İzmir Nişan Organizasyonu Firmaları ve 2024 Fiyatları

(11 sonuç)

İzmir
Organizasyon Firmaları
Nişan Organizasyonu Firmaları
Alpha Events
78

Alpha Events

5.0
(4)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Asell Wedding & Events
19

Asell Wedding & Events

5.0
(2)
İzmir, Aliağa
7500başlangıç fiyatı
Sergül Organizasyon
137

Sergül Organizasyon

5.0
(2)
İzmir, Buca
7500başlangıç fiyatı
Defne Event More
6

Defne Event More

İzmir, Karabağlar
7500başlangıç fiyatı
Martex Event
42
1

Martex Event

5.0
(2)
İzmir, Menderes
7500başlangıç fiyatı
Masal Tasarım & Organizasyon
46

Masal Tasarım & Organizasyon

4.9
(7)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Duygum Wedding
94

Duygum Wedding

5.0
(3)
İzmir, Bornova
7500başlangıç fiyatı
Uçankuş Organizasyon
1

Uçankuş Organizasyon

5.0
(2)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Nazlı Wedding Organizasyon
102

Nazlı Wedding Organizasyon

5.0
(18)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
My Night
48

My Night

5.0
(3)
İzmir, Karabağlar
7500başlangıç fiyatı
SYM Event & Organization
35

SYM Event & Organization

5.0
(6)
İzmir, Karşıyaka
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir nişan organizasyonu şirketleri, çiftler için zaman ve maliyet gibi önemli avantajlar sağlıyor. Bu stresli ve zaman alan süreç için, bir organizasyon firması ile anlaşmak çiftler açısından oldukça konforlu bir alternatif olarak öne çıkıyor. Organizasyon firmaları, uygun fiyatları ve kişiye özel konseptleri ile birçok çift tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İzmir'de nişan organizasyon paket fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor.

İzmir Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Nişan organizasyonları farklı paketler dahilinde ücretlendiriliyor. İzmir’de bulunan nişan organizasyonu şirketlerinin başlangıç paketleri, ortalama olarak 1.000 TL civarında seyrediyor. Her şey dahil paket fiyatları ise yaklaşık 1.500 TL’den başlıyor. Firmalardan talep ettiniz konseptler ve hizmetler, fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynuyor.

Bornova, Buca, Konak ve Karşıyaka gibi ilçelerde bulunan organizasyon firmaları, istediğiniz konseptlere uygun paket seçenekleri sunuyor. Genellikle evde nişan konseptlerinde tercih edilen başlangıç paketleri; süsleme, dekorasyon, ikramlık gibi hizmetleri içeriyor. Her şey dahil paketlerde ise bu hizmetlere ek olarak; ses sistemi, barkovizyon, konsept tasarımı gibi alternatifler bulunuyor. İzmir nişan organizasyonu firmaları arasında en çok tercih edilenler ise şunlardır;

Firma

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Atölye Polen

1.000 – 1.500 TL

3.000 TL

Duygum Wedding

1.000 TL

1.500 TL

Alpha Event

1.000 TL

1.500 TL

Galya Kına

1.000 TL

1.500 TL

Masal Tasarım & Organizasyon

1.000 – 1.500 TL

3.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Atölye Polen

İzmir nişan organizasyonu firmalarından Atölye Polen Karşıyaka ilçesinde hizmet veriyor. Firma, nişan organizasyonlarında konsept tasarımlarıyla öne çıkıyor. Nişan pastası, masa süsleme, dekorasyon, nişan tagı, ikramlık, nişan tepsisi, hediyelik eşya gibi hizmetler sunan Atölye Polen, çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Firmanın nişan organizasyon paket fiyatları ortalama 1.000 TL'den başlıyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel indirim ve fırsatlar sunan Polen, her şey dahil paketlerde 3.000 TL'den başlayan fiyatları ile beğeni topluyor.

Duygum Wedding

İzmir Buca’da yer alan Duygum Wedding, düğün, kına ve nişan gibi organizasyonlarda tercih edilen firma arasında yer alıyor. Şirket nişan törenleri için; misafir hediyeliği, nişan makası, yüzük kutusu, dans grubu, masa süsleme, dekorasyon, etkinlik sorumlusu, servis elemanı, nişan tagı, DJ ve müzik grubu temini gibi hizmetler sunuyor.

Duygum Wedding ile nişan organizasyonu fiyatları ortalama 1.000 TL'den başlıyor.

Alpha Events

İzmir nişan organizasyonu firmaları içinde uygun fiyatları ile öne çıkan Alpha Events; şık şamdanlar, kişiye özel nişan masası, dekorasyon, nişan tagı, hediyelik, balon seti gibi pek çok farklı hizmeti müşterilerine sunuyor. Hizmetler, seçilen konsepte ve mekana göre değişiklik gösteriyor. Firma, İzmir'in dört bir yanına hizmet verebiliyor.

Alpha Events nişan organizasyonu paket fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paketler ise 1500 TL civarında seyrediyor.

Galya Kına

Galya Kına, İzmir'in Karabağlar ilçesinde konumlanıyor. Firma nişan törenleri için; barkovizyon, catering, davetiye, video ve fotoğraf çekimi, havai fişek şovu, mekan giydirme, nişan pastası, sahne sistemleri, ses ve ışık, servis elemanı, misafir hediyeliği ve konsept tasarım hizmetlerini sunuyor. Galya Kına ayrıca şehir dışında da hizmet verebiliyor.

İzmir nişan organizasyonu şirketleri arasında uygun fiyatları ile öne çıkan Galya ile 1000 TL'den başlayan fiyatlarla davetinizi planlayabilirsiniz.

Nazlı Wedding Organizasyon

Nazlı Wedding Organizasyon nişan, düğün, kına ve sünnet düğünü gibi farklı davet türlerinde hizmet verebiliyor. Firma, kişiye özel uygun konseptler geliştirerek şık ve güzel organizasyonlar düzenliyor. Nazlı Wedding; süsleme, ses, ışık ve dekorasyon gibi hizmetleri de temin edebiliyor.

Nazlı Wedding ile nişan organizasyonu fiyatları 2500 TL'den başlıyor. DüğünBuketi çiftlerine özel fırsatlar sunan firma, mekan temini konusunda da destek sağlayabiliyor.

Nişan Organizasyon Paketlerinde Hangi Hizmetler Var?

İzmir nişan organizasyonu firmaları, nişan törenleri için farklı hizmet paketleri sunuyor. Başlangıç paketleri; konsept tasarımı, masa süsleme, nişan tagı, dekorasyon, misafir hediyeliği, etkinlik sorumlusu, nişan tepsisi, yüzük kutusu, süsleme için aksesuar, konsept pasta gibi hizmetleri kapsıyor.

Her şey dahil paketler ise bu hizmetlere ek olarak; barkovizyon, catering, ses ve ışık, DJ ve müzik grubu kiralama, dans ekibi ve havai fişek şovu gibi hizmetleri barındırıyor. Bunun yanında firmalar, fotoğraf ve video çekimlerinin dahil olduğu seçenekleri de müşterilerine sunuyor.

İzmir’deki En Şık Nişan ve Söz Mekanları

Evlenecek çiftler nişan organizasyonu için en iyi mekanı seçmek ister ve bu konuda oldukça titiz davranır. İzmir’de nişan ve söz gibi organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz şık ve çok sayıda mekan bulunuyor. Bu yerlere örnek olarak Şamdan Kır Düğün Salonu ve Gönül Bahçesi gibi mekanlar verilebilir. İzmir nişan organizasyonu mekanları arasında öne çıkan adresleri sizin için derledik.

Şamdan Kır Düğünü

Şamdan Kır Düğün Salonu; nişan, düğün, özel kutlamalar ve seminerler gibi etkinlikler için sıklıkla tercih ediliyor. Mekan, açık ve kapalı alan seçeneklerini çiftlere sunuyor. Şamdan Kır Düğün Salonu’nun kapalı alanda 120, açık alanda 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Mekan; barkovizyon, catering, masa süsleme, dekorasyon, sahne ve ses sistemi, vale, düğün pastası ve fotoğraf köşesi gibi hizmetleri sunuyor. Kişi başı nişan fiyatları kokteyl düzeninde 10 TL, yemekli düzende ise 30 TL'den başlıyor.

Gönül Bahçesi

İzmir Karşıyaka’da bulunan Gönül Bahçesi, butik nişan organizasyonları için oldukça idealdir. Kapalı davet alanı imkanı sunan mekan, 90 kişilik kapasitesi ile çiftlere hizmet veriyor. Bunun yanında baby shower, kına ve parti gibi organizasyonlar için de sıklıkla tercih ediliyor.

Salon ayrıca kişiye özel konsept tasarımı, pasta, etkinlik sorumlusu, servis elemanı, video ve fotoğraf çekimi, masa süsleme, dekorasyon, catering gibi hizmetleri de sunuyor. Kişi başı nişan fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Vera Kır Bahçesi

İzmir’in Buca ilçesinde yer alan Vera Kır Bahçesi; nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonları için sıklıkla tercih ediliyor. Salon açık ve kapalı davet alanlarıyla, dört mevsim etkinlik düzenleme fırsatı sunuyor. Açık alanda 850, kapalı alanda 200 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Kişi başı 10 TL'den başlayan fiyatlarla nişan organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nişan organizasyonu ve firmalar ile ilgili en çok sorulan sorulara yer verdik.

İzmir Nişan Organizasyon Firmalarının Fiyatları Ne Kadar?

İzmir'deki nişan organizasyon firmalarından destek alarak düzenleceğiniz davetlerde organizasyon fiyatı 500 TL'den başlıyor. 3.000 TL'ye kadar da yükseliş gösterebiliyor. Eğer evde nişan organizasyonu düşünüyorsanız nişan tagı, masası ve süslemeleri için minimum 1.000 TL'lik bütçe ayırmanız yeterli oluyor.

En İyi İzmir Nişan Organizasyon Firmaları

 • Marşandiz Organizasyon
 • Şeyma Güngör Kaçar
 • B&S Organizasyon
 • Paşam Garden
 • Organizasyon Club
 • SC Organizasyon

Nişan Organizasyonu Paket İçerikleri Neler?

 • Nişan tagı
 • Nişan masası
 • Nişan tepsisi
 • Kurdele
 • Nişan süsleri
 • Yüzük yükseltici
 • Nişan pastası
 • İkramlıklar
 • Hediyelik

Bu yazımızda İzmir’de hizmet veren nişan organizasyonu firmalarını ve fiyatlarını sizler için detaylı bir biçimde ele aldık. Bu şirketlerin sunduğu hizmet paketlerini inceledik. Nişan törenleriniz için tercih edebileceğiniz mekanlara değindik. Nişan organizasyonu hizmeti veren firmalar hakkında daha detaylı bilgiler almak için "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçerek size en uygun nişan paketini öğrenebilirsiniz.