Beylikdüzü Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(15 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Avrupa Yakası
Beylikdüzü
Loca Wedding House
8
Loca Wedding House
İstanbul, Beylikdüzü
1,000kapasite
720başlangıç fiyatı
Beylikbahçe Düğün & Davet
121
6
Beylikbahçe Düğün & Davet
5.0
(14)
İstanbul, Beylikdüzü
750kapasite
600başlangıç fiyatı
Moon Marin Davet
115
Moon Marin Davet
İstanbul, Beylikdüzü
700kapasite
750başlangıç fiyatı
Saklı Deniz
44
Saklı Deniz
4.8
(52)
İstanbul, Beylikdüzü
1,500kapasite
1080başlangıç fiyatı
Ata Garden
43
Ata Garden
5.0
(4)
İstanbul, Beylikdüzü
2,000kapasite
480başlangıç fiyatı
Villa Park İstanbul
49
Villa Park İstanbul
5.0
(5)
İstanbul, Beylikdüzü
1,000kapasite
384başlangıç fiyatı
Deniz Bahçe Jardin De Mer
27
Deniz Bahçe Jardin De Mer
5.0
(15)
İstanbul, Beylikdüzü
1,000kapasite
384başlangıç fiyatı
Villa Rose
92
Villa Rose
5.0
(3)
İstanbul, Beylikdüzü
1,000kapasite
400başlangıç fiyatı
Villa Park
33
Villa Park
İstanbul, Beylikdüzü
1,500kapasite
750başlangıç fiyatı
Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi
5
Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi
5.0
(3)
İstanbul, Beylikdüzü
750kapasite
432başlangıç fiyatı
Sürprizler Diyarı Organizasyon
28
15
Sürprizler Diyarı Organizasyon
5.0
(2)
İstanbul, Beşiktaş
1500başlangıç fiyatı
Calisto Restaurant
15
Calisto Restaurant
İstanbul, Beylikdüzü
350kapasite
750başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Beylikdüzü kır düğünü mekanları, benzersiz imkanları ve alternatifleriyle karşınıza çıkıyor. Yemekli ve kokteylli düzende verilen düğünler için kaliteli hizmetler ve olanaklar temin ediliyor. Kır düğünü fiyatları ise 50 TL ile 150 TL civarında seyrediyor.

İstanbul Beylikdüzü Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kokteyl veya yemekli düğün isteyen çiftler Beylikdüzü ilçesindeki mekanlarda gönül rahatlığıyla düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Yemekli kır düğünü ya da diğer ek hizmetler baz alınarak belirlenen fiyatlarda farklılıklar yaşanabiliyor. Kır düğünü için eşsiz bir atmosfer yakalayabileceğiniz İstanbul Beylikdüzü kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Beylikdüzü kır düğünü mekanı fiyatları şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Saklı Deniz 100 TL 60 TL
Ata Garden 85 TL 50 TL
Beylikbahçe Düğün & Davet 50 TL 30 TL
Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu 100 TL 30 TL
Grand Gala De Luxe 150 TL 50 TL
Deniz Bahçe Jardin De Mer 50 TL 30 TL
Bey Garden 100 TL 150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Beylikdüzü Kır Düğünü Mekanları

İstanbul Beylikdüzü kır düğünü mekanları sundukları hizmet ve geniş kapasiteleri ile dikkat çekiyor. Bu bölgede konumlanan birçok mekan, gelin ve damat adaylarına benzersiz olanaklar tanıyor. Saklı Deniz, Ata Garden, Deniz Bahçe Jardin De Mer ve Bey Garden gibi mekanlar uygun kır düğünü fiyatları ile Beylikdüzü’nün doğal alanlarında çiftleri bekliyor.

Saklı Deniz

Deniz manzarasına karşı unutulmaz bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler Saklı Deniz mekanını tercih ediyor. Düğün, kına, nişan ve pek çok organizasyon gerçekleştirebileceğiniz mekan birbirinden güzel gazeboları ile davete uygun bir ambiyans oluşturuyor.

1.500 kişilik açık alanı ve 500 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Her iki mekanda da yer alan geniş dans pisti, mekan giydirme işlemine ve masa - sandalye hazırlığına uygun olarak süsleniyor.

İstanbul Beylikdüzü'nde konumlanan mekanın kır düğünü fiyatları 60 TL ile 100 TL arasında değişiyor. İstenilen menülere ve ek hizmetlere bağlı olarak belirlenen fiyatlar çiftlere sunuluyor.

Ata Garden

Kalabalık bir düğün organize etmeyi düşünen çiftler için Ata Garden kusursuz bir hizmet sunuyor. 2.000 kişilik misafir ağırlama kapasitesi ile bu imkanı konforlu bir şekilde sağlıyor. Gelin ve damat masası, mekan süslemesi ve diğer hizmetler, harika deniz manzarası ve doğal olan çim alanına uygun olarak hazırlanıyor.

Tecrübeli organizasyon sorumlusu davetiniz boyunca tüm detayları sizin için düşünüyor ve onay verdiğiniz şık detayları sizler için uyguluyor. Mekana kendi aracı ile gelmek isteyen misafirleriniz için de 500 araçlık otoparkı ile hizmet veriyor.

Ata Garden kır düğünü fiyatları kokteyl tarzı düğün isteyen çiftler için 55 TL’den başlıyor. Yemekli düğün ise kişi başı 85 TL’den açılıyor.

Beylikbahçe Düğün & Davet

Deniz kokusu ve dalgaların sesi eşliğinde kır düğünü gerçekleştirebileceğiniz Beylikbahçe Düğün & Davet. açık renklerde tasarlanan davet alanlarında sizleri ağırlıyor. 750 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Kapalı alanı ise 350 misafiri ağırlayabiliyor. Kapalı alan kötü hava koşullarında yedek salon olarak kullanılıyor.

Davetinize aracı ile gelecek olan misafirlerine 100 araçlık otopark hizmeti sunuluyor. Profesyonel çalışma ekibi unutulmaz bir kır düğünü gerçekleştirmeniz için gece boyunca yanınızda oluyor.

İstanbul Beylikdüzü kır düğünü mekanları arasında yer alan Beylikbahçe'de düğün fiyatları kokteyl davetlerde 30 TL ile 50 TL arasında, yemekli kır düğününde ise 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu

Belediyeye bağlı hizmet veren Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu kır düğünü mekanı, 1.000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Ayrıca kapalı alanı ile 4 mevsim davet verebilme imkanı sunuyor. Balo salonu ise 500 kişiyi ağırlıyor. Müzik, DJ, orkestra ekibi ile eğlenceli vakit geçirmenizi sağlarken fotoğrafçısı ile güzel anlarınız ölümsüzleştiriliyor. Mekanın ayrıca 75 araçlık otoparkı bulunuyor.

Beylikdüzü kır düğünü mekanı alternatiflerinden olan Kırlangıç Yaşam Alanları'nda düğün fiyatları 30 TL ile 100 TL arasında değişiyor. İstediğiniz hizmetler ve menü seçenekleri fiyatların belirlenmesinde etken oluyor.

Grand Gala De Luxe

Alkışlar eşliğinde merdivenlerden inerek havuzun tam ortasında ilk dansınızı gerçekleştirebileceğiniz Grand Gala De Luxe, Beylikdüzü kır düğünü mekanları arasında dikkat çekiyor. Kır alanı ile mükemmel bir organizasyon gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Deniz kenarındaki konumu sayesinde gün batımına doğru dış çekiminizi burada gerçekleştirme şansınız bulunuyor. 2.000 kişilik misafir için hizmet sunabilen otel, konaklamak isteyen misafirler için de 1.000 kişilik kapasitesi ile kapılarını açıyor.

Grand Gala kır düğünü fiyatları 50 TL ile 200 TL arasında değişiyor. Uzman aşçıları tarafından hazırlanan menüler arasından yapacağınız seçimler fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. 250 araçlık otopark alanı bulunan otelde after party için de ayrı bir alan bulunuyor.

Deniz Bahçe Jardin De Mer

Deniz kenarında şık bir kır düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftler Deniz Bahçe Jardin De Mer ile görüşüyor. Kır düğünü mekanı minimum 500, maksimum 1.000 kişilik misafir grupları için kusursuz hizmet sunmayı amaçlıyor.

500 araçlık otoparkı ise misafirleri park yeri arama derdinden kurtarıyor. Düğün fotoğrafçısı ile deniz manzarasına karşı harika pozlar yakalayabileceğiniz mekan gün batımını ve eğlenceli dakikaları birlikte yaşamak için çiftleri görüşmeye bekliyor.

Deniz Bahçe kır düğünü fiyatları 30 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Yemekli ya da kokteyl menü seçeneğine ek olarak hafta içi veya hafta sonu davet gerçekleştirme gibi detaylar fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.

Bey Garden

Kır düğünü denince akla gelen yerlerden bir diğeri de Bey Garden oluyor. İstanbul Beylikdüzü kır düğünü mekanları arasında yer almasıyla çiftlerin ilgi odağı haline geliyor.

çim halı üzerinde hazırlanan alan 500 misafire hizmet verebiliyor. 4 mevsim davet verebileceğiniz kapalı alanı ise 250 misafire göre düzenleniyor.

Organizasyon sorumluları ile davetin her anını istediğiniz gibi planlayabilme imkanı sunuyor. Bey Garden, kişisel aracı ile gelen misafirlerine 250 araç kapasitesi bulunan otoparkı ile hizmet verebiliyor. Aynı zamanda kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor.

İstanbul Beylikdüzü Kına Gecesi Mekanları

İstanbul Beylikdüzü lokasyonunda, kına gecesi düzenlenebilecek birçok mekan bulunuyor. Mekan düzenlemesinden organizasyon detaylarına kadar tüm gece, mekanlar tarafından planlanıyor. Beylikdüzü kına mekanları arasında Efruz Kına Sarayı ve Wedding Palace Beylikdüzü öne çıkan isimler oluyor. 30 TL’den başlayan kına gecesi mekanları ile kına tahtından düğün davetiyesine kadar pek çok hizmet sağlanıyor.

Efruz Kına Sarayı

Alışılmışın dışında bir ambiyans yaratan Efruz Kına Sarayı, 250 kişilik kapalı salonu ve 2.000 kişilik kır alanı ile hizmet veriyor.

Nedimeler ile yapacağınız harika dansınızdan kına tahtınız ve hint kınanıza kadar düşünen mekan, her detayı ile mutlu olacağınız bir hizmet sunuyor. Davet gününüz ve istediğiniz hizmetler mekanın fiyatlarını belirliyor. 500 araçlık otoparkı ise misafirlerini bekliyor.

Efruz Kına Sarayı'nda kına gecesi fiyatları kişi başı 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Wedding Palace Beylikdüzü

Düğün davetiyesine kadar hazırlık yapan kına gecesi mekanı, organizasyon sorumluları ile isteklerinizi ayrıntılarıyla dinliyor. Wedding Palace Beylikdüzü, 750 kişilik kapalı alanı ile misafirlerinize hizmet verebiliyor.

Düğün fotoğrafçısı bulunan mekan, ilk dansınızı unutulmaz kılabilmeniz için düğün dansı hazırlığınıza da yardımcı oluyor. Kına gecesi fiyatları ise 30 TL’den başlıyor. Usta aşçıları ile hazırlanan lezzetli yemekler arasından seçeceğiniz menüler fiyatları belirliyor.

İstanbul'un En İyi Düğün Organizasyonu Firmaları

İstanbul’da düğün denince akla MBM Davet Organizasyon ve Er Organizasyon geliyor. Firmalar uygun düğün organizasyonu fiyatları ile unutulmaz bir davet sunuyor. 2.500 TL ile 7.000 TL arasında değişen düğün organizasyonu fiyatları catering hizmetinden kına organizasyonuna kadar her isteğe cevap verebiliyor.

MBM Davet Organizasyon

İstanbul Avrupa Yakası'nda düğün organizasyonu firması arayan çiftler için Beylikdüzü ilçesinde bulunan MBM Davet Organizasyon ideal bir tercih oluyor. Mekan hazırlığı, catering hizmeti, nedime, dans ekibi, DJ, fotoğraf ve video çekimi dahil olmak üzere düğüne dair her türlü hizmeti sağlayabiliyor.

MBM Organizasyon'da standart başlangıç paketi fiyatları 2.500 TL’den başlıyor.

Er Organizasyon

Mekan düzenlemesinden kına gecesi konseptine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Yalnızca düğün değil kına gecesi, nişan, söz, sünnet, baby shower ve diğer organizasyonlar için de talep edilen hizmeti sunabiliyor. Hayalinizdeki düğün organizasyonunuza kavuşmanız için davet öncesinde Er Organizasyon ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Er Organizasyon paket fiyatları 5.000 TL ile 7.000 TL arasında değişiyor. İstediğiniz hizmete göre değişen düğün organizasyonu fiyatları en kaliteli hizmeti almanızı sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Beylikdüzü kır düğünü mekanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Beylikdüzü'nde kır düğünü mekanları fiyatları ne kadar?

Beylikdüzü kır düğünü mekanlarında kokteyl düğün fiyatları kişi başı 80 - 100 TL bandından açılıyor. Yemekli kır düğünü fiyatları ise 100 TL'den başlayarak menü seçimine göre artış gösterebiliyor.

En iyi Beylikdüzü kır düğünü mekanları hangileri?

 • Villa Rose
 • Atatürk öğretmenevi
 • Beylikbahçe Düğün & Davet
 • Villa Park
 • Saklıköy 2
 • Deniz Bahçe Jardin De Mer
 • Ata Garden
 • Zeybek Garden
 • Saklıdeniz
 • Bey Garden
 • Kırlangıç Yaşam Alanları.

Beylikdüzü kır bahçelerinde kaç kişilik davetler düzenleniyor?

Beylikdüzü kır düğün mekanlarında minimum 50 kişilik butik etkinliklerden 2500 kişilik kalabalık davetlere kadar pek çok farklı organizasyon düzenlenebiliyor.

İstanbul Beylikdüzü kır düğünü mekanları, olanakları ve hizmet politikasıyla tercih edilirliğini artırıyor. Bölge genelinde her çifte uygun bir mekan alternatifi bulunuyor. Bu seçenekler arasından seçim yaparak, hayalinizdeki kır düğününü gerçeğe dönüştürmek mümkün oluyor. Mekanların olanaklarına sahip olacak şekilde bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız DüğünBuketi.com danışman ekibinden destek alabilirsiniz.