Çatalca Kır Düğünü Mekanları

(4 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Avrupa Yakası
Çatalca
Gizemli Vadi
5

Gizemli Vadi

İstanbul, Çatalca
2,500kapasite
1000başlangıç fiyatı
Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant
16
3

Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant

5.0
(2)
İstanbul, Çatalca
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Haznedar Çiftliği
6

Haznedar Çiftliği

İstanbul, Çatalca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Flamingo Kır Düğünü
1

Flamingo Kır Düğünü

5.0
(3)
İstanbul, Çatalca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil

İstanbul çatalca kır düğünü mekanları geniş hizmet yelpazesiyle evlenecek olan çiftlere en özel anlarında ev sahipliği yapıyor. Ferah ve açık alanlarıyla alternatif oluşturan kır düğünü mekanları, kaliteli ve şık dizayna sahip olmalarıyla çiftlerin beğenisini kazanıyor. Açık ve kapalı alan sunarak her mevsime uyum sağlayan mekanlarda yemek ve kokteyl menüleri de lezzetiyle damaklarda iz bırakıyor. Mekanların fiyatları 10 TL'den başlayarak hizmet çeşitliliğine değişkenlik gösterebiliyor.

İstanbul çatalca En İyi Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul çatalca kır düğünü mekanları, tasarımı ve süslemeleri ile adeta şıklığı kalite ile buluşturuyor. Bu şık mekanlarda kır düğünü organizasyonu yaparken, uzman mutfak ekibi tarafından yapılan leziz yemekleri ve kokteyl menülerini de konuklarınıza sunabiliyor. Menü tadımı imkanı yanında menüde değişiklik seçeneği de sizlere ek olarak sağlanıyor. çeşitli imkan ve olanaklarla dolu salonlarda kır düğünü yapmak bir yandan da avantajlı oluyor. Mekanların fiyatları 10 TL'den başlayarak 100 TL'ye kadar çıkabiliyor.

çatalca kır düğünü mekanları ve fiyatları ise şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant 50 TL 100 TL
Uğurlu Tesisleri 10 TL 30 TL
Villa Fe 50 TL 100 TL
çks Tarihi çatalca Köfte 30 TL 50 TL
çatalca Park Restaurant 50 TL 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant

Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant, İstanbul çatalca kır düğünü mekanları arasında geniş bahçesi ve lezzetli menüleri ile tanınıyor. Restaurant olmasının katkısıyla damaklarda yer edinecek lezzetler sunuyor. Aynı zamanda açık ve kapalı iki davet alanına sahip olarak geniş organizasyonlar için de çok elverişli bulunuyor. Isıtma sistemleri ve klima seçeneğinin olmasıyla hava koşullarına göre her mevsim organizasyon gerçekleştiriliyor.

Sizler burada eğlence dolu anlar geçirirken çocuklar için de oyun alanı bulunuyor. Orkestra ekibi ile dilerseniz 24:00'dan sonra after party alanında eğlenceye devam edilebiliyor. Masalar supla, şamdan ve çiçekler ile konsepte uygun şekilde süslenirken gelin girişi de aynı şekilde özel olarak hazırlanıyor.

Konforlu bir kır düğünü geçirebileceğiniz mekanda leziz menüler eşliğinde kusursuz bir düğün organizasyonu fiyatları ise 50 TL'den başlayarak 100 TL'ye kadar çıkabiliyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Uğurlu Tesisleri

Uğurlu Tesisleri, kır düğünü mekanlarından biri olarak hem açık hem de kapalı davet alanı seçeneğini barındırıyor. Açık alanda 750 kişilik kalabalık bir organizasyon verebiliyorken kapalı alanda da 500 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Ormanlık bir alanda doğa manzarasına sahip olarak tüm konuklara ferah ve temiz bir alan sunuyor. Geniş otoparkı ve vale hizmeti ile de konfor sağlanıyor.

Işık, ses ve sahne sistemleri kusursuzca hazırlanıyor ve kullanılan malzemeler son teknoloji ürünlerden seçiliyor. Bu şekilde düğününüzde hiç bir aksaklığa yer verilmiyor. Organizasyon sorumluları ise tüm süreci sizler için tasarlayarak benzersiz bir düğün organizasyonu geçirmenizi sağlıyor.

Profesyonel mutfak ekibi ile hazırlanan leziz yemek menüleri ve kokteyl menüleri yer alıyor. Organizasyonunuzun sonuna gelindiğinde ise konuklarınıza ve sizlere konaklama imkanı tanınıyor. Pek çok hizmet ve olanaklarla sizlerle olan Uğurlu Tesisleri'nde konforlu ve kaliteli kır düğünü fiyatları 10 TL'den başlayarak 30 TL'ye kadar artış olabiliyor.

Villa Fe

Villa Fe, şık tasarımı ve doğa manzarasıyla evliliğe adım atmış çiftlerin en özel günlerine ev sahipliği yapıyor. Açık alanda davet vermek isteyenlere 300 kişilik kapasiteli bir kır bahçesi sunarken küçük organizasyonlar için de 50 kişilik bir kapalı alan seçeneği bulunduruyor.

Mutfak ekibi sizlere lezzetli yemek ve kokteyl menüleri sunarken, organizasyon ekibi ise her an yanınızda olarak tüm süreci kusursuz kılıyor. Dilerseniz catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı hizmeti de ek olarak dışarıdan temin edilebiliyor.

Mekan, 01:00'dan sonra after party alanı seçeneği ile konuklarınıza hizmet vermeye devam ediyor. Eğlence sonrası şık ve konforlu odalarda sizlere konaklama imkanı da sunuluyor. Pek çok hizmet ve olanaklarla dolu mekanda kır düğünü organizasyonunuz ise 50 - 100 TL arasında gerçekleşiyor.

çks Tarihi çatalca Köfte

çks Tarihi çatalca Köfte, kır düğünü mekanları arasında yıllardır geleneksel lezzetli menüleriyle hizmetini sürdürüyor. Kaliteli ve taze malzemeler ile yapılan yemek ve kokteyl menüleri lezzetiyle konuklarınızın damaklarında yer ediniyor. Mekanda aynı zamanda açık ve kapalı davet alanı bulunmasıyla 200 kişiden 750 kişiye kadar ağırlanabiliyor.

Doğa manzaralı mekanda sahne sistemleri ve ses ekipmanları kusursuzca kurulup işliyor. Etkinlik sorumluları tarafından da düğün organizasyonunuz boyunca tüm ihtiyaçlarınız karşılanıp, konuklarınızla özel olarak ilgileniliyor.

Gelenekselleşmiş özel tatlarıyla ve adını markalaşarak duyuran çks'de fiyatlar 30 - 50 TL aralığında seyrediyor.

çatalca Park Restaurant

Hayallerinizi süsleyen kır düğününü gerçekleştirebileceğiniz kusursuz bir mekan arayışı içerisindeyseniz çatalca Park Restaurant sizlere kapılarını açıyor. Dilediğiniz konsepte uygun dizayn edilen mekan, çeşitli süslemeler, çiçekler, ışıklandırmalar ile adeta yeniden yaratılıyor.

Şehrin merkezinde kır bahçesi ve park manzaralı olan mekanda açık ve kapalı davet alanı seçeneği de bulunuyor. Açık alanda tüm sevdiklerinizle 750 kişilik bir kır düğünü organizasyonu gerçekleştirilebiliyorken kapalı alanda da 100 kişilik samimi bir düğün organizasyonu yapılabiliyor.

Şehrin gürültüsünden uzakta konforlu bir kır düğünü gerçekleştirmenin fiyatları ise 50 TL ile 80 TL arasında sizlere sunuluyor.

İstanbul çatalca Gelin Saçı ve Makyajı

İstanbul içerisinde farklı kalitede ve fiyatlarda gelin saçı ve makyajı yapan kuaförler bulunuyor. Bunlar arasında en iyi ve en uygun fiyatlı gelin saçı ve makyajı kuaförleri çatalca ilçesinde sizlere kapılarını aralıyor. Farklı model seçenekleri ve kaliteli malzemeler ile yapılan makyajlar kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Model seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen topuz modelleri, doğal, salık, dalgalı ve bukleli modellerden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Saç tasarımı yapılarak yüzünüze en uygun saç modeli bulunuyor. Makyaj konusunda ise profesyonel ekipler ile çalışılarak sizlere en yakışan makyaj modeli uygulanıyor.

İstanbul çatalca ilçesinde yer alan gelin saçı ve makyajı yapan alanında uzman kuaförlerden Seda Kuaför & Güzellik Salonu 600 - 800 TL aralığında paket fiyatları sunarken, Bülent Kadir Saç Tasarım da aynı fiyatlarla hizmetinizde oluyor.

Kır düğünü hayali kuran her çift mekan arayışı sırasında en uygun ve en kaliteli mekanı seçmek istiyor. Bu mekanlar arasında en iyilerini bulabilecekleri kır düğünü mekanları ise İstanbul çatalca bölgesinde yer alıyor. DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçerek sizler de hayallerinize uyan mekanı bulabilir ve avantajlı fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.