Tuzla Kır Düğünü Mekanları

(10 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Anadolu Yakası
Tuzla
Garden 216
36
3

Garden 216

4.8
(6)
İstanbul, Tuzla
700kapasite
90başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Haşmetli Bahçe
7

Haşmetli Bahçe

İstanbul, Tuzla
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları
10

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları

5.0
(1)
İstanbul, Tuzla
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Love'nta Garden
29
2

Love'nta Garden

5.0
(2)
İstanbul, Tuzla
1,500kapasite
170başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Şişecam Sosyal Tesisleri
12

Şişecam Sosyal Tesisleri

5.0
(1)
İstanbul, Tuzla
500kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Rönesans Mercan Düğün Salonu
5

Rönesans Mercan Düğün Salonu

İstanbul, Tuzla
500kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Alibaba Garden
4

Alibaba Garden

İstanbul, Tuzla
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Aşkın Bahçesi
3

Aşkın Bahçesi

5.0
(4)
İstanbul, Tuzla
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Ship Shack Cafe & Restaurant
5

Ship Shack Cafe & Restaurant

İstanbul, Tuzla
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
La Terra
7

La Terra

İstanbul, Tuzla
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul ili Tuzla ilçesinde bulunan kır düğünü mekanları, yılın her mevsiminde size açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Sunduğu kaliteli hizmet, avantajlı paketler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir kır düğünü imkanı sağlıyor. En mutlu gününüzün unutulmaz ve huzurlu olması için uzman ekiplerle çalışıyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri bulunuyor. Mekanlarda kır düğünü kişi başı fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Tuzla'nın En İyi Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Tuzla kır düğünü mekanları, şık ve kusursuz dekorasyonuyla ilgi odağı haline geliyor. Büyülü bir atmosferi bulunan mekanlar kapalı salon, kır bahçesi ve havuz başı imkanlarıyla sizleri bekliyor. Usta şefler tarafından oldukça geniş menüler ve lezzetli kokteyller hazırlanıyor. Genç çiftler için her şeyin en iyisi ve en kalitelisi sizlerle buluşturuluyor.

Tuzla kır düğünü mekanları kişi başı fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Garden 216 50 TL 100 TL
Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları 80 TL 100 TL
Aşkın Bahçesi 50 TL 80 TL
Rönesans Mercan 100 TL 150 TL
Alibaba Garden 80 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Garden 216

İstanbul Tuzla ilçesinde yer alan Garden 216, civarda en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından biri oluyor. Açık ve kapalı alanları bulunuyor. Bahçesindeki muhteşem doğa manzarası davetlileri büyülüyor. Kokteyl ve yemek servisi için davet öncesinde menü tadımı ve menü değişikliği yapılıyor. Böylece damak tadınıza uygun menüler düğününüz için hazırlanıyor.

Açık hava, yemek ve kokteyl kapasiteleri 400 - 500 kişi arasında değişiyor. Kapalı alan ise 100 kişiye kadar davetli alıyor. 50 araç alabilen bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor.

Işık, ses ve sahne hizmeti mekan tarafından son teknolojiye uyumlu şekilde temin ediliyor. Sizinle ilgilenen organizasyon sorumlusu en mutlu gününüzde tüm isteklerinizi yerine getirmek için çalışıyor. Garden 216’nın yemekli kır düğünü fiyatları 50 TL’den, kokteyl fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları, İstanbul’un Tuzla ilçesinde yer alıyor. Geniş davetli kapasitesi ve birçok hizmeti ile kır düğünü için en çok tercih edilen yerlerden biri oluyor. 750 - 1.000 kişilik kır bahçesi bulunuyor. Kapalı alan kapasitesi ise 400 ile 500 arasında değişiyor.

Gelin - damat odası, gelin yolu, mekan süsleme, video ve fotoğraf çekimi gibi hizmetler mekan tarafından karşılanıyor. DJ ve müzik grubu temini profesyonel bir ekiple sağlanıyor. Menü tadımı, menüde değişiklik, otopark ve vale hizmeti de bulunuyor.

Daha pek çok ayrıcalık sunan kır mekanı, en mutlu gününüzde her şeyin eksiksiz olmasını hedefliyor. Kişiye özel konsept hizmeti sayesinde tamamen sizin seçtiğiniz bir konseptte düğün hazırlanıyor. Mekanın hafta içi yemekli düğün fiyatları 80 TL’den, hafta sonu 100 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatları ise hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL oluyor.

Aşkın Bahçesi

Aşkın Bahçesi, bulunduğu ilçenin en gözde kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Açık alanıyla size hizmet veriyor. İstediğiniz gibi mekan süslemeleri yapılıyor. 1.000 kişilik kapasitesi sayesinde kalabalık düğünlerde sıklıkla tercih ediliyor.

Organizasyon ekibi, isteklerinizi göz önünde bulundurarak sizler için harika bir tema hazırlıyor. Uzman aşçıların hazırladığı birbirinden lezzetli menü ve kokteyllerin servisi yapılıyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL’den başlıyor.

Rönesans Mercan

Rönesans Mercan, İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan kır düğünü mekanları arasından sıyrılıyor. Muhteşem deniz manzarasıyla yeşilliklerin arasında bir kır düğünü yaşamak isteyen çiftlerin uğrak adresi olarak biliniyor.

Açık ve kapalı alanları bulunan mekanın 400 kişi açık alan, 200 kişi de kapalı alan kapasitesi bulunuyor. Geniş kır bahçesinin yanında kolonsuz salon ve yüksek tavan özelliği bulunuyor.

Size özel menü seçenekleri hazırlanıyor ve menü tadımı gerçekleştiriliyor. Servis elemanı, vale ve otopark hizmeti de bulunuyor. Organizasyon sorumlusu düğününüzün her ayrıntısıyla ilgileniyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri bulunan mekanın düğün fiyatları kişi başı 100 - 150 TL arasında değişiyor.

Alibaba Garden

Doğayla iç içe bir atmosferde bulunan Alibaba Garden, İstanbul ilinin Tuzla ilçesinde yer alıyor. Kır düğünü alanında en çok tercih edilen yerlerden biri olmayı başarıyor. 750 kişi kapasiteli bir açık alanı bulunuyor. Yemekli kapasite 400 kişi olurken, kokteyl kapasitesi 750 kişiyi olarak belirleniyor.

150 araç alabilen bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Böylelikle özel aracınızla geldiğinizde park sorunu yaşanmıyor. Işık, ses ve sahne hizmeti mekan tarafından en iyi şekilde karşılanıyor. Şehir gürültüsünden uzakta, ormanın içinde bulunan bu eşsiz mekan oldukça eğlenceli düğünlere ev sahipliği yapıyor. Yemekli kır düğünü fiyatı hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

Tuzla'daki Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul ilinin Tuzla ilçesinde bulunan düğün salonları sizin için pek çok imkanı barındırıyor. İstediğiniz şekilde süslenen masa ve sandalyelerle büyülü bir atmosfer yaratılıyor. Oldukça şık yapısıyla dikkat çeken mekanlar özenle hazırlanıyor.

Yemekli ve kokteylli menülerle sizleri bekliyor. Organizasyon sorumlusu mekan tarafından sizler için temin ediliyor ve her adımınızda yanınızda oluyor. Ses, ışık ve sahne hizmetleri sorunsuz bir şekilde eğlencenize odaklanmanızı sağlıyor. Fotoğraf ve video çekimi ile her anınız kaydediliyor.

Düğün pastası, vale ve otopark imkanı da sizlerle buluşturuluyor. Tuzla'nın en iyi düğün salonları; Salon İstanbul, Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu ve Alkan Düğün Salonu olarak öne çıkıyor. Salonlarda kişi başı düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor.

İstanbul Tuzla kır düğünü mekanları, seçkin ve popüler isimlerden oluşuyor. Yaz ve bahar ayları boyunca yeni evlenecek çiftler tarafından rağbet gören kır düğünü salonları, konsept seçenekleri ve dekoratif etkileriyle kendilerine hayran bırakıyor. Sizler de bu eşsiz mekanlarda kır düğünü organizasyonunuzu planlamak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibinden destek alabilirsiniz.