30 sonuç

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Balçova
İnciraltı
Park Hera Wedding House
13
1

Park Hera Wedding House

5.0
(7)
İzmir, Balçova
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Mavi Event Garden
56
1

Mavi Event Garden

5.0
(3)
İzmir, Balçova
1,200kapasite
70başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Monna Lizza Event Hall
58

Monna Lizza Event Hall

İzmir, Balçova
1,000kapasite
350başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Rokka Garden
20

Rokka Garden

5.0
(1)
İzmir, Balçova
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Gözde Wedding Garden
3

Gözde Wedding Garden

5.0
(1)
İzmir, Balçova
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Beyaz Ev
37

Beyaz Ev

4.6
(17)
İzmir, Balçova
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Kanatçı Hüso
6

Kanatçı Hüso

İzmir, Balçova
400kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Kumsal Event Hall
65

Kumsal Event Hall

5.0
(2)
İzmir, Balçova
1,000kapasite
75başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Temiz Bahçe Kır Düğün Salonu
35

Temiz Bahçe Kır Düğün Salonu

4.9
(7)
İzmir, Balçova
1,000kapasite
60başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Aqua Marin & Maydanoz Catering
10

Aqua Marin & Maydanoz Catering

5.0
(7)
İzmir, Balçova
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Mercan Restaurant
64

Mercan Restaurant

5.0
(7)
İzmir, Balçova
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Cuba Garden
22

Cuba Garden

5.0
(5)
İzmir, Balçova
550kapasite
30başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İzmir İnciraltı kır düğünü mekanları doğa manzarası eşliğinde sizlere davet verme imkanı tanıyor. Deniz manzarasının da en güzel hallerini düğününüze dahil eden mekanlar, bulundukları konum sayesinde de sıkça tercih ediliyor. Mekanların kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor.

İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları

İzmir ilinin Balçova ilçesinde bulunan İnciraltı kır düğünü mekanları, hayalinizi gerçeğe dönüştürmek üzere hizmet veriyor. Birbirinden farklı konseptlere sahip mekanların tercih edilen menülere, davetli sayısına, davet gününe ve talep edilen ek hizmetlere bağlı olarak fiyatları değişebiliyor. Genel olarak düğün fiyatları 30 TL ile 200 TL arasında değişiyor.

İnciraltı kır düğünü mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Case de Garden

80 TL

100 TL

İnciraltı Garden Life

30 TL

60 TL

Mia Country Event Hall

40 TL

80 TL

Keyfi Şahane

50 TL

80 TL

Saklı Bahçe

80 TL

100 TL

Kumsal Event Hall

40 TL

120 TL

Prenses Garden

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İnciraltı Kır Düğünü Fiyatları

İnciraltı kır düğünü mekanları, Narlıdere ilçesine yakınlığı ile de davetlilere ulaşım kolaylığı sağlıyor. En çok tercih edilen mekanlar arasında Case de Garden, İnciraltı Garden Life, Mia Country Event Hall ve Prenses Garden bulunuyor. Masa - sandalye düzenlemeleri ve sundukları ekstra hizmetler ile öne çıkan mekanlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Case de Garden

Balçova ilçesinde bulunan Case de Garden , 750 kişilik açık alanı ile hizmet veriyor İnciraltı ilçesindeki kır düğünü mekanı 500 kişilik kapalı alanı ile de her mevsim davetlere ev sahipliği yapıyor.

çimenlerin yeşili ile saman sarısı dekorun uyum içerisinde olduğu mekan, kilise nikahı düzeninde ya da dikdörtgen masalar ile hazırlanmış yemekli davet düzeninde hazırlık yapabiliyor. Canlı orkestrası ise gece boyu eğlenmenizi sağlıyor.

Mekanın ayrıca 100 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Kır düğünü fiyatları ise 80 TL ile 200 TL arasında seyrediyor.

İnciraltı Garden Life

750 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunan İnciraltı Garden Life, kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Geniş dans pisti bulunan mekanda tüm davetliler doyasıya eğleniyor. Mekan, yuvarlak masalar etrafına dizilen sandalyeler eşliğinde oluşuyor. Mekan giydirme işlemi ise istediğiniz renge göre hazırlanıyor.

İnciraltı'ndaki kır düğünü mekanı, 300 kişilik davet alanı ile kötü hava koşullarının daveti önlemesini engelliyor. Mutlu gününüzde yanınızda olmak için sizleri görüşmeye bekliyor. İnciraltı Garden Life kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneğine göre fiyatlar değişebiliyor.

Mia Country Event Hall

İnciraltı kır düğünü mekanları arasında farklı konseptleri ile çokça tercih edilen yerler arasında Mia Country Event Hall yerini alıyor. özel çardaklarında misafirlerinizi ağırlayabildiğiniz gibi aile ve arkadaş masalarınız da onlara özel şekilde hazırlanıyor. Kır bahçesinin misafir kapasitesi 1.000 kişilik.

Mia Country Event Hall düğün fiyatları 40 TL ile 100 TL arasında seyrediyor. Konfetiler, volkan şovları, sis gösterileri ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz mekan sizleri bekliyor.

Keyfi Şahane

Yeşilin doğallığı ile beyazın sadeliğini bir arada bulabileceğiniz kır düğünü mekanı İnciraltı ilçeside kapılarını açıyor. Organizasyon sorumluları ile unutulmaz bir davet geçirmenizi sağlıyor. Keyfi Şahane kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor. Mekan, yemekli ve kokteylli menü olarak farklı lezzet seçenekleri de sunuyor.

Mekanın konuk kapasitesi 1.000 kişi civarında seyrediyor. Ayrıca 75 araçlık otoparkı ile de misafirlerini park yeri arama derdinden kurtarıyor.

Saklı Bahçe

Balçova ilçesinde bulunan kır düğünü mekanları arasındaki Saklı Bahçe, içerisinde adı gibi saklı güzelliklere yer veriyor. 1.000 kişilik kır alanı dileyen çiftler için tamamen rustik düzende ve ahşap parçalar kullanılarak hazırlanıyor. Dileyen çiftler için ise beyaz yuvarlak masalar etrafında sade bir konsept hazırlanabiliyor.

Ayrıca 500 kişilik kapalı alanı olan mekan, her konsepti kusursuz nitelikte uyguluyor. Mekanın 1.000 araçlık otoparkı ise misafirlerinizin kullanımına sunuluyor. Profesyonel organizasyon sorumluları çiftlerin hayallerini baz alarak uygun düzenlemeyi gerçekleştiriyor. Saklı Bahçe kır düğünü fiyatları 80 TL’den başlıyor.

Kumsal Event Hall

Gazebosu, nikah alanı, çiftin baş harflerinin bulunduğu büyük simgeler ve daha fazlasına ulaşabileceğiz bir İnciraltı kır düğünü mekanı arıyorsanız doğru adres: Kumsal Event Hall.

1.000 kişilik kır bahçesi ve 750 kişilik kapalı alanı ise dört mevsim her konseptte davet verme şansı doğuruyor. Mekan, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için işinde uzman organizasyon sorumluları ile çalışıyor. Kumsal Event Hall düğün fiyatları 40 TL ile 120 TL arasında değişiyor. Yemekli ya da yemeksiz davet seçeneklerine göre fiyatlar belirleniyor.

Prenses Garden

Havuzun üzerindeki cam köprüden yürüyerek ya da volkan şovları arasından gelin yolundan ilerleyerek ulaşacağınız geniş dans pistine Prenses Garden ile sahip olabilirsiniz.

Balçova İnciraltı semtinde bulunan kır düğünü mekanı, 1.200 kişilik kır düğünü, 1.200 kişilik havuz başı düğünü ve 400 kişilik kapalı salon düğünü düzenleyebiliyor. Ayrıca bulunan 200 araçlık otopark kapasitesi ise misafirleri otopark arama zahmetinden kurtarıyor. Unutulmaz bir düğün gerçekleştireceğiniz Prenses Garden'da düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

İzmir'deki Düğün Organizasyonu Firmaları

Harika bir düğün mekanı ile anlaşılmış olsa da düğünün en önemli kısmı gecenin organizasyonu oluyor. İzmir düğün organizasyonu firmaları eğlence başta olmak üzere düğünün her kısmını çiftler için halletmeyi amaçlıyor.

Sevim Organizasyon ve Masal Gibi Davet Organizasyon ise düğün organizasyonu denince öne çıkan isimler arasında yer alıyor.

Sevim Organizasyon

Sevim Organizasyon, Bayraklı ilçesinde bulunsa da İzmir’in neresinde olursanız olun düğünleriniz için hazırlık yapabiliyor. Masa ve mekan süsleme, DJ ve orkestra, catering hizmeti, düğün planlaması, hediyelikler ve çok daha fazlasını çiftlere sunabiliyor.

Organizasyonlar için standart ve her şey dahil olmak üzere iki farklı paket seçeneği belirliyor. Düğün organizasyonlarının standart paket fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Masal Gibi Davet Organizasyon

Konak ilçesinde bulunan Masal Gibi Davet Organizasyon; söz, nişan, kına ve diğer özel günlerinizde hizmet sağlayabiliyor. Gelin yolu, gelin tagı, masa süslemesi, dans ekibi ve düğün planlama hizmeti ile kusursuz bir düğün için çiftlerle tanışmayı bekliyor.

Standart paket fiyatları 1.000 TL’den başlayan firmanın her şey dahil düğün organizasyonu fiyatları ise 1.500 TL'den açılıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İnciraltı kır düğünü mekanları hakkında merak edilen soruların cevapları burada yer alıyor.

İnciraltı Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İnciraltı kır düğünü mekanları yemekli ve kokteyl menü seçenekleri i sunuyor. Yemekli kır düğünü fiyatları kişi başı 100 TL'den, kokteyl ise 50 TL'den başlıyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

En çok Tercih Edilen İnciraltı Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

En çok tercih edilen İnciraltı kır düğünü mekanları şu şekilde listeleniyor;

  • Kumsal Event Hall
  • Casa de Garden
  • Şamdan Kır Düğün Salonu
  • Three Palm Event More
  • Keyf Park Event More
  • Park Hera Wedding House
  • Su Event More (Kocaman'ın Yeri)
  • Mavi Event Garden
  • Biyer Event Hall

İnciraltı Kır Düğünü Mekan Kapasiteleri Ne Kadar?

İnciraltı kır düğünü mekanları 100 ile 1000 kişi arasında konuk kapasitesi sunuyor. Kalabalık ve butik etkinlikleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

İzmir İnciraltı kır düğünü mekanları, doğa ve deniz manzarası seçeneğiyle öne çıkıyor. Şık ve lüks detaylar ile büyüleyici bir deneyim yaşatan mekanlar, hayatınız boyunca aklınızda yer edinen işlere imza atıyor. Kendi düğününüz için mekan arayışına devam ediyorsanız ve kır düğünü yerleri için detaylı bilgi almak istiyorsanız zaman kaybetmeden ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.