Bornova Nikah Sonrası Yemek ve 2024 Fiyatları

(3 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Nikah Sonrası Yemek
Bornova
Orman Restaurant
8

Orman Restaurant

5.0
(1)
İzmir, Bornova
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Cumba Restaurant & Bar
8

Cumba Restaurant & Bar

İzmir, Bornova
200kapasite
150başlangıç fiyatı
Buzuki Meyhane
7

Buzuki Meyhane

İzmir, Bornova
100kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Bornova ilçesinde nikah sonrası yemek etkinlikleri, geniş bir hizmet yelpazesi sunan mekanlarda yapılıyor. Geniş salonları ve fasıl ekipleri ile en eğlenceli anların organize edilmesine yardımcı oluyor. Dilerseniz kokteyl menü ve yemekli menüler arasında tercih yapılabiliyor. Aynı zamanda alkollü servis seçenekleri dileyen çiftler için sağlanabiliyor. Her bütçe için uygun olan mekanların davet fiyatları kişi başı ortalama 30 TL’den başlıyor.

Bornova’da En Sevilen Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Bornova ilçesinde nikah sonrası eğlence düzenlenmek isteyen çiftlerin en sevdiği mekanlar kaliteli hizmetleri ve geniş paketleri ile dikkat çekiyor. Sevdiklerinizle paylaştığınız anlarda kokteyl menü seçimlerinde bulunulabileceği gibi yemekli menüler arasında da tercih yapılabiliyor. Dilerseniz açık salonlarda dilerseniz kapalı salonlarda davetinizi verebilme şansınız bulunuyor. En sevilen nikah sonrası yemek mekanlarının yemekli menüleri için fiyatları ise 30 - 150 TL arasında değişiyor.

İzmir Bornova nikah sonrası yemek mekanları ve fiyatları şöyle:

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Bill’s Food Drink 100 TL 100 TL
Orman Restaurant 50 TL 100 TL
Cumba Restaurant Bar 100 TL 150 TL
Eğlendiren Meyhane 30 TL 50 TL
Badem Düğün Davet 80 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

Bill’s Food Drink

Bill’s Food Drink, nikah sonrası eğlence organizasyonlarında hem kokteyl menülerini hem de yemekli menülerini çiftler için sunuyor. Menülerinde geniş yemek seçeneğinin olması nedeniyle çiftler tarafından tercih ediliyor.

Kapalı salona sahip olan mekan, 200 kişiye uygun olan kapasitesiyle öne çıkıyor. Otopark hizmeti için 50 araçlık kapasite bulunuyor. Işık ve ses sistemine sahip olan salonunda en eğlenceli partiler organize edilebiliyor. Masalarına çiçekler ekleyerek süsleme yapabiliyor. Kokteyl menülerinde 80 TL’den başlayan fiyat seçenekleri yemekli menüleri için 100 TL’den başlıyor.

Orman Restaurant

Orman Restaurant, doğa ile iç içe yapılan nikah sonrası yemek davetleri tercih ediliyor. 200 kişilik kapalı salonunun yanı sıra 100 kişilik açık alanı da bulunuyor. özel ısıtma sistemlerini kullanarak konforlu etkinliklerin düzenlenmesine yardımcı oluyor. Etkinlik sorumlusu ile nikah sonrası yemek organizasyonları için gerekli olan tüm planlama yapılabiliyor.

Şamdan ve supla eklenmiş masalarında çiftlerin ve davetlerin menülerin tadına bakmasına imkan sağlıyor. Yalnızca yemekli menü seçeneği olan mekanın hafta içi fiyatları 50 TL, hafta sonu ise 100 TL olarak belirleniyor. Menülerde değişim yapılma şansı bulunuyor. Aynı zamanda davetlilerin kullanabileceği 50 araç için uygun olan otopark hizmeti bulunuyor.

Cumba Restaurant

Şık salonları ile Bornova ilçesinde nikah sonrası eğlence organizasyonlarında Cumba Restaurant öne çıkıyor. Orman içinde yer alan açık alanı 200 misafiri ağırlayabiliyor. Havuz başı alanında ise 100 kişi için uygun davetler düzenleniyor. Dilerseniz kapalı salonunda 150 kişiye kadar hizmet sunulabiliyor. After party için uygun alanı olması nedeniyle eğlenceli dakikalar geçirilebiliyor.

Yemekli ve kokteyl menüler ile davetliler ağırlanıyor. Dilerseniz menülerin yanında alkol servisi de yapılabiliyor. Kişiye özel olarak belirlenen konseptler ile süsleme ve dekorasyon seçenekleri sunuluyor. Müzikli olarak yapılacak eğlencelerinizde müzik grubu veya DJ ekibi sağlanabiliyor. Hem kokteyl hem de yemekli düzende belirlenen nikah sonrası yemek fiyatları 100 - 150 TL arasında değişiyor.

Eğlendiren Meyhane

Eğlendiren Meyhane, her bütçeye uygun olan fiyatları ile dikkat çekiyor. Kapalı salonunda düzenlenecek nikah sonrası yemek organizasyonları için 300 kişilik kapasite belirliyor. Sevdikleriniz ve sizin kullanabileceğiniz 50 araç için uygun olan otoparkı bulunuyor.

Işıklandırma sistemleri ile renkli bir görüntü sunulan salonunda masalarına süsleme yapılabiliyor. Canlı ve yapay çiçek süslemeleri masalarına eklenebiliyor. Aynı zamanda mum ekleyerek loş bir ortamda düzenlenen davetlere ev sahipliği yapılıyor. Dilerseniz alkol servisi tercih edilebiliyor. Müzikli bir eğlence için sahne sistemi ve ışıklandırması bulunuyor. Davet fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Badem Düğün Davet

Bornova ilçesinde nikah sonrası yemek mekanları arasında Badem Düğün Davet öne çıkmayı başarıyor. Şık süslemeli masaları ile hem açık hem de kapalı salonunda hizmetlerini sunuyor. Canlı çiçeklerin ve hediyeliklerin bulunduğu masaları ile uyumlu şekilde sandalye süslemeleri yapılabiliyor. Açık salonunda 200 misafir ağırlayabilirken kapalı alanında bu sayı 100 kişi olarak belirleniyor.

Yalnızca yemekli menülerin sunulduğu Badem Düğün Davet’te fiyatlar 80 TL’den başlıyor. After party alanı ile sınırsız eğlence düzenlenebiliyor. Vale hizmetinin sağlandığı otoparkında ise 100 araçlık alan bulunuyor. özel menüler arasında tercih yapılarak her davetliniz için menü seçiminde bulunulabiliyor.

İzmir’deki En İyi Davet Alanları

Kına gecesi, düğün gibi organizasyonlarınız için henüz bir mekan seçiminde bulunmadıysanız İzmir davet alanları sizlere alternatif sunuyor. Davet alanlarında kına gecesinden after party etkinliklerine kadar çeşitli organizasyonlar düzenlenebiliyor.

La Vie Nouvelle davet alanları arasında öne çıkmayı başarıyor. 3.000 kişi için uygun olan açık alanında en güzel davetleri verebilmenize imkan sağlanıyor. Masa süslemelerinde çiçekler ve şamdan kullanarak oldukça şık bir görünüm sunuyor. Kapalı salonu için 750 kişilik kapasitesi bulunuyor. Davetleriniz için özel süslemeler yapılabiliyor. Davet fiyatları ise 100 TL’den başlıyor.

Vera Melissa Urla, geniş davet alanları ile dikkat çekiyor. Havuz başı alanı bulunan açık mekanda 1.500 kişilik kapasite seçeneği sunuluyor. Kapalı davet alanında ise 750 kişiye uygun olan alanı bulunuyor. After party organizasyonları ile en özel eğlenceler düzenlenebiliyor. Kokteyl ve yemekli davet fiyatları 10 - 30 TL arasında sunuluyor.

İzmir Bornova ilçesinde yer alan nikah sonrası yemek mekanları, kaliteli hizmetleri ve her bütçeye uygun fiyatları ile popülerlik yakalıyor. Birbirinden şık ve geniş kapasiteli mekanlar, farklı davet alanları ile çiftlere alternatif sunuyor. Bu mekanlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.