Avcılar Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(26 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Avrupa Yakası
Avcılar
Laviva Garden
87
4
Laviva Garden
5.0
(14)
İstanbul, Başakşehir
800kapasite
750başlangıç fiyatı
Laviva Garden
90
4
Laviva Garden
5.0
(5)
İstanbul, Başakşehir
800kapasite
750başlangıç fiyatı
Laviva Garden
94
4
Laviva Garden
5.0
(14)
İstanbul, Başakşehir
800kapasite
750başlangıç fiyatı
Elite Garden Davet
11
1
Elite Garden Davet
5.0
(6)
İstanbul, Avcılar
450kapasite
Valide Sultan Yalısı
10
Valide Sultan Yalısı
İstanbul, Avcılar
1,300kapasite
1500başlangıç fiyatı
Atapark Life
109
4
Atapark Life
5.0
(350)
İstanbul, Avcılar
1,000kapasite
462başlangıç fiyatı
Gölpark Moon Garden
7
Gölpark Moon Garden
İstanbul, Avcılar
500kapasite
576başlangıç fiyatı
Seyr-i Göl Mira Wedding
26
Seyr-i Göl Mira Wedding
5.0
(2)
İstanbul, Avcılar
600kapasite
Baler Garden İskele
49
Baler Garden İskele
İstanbul, Avcılar
550kapasite
750başlangıç fiyatı
Balaban Kır Bahçesi
6
Balaban Kır Bahçesi
5.0
(6)
İstanbul, Avcılar
1,000kapasite
384başlangıç fiyatı
Baler Garden Deniz Bahçe
97
Baler Garden Deniz Bahçe
İstanbul, Avcılar
550kapasite
750başlangıç fiyatı
Elit Wedding
54
Elit Wedding
İstanbul, Avcılar
600kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul ilinin Avcılar ilçesindeki kır düğünü mekanları, farklı seçenekleri ve avantajları ile öne çıkıyor. Yaz ve bahar aylarında her türlü davet ve organizasyon için tercih edilen yerler, sıklıkla düğünlere ev sahipliği yapıyor. Kır düğünü yemekli fiyatları kişi başı 50 TL’den başlayan mekanların sunduğu olanaklar ilçe genelinde dikkat çekmelerini sağlıyor.

İstanbul Avcılar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Avcılar kır düğünü mekanları eşsiz bir deneyim yaşamanıza fırsat veriyor. Avcılar kır düğünü fiyatları 30 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Davetli sayısı, talep edilen ek hizmetler, menü seçeneği ve içerikleri dikkate alınarak fiyat belirleniyor. İstanbul Avcılar kır düğünü mekanları ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Avcılar'da öne çıkan mekanların fiyatları ise şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Baler Garden Wedding House 80 TL 50 TL
Atapark Life  100 TL 75 TL
Balaban Kır Bahçesi 80 TL 50 TL
Valide Sultan Yalısı 100 TL 80 TL
Huzur Bahçesi 50 TL 30 TL
Park 333 Wedding Garden 80 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İstanbul Avcılar'da En İyi Kır Düğün Mekanları ve Fiyatları

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez düğün konsepti arasında ilk sırada kır düğünü yer alıyor. Avcılar ilçesinde en iyi kır düğünü mekanları arasında Baler Garden Wedding House, Atapark Life, Balaban Kır Bahçesi gibi farklı düğün konseptlerine sahip mekanlar bulunuyor. Bu mekanların her biri İstanbul Avcılar kır düğünü mekanları arasında popülerlik kazanan yerler oluyor.

Baler Garden Wedding House

Avcılar ilçesinde bulunan Baler Garden Wedding House üç farklı mekanı düğün organizasyonları için hazırlayabiliyor. 1000 kişilik kır bahçesi ve 350 kişilik iskele alanı bulunuyor.

Denize sıfır mekan, dış çekim fotoğrafları için de harika gün batımı görseli sunuyor. Baler Garden düğün fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. çocuklar için oyun alanı ve yetişkinler için kafeteryası bulunan mekan, 200 araçlık otoparkı ile park sorununu ortadan kaldırıyor.

Atapark Life

Atapark Life, 7 farklı bahçesi ile birbirinden güzel atmosfer ve düğün alanı sunuyor. Seyir Bahçesi, Kır Bahçesi, Köy Bahçesi, Leyla Bahçesi ve İnci Bahçesi, açık davet alanları olarak karşınıza çıkıyor. 2 adet balo salonu da kapalı salon düğünü yapılmasına imkan tanıyor. Bebek odası, gelin ve damat odası gibi alanlarla da konforunuzu düşünüyor.

Denize sıfır düğün mekanı çimlerde, kumsalda ve deniz manzaralı fotoğraf çekimi imkanı sunuyor. Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı dileyen çiftlere bu hizmeti sağlayabiliyor. Kaliteli ses - sahne sistemi ve profesyonel aşçılar tarafından hazırlanmış menüler ile düğününüz unutulmaz bir hal alıyor. İstanbul Avcılar kır düğünü mekanları arasında öne çıkan Atapark Life'ın düğün fiyatları ise kişi başı 75 TL'den başlıyor.

Balaban Kır Bahçesi

İstenen renkte mekan süslemesi yapabilen Balaban Kır Bahçesi, eşsiz kır düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Gelin ve damat gazebosu özenle konsepte uygun olarak hazırlanıyor. Geniş dans pisti bulunan kır alanı açılır kapanır tavanı ile yağmurlu anlarda bile doyasıya eğlenmenize olanak sağlıyor.

Kaliteli ekipmanlarda oluşan sahne, ses ve ışık sistemleri ile kır alanında kaybolmayan ama davetlileri de rahatsız etmeyen bir atmosfer sağlıyor. Balaban Kır Bahçesi 1000 kişiye kadar olan misafirleriniz için tüm bu hazırlıkları rahat ve kusursuz bir şekilde sağlayabiliyor. Kır düğününün olmazsa olmazı olan müzikleri ise dilerseniz DJ dilerseniz orkestra ile sunuyor. Ayrıca gelen misafirleri otopark derdinden kurtaracak 250 araçlık alanı bulunuyor. Mekanın hafta içi yemekli düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Valide Sultan Yalısı

Valide Sultan Yalısı 1000 kişilik açık ve 500 kişilik kapalı alanı ile düğün, kına, nişan vb. organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Kokteylli davetlerde 1000-2000 kişiyi ağırlayabiliyor. Yuvarlak masa etrafına kurulan sandalye düzeni, istediğiniz renk ve konseptte hazırlanıyor.

Her mevsim düğün yapabileceğiniz Valide Sultan Yalısı kaliteli ses ve ışık malzemeleri kullanıyor. Ayrıca kır alanının 250 araçlık otoparkı bulunuyor. Valide Sultan Yalısı'nda kır düğünü fiyatları 80 TL’den başlıyor.

Huzur Bahçesi

Düğün öncesi gelin ve damat ile konuşan ve tüm detayları onlara göre hazırlayan Huzur Bahçesi üç farklı kır düğünü alanı ile hizmet veriyor. 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabilen kır alanı ve 300 kişilik kapalı alanı gecenize renk katıyor. Her türlü hava şartına hazırlıklı olan mekan yağmur yağması durumunda otağı tarzı şemsiyelerini devreye sokuyor.

Huzur Bahçesi kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlayan kokteyl menü ve 50 TL’den başlayan yemekli menü şeklinde seyrediyor. Ayrıca deniz manzaralı kır düğünü alanının 150 araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Organizasyon sorumlusu ile karar vereceğiniz mekan giydirme işlemi ve usta aşçılar tarafından yapılan farklı menü seçenekleri ile unutulmaz bir kır düğünü Huzur Bahçesi’nde sizleri bekliyor.

Park 333 Wedding Garden

Küçükçekmece gölü kenarında bulunan Park 333 Wedding Garden harika bir kır düğünü manzarası sunuyor. Kır düğünü mekanı 750 kişilik kokteylli ve 500 kişilik yemekli düğün organizasyonu için misafir ağırlayabiliyor. Tamamen cam olan 250 kişilik kapalı mekanı 4 mevsim düğün imkanı sağlıyor.

Mekanın kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor. Kişisel aracı ile gelen misafirler içinse Park 333 Wedding Garden 50 araçlık otoparkı ile hizmet veriyor.

İstanbul Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Son yılların trendi olan dış çekimler ve konsept çekimler için farklı mekanlar ve çekim yerleri kullanılıyor. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında Foto Limon ve Elit Fotoğraf Stüdyosu ilk akla gelenlerden oluyor. İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları 1000 TL’den başlayan paketler şeklinde sunuluyor.

Foto Limon

Foto Limon profesyonel düğün fotoğrafçıları ile çalışıyor. çiftlere seçebilmeleri için sekiz farklı dış çekim paketi sunuyor. 1000 TL’den başlayan dış çekim paketi, 2 saatlik çekim sonunda elde edilen 200 fotoğraf, 35 fotoğraftan oluşan 2 aile albümü, 1 poster ve bir panoramik düğün görselinden oluşuyor. Diğer paketler ise fotoğraf çekim saati ve hazırlanacak albümler ile farklılık gösteriyor.

Yurt içi ve yurt dışında çekim yapabilen Foto Limon, düğün çekimi paketleri ile gün boyu hizmet sağlayabiliyor. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bir hafta öncesinde iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Anılarınız ise 2 hafta içinde elinize ulaşıyor.

Elit Fotoğraf Stüdyosu

Türkiye’nin dört bir yanında yapacağınız dış çekim için Elit Fotoğraf Stüdyosu sizlerle oluyor. Düğün fotoğrafçısı aynı zamanda yurt dışı çekimi de gerçekleştirebiliyor. 1000 TL’den başlayan düğün fotoğrafçısı fiyatları ile hizmet veriyor. Kuaför hazırlıkları sırasında başlayan çekim işlemi düğün bitimine kadar sürüyor. Katalog çekimi, konsept çekim vs. yapabileceğiniz düğün fotoğrafçısı mutlu gününüzde en güzel kareleri yakalıyor.

İstanbul'da Düğün Organizasyon Firması Fiyatları Ne Kadar?

Unutulmaz bir düğünün tamamlayıcısı elbette organizasyon firmaları oluyor. Alışılmışın dışında, eğlenceli hazırlıklar ve düğüne farklılıklar katan organizasyon firmaları, mekan düzenlemesinden dans ekibine kadar her alana dokunabiliyor. A34 Event Organizasyon ve Dolce Wedding ise organizasyon firmaları denince ilk akla gelen yerler oluyor. İstanbul düğün organizasyon firmaları fiyatları 100 TL’den 2000 TL'ye kadar geniş bir aralıkta bulunuyor. Orkestra gibi ekstra hizmet söz konusu olduğunda ise fiyatlar farklılaşabiliyor.

A34 Event Organizasyon

Mekan giydirme, masa sandalye hazırlama, gelin tagı, nikah şekeri, çiçek, servis elemanı, catering hizmeti, fotoğraf ve video çekimi gibi aradığınız her hizmet A34 Event Organizasyon bünyesinde bulunuyor. Düğün organizasyonu fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Sanatçı getirebilme ve sahne kurabilme hizmetleri de olan organizasyon firması, talep edilen hizmetler doğrultusunda fiyatları belirliyor. Şehir dışında da organizasyon hizmeti verebilen firma demo masa, konsept oluşturma işlemleri yapabiliyor. Tüm bu hazırlıklar içinse 2 hafta gibi kısa bir süre yeterli oluyor.

Dolce Wedding

İran ve İtalyan kültürlerinin harmanlandığı süslemeler ile organizasyon hazırlığı yapan Dolce Wedding alışılmışın dışına çıkıyor. Masa hazırlama işlemi sonrasında masalara yerleştirilen farklı objeler düğününüzü diğer düğünlerden ayırıyor.

100 TL’den başlayan düğün organizasyonu fiyatları istediğiniz organizasyon düzenine göre farklılık gösteriyor. Ses ve müzik ayarlayabilen organizasyon firması nikah şekerleri ve diğer detaylarla da ilgilenebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Avcılar kır düğün mekanları hakkında merak edilenleri burada bulabilirsiniz.

Avcılar'da kır düğünü mekanları fiyatları ne kadardan başlıyor?

Avcılar'daki kır bahçelerinde düğün fiyatları kokteyl düzende kişi başı ortalama 75 TL'den başlıyor. Yemekli düğün fiyatlarında ise 100 - 150 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunuluyor.

Avcılar'daki en iyi kır düğünü mekanları hangileri?

  • Seyr-i Göl Mira Wedding
  • Violet Keyfi Kır Bahçesi
  • Baler Garden
  • Anatolia Davet Alanı
  • Atapark Life
  • Balaban Kır Bahçesi
  • Gölpark Davet
  • Park 333
  • Elite Garden Davet.

Avcılar'daki kır bahçelerinde kaç kişilik davetler düzenlenebiliyor?

Avcılar'daki açık davet alanları ve kır bahçelerinde 50 kişiden 2.500 kişiye kadar davetler düzenlenebiliyor. Ayrıca kına gecesi, nişan, söz, mezuniyet etkinlikleri, sünnet düğünü ve özel davetlerinizi de Avcılar kır düğün salonlarında organize edebilirsiniz.

İstanbul Avcılar kır düğünü mekanları ve fiyatları, düğününüzü yıllarca hatırlamanızı sağlayacak niteliklere sahip. Aynı şekilde dış çekim ve düğün fotoğrafçıları, düğününüze farklı bir hava katacak organizasyon firmaları da bu özel gününüzde sizinle oluyor. Size bahsettiğimiz firmalar ve mekanlar hakkında daha detaylı bilgiler için DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilir veya ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.