Küçükçekmece Kır Düğünü Mekanları

(8 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Avrupa Yakası
Küçükçekmece
İpek Wedding Garden
19
4

İpek Wedding Garden

5.0
(9)
İstanbul, Küçükçekmece
1,200kapasite
350başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Papuli Restaurant
5

Papuli Restaurant

5.0
(3)
İstanbul, Küçükçekmece
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Effendi Garden Düğün & Davet
6

Effendi Garden Düğün & Davet

5.0
(1)
İstanbul, Küçükçekmece
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Sohbet Garden
5

Sohbet Garden

5.0
(1)
İstanbul, Küçükçekmece
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
La Perla
5

La Perla

İstanbul, Küçükçekmece
400kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Paşa Garden
4

Paşa Garden

4.9
(9)
İstanbul, Küçükçekmece
500kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Haylayf Garden
32

Haylayf Garden

5.0
(5)
İstanbul, Küçükçekmece
550kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Villa Koru Wedding
13

Villa Koru Wedding

İstanbul, Küçükçekmece
750kapasite
200başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Küçükçekmece kır düğünü mekanları; açık davet alanları, menü seçenekleri ve kapasiteleri ile dikkat çekiyor. çiftlerin hayallerindeki düğüne kavuşabilmesi için süsleme ve dekorasyon seçenekleri ile beğeni kazanıyor. En özel ve en mutlu günlerinde mekanlar, çiftler için yemekli menülerinde kişi başı 80 TL’den başlayan düğün fiyatları sunuyor.

Küçükçekmece’deki En İyi Kır Düğünü Mekanları

Küçükçekmece ilçesinde, çiftlerin hayalini kurduğu kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirebilmesi için mekanlar hizmetlerini sunuyor. Dekorasyon ve süsleme seçenekleri ile çiftlerin gözlerini kamaştırıyor. Kokteyl ve yemekli menü seçenekleriyle lezzetli bir davete kapılarını aralıyor. Mekanların yemekli düğün konsepti için kişi başı ortalama fiyatları 80 - 160 TL arasında değişiyor.

İstanbul Küçükçekmece kır düğünü mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
İpek Wedding Garden 100 TL 160 TL
Revan Garden Davet 80 TL 100 TL
Papuli Restaurant 100 TL 150 TL
La Perla 80 TL 100 TL
Effendi Garden Düğün & Davet 80 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

İpek Wedding Garden

Heyecan içerisinde beklediğiniz günde unutulmaz bir düğün yaşamanız için İpek Wedding Garden hizmet sunuyor. Deniz esintileri eşliğinde beyazın ve yeşilin uyumunu gözler önüne seriyor. Sahip olduğu atmosfer ve hizmetleri ile uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir davet fırsatını sunuyor.

Masal gibi bir düğün için sandalye ve masa süsleme seçeneklerini beğeniye sunuyor. Görkemli bir davet için masalara şamdan, supla ve yapay çiçek süslemelerini ekliyor.

Mekanın sahip olduğu şık dekorasyonlu kapalı davet alanı 750 kişilik kapasitesi ile hizmet veriyor. Açık davet alanında sandalye süslemeleri ile samimi bir atmosfer yaratıyor. 1.000 kişilik kapasitesi ile geniş davetlere ev sahipliği yapıyor.

Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Hafta içi ve hafta sonu yemekli kır düğünü fiyatları 100 - 160 TL arasında değişiyor.

Revan Garden Davet

Revan Garden Davet, sahip olduğu atmosfer ve profesyonel ekibiyle en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Kırmızı halı ve yuvarlak masaları ile süsleme ve dekorasyon seçeneklerini çiftler için sunuyor.

Gelin tagı hizmeti sunulan mekanda görkemli bir düğün daveti verilebiliyor. Mekan giydirme ve masalara eklenen supla, şamdan seçenekleriyle de beğeni toplamayı başarıyor.

Açık davet alanının 750 kişilik kapasitesi olması, çiftlerin kalabalık düğünleri için ideal oluyor. Havuz başı alanı bulunan mekanda beyaz masalara eklenen şık süslemeler zarif bir görüntüye kavuşuyor.

Mekan, çiftler için eşsiz bir kır düğünü hazırlayabilmek adına her detayı planlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerini davetlileri için sunuyor. Revan Garden kır düğünü fiyatları 80 - 100 TL arasında başlıyor.

Papuli Restaurant

Papuli Restaurant, çiftlerin sıkça tercih ettiği kır düğünü mekanları arasında dikkat çekiyor. Yuvarlak masalarına supla ve yapay çiçek süslemelerini ekliyor. Sandalyelerine dahil ettiği süslemeler ile çiftlerin hayalini kurduğu görselliği sağlıyor.

Göl manzarasına sahip olan işletme 400 kişilik açık davet alanı ile hizmet sunuyor. Eğlenceli anlarına çiftlerin after party alanında devam etmesine imkan sağlıyor. Kırmızı halı ve süslemeleri ile çiftlerin mekana görkemli bir giriş yapmasını sağlıyor. Modern ışıklandırması ve kişiye özel konseptleri ile beğeni topluyor. Hafta içi 100 TL olan düğün fiyatları, hafta sonu 150 TL olarak belirleniyor.

La Perla

Hayalini kurduğunuz kır düğünü organizasyonu için La Perla en dikkat çeken mekanlar arasında yer alıyor. Görkemli masaları ve süslemeleri ile çiftlerin hayranlığını kazanıyor. Masalara mum ve şamdan ekleyen mekan, şık bir konsept ile kır düğünlerinde vazgeçilmez mekanlar arasında yer alıyor. Deniz manzarasını da çiftleri ve davetlileri büyülüyor.

Lezzetli menüleri ve modern dekorasyonu ile unutulmaz bir düğün daveti vermenizi sağlıyor. La Perla aynı zamanda sunduğu hizmetler ile çiftlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Açık ve kapalı davet alanı ile her mevsim çiftlerin hayallerini gerçekleştirmek için fırsat sunuyor. Kır düğünü fiyatları ise 80 TL'den başlıyor.

Effendi Garden Düğün Davet

Hayalini kurduğunuz düğün için Effendi Garden Düğün Davet uygun bir seçim oluyor. çiftler tarafından çokça tercih edilen mekanlar arasında yer alan Effendi, beyaz sandalye ve masalarıyla hizmet sunuyor. çiçek süslemeleri, şık supla seçenekleri ile hayranlık uyandırıyor. Masa ve mekan süsleme seçenekleri çiftlerin tercihlerine göre şekilleniyor.

Açık davet alanı için 1.000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Geniş bir davete kapılarını açan mekan, mutluluk hikayenizi sizinle birlikte yazıyor. Deniz manzarası eşliğinde her düğün konseptine uygun olan seçenekleri sunuyor. Yemekli ve kokteyl menüleri ile her bütçeye uygun olan düğün fiyatları belirleniyor. Yemekli konseptte kır düğünü fiyatları 80 - 100 TL arasında seyrediyor.

Küçükçekmece’deki Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Kına gecesi mekanına henüz karar vermemiş olan gelin adayları için Küçükçekmece’de bulunan kına mekanları beğeni topluyor. Geleneksel kına törenlerinin rengi kırmızı ile süslenen mekanlar, şık ve gösterişli dekorasyon çalışmaları ile öne çıkıyor. Kına tahtı, kına tepsisi, oryantal / zenne dans gösterili gibi birçok hizmet de mekan tarafından veriliyor. Son dönemlerde daha sade, beyaz ve gold tonların ağırlıkta olduğu dekorasyon seçenekleri de dikkat çekiyor.

Saray Kına Evi

Küçükçekmece’de en beğenilen kına gecesi mekanları arasında Saray Kına Evi yer alıyor. Şık ve ihtişamlı dekorasyonunun yanı sıra gelin tagı, kına tahtı hizmetlerini gelin adayları için temin ediyor. Kare masalarında modern süslemelerini ekleyerek unutulmaz bir kına gecesi etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

100 - 250 kişi kapasiteli davet alanında arzu edilen şekilde bir gece düzenleniyor. Saray Kına Evi'nde davet fiyatları kişi başı 50 - 80 TL arasında belirleniyor.

Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport Hotel

Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport Hotel kına gecesi mekanları arasında adını duyurmayı başarıyor. Kına tahtı, kına tepsisi ve kına sunumu ile eksiksiz bir kına organizasyonuna imza atmanıza yardımcı oluyor. Nedime ekibi ile dans şovları ve gösteriler düzenleyerek de keyifli bir gece geçiriliyor.

Açık ve kapalı alanında 250 - 500 kişilik davet gruplarını ağırlaması ile kalabalık bir kına gecesi planlanabiliyor. 50 - 80 TL arasında değişen kına gecesi fiyatları ile hizmet veren mekan, her bütçeye uygun organizasyonlar gerçekleştiriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Küçükçekmece kır düğün mekanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Küçükçekmece'de kır düğünü fiyatları ne kadar?

Küçükçekmece'de kır düğün salonları fiyatları minimum 50 - 75 TL'den başlıyor. Yemekli düğün menüleri kişi başı 100 TL'den başlayarak artış gösterebiliyor.

Küçükçekmece'deki en iyi kır düğün mekanları hangileri?

  • İpek Wedding Garden
  • Sohbet Garden
  • La Perla
  • Paşa Garden
  • Papuli Restaurant
  • Revan Garden Davet
  • Effendi Garden
  • Haylayf Garden
  • Villa Koru.

Küçükçekmece kır düğünü salonları kapasiteleri ne kadar?

Küçükçekmece'deki kır bahçelerinde 25 kişiden 2500 kişiye kadar davetler düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde yer alan kır düğünü mekanları; dekorasyonları, süslemeleri ve sunduğu hizmetleri ile çiftlerin hayranlığını kazanıyor. Mekanlar davete gelen kişi sayısına göre belirlediği fiyatları değiştirebiliyor. Kır düğünü organizasyonu için menü seçenekleri, açık alan kapasiteleri ve dekorasyonu ile çiftlerin hayallerinizi gerçekleştiriyor. Aynı zamanda mekanlarda sünnet düğünü, nişan gibi farklı davetler de düzenlenebiliyor. Tüm bu imkanları değerlendirmek için mekanlarla ''ücretsiz Teklif Al'' formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.