Davetiniz için seçtiğiniz güne ve menüye göre fiyatlar değişebiliyor. Yemekli menülerde kişi başı fiyatlar hafta içi 80 - 100 TL'den, hafta sonu 150 - 200 TL'den başlıyor. Kokteylli menüler ise hafta içi 50 - 80 TL'den, hafta sonu 80 - 100 TL'den sunuluyor.

Kenanbey Binicilik Kulübü

Farklı bir mekan arayışında olan evlenecek çiftler kır düğünü için Kenanbey Binicilik Kulübü'nü tercih ediyor. 400 kişilik kapasiteye kadar değerli misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz konforlu bir alan sunuluyor. Ayrıca sahip olduğu eşsiz doğa manzarasıyla da huzurlu ve romantik bir ortam yaratıyor.

Sunduğu olanaklar arasında kişiye özel konsept seçeneği yer alıyor. Hayallerinizdeki kır düğününü gerçekleştirebilmeniz için dekorasyonda ve süslemelerde sizlerin arzuları doğrultusunda hareket ediliyor. Unutulmaz bir deneyim yaşarken anılarınızı biriktirmek adına, tüm gece boyunca fotoğraf ve video çekimi yapılıyor.

Yemekli menü seçeneğine sahip olan mekanda kişi başı fiyatlar 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Motta Cafe

Motta Cafe, birçok farklı davet alanına sahip. Kapalı davet alanı, havuz başı davet alanı ve kır bahçesiyle her kesime hitap ediyor. Ayrıca 750 kişilik kapasiteye kadar yükseliyor. Sizlere ve sevdiklerinize konforlu bir alan sunuluyor. Doğa manzarasına sahip kır bahçesinde gerçekleştirilen kır düğünleri çiftler tarafından beğeniliyor.

Kır düğününüzün kusursuz olması için her detay düşünülüyor. Gelin tagı yer alıyor ve mekan süslemelerinde sizlerin tarzına göre mekana uyarlanıyor. Şık şamdan ve supla seçenekleriyle de bütünlük sağlanıyor. Zarif ortamıyla ve tasarımlarıyla göz kamaştırıyor

Uygun fiyatlarıyla cezbeden Motta, yemekli menü fiyatları kişi başı 50 - 80 TL arasında değişirken, kokteylli menülerde ise 30 - 50 TL arasında seyrediyor. Ayrıca düğün pastası seçeneği de bulunuyor. Seçtiğiniz güne ve ek hizmetlere göre fiyatta artış olabiliyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Serdivan Restaurant Kır Düğünü

Yeşillerin arasında doğaya kucak açan Serdivan Restaurant Kır Düğünü, 3000 kişilik kapasitesiyle sizlere ev sahipliği yapıyor. Konforlu alanında sevdiklerinizle rahatça eğlenebiliyorsunuz. Bunun için de kaliteli ekipmanlarıyla sizleri müziğe doyuruyor ve eğlenceniz iki katına çıkıyor.

Mekan, şık tasarımlarıyla ve geceye uyum sağlayan hoş ışıklandırmalarıyla davetinizi taçlandırıyor. Rüya gibi bir kır düğünü olması için de sizlerin tarzına göre mekan tasarlanıyor ve düzenleniyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sağlanıyor.

Türk mutfağı ağırlıklı olan menüsünde kişi başı fiyatlar 50 - 100 TL arasında seyrediyor. Kokteylli menüsünde ise fiyatları 30 - 80 TL arasında değişiyor.

Fatih Restaurant

Doğa manzarasının yanında havuz başı alanına da sahip olan Fatih Restaurant, şık ortamıyla siz sevgili misafirlerini karşılıyor. Bu ihtişamlı ortamında ayrıca fotoğraf köşesi de yer alıyor.

Beyaz tonun ağırlıkta olduğu mekanda, süslemeler sizlerin zevkine bırakılıyor. Hoş ışıklandırmalarıyla da harika atmosfer destekleniyor. Bunların yanında müziğe de özen gösteriyor, DJ ve müzik grubu temini sağlıyor. Dilerseniz after party organizasyonu da yapılıyor.

Yemekli organizasyonların fiyatları 50 - 80 TL'den, kokteyl davetler ise 30 - 50 TL'den başlıyor.

İstanbul Düğün Organizasyon Firmaları

Göz alıcı dekorasyonlarıyla dikkat çeken mekanlar, sizlerin zevkine göre tasarlanıyor. Tasarımlarda mekanların organizasyon firmaları görev alıyor olsa da dışarıdan organizasyon firmasıyla çalışmanıza da olanak tanıyan mekanlar oluyor. Fotoğraf ve video çekim ekibi, DJ ve müzik grubu temini, mekan dekorasyonu ve catering hizmeti gibi pek çok imkan organizasyon firmaları tarafından sağlanıyor.

İstanbul'da Er Organizasyon, Elizi Organizasyon, Ceremony Event, Setup Catering Davet ve Organizasyon size önerebileceğimiz en iyiler arasında yer alıyor. Firmaların fiyatları ortalama 1000 ile 7000 TL arasında değişiyor.

Sancaktepe'de yer alan kır düğünü mekanları, her cebe uygun fiyatlarıyla ilgi görüyor. Mekanlar, çeşitli olanakları siz değerli misafirlerine sunuyor. Herkesin damak zevkine uyan, farklı menü seçenekleriyle de cezbediyor. Geniş kapasiteleriyle ve modern tasarımlarıyla çiftler tarafından tercih ediliyor. Tüm kır düğünü mekanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.