İzmir Konferans ve Toplantı Salonları ve 2024 Fiyatları

(21 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Konferans ve Toplantı Salonları
Withco Coworking
5

Withco Coworking

4.5
(4)
İzmir, Konak
35kapasite
100başlangıç fiyatı
My Terrace Restaurant
9

My Terrace Restaurant

İzmir, Bayraklı
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Tepekule
8

Tepekule

İzmir, Bayraklı
1,500kapasite
80başlangıç fiyatı
İzmir Hakim Evi
9

İzmir Hakim Evi

İzmir, Karşıyaka
100kapasite
50başlangıç fiyatı
Dokuz Eylül Lokal Çatı Restaurant
6

Dokuz Eylül Lokal Çatı Restaurant

İzmir, Konak
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon
3

Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon

İzmir, Torbalı
1,000kapasite
10başlangıç fiyatı
İzmir Marriott
5

İzmir Marriott

İzmir, Konak
100kapasite
300başlangıç fiyatı
Bella Vista Event
16

Bella Vista Event

İzmir, Bayraklı
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Swiss Event
9

Swiss Event

İzmir, Narlıdere
250kapasite
80başlangıç fiyatı
Ibis Styles Hotel Bornova
12

Ibis Styles Hotel Bornova

İzmir, Bornova
500kapasite
100başlangıç fiyatı
İzmir Orduevi
4

İzmir Orduevi

İzmir, Konak
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Menemen Tepe Sosyal Tesisleri
6

Menemen Tepe Sosyal Tesisleri

İzmir, Menemen
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir konferans salonu kiralama fiyatları saatllik olarak ortalama 5.000 TL'den başlıyor. Seçtiğiniz mekan, alacağınız hizmetler ve mekanın konumuna göre fiyatlar değişebiliyor. Konak, Buca ve Alsancak ilçeleri merkezi konumda olmaları nedeni ile bu organizasyonlar için daha çok tercih ediliyor. 

İzmir Konferans Salonu Kiralama Fiyatları 2024

İzmir konferans salonu kiralama ücretleri bulundukları ilçelere, toplantı saatine ve kaç kişilik organizasyon olduğuna göre değişiklik gösteriyor.

Toplantı salonlarında 10 kişilik etkinliklerden 700 kişilik eğitimlere kadar organizasyonlar düzenenebiliyor. İzmir konferans ve toplantı salonu kiralama fiyatları saatlik ortalama 5.000 TL'den başlıyor. İkram ve içecek servisi de eklenirse fiyatlar 6.000   - 10.000 TL ve üzerine çıkabiliyor.

İzmir Konferans Salonları ve Toplantı Yapılabilen Yerler

İzmir'de şirket toplantıları, eğitim ve konferanslar için kiralayabileceğiniz mekanlar şöyle;

Bornova Kültür Merkezi

Bornova Kültür Merkezi on iki adet toplantı salonu ile hizmet verebiliyor. 50 kişiden 750 kişiye kadar hizmet veren toplantı salonlarını kiralama fiyatları oldukça uygun aralıklarda seyrediyor.

Fuaye alanı ve koltuklu salon olarak çeşitlenen alanlar davetli sayısına ve verilen organizasyona göre kullanıcılara sunuluyor.

Atatürk Kültür Merkezi

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu bünyesinde toplantı, konferans, eğitim ve motivasyon etkinlikleri düzenlenebiliyor. Yunus Emre Salonu'nda 650 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Bu iki salon haricinde seminer odaları ile de hizmet veriyor. Atatürk Kültür Merkezi metroya çok yakın olması nedeniyle kolay ulaşılabilecek konumda bulunuyor.

EBSO Toplantı Salonları

Ege Bölgesi Sanayi Odası İzmir konferans salonu fiyatları oda üyelerine sunulurken üye olmayan kullanıcılara iki katı ücret uygulanıyor. 50 kişilik Sergi Salonu ve 100 kişilik yemekli ya da kokteyl düzeninde organizasyon için Sanayiciler Kulübü bulunuyor. Farklı toplantı türleri için yeterli teknolojik ekipmanı bulunuyor.

Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi

Bayraklı ilçesindeki Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi bünyesinde toplantı ve konferans etkinliklerine özel hizmet veren farklı salon seçenekleri bulunuyor. Sempozyum ve bayii ürün tanıtım gibi toplantı düzenlemek isteyenler için Ege Salonu 180 kişilik kapasitesi ile hizmet veriyor.

85 kişilik Karadeniz & Marmara Salonu genellikle firma eğitimleri sırasında tercih ediliyor. Gala yemekleri ve kokteyller içinde 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabilen İzmir salonu tercih edebilirsiniz.

İzmir Otelde Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları

Swiss Otel, Park Inn by Radisson, Doubletree by Hilton, Hilton Garden Inn ve Mövenpick Hotel gibi oteller birbirinden şık toplantı ve konferans salonlarıyla hizmet veriyor. Otelde etkinlik organizasyonu için saatlik salon kiralama fiyatları ortalama 7.500 - 10.000 TL'den başlıyor.

Şehrin en çok tercih edilen otellerini dilerseniz yakından inceleyelim.

Swissotel

Otelde toplantı yapmak isteyenler için Swiss Otel 19 adet toplantı ve konferans salonu ile hizmet veriyor. Son teknoloji sistemlerle toplantıya elverişli hale getirilmiş salonlar 10 kişiden 170 kişiye kadar kapasite ile hizmet veriyor.

Farklı şehirlerden gelen katılımcılar için otel 402 odası ile konaklama imkanı sağlayabiliyor. 

Park Inn by Radisson

Park Inn by Radisson otelin dört toplantı salonu ve bir teras alanı bulunuyor. Farklı salon seçenekleri sunan otelde toplantılar için ikram ve ekipman temini sağlanabiliyor.

Tüm alanlarda ses, görüntü ve toplantı için gerekli diğer ekipmanlar ve son teknoloji ürünler kullanılıyor. Merkezi konumda bulunması nedeniyle havalimanı, tren ya da otobüsle kolay ulaşılabiliyor. Ayrıca İzmir’in ünlü sahili Kordon'a yakın olması İzmir turu yapmak isteyen misafirlere imkan sağlıyor.

Doubletree by Hilton

İzmir’in gözde semtlerinden Alsancak’ta yer alan Doubletree by Hilton toplamda 3 farklı salon seçeneği sunuyor. Otelin tüm salonlarında kişi sayısına ve davet türüne göre oturma düzeni hazırlanabiliyor. Barkovizyondan ses sistemlerine kadar tüm ekipmanları temin eden Hilton, talebinize göre ikram ve yemek servisi de yapabiliyor.

Mövenpick Hotel

11 adet toplantı salonu bulunan Mövenpick Hotel kurulan toplantı düzenine, toplantı şekline ve kaç kişilik olacağına göre salon ayarlayabiliyor.

10 Kişiden 110 kişiye kadar katılımcı ağırlanabilen salonlarda yapılan etkinliğe göre mekan giydirme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Yemekli toplantı, kokteyl tarzı ya da yalnızca masalarda ufak atıştırmalıklarla yapılacak etkinlikler için teminler otel tarafından sağlanabiliyor.

İzmir Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları 2024

Withco Coworking, Folkart Towers, Center Office ve Ofis Alsancak gibi yerler kiralık toplantı salonu, sanal ofis ya da hazır ofis ile hizmet veriyor.

Sanal ofis iş görüşmelerinde gerekli ofis adresi bilgilerini kullanma izni temelli iken, hazır ofis mobilyaları ve detayları ile kullanılabilecek alan sağlayabiliyor. Kiralık toplantı salonu şeklinde yararlanmak isteyenler ise bu alanları haftalık, günlük, aylık ve yıllık olarak kiralayabiliyor.

İzmir konferans ve toplantı salonu kiralama fiyatları ve kapasiteleri ile ilgili merak ettiklerinizi sizin için aktardık. Şehrinizdeki en iyi konferans ve toplantı salonlarını DüğünBuketi.com sayfalarında inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular