Ümraniye Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(13 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Anadolu Yakası
Ümraniye
Vip Garden Kır Düğünü
68
8

Vip Garden Kır Düğünü

4.9
(18)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Rena Garden
24
1

Rena Garden

5.0
(5)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
280kapasite
200başlangıç fiyatı
Yeşiltepe Garden
26
2

Yeşiltepe Garden

5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
700kapasite
280başlangıç fiyatı
Moor Garden
26
4

Moor Garden

5.0
(13)
İstanbul, Ataşehir
1,500kapasite
500başlangıç fiyatı
Semazen Korupark
42
4

Semazen Korupark

5.0
(6)
İstanbul, Ümraniye
1,200kapasite
150başlangıç fiyatı
Semazen Havuzbaşı Kasrı Çavuşbaşı
37
4

Semazen Havuzbaşı Kasrı Çavuşbaşı

5.0
(6)
İstanbul, Ümraniye
1,200kapasite
150başlangıç fiyatı
Greenhill İstanbul Event Garden
5

Greenhill İstanbul Event Garden

İstanbul, Ümraniye
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Crowne Plaza İstanbul - OryaPark
13

Crowne Plaza İstanbul - OryaPark

İstanbul, Ümraniye
450kapasite
500başlangıç fiyatı
Semazen Life Erkan Ocaklı Sahnesi
13

Semazen Life Erkan Ocaklı Sahnesi

İstanbul, Ümraniye
875kapasite
500başlangıç fiyatı
Camlı Köşk
14

Camlı Köşk

İstanbul, Ümraniye
700kapasite
750başlangıç fiyatı
Fevzi Hoca
5

Fevzi Hoca

İstanbul, Ümraniye
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Rüzgar Gülü Kır Bahçesi
31

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi

4.9
(10)
İstanbul, Ümraniye
400kapasite
30başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul ümraniye kır düğünü mekanları, çiftlere sunduğu olanakları ile beğeni topluyor. Yemekli ve kokteyl menüleri, dekorasyonları ve süslemeleri ile düğün organizasyonları için biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. ümraniye’de yer alan kır düğün salonları, yemekli menülerinde kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatları ile çiftlerin hayranlığını kazanıyor. Geniş davet kapasiteleri, süsleme seçenekleri ile de dikkat çeken mekanlar hakkında detaylı bilgiye yazımızda ulaşabilirsiniz.

ümraniye Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

ümraniye’de yer alan kır düğünü mekanları çiftler için en kaliteli hizmetleri sunuyor. Kır bahçesi, çim alanı ve bahçeleri ile dikkat çeken mekanlar kişiye özel dekorasyon seçenekleri sunuyor. Masa ve mekan süsleme gibi özellikleri ile en mutlu gününüzü unutulmaz kılıyor. Düğün organizasyonunda eşsiz bir davet düzenleyebilmeniz için hizmet veren yerler, menülerinde belirlediği fiyatları ile dikkat çekiyor. Yemekli kır düğünü fiyatları 30 TL'den başlayıp, 100 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Kır düğünü mekanları ve fiyatları şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Tiab Arena 100 TL 100 TL
Yeşiltepe Garden 80 TL 100 TL
Doğa Garden 50 TL 50 TL
Rüzgar Gülü Kır Bahçesi 30 TL 50 TL
Ağaoğlu Hasbahçe Restaurant 50 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Tiab Arena

Tiab Arena, kır düğünü mekanları arasında sunduğu olanakları ile adını duyurmayı başarıyor. çim alanı ve bahçesi ile orman içinde en mutlu gününüzü ölümsüzleştirmenize yardımcı oluyor. çiftlerin en özel günlerinde dekorasyonu ve süsleme seçenekleri ile beğeni kazanıyor. Beyaz, yuvarlak masa ve sandalyeleri zarif çiçeklerle süslüyor. Masaya koyulan şamdan ve supla ile görsel bir şölen yaşatıyor.

Açık ve kapalı davet alanı bulunan mekan, kapasite imkanı ile geniş davetlere ev sahipliği yapıyor. Açık davet alanında 3.000 kişilik kapasite mevcut. özel araç ile düğün organizasyonuna gelen davetlilere 750 araçlık otopark hizmetini veriliyor.

Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile çiftlere alternatif sunuyor. Mekanda hafta içi ve hafta sonu kişi başı yemekli kır düğünü fiyatı 100 TL’den başlıyor.

Yeşiltepe Garden

Yeşiltepe Garden, sahip olduğu olanakları ile çiftlerin beğenisini kazanıyor. Masa ve sandalye süslemeleri ile çiftlerin en özel günlerinde kusursuz bir uyum yakalıyor. çiçeklerle süslenmiş giriş alanına sahip olan mekan, şık ve samimi atmosferi ile kusursuz bir kır düğünü mekanı olarak öne çıkıyor.

Işıklandırma ve renk uyumu ile beğeni kazanan işletme, bahçe ve çim alanını çiftlerin beğenisine sunuyor. Açık davet alanı için 500 kişilik kapasite belirliyor. Yemekli ve kokteyl menü eşliğinde düzenlenen davetlerde kapasiteler değişim gösteriyor.

çiftlerin en mutlu günlerinde eğlenmek istemesi halinde after party alanını hazırlıyor. Yemekli menülerde kişi başı kır düğünü fiyatları hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL’den başlıyor.

Doğa Garden

Doğa Garden, bahçe ve çim alanıyla kır düğünü mekanları arasında en çok tercih edilen yerlerden biri. Şık süslemelerinin yanı sıra mum, peçetelik gibi masa süsleme aksesuarlarına önem veriyor. çiftlerin isteklerine göre süsleme seçeneklerine ulaşılmasını sağlıyor.

Kırmızı halı ve çiçek süslemeli bir giriş alanı ile çiftlere hizmet sunuyor. Düğün pastası ve geniş kapasite alanları ile memnuniyet sağlıyor. Mekan, yemekli ve kokteyl menü seçeneklerini de davete göre hazır ediyor.

Yemekli menülerinde lezzetli ürünleri ile beğeni kazanıyor. İşletme, 500 kişilik açık alanında yemekli davetlere ev sahipliği yapıyor. Yemekli kır düğünü için hafta sonu ve hafta içi kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları tercihinize sunuyor.

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi

Kır düğünü salonu arayışında olan çiftlerin ilk tercihleri arasında Rüzgar Gülü Kır Bahçesi yer alıyor. Açık davet alanı ile ormanın içinde bir düğünü fırsatı sunuyor. En özel günlerinde kusursuz bir davet imkanı çiftlere sunuluyor. Yeşilin her tonuna sahip olan mekan, davetlilere görsel bir şölen yaşatıyor.

Masa süsleme ve dekorasyonu ile dikkat çeken mekan, beyaz ve yeşilin uyumunu gözler önüne seriyor. Yemekli ve kokteyl menülerin sunulduğu davetler için 400 kişi kapasiteli davet alanını hazırlıyor.

çiftlerin beğendiği renkleri masa ve sandalyelerde kullanan işletme, kusursuz bir düğün davetini sizler için organize ediyor. Mekanda kır düğünü fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Ağaoğlu Hasbahçe Restaurant

Sade ve modern süslemeleri ile Ağaoğlu Hasbahçe Restaurant, kır düğünü mekanları arasında öne çıkmayı başarıyor. Orman manzarası eşliğinde, sevdiklerinizle en kaliteli hizmetleri almanıza yardımcı oluyor. Şık ve samimi bir atmosferde uzun yıllar hatırlanacak bir düğün organizasyonu düzenlemenizi sağlıyor.

Sevdikleriyle uzun bir süre eğlenmek için çiftler, after party alanını tercih edebiliyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerinin yer aldığı mekanda menüde değişim yapılabiliyor. Açık alanda yemekli davetler için 400 kişilik kapasite düzenlemesi yapılıyor.

Aynı zamanda özel aracıyla gelen misafirler için 150 araçlık otoparkı bulunuyor. Hafta içi ve hafta sonu yemekli düğünlerde 50 TL’den başlayan fiyatlarını çiftler için sunuyor.

ümraniye’deki En İyi Düğün Salonları

ümraniye’de çiftlerin düğün salonu arayışına alternatif sunan mekanlar bulunuyor. Şık ve ihtişamlı dekorasyonu ile Elisa Davet ve Balo Salonları, çiftlerin en çok tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. Kişi başı 80 TL’den başlayan fiyatları ile görkemli bir düğün organizasyonu düzenleyebilmenize yardımcı oluyor.

Süsleme ve dekorasyonu ile ön plana çıkan işletme çiftlerin en çok tercih ettiği düğün salonları arasında yer alıyor. ümraniye’de bulunan Aşkın Davet ve Balo Salonları, kusursuz bir gece vadediyor. Gelin yolu, gelin tagı ve düğün pastası imkanı bulunan mekanda yemekli düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

ümraniye kır düğün mekanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

ümraniye'de kır düğünü mekanları fiyatları ne kadardan başlıyor?

ümraniye bölgesinde kır düğün mekanları fiyatları kokteyl düzende kişi başı ortalama 50 - 75 TL'den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar 100 - 125 TL arasından açılış yapıyor.

ümraniye'nin en iyi kır düğün mekanları hangileri?

  • Greenhill İstanbul
  • Tiab Arena
  • Rüzgar Gülü Kır Bahçesi
  • Fevzi Hoca Restaurant
  • Kuzeytepe Kır Mekanları
  • Yeşiltepe Garden
  • Doğa Garden
  • Semazen Life.

ümraniye kır bahçelerinde başka hangi davetler düzenlenebiliyor?

Kır bahçelerinde düğünlere ek olarak nişan, söz, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet partisi, doğum günü ve baby shower partileri düzenlenebiliyor. Mekanlarda 50 kişiden 1.500 kişiye kadar davetler organize edilebiliyor.

İstanbul ümraniye ilçesinde bulunan kır düğünü mekanları, sunduğu olanakları ile dikkat çekiyor. Mekanlar, dekorasyon ve süsleme seçenekleri ile beğeni topluyor. Pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan kır bahçeleri; kına gecesi, nişan ve sünnet düğünü organizasyonları için ayrı fiyatları sunuyor. Mekanların fiyatları, kampanya seçenekleri ve düğün paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.