Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(26 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Buca
Kaynaklar
Marşandiz Luxury Kır Bahçesi
1

Marşandiz Luxury Kır Bahçesi

5.0
(2)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Lavinya Wedding & Event
22

Lavinya Wedding & Event

5.0
(3)
İzmir, Buca
800kapasite
500başlangıç fiyatı
Karnaval Luxury
190
7

Karnaval Luxury

5.0
(10)
İzmir, Buca
1,250kapasite
60başlangıç fiyatı
Majör Garden Kır Düğünü
33

Majör Garden Kır Düğünü

5.0
(1)
İzmir, Buca
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Havuzbaşı Erol'un Yeri Kır Düğünü
75
18

Havuzbaşı Erol'un Yeri Kır Düğünü

5.0
(18)
İzmir, Buca
1,500kapasite
45başlangıç fiyatı
Met Garden
58

Met Garden

5.0
(15)
İzmir, Buca
1,200kapasite
15başlangıç fiyatı
For You Wedding House
35

For You Wedding House

5.0
(7)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Esinti Kır Düğün Salonu
21
3

Esinti Kır Düğün Salonu

5.0
(9)
İzmir, Buca
1,500kapasite
75başlangıç fiyatı
Palmiye Garden
7

Palmiye Garden

İzmir, Buca
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Kırçiçeği Event Hall
230
29

Kırçiçeği Event Hall

5.0
(13)
İzmir, Buca
2,000kapasite
140başlangıç fiyatı
Yörükobası Kır Düğün Salonu
12
1

Yörükobası Kır Düğün Salonu

5.0
(2)
İzmir, Buca
3,000kapasite
75başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Kaynaklar kır düğünü mekanları, farklı konsept seçenekleri ve birbirinden avantajlı paket seçenekleri ile sizleri bekliyor. Açık alanlarıyla ferah bir davet alanı sunan mekanların hizmet kalitesi çiftler tarafından beğeniliyor. Farklı dekorasyon hazırlıkları ile öne çıkan mekanlarda düğün fiyatları minimum 10 TL'den başlıyor.

İzmir Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İzmir’de kır düğünü denildiğinde akla ilk olarak Kaynaklar bölgesi geliyor. Sayısız düğün salonuna ev sahipliği yapan ilçe, kır düğünü arayışında olan çiftlerin beklentilerine karşılık veriyor. Kapalı alanları, havuz başı mekanları, kır bahçeleri ve birbirinden farklı konseptleri bulunuyor. Bölgede düğün fiyatları kişi başı 30 TL ile 150 TL arasında seyrediyor.

Kaynaklar kır düğünü mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Değirmenci Kır Düğün Salonları

10 TL

50 TL

Life Park

10 TL

50 TL

Kırçiçeği Event Hall

30 TL

50 TL

Eren çiftliği

10 TL

50 TL

Sahra Sultan Exclusive

80 TL

150 TL

Gül Bahçem

10 TL

30 TL

Masal Park Kır Düğün Salonu

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Buca Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları

Doğanın içinde kendinizi bulacağınız Buca ilçesinde, harika atmosferi ve farklı alanları ile Kaynaklar kır düğünü mekanları yer alıyor. Değirmenci Kır Düğünü, Life Park, Kırçiçeği Event Hall, Sahra Sultan Exclusive ve Gül Bahçem tüm mekanlar arasında popülerlikleri ile biliniyor. Geniş kapasiteleri ve eşsiz doğal alanlarıyla tüm seçenekler sizi bekliyor.

Değirmenci Kır Düğün Salonları

Kaynaklar kır düğünü mekanları arasında en çok tercih edilen yerlerden biri Değirmenci Kır Düğün Salonları oluyor. Mekanın iki adet kır alanı ve bir adet kapalı salonu bulunuyor. üç alanın ortasında ise cafe alanı ile acil ihtiyaçlarınıza çözüm buluyor.

1.000 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiniz açık alanları iki farklı konsept sunuyor. Kapalı alanı ise 500 misafiri ağırlayabiliyor. Güvercin uçurarak düğün çıkışı yapabileceğiniz mekanda kır düğünü fiyatları 10 TL’den başlıyor.

Kokteyl ve yemekli düğün olmasına göre fiyatları farklılık gösteriyor. Düğün mekanı Buca Gölet güzergahında bulunuyor.

Life Park

Kır bahçesinde bulunan havuz alanı ile hem kır düğünü hem de havuz başı düğününe ulaşabilme imkanı sağlıyor. Oldukça geniş kır bahçesi bulunan Life Park, 3.000 kişiye karar misafirinizi ağırlayabiliyor.

Kaynaklar ilçesindeki kır düğünü mekanının ayrıca 300 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Life Park düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl olmak üzere üç farklı seçenek sunuyor. Gölet güzergahındaki mekanın 250 araçlık otoparkı bulunuyor.

Kırçiçeği Event Hall

Hayalinizdeki kır düğününe ulaşabilmek için rotanızı Kırçiçeği Event Hall yönüne çevirebilirsiniz. İki adet kır bahçesi bulunan mekan, 2.000 kişilik misafir gruplarına ev sahipliği yapıyor. Rustik konsepte sahip mekanın fotoğraf köşeleri bulunuyor.

Kır alanında bulunan havuzun tam ortasında ilk dansınız gerçekleşiyor. Volkan şovları bu harika ana eşlik ediyor. Mekanın ayrıca 600 kişilik balo salonu da bulunuyor.

Kırçiçeği Event Hall düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Hayallerindeki düğünü sunmak için çiftleri görüşmeye bekliyor. Büyük çınar’a giden yol üzerinde konumlanıyor.

Eren çiftliği

İki ayrı kır bahçesi bulunan Eren çiftliği, aynı anda iki davet verebilme imkanı sağlıyor. 1.000 kişilik kır bahçesi ile misafirlerinize kusursuz hizmet sunuyor. Nikah işlemi ve ilk dansınız için farklı alanı bulunuyor. Bu alanın tam karşısında bulunan geniş dans pisti ise davet boyu doyasıya eğlenmenizi sağlıyor.

Mekanın 500 kişilik kapalı alanı kötü hava durumlarında kullanım için hazır bekliyor. Eren çiftliği kır düğünü fiyatları 10 TL ile 80 TL arasında seyrediyor. Gölet güzergahında bulunan Kaynaklar kır düğünü mekanı, 500 araçlık otoparkı ile misafirlerinize hizmet veriyor.

Sahra Sultan Exclusive

Kaynaklar kır düğünü mekanı denince akla gelen mekanların başında Sahra Sultan Exclusive geliyor. Lüks kır düğünü isteyen çiftler burayı tercih ediliyor. 3.000 kişilik kır bahçesi ile havuz başında harika bir düğün sunuyor. 300 kişilik kapalı alanı ise tamamen cam olması ile kır alanının atmosferini olduğu gibi içeriye yansıtıyor.

Sahra Sultan Exclusive lüks kır düğünü fiyatları 80 TL ile 150 TL arasında seyrediyor. Lezzetli menüleri, mekan düzenlemesi ve eğlence hizmeti kadar konuşuluyor. Mekanın ayrıca 1.000 araçlık otoparkı bulunuyor.

Gül Bahçem Kır Düğün Salonu

Güleryüzlü çalışma ekibi ve profesyonel fotoğrafçısı bulunan Gül Bahçem Kır Düğün Salonu, mutlu günlerinize ortak olmak istiyor. Rustik bir düzeni bulunan Kaynaklar ilçesindeki kır düğünü mekanı, farklı bir çizgiden yoluna devam ediyor.

Aile ve arkadaş masaları bulunan mekanda gelin ve damat da normal masalarda yerlerini alıyor. Böylece çiftler, gece boyunca misafirleri ile iç içe oluyor. 1.000 kişilik açık ve kapalı alanı bulunan Gül Bahçem, kilise nikahı için de ayrı bir alan hazırlıyor ve bu alanda keyifli bir nikah merasimi gerçekleşiyor.

Gül Bahçem'de kır düğünü fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor. Gölet'e yakın bir noktada yer alan mekanın 100 araç kapasiteli otoparkı da bulunuyor.

Masal Park Kır Düğün Salonu

Merdivenlerden inerek dans pistine ulaşacağınız bir kır düğünü istiyorsanız Masal Park Kır Düğün Salonu ile görüşebilirsiniz. 1.000 kişilik iki adet kır alanı bulunan mekanın ayrıca geniş bir dans pisti bulunuyor. Keman eşliğinde misafirlerinizi karşılayan mekan, davet boyunca profesyonel ekibi ile misafirlerinize kusursuz bir hizmet sunuyor.

Masal Park kır düğünü fiyatları 25 TL ‘den başlıyor. Gölet tarafında bulunan Kaynaklar kır düğünü mekanı, 350 araçlık otoparkı ile de araç park etme sorununu ortadan kaldırıyor.

İzmir'in En İyi Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Hayatının en mutlu günü olan düğün sürecinde gelin ve damatlar, her anlarının fotoğraflanmasını istiyor. Aynı şekilde video kayıt talebinde de bulunan çiftler, yenilikçi tüm hizmetlerden yararlanarak mutlu anlarını kalıcı hale getiriyor. Profesyonel dış çekim ve düğün fotoğrafçıları ile kır bahçesinde, deniz kenarında ve farklı lokasyonlar çekimler yapılıyor.

Derya & Cenk Foto Stüdyo

İzmir ili Buca ilçesinde bulunan düğün fotoğrafçısı, profesyonel ekibi ile hizmet veriyor. Gün doğumu, gün batımı, ay ışığı ve günün her anını en güzel haliyle yakalıyor. İzmir ve çevresinde dış çekim yapan ekip ayrıca stüdyo çekimi de gerçekleştirebiliyor.

çiftlerin tercihine bağlı olarakta profesyonel çekim platoları tercih edilebiliyor. Aklınızdaki konsepti öğrenmek isteyen Derya & Cenk Foto Stüdyo, çiftleri görüşmeye bekliyor. Düğün fotoğrafçısının dış çekim fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Görkem Toksoy Photography

İzmir'deki bir diğer düğün fotoğrafçısı Görkem Toksoy Photography, save the date çekiminden düğün hikayesine kadar her anınızda yanında oluyor. Birbirinden farklı konseptlere uygun dış çekim mekanı kullanarak çekimleri yapıyor.

Harika kareler yakalayabileceğiniz ekip ile unutamayacağınız bir gün sizlerin oluyor. ömür boyu gülümseyerek bakacağınız fotoğraflarınızı hazırlamak için daima bekliyor. Fotoğrafçının dış çekim paket fiyatları 1.500 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaynaklar kır düğünü mekanları kapasiteleri, fiyat bilgisi ve diğer merak ettiğiniz soruların cevapları bu bölümde yer alıyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

Kaynaklar'da kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Yemekli fiyatları kişi başı 150 TL'ye kadar yükselebiliyor. Kokteyl fiyatları ise 80 TL bandında değişiyor.

En çok Tercih Edilen Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Kaynaklar'ın en popüler kır düğün mekanları listesi;

  • Masal Garden
  • Bella Life Garden
  • Met Garden
  • Yaprak Kır Düğün Salonları
  • Kristal New Garden
  • Cennet Vadisi
  • For You Wedding House
  • Gözde Garden Kır Düğün Salonları

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanlarını Konuk Kapasitesi Ne Kadar?

Kaynaklar'da 250 ile 2000 kişi arasında kır düğünü organizasyonlarınızı yapabilirsiniz. Butik ve büyük kır düğünü mekanlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

İzmir Kaynaklar kır düğünü mekanları, şehrin ve Buca ilçesinin en önemli yerleri oluyor. Birbirinden uygun teklifler sunan mekanlar, kır bahçelerinde unutulmaz davetlere imza atıyor. Kapasite seçenekleri, özellikleri ve olanakları ile çiftleri kendilerine hayran bırakıyor. Siz de bu imkanlardan yararlanarak kır düğününüzü düzenlemek isterseniz, tüm mekanlar hakkında detaylı bilgiye DüğünBuketi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.