Beşiktaş Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(11 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Avrupa Yakası
Beşiktaş
BTA Tekne Organizasyon
8
BTA Tekne Organizasyon
5.0
(3)
İstanbul, Beşiktaş
600kapasite
450başlangıç fiyatı
Swissôtel The Bosphorus
18
Swissôtel The Bosphorus
İstanbul, Beşiktaş
1,000kapasite
720başlangıç fiyatı
Sürprizler Diyarı Organizasyon
28
15
Sürprizler Diyarı Organizasyon
5.0
(2)
İstanbul, Beşiktaş
1500başlangıç fiyatı
Le Meridien İstanbul Etiler
9
Le Meridien İstanbul Etiler
İstanbul, Beşiktaş
750kapasite
720başlangıç fiyatı
Bizim Tepe
26
Bizim Tepe
İstanbul, Beşiktaş
250kapasite
3000başlangıç fiyatı
Bizim Tepe
172
Bizim Tepe
İstanbul, Beşiktaş
900kapasite
2000başlangıç fiyatı
Çırağan Palace Kempinski
15
Çırağan Palace Kempinski
İstanbul, Beşiktaş
2,500kapasite
600başlangıç fiyatı
By Berco
5
By Berco
İstanbul, Beşiktaş
100kapasite
3000başlangıç fiyatı
Hotel Les Ottomans
13
Hotel Les Ottomans
İstanbul, Beşiktaş
500kapasite
500başlangıç fiyatı
Wedding Project House Arya Tekne Org.
13
Wedding Project House Arya Tekne Org.
İstanbul, Beşiktaş
450kapasite
500başlangıç fiyatı
Sürpriz Perisi
6
Sürpriz Perisi
5.0
(2)
İstanbul, Beşiktaş
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün yapacak olan çiftler için ferah ve açık alanda kır düğünü yapmak güzel bir alternatif oluyor. İstanbul Beşiktaş kır düğünü mekanları hizmet çeşitliliği ve kalitesi ile sizlere ev sahipliği yapıyor. Doğa ve şehir manzarasında lezzetli yemek ve kokteyllerle düğününüz kusursuzca gerçekleştiriliyor. Güler yüzlü çalışanları ve profesyonel hizmeti ile İstanbullular tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu mekanlarda kır düğünü fiyatları ise hizmet çeşitliliğine göre farklılık gösterse de 50 TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul Beşiktaş En İyi Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Beşiktaş kır düğünü mekanları çeşitli olanak ve avantajlarıyla evliliğe atılan önemli adımlarında çiftlerin yanında oluyor. Açık ve kapalı alan seçeneği sunmasıyla da hava şartları her ne olursa olsun çiftlerin konforlu şekilde düğün organizasyonlarını yapmalarını sağlıyor. Bu mekanlarda sizlere konuklarınızı ağırlayabileceğiniz yemek ve kokteyl menülerinde iki paket sunuluyor. Fiyatlar ise kişi başı olarak hesaplanarak 50 TL'den başlayıp 200 TL'ye kadar değişerek sunuluyor.

Kır düğünü mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Boğaz’ın İncisi 50 TL 80 TL
Boğaz Bahçe 60 TL 90 TL
Swissôtel The Bosphorus 200 TL 300 TL
Bümed – Boğaziçi Mezunlar Derneği 80 TL 100 TL
No 1903 Davet Etkinlik 50 TL 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Boğaz'ın İncisi

İstanbul Beşiktaş kır düğünü mekanları denilince akla ilk olarak denize bakan manzarasıyla ve konforlu bahçesiyle Boğaz'ın İncisi geliyor. Sıklıkla tercih edilen mekanda açık ve kapalı iki davet alanı bulunuyor. Açık davet alanında 1000 kişilik konuk ağırlanabilirken kapalı davet alanında da 500 kişilik davet verilebiliyor.

Organizasyon sorumluları tarafından süreç adım adım tasarlanarak mekanın süslemeleri şamdanlar, çiçekler, suplalar, yeşilliklerle dolu dekoratif malzemeler yoluyla dizayn ediliyor. Düğün öncesinde prova imkanı sunarak gecenin kusursuz geçmesi sağlanıyor.

Orkestra ekibi ile kır düğünü organizasyonunuz eğlence dolu geçiyor. Aynı zamanda eğlence devam etsin derseniz ise gece boyunca eğlenebileceğiniz after party alanı da sizlere sunuluyor.

Profesyonel mutfak ekibinin ellerinden çıkan menüler damaklarda yer edinirken ayrıca her misafiriniz için özel menüler oluşturulabiliyor. Fiyatları ise kokteylli menülerde 50 TL ile 80 TL arasında olurken, yemekli menülerde 80 - 100 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Boğaz Bahçe

Boğaz Bahçe, İstanbul kır düğünü mekanları arasında hizmet kalitesi ve memnuniyet garantili olmasıyla sık sık tercih edilen mekanların başında yer alıyor. 750 kişi kapasiteli açık davet alanı yanında 300 kişiye kadar da konuk ağırlayabilen kapalı alana sahip. Yapay çiçek süslemeleri, supla, şamdan, çeşitli canlı çiçekler, fotoğraflarınız ve sizler için hazırlanan anı köşeleri ile mekana özel bir hava katılıyor.

Yemekli ve kokteylli menüler her konuğunuza özel olarak hazırlanarak kusursuzca servis ediliyor. Dilerseniz menü tadımı ve menüde değişiklik de yapılabiliyor. Etkinlik sorumlusu her süreçte yanınızda olarak ihtiyaçlarınız ile ilgileniyor.

Düğün orkestrası ile dilediğiniz her çeşit müzik hizmeti verilebiliyor. Mekan için belirlenen fiyatlar ise kişi başı olarak yemekli ve kokteylli paketler için farklılık gösteriyor. Yemekli bir kır düğünü yapmak isterseniz 100 TL ile 120 TL arasında değişen fiyatlar kokteyl menülerinde ise 60 - 90 TL aralığında oluyor.

Swissôtel The Bosphorus

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul Beşiktaş kır düğünü mekanları arasında şık tasarıma sahip mekanı ile ön plana çıkıyor. Göz kamaştıran süslemeleri ve dekorlarıyla kusursuz bir düğün isteyen çiftlere ev sahipliği yapıyor. Açık ve kapalı davet alan seçeneği ile 750 - 1000 kişiye kadar konuk ağırlayabilme kapasitesine sahip. Aynı zamanda 500 araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmetiyle de konuklarınıza konfor sağlıyor.

Tarihi bir mekan dokusu olması yanında bir o kadar modern ve şık görünüyor. Kır bahçesinde çim alan üzerinde ferah bir düğün geçirirken Türk ve Dünya mutfağından sunulan lezzetli menüler de sizlere servis ediliyor. Organizasyon başlamadan önce konuklarınıza karşılama kokteyli ikramı yapılıyor.

özgün konseptte bir düğün için organizasyon danışmanları sizlere hizmet veriyor. Bu sayede dekoratifler, şamdanlar, suplalar, çiçek süslemeleri, tül detayları gibi her çeşit hazırlık süreci sizlere özel olarak hazırlanıyor.

Bu mekanda kır düğünü fiyatları kokteylli menülerde kişi başı 200 - 300 TL arası olurken yemekli menülerde ise 300 - 400 TL aralığında oluyor.

Bümed – Boğaziçi Mezunlar Derneği

Bümed - Boğaziçi Mezunlar Derneği, Beşiktaş konumunda İstanbul'un gözde mekanları arasında bulunuyor. Boğaziçi Güney kampüs içerisinde yer alan mekanda kusursuz bir kır düğünü yapabilmeniz için her türlü hizmet ve olanak sunuluyor. Şık suplalar, şamdanlar ve çiçeklerle süslenen masalar sizlere özel hazırlanan konseptlere uygun şekilde hazırlanıyor.

Organizasyon danışmanı hizmeti yanında etkinlik sorumlusu ekip tarafından da tüm süreç boyunca her ihtiyacınız gideriliyor. Konuklarınız ile de aynı şekilde özel olarak ilgileniliyor. Bu şık mekanda çeşitli ışıklandırma, ses ve sahne sistemleri hataya yer vermeden kusursuzca işliyor.

Güzel müzikler eşliğinde konuklarınız ağırlanırken hamarat ellerden çıkmış leziz yemek ve kokteyl menüleri de sunuluyor. Aynı zamanda menü de değişiklik olanağı da bulunuyor.

Müzik ritminin arttığı düğün sonlarında eğlenceye doymayan misafirler için dilerseniz after party alanında da eğlenmeye devam edilebiliyor. Burada eşsiz bir kır düğünü yapmak için belirlenen fiyatlar ise kişi başı kokteyl menülerinde 80 - 100 TL aralığında, yemekli menülerde ise 100- 150 TL arasında oluyor.

No 1903 Davet Etkinlik

No 1903 Davet Etkinlik salonu İstanbul Beşiktaş kır düğünü mekanları arasında kusursuz hizmetiyle öne çıkıyor. Açık ve kapalı davet alanlarında 500 kişilik kapasite bulunduruyor. Bu şekilde tüm sevdikleriniz ile birlikte eşi benzeri olmayan bir kır düğünü organizasyonu geçirilebiliyor. Vale hizmeti ile araçlarınızla özel olarak ilgilenilirken otopark kapasitesinin 500 olmasıyla da her konuğunuza yer verilebiliyor.

Havuz başında nikah töreni gerçekleştirdikten sonra kır bahçesi alanında veya da dilerseniz açılır kapanır cam tavan sistemine sahip kapalı alanda düğününüzü sürdürülebiliyor. Yemek servislerinde profesyonel mutfak ekibinin elinden çıkan leziz yemek menüleri ve kokteyl menüleri sunuluyor. Dilediğiniz menüyü seçerken menü tadımı da gerçekleştirilebiliyor.

Doğayla iç içe bir kır bahçesinde ferah ve temiz hava da eşsiz bir kır düğünü yapmak isterseniz kokteylli menüde kişi başı fiyatları 50 - 80 TL, yemekli menülerde 100 - 150 TL olarak sunuluyor.

İstanbul Beşiktaş Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün günlerinde gelin adaylarının güzelliğini tamamlayan en önemli detay saç ve makyajı oluyor. İstanbul Beşiktaş ilçesinde de profesyonel hizmet veren bu alanda başarılı pek çok gelin saçı ve makyajı kuaförleri bulunuyor.

Verdikleri hizmet çeşitleri arasında doğal topuzlar, dalgalı, dağınık ve sıkı topuzlar sıklıkla revaçta olsa da salık ve dalgalı modeller de tercih ediliyor. Makyaj alanında yüz hatlarınıza en uygun tasarım makyajlar yapılıyor. Takma kirlik, lifting hizmetleriyle gözler ön plana çıkarılarak kaliteli ürün kullanımıyla da gün boyunca bozulmayan bir makyaj elde ediliyor.

İstanbul Beşiktaş'ta bulunan gelin saçı ve makyajı yapan kuaförler arasında Volkan Taşcı Hair Makeup Studio kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor. Bunun yanında Massa Hair Styler ve Trio Kuaför de en iyilere adını yazdırıyor. Gelin saçı ve makyajı fiyatları 1000 TL'den başlayarak 3000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

İstanbul Beşiktaş ilçesi konumu itibariyle kusursuz bir doğa manzarasına sahip oluyor. Burada yer alan mekanlar da kır düğünü yapmak için çok elverişli bulunuyor. Sizler de kendinize uygun kır düğünü mekanını seçebilmek için bilgi almak ve detayları öğrenmek isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçmeniz yeterli oluyor.