Arnavutköy Kır Düğünü Mekanları

(5 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Avrupa Yakası
Arnavutköy
Durusu Club Hotel
9

Durusu Club Hotel

İstanbul, Arnavutköy
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Trikos Cafe
5

Trikos Cafe

İstanbul, Arnavutköy
500kapasite
30başlangıç fiyatı
Bahçeköy Kır Düğünü
5

Bahçeköy Kır Düğünü

İstanbul, Arnavutköy
3,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Kule Hotel Garden
5

Kule Hotel Garden

İstanbul, Arnavutköy
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Boğazköy Aden Tesisleri
5

Boğazköy Aden Tesisleri

İstanbul, Arnavutköy
200kapasite
50başlangıç fiyatı

İstanbul Arnavutköy ilçesinin en iyi kır düğünü mekanları, davet alanlarında sundukları inanılmaz doğa manzaraları ve kaliteli hizmetleri ile öne çıkıyor. En güzel düğünlere ev sahipliği yapan kır düğünü salonları, farklı isteklere ve ihtiyaçlara uygun olanaklar bulunduruyor. Bazı mekanlarda kapalı düğün salonları da bulunması sayesinde isteklerinizi, konuk sayınızı ve düğününüzün ayrıntılarını düşünerek mekan seçimi yapma şansınız bulunuyor. Kır düğünü fiyatları ortalama olarak kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Arnavutköy Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Arnavutköy kır düğünü mekanları, müşterilerini memnun edebilmek ve kusursuz bir düğün oluşturabilmek için birçok olanak sunuyor. Düğününüz için aralarından seçebileceğiniz yemekli ve kokteyl menüler bulunuyor. Davetiniz için enfes menüler hazırlanarak lezzetli sunumlar gerçekleştiriliyor. Tercih edeceğiniz olanaklar ve sunulan hizmetlere göre değişebilen kır düğünü fiyatları, genel olarak 50 - 150 TL aralığında yer alıyor.

Kır düğünü mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Durusu Club Hotel 50 TL 100 TL
Boğazköy Aden Tesisleri 50 TL 150 TL
Bahçeköy Kır Düğünü 50 TL 100 TL
Greenhill İstanbul Event Garden 100 TL 150 TL
Trikos Cafe 10 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Durusu Club Hotel

Misafirleri için mükemmel bir doğa manzarası sunmasıyla öne çıkan Durusu Club Hotel, sizlere düğün gününüzde eşlik etmek için hazırlanıyor. Arnavutköy'ün en çok tercih edilen düğün mekanları arasında yer alıyor. 1.000 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunan kır bahçesi alanı, doğayla iç içe bir gece vadediyor.

Mekanın sahip olduğu after party alanını düğününüzün ardından doyasıya eğlenmenize olanak tanıyor. Kişiye özel konsept oluşturulabilmesi sayesinde bu değerli gününüzde mutlu olmanız sağlanıyor. Mekanın ayrıca 100 araç kapasiteli otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor. Durusu Club Hotel kır düğünü fiyatları 50 - 100 TL aralığında seyrediyor.

Boğazköy Aden Tesisleri

Doğayla baş başa kalmanızı ve düğün gününüzde huzurlu hissetmenizi sağlayan alanıyla Boğazköy Aden Tesisleri, sizlere harika bir deneyim sunuyor. Mekanın öne çıkan özelliklerinin başında kaliteli yemek servisi geliyor. özellikle Türk mutfağı konusunda kendisine güvenen mekan, sizler için enfes bir menü oluşturuyor. Bu hizmete ek olarak dilerseniz menü tadımı yapabilme veya menüde değişiklik talep etme olanağınız bulunuyor.

Şehir içinde doğa manzarası sunan mekan, 100 kişilik açık alan ve 150 kişilik kapalı alana sahip. Konuklarınızın ve sizlerin rahatı düşünülerek oluşturulmuş çocuk oyun alanı sayesinde tüm davetlilerin memnuniyeti sağlanıyor. Mekanda kır düğünü fiyatları yemekli davetler için 100 - 150 TL aralığında yer alırken, kokteyl serviste 50 - 80 TL aralığında değişiyor.

Bahçeköy Kır Düğünü

Kalabalık davetler için en uygun alanlardan biri olmasıyla öne çıkan mekan, 3.000 kişiye kadar konuk ağırlayabilen açık alanıyla sizlere eşsiz bir düğün alanı sunuyor. Yemyeşil bahçesi ve sunduğu doğa manzarasıyla ferah bir düğün alanı oluşturan Bahçeköy Kır Düğünü, etkinlik sorumlusu hizmeti sayesinde davetinizin kusursuz olmasını sağlıyor.

Bunların dışında 500 araç kapasiteli geniş otopark alanı ve vale hizmeti sunuyor. Mekanın kır düğünleri için sunduğu fiyatlar yemekli davetler için 50 - 100 TL arasında değişirken, kokteyl düzeninde fiyatları 50 - 80 TL aralığında yer alıyor.

Greenhill İstanbul Event Garden

Havuz başı alanı ve doğayla iç içe bir düğün alanı sunan Greenhill Event Garden, keyifli ve huzur dolu bir davet geçirmenizi sağlıyor. Kır düğününüz için 500 kişiye kadar davetli ağırlayabilen bahçe alanı, muhteşem bir doğa manzarası sunuyor. Düğün ardından sevdiklerinizle doğanın tadını çıkararak eğlenebileceğiniz after party alanı da bulunuyor. Aksesuar ve çiçekler eklenerek düğün alanınıza renk katılıyor.

Yemek servisi sunan mekan, damak tadınıza uygun enfes menüler hazırlayarak memnuniyetinizi garanti ediyor. özenle hazırlanan tatlara, dilerseniz düğün pastası da eşlik ediyor. Mekanın kır düğünü fiyatı 50 - 100 TL arasında belirleniyor.

Trikos Cafe

Yer aldığı muhteşem konumuyla beğeni toplayan Trikos Cafe, düzenlediği etkinlikler arasında kır düğünlerini de bulunduruyor. Göl kenarında bulunması ile kendine özgü bir atmosfere sahip olan mekan, açık alanında 500 kişiye kadar konuk ağırlıyor. Uygun fiyatlı olmasıyla öne çıkan mekanda doğa ve göl manzarasının tadını çıkarmanız sağlanıyor. Huzur veren ortamı dışında kaliteli yemek servisi de beğeneceğiniz özellikleri arasında yer alıyor.

Sizlere özel olarak özenle hazırlanan menüler, düğün gününüzün mükemmel ilerlemesini sağlıyor. Menüde değişiklik ve menü tadımı hizmetlerinden yararlanarak damak tadınıza en uygun seçeneklere karar vermeniz sağlanıyor. Trikos Cafe düğün fiyatları kişi başı 10 TL'den başlayıp 50 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Arnavutköy'ün En İyi Düğün Salonları ve Fiyatları

Arnavutköy düğün salonları, sundukları kaliteli hizmet nedeniyle müşterileri tarafından oldukça beğeniliyor. Düğününüz için salon arayışındaysanız, bu özel mekanlar tam aradığınız olanakları sunuyor. Her biri farklı seçenekler sunuyor ve farklı zevklere hitap ediyor.

En iyi düğün salonları arasında yer alan Arnavutköy Düğün Sarayı, kişi başı 10 - 30 TL fiyat sunuyor. Sıcak atmosferi ile öne çıkan Hadımköy Düğün Salonu ve şık dekoru ile dikkat çeken Söz Düğün Salonu da benzer şekilde 10 - 30 TL düğün fiyatları sunuyor.

İstanbul Arnavutköy kır düğünü mekanları, sundukları kaliteli hizmetlerle bu özel gününüzde sizlere eşlik ediyor. Doğa manzarası eşliğinde sevdikleriniz ve ailenizle değerli anlarınızı paylaşma olanağı sağlanıyor. Farklı bütçelere hitap eden mekanlar arasında uygun fiyatlı veya daha lüks imkanlardan yararlanma şansınız bulunuyor. İstanbul Arnavutköy kır düğünü mekanları hakkında ayrıntılı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.