Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

24 sonuç
İzmir
Diğer Davet Mekanları
Konferans ve Toplantı Salonları
Withco Coworking

Withco Coworking

4.5 (4)
İzmir, Konak
35 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Menemen Tepe Sosyal Tesisleri

Menemen Tepe Sosyal Tesisleri

İzmir, Menemen
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Club Resort Atlantis

Club Resort Atlantis

İzmir, Seferihisar
1000 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
İzmir Orduevi

İzmir Orduevi

İzmir, Konak
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kent A.Ş. Restaurant ve Davet Alanları

Kent A.Ş. Restaurant ve Davet Alanları

İzmir, Karşıyaka
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Selçuk Uygulama Oteli

Selçuk Uygulama Oteli

İzmir, Selçuk
200 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
İzmir Marriott

İzmir Marriott

İzmir, Konak
100 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)

Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)

5.0 (3)
İzmir, Karşıyaka
450 Maks. Kişi • 120 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beliz'i Boutique Köyce

Beliz'i Boutique Köyce

İzmir, Urla
300 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Swiss Event

Swiss Event

İzmir, Narlıdere
250 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon

Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon

İzmir, Torbalı
1000 Maks. Kişi • 10 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tepekule

Tepekule

İzmir, Bayraklı
1500 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Crea Tenis Kulübü

Crea Tenis Kulübü

İzmir, Balçova
2000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bortar Event Hall

Bortar Event Hall

İzmir, Bornova
400 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
İzmir Hakim Evi

İzmir Hakim Evi

İzmir, Karşıyaka
100 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hitit Hotel & Restaurant

Hitit Hotel & Restaurant

İzmir, Selçuk
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ibis Styles Hotel Bornova

Ibis Styles Hotel Bornova

İzmir, Bornova
500 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Foça Belediyesi Sosyal Tesisleri

Foça Belediyesi Sosyal Tesisleri

İzmir, Foça
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Konferans Düğün Salonu

Konferans Düğün Salonu

İzmir, Buca
300 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Saray Salon

Saray Salon

İzmir, Ödemiş
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
My Terrace Restaurant

My Terrace Restaurant

İzmir, Bayraklı
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Dokuz Eylül Lokal Çatı Restaurant

Dokuz Eylül Lokal Çatı Restaurant

İzmir, Konak
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tarihi Havagazı Fabrikası

Tarihi Havagazı Fabrikası

İzmir, Konak
2000 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bella Vista Event

Bella Vista Event

İzmir, Bayraklı
1000 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir konferans salonu kiralama fiyatlarıortalama 250 TL'den başlıyor. Seçtiğiniz mekan, alacağınız hizmetler ve mekanın konumuna göre fiyatlar değişebiliyor. Konak, Buca ve Alsancak ilçeleri merkezi konumda olmaları nedeni ile bu organizasyonlar için daha çok tercih ediliyor. İzmir toplantı salonları hakkında daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İzmir Konferans Salonları ve Toplantı Yapılacak Yerler

İzmir’de konferans ve toplantı yapılabilecek yerler arasında Buca Konferans Düğün Salonu, Bornova Kültür Merkezi, Atatürk Kültür Merkezi, EBSO Toplantı Salonları, Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi gibi mekanlar yer alıyor.

Ayrıca otelde konferans ve toplantı salonu kiralama imkanı da bulunuyor. Swissotel toplantı salonları, Park Inn by Radisson, Doubletree by Hilton bu hizmeti verebilen oteller arasından yalnızca birkaçı.

15 Temmuz Konferans Salonu, Folkart Towers, İzmir Barosu Konferans Salonu, Withco Coworking, Ticaret Odası Konferans Salonu gibi mekanlarda Bayraklı ve çevresinde kiralık toplantı ve konferans salonu arayanlar için seçenek sunuyor.

İzmir Konferans ve Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları

İzmir konferans salonu kiralama ücretleri bulundukları ilçelere, toplantı saatine ve kaç kişilik organizasyon olduğuna göre değişiklik gösteriyor.

Toplantı salonlarında 10 kişilik etkinliklerden 700 kişilik eğitimlere kadar organizasyonlar düzenenebiliyor. İzmir konferans ve toplantı salonu kiralama fiyatları ortalama 200 TL'den başlıyor. İlçelere göre salonların başlangıç fiyatları ise şöyle;

İlçeler

Hafta İçi

Hafta Sonu

Bayraklı

300 TL

2000 TL

Alsancak

250 TL

2500 TL

Buca

100 TL

2000 TL

Konak

500 TL

1500 TL

Karşıyaka

200 TL

2000 TL

Bornova

250 TL

1000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Bornova Kültür Merkezi

Bornova Kültür Merkezi on iki adet toplantı salonu ile hizmet verebiliyor. 50 kişiden 750 kişiye kadar hizmet veren toplantı salonlarını kiralama fiyatları ortalama 100 TL’den başlıyor.

Fuaye alanı ve koltuklu salon olarak çeşitlenen alanlar davetli sayısına ve verilen organizasyona göre kullanıcılara sunuluyor.

Atatürk Kültür Merkezi

Ege üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu bünyesinde toplantı, konferans, eğitim ve motivasyon etkinlikleri düzenlenebiliyor. Yunus Emre Salonu'nda 650 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Bu iki salon haricinde seminer odaları ile de hizmet veriyor. 100 TL'den başlayan uygun salon kiralama fiyatları sunan Atatürk Kültür Merkezi metroya çok yakın olması nedeniyle kolay ulaşılabilecek konumda bulunuyor.

EBSO Toplantı Salonları

Ege Bölgesi Sanayi Odası İzmir konferans salonu kiralama fiyatları 500 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. 65 kişilik Meclis Salonu fiyatları 1.300 TL, 10 kişilik Dr. Aydemir Aşkın Toplantı Salonu ve Telaş Müskara Toplantı Salonu kiralama fiyatları 600 - 800 TL arasında değişiyor.

Verilen fiyatlar oda üyelerine sunulurken üye olmayan kullanıcılara iki katı ücret uygulanıyor. Bunların dışında 50 kişilik Sergi Salonu ve 100 kişilik yemekli ya da kokteyl düzeninde organizasyon için Sanayiciler Kulübü bulunuyor.

Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi

Bayraklı ilçesindeki Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi bünyesinde toplantı ve konferans etkinliklerine özel hizmet veren farklı salon seçenekleri bulunuyor. Sempozyum ve bayii ürün tanıtım gibi toplantı düzenlemek isteyenler için Ege Salonu 180 kişilik kapasitesi ile hizmet veriyor.

85 kişilik Karadeniz & Marmara Salonu genellikle firma eğitimleri sırasında tercih ediliyor. Gala yemekleri ve kokteyller içinde 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabilen İzmir salonu hazırlanıyor. Tepekule Kongre Merkezi'nde toplantı salonu kiralama fiyatları ortalama 250 TL'den başlıyor.

İzmir Otelde Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları

Swiss Otel, Park Inn by Radisson, Doubletree by Hilton, Hilton Garden Inn ve Mövenpick Hotel gibi oteller birbirinden şık toplantı ve konferans salonlarıyla hizmet veriyor. Otelde etkinlik organizasyonu için salon kiralama fiyatları ortalama 300 TL'den başlıyor.

Şehrin en çok tercih edilen otellerini dilerseniz yakından inceleyelim.

Swissotel

Otelde toplantı yapmak isteyenler için Swiss Otel 19 adet toplantı ve konferans salonu ile hizmet veriyor. Son teknoloji sistemlerle toplantıya elverişli hale getirilmiş salonlar 10 kişiden 170 kişiye kadar kapasite ile hizmet veriyor.

Farklı şehirlerden gelen katılımcılar için otel 402 odası ile konaklama imkanı sağlayabiliyor. Swissotel Büyükefes İzmir toplantı salonu kiralama fiyatları ortalama 500 TL'den başlıyor.

Park Inn by Radisson

İzmir Alsancak'ta bulunan Park Inn by Radisson otelin dört toplantı salonu ve bir teras alanı bulunuyor. Farklı salon seçenekleri sunan otelde toplantılar için ikram ve ekipman temini sağlanabiliyor.

Tüm alanlarda ses, görüntü ve toplantı için gerekli diğer ekipmanlar ve son teknoloji ürünler kullanılıyor. Radisson Otel'de toplantı salonu kiralama fiyatları ortalama 600 TL'den başlıyor.

Merkezi konumda bulunması nedeniyle havalimanı, tren ya da otobüsle kolay ulaşılabiliyor. Ayrıca İzmir’in ünlü sahili Kordon'a yakın olması İzmir turu yapmak isteyen misafirlere imkan sağlıyor.

Doubletree by Hilton

İzmir’in gözde semtlerinden Alsancak’ta yer alan Doubletree by Hilton toplamda 3 farklı salon seçeneği sunuyor. Otelin tüm salonlarında kişi sayısına ve davet türüne göre oturma düzeni hazırlanabiliyor. Barkovizyondan ses sistemlerine kadar tüm ekipmanları temin eden Hilton, talebinize göre ikram ve yemek servisi de yapabiliyor.

Mövenpick Hotel

11 adet toplantı salonu bulunan Mövenpick Hotel kurulan toplantı düzenine, toplantı şekline ve kaç kişilik olacağına göre salon ayarlayabiliyor.

10 Kişiden 110 kişiye kadar katılımcı ağırlanabilen salonlarda yapılan etkinliğe göre mekan giydirme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Yemekli toplantı, kokteyl tarzı ya da yalnızca masalarda ufak atıştırmalıklarla yapılacak etkinlikler için teminler otel tarafından sağlanabiliyor.

İzmir Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları

Withco Coworking, Folkart Towers, Center Office ve Ofis Alsancak gibi yerler kiralık toplantı salonu, sanal ofis ya da hazır ofis ile hizmet veriyor.

Sanal ofis iş görüşmelerinde gerekli ofis adresi bilgilerini kullanma izni temelli iken, hazır ofis mobilyaları ve detayları ile kullanılabilecek alan sağlayabiliyor. Kiralık toplantı salonu şeklinde yararlanmak isteyenler ise bu alanları haftalık, günlük, aylık ve yıllık olarak kiralayabiliyor.

Sanal ofis kiralama fiyatları 200 TL’den başlarken hazır ofislerde fiyat 1500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Withco Coworking

78 adet ofis ile her ihtiyaca cevap verebilen Withco Coworking, bünyesinde farklı kişi sayılarına hizmet verebilen toplantı salonları da bulunduruyor. Haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralama seçenekleri bulunan Withco'da 250 TL'den başlayan cazip fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir konferans ve toplantı salonları hakkındaki tüm soruların cevapları burada yer alıyor.

İzmir Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları Ne Kadar?

Şirket etkinlikleri, toplantılar ve konferanslar için yer arayışında olanlar için mekan kiralama fiyatları değişkenlik gösteriyor. İlçe ve mekana göre değişen fiyatlar ortalama 500 - 1.000 TL arasında başlıyor.

İzmir'de Konferans veya Toplantı Yapılacak Yerler Nerede?

İzmir'in Bayraklı ve Karşıyaka ilçelerinde daha fazla mekanı toplantılar için tercih edebilirsiniz. Konak, Bornova ve Alsancak'ta da toplantı ve konferans için hem mekan hem de otel tercihinde bulunabilirsiniz.

İzmir konferans ve toplantı salonu kiralama fiyatları ve kapasiteleri ile ilgili merak ettiklerinizi sizin için aktardık. Şehrinizdeki en iyi konferans ve toplantı salonlarını DüğünBuketi.com sayfalarında inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Loader
0
%