Bornova Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(30 sonuç)
İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Bornova
Yalım Garden
56
3
Yalım Garden
5.0
(2)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
Elegance Garden
62
8
Elegance Garden
5.0
(13)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
864başlangıç fiyatı
Şelale Wedding & Event Hall
9
Şelale Wedding & Event Hall
5.0
(2)
İzmir, Bornova
500kapasite
576başlangıç fiyatı
Şelale Düğün Salonu
8
Şelale Düğün Salonu
İzmir, Bornova
625kapasite
500başlangıç fiyatı
Saray Village
12
Saray Village
İzmir, Bornova
2,000kapasite
250başlangıç fiyatı
Yeşilçam Kır Düğünü
10
Yeşilçam Kır Düğünü
İzmir, Bornova
250kapasite
750başlangıç fiyatı
Dilek Bahçesi
19
Dilek Bahçesi
5.0
(4)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
400başlangıç fiyatı
My Garden
31
My Garden
İzmir, Bornova
400kapasite
1000başlangıç fiyatı
Meyanpark
5
Meyanpark
İzmir, Bornova
450kapasite
750başlangıç fiyatı
Ali Baba Düğün Salonu
41
Ali Baba Düğün Salonu
İzmir, Bornova
875kapasite
500başlangıç fiyatı
Şehr-i Ayaz
56
Şehr-i Ayaz
İzmir, Bornova
250kapasite
750başlangıç fiyatı
Luka Restaurant
15
Luka Restaurant
İzmir, Bornova
250kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Bornova kır düğünü mekanları, birbirinden güzel alternatiflerle karşınıza çıkıyor. Kır düğünü konseptine dahil olan havuz başı ve kapalı salon düğünleri dikkat çekiyor. Mekanlar, farklı dekorasyon hazırlıkları ve özellikleri ile ön plana çıkıyor. İlçede yer alan kır düğünü mekanlarının başlangıç fiyatı 30 TL olarak belirleniyor.

İzmir Bornova Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Bornova, eşsiz doğasının yanı sıra her bütçeye uygun bir kır düğünü mekanı bulundurmasıyla da dikkat çekiyor. İsteklerinize uygun hizmetleri sunan seçenekleri değerlendirerek, seçiminizi bu yönde yapmanız olumlu sonuçlar almanıza vesile oluyor. Mekanların ortalama düğün fiyatları ise 30 TL ile 80 TL arasında seyrediyor.

Bornova kır düğünü mekanları ve fiyatları şu şekildedir:

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Elegance Garden

30 TL

50 TL

Luxury Garden

30 TL

50 TL

Yeşil Köşk

30 TL

50 TL

Karaçam Event Garden

30 TL

50 TL

çadır Kır Düğün Bahçesi

50 TL

100 TL

Aşiyan Kır Düğün Salonları

50 TL

100 TL

Villa Levante

80 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Bornova’nın En İyi Kır Düğünü Salonları

Kır düğünü denilince akla yemyeşil çimler üzerinde yuvarlak masalar ve kır çiçekleriyle bezeli gelin yolları geliyor. Kalabalık veya butik fark etmeksizin, doğanın ve romantizmin buluştuğu en güzel kır düğünlerine kendi imzanızı atma şansınız bulunuyor. İzmir Bornova kır düğünü mekanları da bu imkanı sizlere tanıyor.

Elegance Garden

Elegance Garden, göz alıcı kır manzarası ve 1000 kişilik çim zeminiyle sizleri karşılıyor. Hava koşullarından etkilenmek istemeyen çiftler için 500 kişilik, yüksek tavanlı ve kolonsuz bir düğün salonu bulunuyor.

çiftler, gelin yoluna tarihi heykellerle bezeli gümüş rengi merdivenlerden inerek ulaşıyor. Kırmızı halıdan yürüyen gelin ve damat adayları için yolun sonu kır çiçekleriyle bezeli gelin tagına çıkıyor. Tarihi havasıyla kalpleri kazanan mekanın kokteyl kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Luxury Garden

Farklı bir kubbe tasarımı ve ışık şovlarıyla hayatınızı birleştirmek istiyorsanız Luxury Garden tam size göre. Mekan, 750 kişilik açık davet alanında pistin üstüne yerleştirilmiş gazebosu ile öne çıkıyor. Beyaz, sarmaşıklarla ve pembe çiçeklerle süslenmiş gazebo, pisti LED ışıklarla aydınlatıyor.

Dekorasyonuyla göz kamaştıran mekanda kır düğünü kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatlarla organize ediliyor. Salondaki yuvarlak ve dikdörtgen masalar, uzun görkemli örtülerle ve altın rengi detaylarla dekore edilirken, bahçedeki salıncak da romantik bir ambiyans yaratıyor.

Yeşil Köşk

Bornova kır düğünü mekanları arasında yer alan ve tarihi bir yapı olan Yeşil Köşk, yaklaşık 150 yıldır çeşitli amaçlarla kullanılıyor. Tarihi dokusu ve eşsiz mimarisiyle en güzel anlara şahit olan köşk, kapalı alanında 200 kişiyi ağırlayabiliyor. Bina önüne uzanan yemyeşil bahçenin kapasitesi ise 1000 kişi olarak belirleniyor.

Köşkün önünde bir de tarihi süs havuzu bulunuyor. Havuz kenarına kurulan gelin tagı, en güzel fotoğraflarınızın arka planı oluyor. Yeşilin en güzel tonlarını buluşturan mekan, yemekli ve kokteyl kır düğünü hizmeti veriyor. Mekanın kokteyl düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Karaçam Event Garden

Karaçam Event Garden, orman içinde karaçamlar eşliğinde farklı bir ambiyans yaratıyor. Mekan, ormana yakışır tahta çerçeveler, yön tabelaları, çiçekler ve LED ışıklarla dekore ediliyor. Beyaz masa ve sandalyelerin süslemesinde ise kahve ve yeşil gibi doğal renkler kullanılıyor.

Yemekli ve yemeksiz kır düğünü sunan bu eşsiz mekan, İzmir Bornova kır düğünü mekanları arasında öne çıkıyor. 500 kişilik yemekli, 1000 kişilik kokteyl kapasitesi ile sizleri bekliyor. Lezzetli menüler ve ikramlar sunan Karaçam Event Garden’da düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

çadır Kır Düğün Bahçesi

çadır Kır Bahçesi, 1000 kişi kapasiteli kır bahçesiyle öne çıkıyor. Düğün öncesi demo masa ile gelin ve damat adayları, düğün masalarının dekorasyonlarına, renklerine ve kullanılacak aksesuarlara karar verebiliyor.

Mekan, usta aşçılarıyla sevdiklerinize Türk ve Dünya mutfağından lezzetli menüler ve ikramlar sunuyor. Ruhunu da beslemek isteyenler için bahçede dört kişilik profesyonel bir orkestra bulunuyor. Hafta içi veya hafta sonu farketmeksizin düğün fiyatları kişi başı 50 TL olarak belirleniyor.

Aşiyan Kır Düğün Bahçesi

Pınarbaşı’nın eşsiz doğası ve çınar ağaçları en mutlu gününüze ortak olsun isterseniz Aşiyan Kır Düğün Bahçesi tam size göre. Mekan, heykeller ve duvar resimleri gibi ögelerle adeta sarayı andırıyor. 100 kişilik butik organizasyonlara da 1000 kişilik geniş kır düğünlerine de olanak tanıyan bahçe, altın rengi aksesuarlarla dekore ediliyor.

Pınarbaşı kaynağı üzerine kurulan köprü şeklindeki gelin yoluyla dikkat çeken mekanda bir de yapay şelale bulunuyor. Tasarımıyla rakipleri arasından sıyrılan Aşiyan Kır Düğün Bahçesi bünyesinde 50 TL’den başlayan düğün fiyatları ile hizmet veriliyor.

Villa Levante

İzmir’in tarihi Levanten evlerinin en güzel örneklerinden olan Villa Levante, 11 odası ile konuklarını ağırlıyor. Bahçesinde 500 kişilik kır düğünü organizasyonlarına imkan tanıyor. Yemekli ve kokteyl kır düğünü imkanlarıyla öne çıkan mekan, masalara doğal zeytinyağı gibi ikramlar koyarak, konuklarınıza sizden hoş hatıralar bırakıyor.

Şehir dışından gelen misafirleriniz için Villa Levante’de konaklama imkanı da bulunuyor. Şık dekorasyonu ve tarihi yapısıyla tercih edilen villada kır düğünü fiyatları 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

İzmir’de Gelin Saçı ve Makyajı Yapan Uygun Fiyatlı Firmalar

Düğün günü yaklaştıkça, tüm gelinler en iyi gelin saçı ve makyajı için kuaför arayışına giriyor. İzmir’in deneyimli kuaförleri, gelin topuzundan örgü modellere, gelin tacından dağınık topuzlara kadar çok sayıda modeli başarıyla uyguluyor. İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatları 500 TL’den başlarken, bu fiyat modele, pakete, kullanılacak aksesuara göre değişebiliyor.

Gelinler için uygun saç modeli, duvak boyu ve saç boyu gibi çok sayıda detay gözden geçirilerek seçiliyor. İzmir’de gelin saçı ve makyajı yapan bir mekan arayışındaysanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Makeup Derya Şimşek

Bornova’da bulunan Makeup Derya Şimşek, cildiniz ile yakından ilgileniyor. MAC, NARS, Benefit gibi en ünlü markaların makyaj malzemelerini kullanıyor.

ünlülerin makyaj artisti olarak bilinen Derya Şimşek, özge Ulusoy, Selin Ciğerci ve Hamiyet Akpınar gibi usta isimlerle de birlikte çalışmasıyla öne çıkıyor. Sanatçı, kalıcı makyaj, porselen makyaj, makyaj provası gibi hizmetler sunuyor. 800 TL’den başlayan saç ve makyaj başlangıç paket fiyatları ile hizmet veriyor.

Murat & Vedat Saç Tasarım

Murat & Vedat Saç Tasarım, İzmir Bornova’daki salonlarıyla profesyonel saç ve makyaj tasarımı hizmeti veriyor. Nedime ve akrabalarınızı da unutmayan salona, 10 kişilik bir grup halinde gidilebiliyor.

Topuz ve gelin başı haricinde özel saç tasarımı da yapılıyor. Saç işlemi tamamlandıktan sonra makyözler size en uygun makyajı yapıyor. Hijyenik ve kaliteli malzemeler kullanan saç tasarım merkezi paket fiyatları minimum 500 TL’den başlıyor.

Saloon Murat Yiğit

Saloon Murat Yiğit bugünün sizin için önemini biliyor ve tasarımlarını yapmadan önce yüz tipinizi göz önünde bulunduruyor. Ten renginiz, gelinlik modeliniz, yüz yapınız, duvak uzunluğunuz gibi çok sayıda faktör değerlendirerek, size en uygun saç modeline karar veriliyor.

800 TL’den başlayan standart paket fiyatları ile hizmet veren salon, makyajda da doğallıktan yana. Saçınızla bütünleşecek, fotoğraflarda cildinizi taze ve kusursuz gösterecek makyaj uygulamaları, salonun uzman ekibi tarafından özenle uygulanıyor.

Bornava’nın En İyi Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

İzmir Bornova, deniz kenarında, tarihi mekanlarda, kır bahçelerinde çekilen dış mekan fotoğrafları için harika bir arka plan oluyor. Mutluluklarını fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirecek çiftler, konsept çekim, dış mekan çekimi, stüdyo çekimi gibi seçenekler arasında rahatlıkla seçim yapabiliyor. Bornova dış çekim ve düğün fotoğrafı paket fiyatları ise 1.500 TL’den başlıyor.

BT Fotoğrafçılık

BT Fotoğrafçılık sanatçısı Barış Tüzün, çok genç yaşlardan beri düğün ve moda çekimleri gerçekleştiriyor. Günümüzün modası save the date ve trashday gibi çekimlerin yanı sıra dış çekim ve konsept çekim yapan sanatçı, fotoğrafları çekimden 15 gün sonra teslim ediyor.

Düğün, nişan, doğum günü, katalog başta olmak üzere çok amaçlı çekim yapan stüdyonun başlangıç paket fiyatları 1.500 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 2.500 TL olan sanatçıyla yalnız İzmir içinde değil, şehir dışında da çalışma imkanı bulunuyor.

Kadir Oflaz Wedding Photography

Bornova’nın en başarılı fotoğraf sanatçıları arasında yer alan Kadir Oflaz Wedding Photography, sektörün öncü isimlerinden biri oluyor. Nostaljik çekimleriyle sizleri eski zamanlara götüren sanatçı, siyah beyaz çekimler gerçekleştiriyor.

Sanatçı, dış çekimlerinde gün batımı gibi ışık oyunları kullanabileceği zamanları tercih ediyor. Kadir Oflaz Photography, klasik dış mekan çekimlerinin yanı sıra konsept çekim, save the date, trashday, düğün hikayesi, düğün klibi gibi yenilikçi eserler de ortaya koyuyor. Düğün fotoğrafçısının standart paket başlangıç fiyatları 1.500 TL’den başlıyor.

Haydar Doğramacı

Haydar Doğramacı yalnız Bornova’da değil, İzmir’in her yerinde çalışarak ortaya göz alıcı kareler çıkarıyor. Körfez manzarasını ve tarihi mekanları arka plan olarak kullanan sanatçı, poz konusunda da çiftlere yardımcı oluyor. Haydar Doğramacı ile en güzel gününüzde çalışmak isterseniz altı hafta önceden iletişime geçmeniz gerekiyor. çekimden dört hafta sonra da fotoğraflarınız teslim ediliyor.

Trashday’den düğün klibine kadar çok sayıda hizmet sunan düğün fotoğrafçısının dış çekim başlangıç fiyatları 2.000 TL’den açılıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bornova kır düğünü mekanları hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Bornova Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Bornova'da kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçimlerinize göre fiyatlar 120 - 150 TL bandın yükselebiliyor. Konuk sayınız ve menü seçimlerinize ek indirimler uygulanması için DüğünBuketi.com indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Bornova Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Bornova'da en popüler kır düğünü mekanları;

  • Elegance Garden
  • Karaçam Event Garden
  • Hera Garden
  • Yalım Garden
  • Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi

Bornova Kır Düğünü Mekanları Kaç Kişilik Kapasite Sunuyor?

Bornova'da kır düğün mekanları 50 ili 1000 kişi arasında konuk ağırlayabiliyor. Bir çok kır düğünü mekanının kapalı alan seçenekleri de bulunuyor. Büyük ve butik etkinliklerde rahatlıkla Bornova'yı tercih edebilirsiniz.

İzmir Bornova kır düğünü mekanları geniş kapasiteleri ve göz alıcı konseptleri ile tercih ediliyor. Kalabalık davetlerden butik davetlere kadar yanınızda yer alan Bornova kır düğünü mekanları, organizasyonlarınızı eşsiz bir şıklıkta sunuyor. İlçede yer alan gelin saçı ve makyaj firmalarına ek olarak dış çekim ve düğün fotoğrafçıları da gününüzün önemini ve değerini artırıyor. Tüm bu mekanlara dair daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DüğünBuketi.com danışman ekibiyle görüşebilirsiniz.