Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(5 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Bornova
Çiçekliköy
Şelale Wedding & Event Hall
9

Şelale Wedding & Event Hall

5.0
(2)
İzmir, Bornova
500kapasite
120başlangıç fiyatı
Köyüm Wedding Event
30
1

Köyüm Wedding Event

5.0
(3)
İzmir, Bornova
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Özseren Kır Düğün Salonu
4

Özseren Kır Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Bornova
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Nanda Kır Düğün Bahçesi
97

Nanda Kır Düğün Bahçesi

5.0
(6)
İzmir, Bornova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Badem Düğün Dernek
40

Badem Düğün Dernek

5.0
(6)
İzmir, Bornova
300kapasite
100başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir ilinin Bornova ilçesinde bulunan çiçekliköy kır düğünü mekanları, doğal yapısı ile sıkça tercih edilen yerler arasında bulunuyor. Yaz ve bahar ayları için biçilmiş kaftan niteliğinde olan mekanlar, avantajlı ve uygun düğün paketleri ile çiftlerin beğenisini kazanıyor. Bölgedeki kır mekanlarında düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

İzmir çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İzmir çiçekliköy kır düğünü mekanları, çiftlerin arzularına karşılık olabilecek hizmetler sunuyor. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl menü seçeneğine sahip mekanlar her türlü isteğe cevap verebiliyor. Masa süsleme hizmetlerinden müzik ve fotoğraf çekimine kadar özenle çalışan mekanların düğün fiyatları 30 TL ile 150 TL arasında seyrediyor.

çiçekliköy kır düğünü mekanları ve fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Bien Davet

30 TL

80 TL

My Garden Yakaköy

50 TL

100 TL

Asmalı Kahvaltı Evi & Kır Düğünü

10 TL

30 TL

Papatya Garden

30 TL

50 TL

Seymenler Kır Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Keyfizade çiçekliköy

50 TL

80 TL

Nanda Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Bornova çiçekliköy Kır Düğün Salonları

Bornova ilçesindeki çiçekliköy kır düğünü mekanları, oldukça sade ve şık bir konsept sunuyor. Köy düğün havasında ve oldukça modern olan en güzel kır düğünü mekanları bu bölgede konumlanıyor. çiçekliköy’ün en çok tercih edilen yerleri arasında Bien Davet, My Garden Yakaköy, Papatya Garden, Seymenler Kır Düğün Salonu ve Keyfizade çiçekliköy bulunuyor. Tüm bu mekanlar, yıl boyu çiftlere memnuniyetle hizmetlerini sunuyor.

Bien Davet

Bien Davet, 1.000 kişilik kır bahçesinde hizmet veriyor. Rustik düzene sahip mekan nikah merasimi için özel düzen oluşturabiliyor. Mekanda bulunan farklı gelin tagları ve fotoğraf çekme köşeleri dış çekim için farklı bir yer aramanıza gerek bırakmıyor. Fotoğraf köşeleri gelen misafirlerin de kullanımına sunuluyor.

çiçekliköy semtindeki kır düğünü mekanı ayrıca 300 kişilik kapalı alanı ile de her mevsim davet verebilme avantajı sunuyor. 500 araçlık otoparkı ise kişisel aracı ile gelen misafirlerin kullanımına sunuluyor.

Bien Davet kır düğünü fiyatları 30 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Tercih ettiniz menüler ve davet gününüz fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor.

My Garden Yakaköy

çiçekliköy kır düğünü mekanları arasında havuz başında düğün imkanı sunan My Garden Yakaköy, farklı konseptiyle ön plana çıkıyor. 400 kişilik açık alanı bulunan mekan 200 kişilik kapalı alanı ile de tüm hava koşullarına uygun davet sunabiliyor.

Ahşap sandalye ve masalarla oluşturulan romantik bir düzene sahip mekan, 50 kişilik konaklama alanı ile de hizmet verebiliyor. My Garden kır düğünü fiyatları 50 TL ile 150 TL arasında seyrediyor. Her damak tadına uygun menü bulabileceğiniz mekan, davetin detaylarını konuşmak için sizleri bekliyor.

Asmalı Kır Düğünü & Kahvaltı Evi

Bornova'da yer alan Asmalı Kır Düğünü & Kahvaltı Evi samimi ve sıcak dekorasyonuyla kendine hayran bırakıyor. Yemekli ve yemeksiz her türlü davete ev sahipliği yapabilen mekan 750 misafirinize kusursuz hizmet sunuyor.

Etkinlik sorumluları aklınızdaki düğün konseptine uygun mekan giydirme işlemi gerçekleştiriyor. Ayrıca 400 kişilik kapalı alanını da her ihtimale karşı yedek salon olarak hazırlıyor. Böylece düğün gününüzde her türlü tedbir alınmış oluyor.

Kendi aracı ile gelen misafirlerinize de 250 araçlık otopark özel olarak hazırlanıyor. Mekanın düğün fiyatları ise kişi başı 10 TL’den başlıyor.

Papatya Garden

Papatya Garden, doğal bir düğün isteyen çiftlerin uğrak yeri haline geliyor. çiçekliköy mahallesindeki kır düğünü mekanı 500 kişilik kır bahçesi ile hizmet veriyor. Ahşap masa ve sandalyelerle hazırlanan ve doğanın kusursuz detaylarını kullanan mekan, süsleme seçenekleriyle de beğeni topluyor.

Fotoğraf köşeleri, gelin - damat masası ve daha fazlası ile sıcak bir atmosfer hazırlıyor. Kötü hava koşullarına karşı mekanın 200 kişilik kapalı alanı ve kişisel aracı ile gelen misafirler için de 250 araçlık otoparkı bulunuyor.

Papatya Garden düğün fiyatları 30 TL ile 80 TL arasında seyrediyor. Mekan uygun fiyatları ile unutulmaz bir kır düğünü deneyimi yaşatıyor.

Seymenler Kır Düğün Salonu

Kır düğünü konseptine sahip Seymenler Kır Düğün Salonu, 700 kişilik misafir gruplarını ağırlayabiliyor. Ahşap sandalyeler, beyaz ya da kahverengi olarak kullanılabiliyor. Masa ve mekan süslemesi de farklı seçeneklerle istenilen düzene uygun hazırlanıyor.

Açık ve kır bahçesi alanına ek olarak 250 kişilik kapalı alanını da kullanıma sunabiliyor. Bu koşulları sunan mekanın düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. Piknik alanı havasında oldukça samimi bir düğün isteyen çiftlerin beğenisini toplayan kır bahçesi, farklı konsept seçenekleriyle geniş bir kitleye hitap ediyor.

Keyfizade Butik Kır Bahçesi

Bornova ilçesinde bulunan Keyfizade Butik Kır Bahçesi, köy düğünü konseptine modernlik katıyor. Geleneksel ve yeniyi birleştiren mekan; kına, düğün, nişan, doğum günü gibi farklı davetlere ev sahipliği yapıyor. Mekanın açık alan kapasitesi 750 kişiden oluşuyor.

Kapalı alanı da bulunan mekan, salon tarafında 250 misafirine hizmet verebiliyor. Fotoğraf köşeleri, gelin tagları, geniş dans pisti bulunan Keyfizade kır bahçesi, eğlenceli düğünler için çiftleri bekliyor. Mekanın düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Nanda Düğün Salonu

Kalabalık ailelere kusursuz bir hizmet verebilen Nanda Düğün Salonu aynı anda 1.500 kişiye hizmet verebiliyor. Farklı konseptler oluşturabilen kır düğünü mekanı dilerseniz rustik, köy düğünü ya da klasik bir düzen hazırlayabiliyor.

Organizasyon sorumluları çiftlerle görüşüyor ve ortak karar sonucu mekan giydirme işlemi başlıyor. Söz, nişan, doğum günü gibi daha butik davetler için 250 kişilik kapalı alanı da kullanıma sunuyor.

Mekanda kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor. Seçilen menüler fiyatlarda etkili oluyor.

İzmir Bornova Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Sevdiğine '‘Evet'’ demenin mutluluğunu şık bir mekanda dostları ile kutlamak isteyen çiftler için Bornova nikah sonrası yemek mekanları ideal seçenekler sunuyor. Kır bahçesi içerisinde bulunan mekanlar doğal, samimi ve şık bir konsept oluşturmalarının yanı sıra lezzetli menüleri ile de tercih ediliyor. Orman Restaurant ve Cumba Restaurant & Bar ise akla ilk gelen yerler arasında.

Orman Restaurant

Bornova ilçesinde bulunan Orman Restaurant, 100 kişilik kır bahçesi ve 100 kişilik kapalı alanı ile samimi bir hizmet sunuyor. Güler yüzlü ve işinde uzman ekibi nikah sonrası yemek davetleriniz için titiz bir çalışma sürdürüyor. Orman Restaurant'ta davet fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Kokteyl, kırmızı - beyaz et, vegan, vejetaryen menü ve çok daha fazlasını sunabiliyor. önceden yapacağınız menü tadımı ile menü değişikliği de gerçekleştiriliyor. Mekanın ayrıca 50 araçlık otoparkı bulunuyor.

Cumba Restaurant & Bar

Şık ve sade bir nikah sonrası yemek mekanı arayan çiftlerin adresi Cumba Restaurant & Bar oluyor. Mekanın 150 kişilik kapalı davet alanı, 100 kişilik havuz başı davet alanı ve 200 kişilik kır bahçesi bulunuyor.

Kalamar, ahtapot, kuzu sırtı ve daha fazlası ile sunulacak lezzetli menüleri bulunuyor. Dileyen çiftler için vejetaryen menüler oluşturuluyor. Minik misafirlerini önemseyen restoran çocuk menü seçeneği de sunuyor. Merkezi konumdaki mekan çiftleri görüşmeye bekliyor.

Cumba Restaurant nikah sonrası yemek fiyatları 100 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

çiçekliköy kır düğünü mekanları hakkında merak ettiğiniz sorular ve yanıtlarını burada bulabilirsiniz.

çiçekliköy Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

çiçekliköy'de kır düğünü planlayan çiftler için her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunuluyor. Yemekli kır düğünü fiyatları 80 TL'den başlıyor. Kokteyl ise kişi başı 50 TL'den başlıyor.

En Güzel çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

çiçekliköy'ün en güzel kır düğün mekanları listesi şu şekilde;

  • Nanda Kır Düğün Bahçesi
  • Suare Kır Düğünü
  • Seymenler Kır Düğün Salonu
  • Dilek Bahçesi
  • Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi
  • Papatya Garden

İzmir çiçekliköy kır düğünü mekanları, sayısız olanağı ve büyüleyici özellikleri ile dikkat çekiyor. Kır bahçelerinin kapasiteleri, doğal ve samimi atmosferleri tercih edilirliklerine katkıda bulunuyor. İndirimli ve kampanyalı seçenekleri bulunan mekanlar hakkında detaylı bilgiye DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.