Üsküdar Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(18 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Anadolu Yakası
Üsküdar
Bahçe Kuzguncuk
15
Bahçe Kuzguncuk
5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
Öne çıkan
150kapasite
1000başlangıç fiyatı
Cemile Sultan Korusu
26
Cemile Sultan Korusu
5.0
(1)
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
540başlangıç fiyatı
Galatasaray Sosyal Tesisleri
13
Galatasaray Sosyal Tesisleri
İstanbul, Üsküdar
750kapasite
432başlangıç fiyatı
Gönül Davet Çamlıca
10
2
Gönül Davet Çamlıca
5.0
(2)
İstanbul, Üsküdar
700kapasite
100başlangıç fiyatı
Bambi Garden O Ağacın Altı
5
Bambi Garden O Ağacın Altı
5.0
(10)
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
384başlangıç fiyatı
Uçar Garden Bosphorus
14
Uçar Garden Bosphorus
5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
400kapasite
480başlangıç fiyatı
Mio Nozze
10
Mio Nozze
İstanbul, Üsküdar
250kapasite
500başlangıç fiyatı
Yanık Mektep
7
Yanık Mektep
5.0
(60)
İstanbul, Üsküdar
300kapasite
Adile Sultan Sarayı
16
Adile Sultan Sarayı
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
400başlangıç fiyatı
Cemile Sultan Korusu
12
Cemile Sultan Korusu
4.9
(19)
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Cemile Sultan Korusu
33
Cemile Sultan Korusu
5.0
(2)
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
540başlangıç fiyatı
Cemile Sultan Korusu
11
Cemile Sultan Korusu
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
480başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul üsküdar kır düğünü mekanları, bulundukları konumunda yeşilin her tonunu barındırıyor. Doğanın içerisinde, huzur dolu kır düğünleri gerçekleştirilebilen mekanlar, geniş kapasiteleri ve sundukları hizmetler ile öne çıkıyor. Düğün fiyatları ise 50 TL'den başlıyor. Kır düğünü mekanlarına dair tüm detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İstanbul üsküdar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

üsküdar kır düğünü mekanları, şık dekorasyonları ile dikkat çekiyor. Masa düzenlemeleri ve süslemeleri hem çiftlerin hem de davetlilerin beğenisini kazanıyor. En sevilen mekanların fiyatları davet gününün hafta içi ya da hafta sonu olmasına göre değişiyor. Aynı zamanda talep edilen ek hizmetler ve yemekli - kokteyl menü seçeneklerine göre de değişebiliyor. Genel olarak kır düğünü fiyatları 50 TL ile 500 TL arasında seyrediyor.

Mekanlara göre fiyatlar şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Uçar Garden Bosphorus 50 TL 100 TL
The Svadba çamlıca 80 TL 100 TL
Bambi Garden O Ağacın Altı 50 TL 80 TL
Cemile Sultan Korusu 150 TL 250 TL
Yanık Mektep 100 TL 150 TL
Adile Sultan Sarayı 400 TL 500 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

üsküdar Kır Düğünü Mekanları

Unutulmayacak bir kır düğünü için üsküdar'daki mekanlar sıkça tercih ediliyor. İlçedeki mekanların doğallığı ve manzarası, konsept düğün isteyen çiftlerin dikkatinden kaçmıyor. Uçar Garden Bosphorus, The Svadba çamlıca ve Cemile Sultan Korusu gibi ilk akla gelen mekanlar, popülerlikleriyle birlikte kusursuz bir hizmet sunuyor. Bu mekanların haricindeki yerler de dahil olmak üzere düğün fiyatları 50 - 150 TL arasında başlıyor.

Uçar Garden Bosphorus

Uçar Garden Bosphorus kır düğünü mekanı, 400 kişilik açık alan kapasitesi ile hizmet veriyor. Düğün, kına, nişan, söz ve diğer davet türlerinde de hizmet verebilme imkanı sunuyor.100 kişilik kapalı alanı kötü hava koşullarında kullanılabildiği için davetlerinizde her zaman hazır hale getiriliyor.

Gelin tagı, gazebo, masa - sandalye giydirme işlemi tamamen zevkinize bırakılıyor. Kişisel aracı ile gelen misafirleri unutmayan mekan 750 araçlık otoparkı ve vale hizmeti ile kolaylık sağlıyor.

Uçar Garden kır düğünü fiyatları 50 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Hafta içi ve hafta sonu olmasına göre farklılık gösteren fiyatlar, kokteyl ve yemekli menü seçeneğine göre de farklılık gösteriyor.

The Svadba çamlıca

Yüksek tavanı ve ferah oturma alanı ile 300 kişilik kapalı alanı bulunan The Svadba çamlıca, 300 kişilik açık alanı ile de unutulmaz bir kır düğünü hazırlıyor. Herkesin birbirini rahatça görebileceği bir oturma düzeni ve geniş dans pistine sahip mekan, ses ve ışıklandırma ile mevcut atmosferi destekliyor.

Masa ve sandalye giydirme işlemi aklınızdaki düğün konseptine göre hazırlanıyor. Organizasyon ekibi isteklerinizi öğreniyor ve ona göre bir düzenleme gerçekleştiriyor.

üsküdar ilçesinde konumlanan The Svadba'da kır düğünü fiyatları 80 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Kokteyl menü seçeceği hafta içi 80 hafta sonu 100 TL civarında oluyor. Yemekli menü tercih edilmesi durumunda fiyatları hafta içi 100 TL hafta sonu 150 TL civarında seyrediyor.

Bambi Garden O Ağacın Altı

Yeşilçam filmi tadında kır düğünü isteyen çiftler Bambi Garden O Ağacın Altı kır düğünü mekanında buluşuyor. Küçük çamlıca’da bulunan mekan, doğal atmosferin büyüsünde sade ve şık bir düğün konsepti sunabildiği gibi renkli bir düğün organizasyonu da sağlayabiliyor.

Organizasyon sorumluları, aklınızdaki düğün konsepti hakkında fikir sahibi oluyor ve size en uygun seçenekleri sunuyor. Ortak karar sonucunda mekan giydirme işlemi titizlikle gerçekleştiriliyor.

1.000 kişilik açık alan ve 400 kişilik kapalı alanı bulunan kır düğünü mekanının 500 araçlık otoparkı bulunuyor. Kadıköy, üsküdar ve Adalar manzarasına sahip mekan gümüş, altın ve platin düğün paketleri ile seçiminizi kolaylaştırıyor. Düğün fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Cemile Sultan Korusu

Tarihi mekanda kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler Cemile Sultan Korusu ile hayallerini gerçekleştiriyor. 1.000 kişilik kır düğünü alanı olmasının yanı sıra 1.000 kişilik havuz başı alanı ile farklı konsept beklentisi olan çiftlere cevap verebiliyor.

Yılın her döneminde davet verebileceğiniz kapalı alanı, olumsuz hava koşullarına karşı yedek balo salonu olarak kullanılabiliyor. Birbirinden güzel gelin tagı modelleri ve mekan süsleme işlemleri çiftlerin zevkine bırakılıyor.

Cemile Sultan Korusu kır düğünü fiyatları 150 TL ile 300 TL arasında değişiyor. Deniz manzaralı mekan fiyatlarını tercih edilen menüye ve davet gününe göre belirliyor. 500 araçlık otoparkı ise kişisel aracı ile gelen misafirlerin kullanımına sunuluyor.

Yanık Mektep

Butik bir eğlence için üsküdar ilçesinde kır düğünü mekanı arayan gelin ve damat adayları Yanık Mektep ile tanışıyor. 100 kişilik kapalı alanı ve 300 kişilik kır bahçesi ile düğün, nişan, kına gecesi ve söz gibi davetler düzenlenebiliyor.

Mekan, yeşil ile mavinin buluştuğu eşsiz bir konumda unutamayacağız bir davet yaşatıyor. Sade ve doğal bir konsept kullanan mekan, köy düğünü atmosferine modern bir hava kazandırıyor.

Nikah merasimi için kilise nikahı düzeni ve nikah kıyılan alanda harika gelin tagları çiftler için hazırlanıyor. Mekanda kır düğünü fiyatları kişi başı 100 TL’den başlıyor.

Adile Sultan Sarayı

Tarihi bir mekanda lüks ve gösterişli bir kır düğünü geçirmek istiyorsanız Adile Sultan Sarayı sizleri bekliyor. Tarihi bir saray içerisinde bulunan kır alanı 1.000 kişilik misafire ev sahipliği yapıyor.

Saray Bahçesi ve Borsa Restaurant’ın yanı sıra 500 kişilik oval salonu ve 750 kişilik sergi salonu ile kapalı alan düğünü de gerçekleştirebiliyor. Ek olarak 17 adet butik davetler için kullanılan salonu ve özel aracıyla gelen misafirlere sunulan 100 araçlık otoparkı ile de hizmet veriyor.

Adile Sultan Sarayı kır düğünü fiyatları 400 TL’den başlıyor. Usta aşçılar tarafından hazırlanan kokteyl ve yemekli menü seçenekleri fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor.

üsküdar'da Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Sade ve zarif bir nikah ile dünya evine girmeyi planlayanlar için üsküdar Evlendirme Dairesi ve çengelköy Evlendirme Dairesi ile biçilmiş kaftan. Her salonun kendine has nikah işlemi, başvuru şartları ve misafir kapasite bulunuyor. Modern salonlarda nikah işlemlerinizi tamamlamak isterseniz, ilçenin nikah salonlarını ve evlendirme dairelerini değerlendirebilirsiniz.

üsküdar Evlendirme Dairesi

üsküdar Evlendirme Dairesi, sade ve şık bir nikah töreni isteyen isteyen çiftler için ideal bir yer. 300 kişilik oturma düzeninde beyaz salonu bulunuyor. 400 kişilik mavi nikah salonunda kokteyl düzeninde organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Nikah kıyılan gün, saat ve seçilen salon fiyatları belirliyor. Evlendirme dairesinde kokteylli nikah fiyatları 680 TL'den başlıyor. Standart nikah fiyatları ise 230 TL’den açılıyor.

çengelköy Evlendirme Dairesi

çengelköy Evlendirme Dairesi, 100 kişilik davetli ağırlama kapasitesi ile ilçenin tercih edilen yerlerinden oluyor. Mekanın ücretleri hafta içi, hafta sonu, bayram tatili ya da mesai saatlerine göre değişiyor.

Buna göre nikah işlemi fiyatları 160 TL ile 300 TL civarında değişiyor. Kırmızı ve beyaz renklerinin hakim olduğu nikah salonu dışındaki özel salonda kıyılan nikah işlemi için de ek ücret talep ediliyor.

İstanbul'da Uygun Fiyatlı Gelin Saçı ve Makyajı

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı günde, en iyi gelin saçı ve makyajı yapan kuaförü bulmak öncelik haline geliyor. By Cihan Demir Kuaför ve San Coiffure Kadıköy, 500 TL ile 2.000 TL arasında değişen gelin saçı ve makyajı fiyatları ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor.

By Cihan Demir Kuaför

üsküdarın sevilen kuaförü By Cihan Demir, profesyonel hizmetleri ile gelinlerin ilk tercihi oluyor. Cilt bakımı, manikür, pedikür, masaj ve saç boyama gibi işlemlerle düğün öncesi hazırlığınızı tamamlıyor.

Seçtiğiniz gelinliği ve duvağı baz alarak size özel saç tasarımı gerçekleştiriyor. Makyajınız için de isteğe bağlı maske ve cilt bakımı yapıyor. Kuaförün saç ve makyaj fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

San Coiffure Kadıköy

Epilasyondan manikür ve pediküre kadar düğün öncesi ihtiyacınız olan tüm hizmetlere ulaşabileceğiniz San Coiffure Kadıköy, cilt bakım hizmeti ile makyajınızın kusursuz görünmesini sağlıyor.

Gelin saçı ve makyajı fiyatları 1.000 TL ile 2.000 TL arasında seyreden firmada ek hizmetlere göre paket fiyatları değişiyor. Nişan ve kına gecesi için de saç ve makyaj hizmeti veren firma duvak, gelin tacı, toka gibi aksesuarlar konusunda da gelin adaylarına yardımcı oluyor.

İstanbul üsküdar kır düğünü mekanları, çeşitli olanaklar ve imkanlar dahilinde ön plana çıkıyor. Geniş bir yelpaze içerisinde yer alan mekanlar, gelin ve damat adaylarının beklentilerine cevap veriyor. Birçok avantaj ile çiftlerin karşısına çıkan yerler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.