Adalar Otelde Düğün

(6 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Anadolu Yakası
Adalar

Büyükada Splended Palace Hotel

İstanbul, Adalar
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Anastasia Meziki Boutigue Hotel
6

Anastasia Meziki Boutigue Hotel

5.0
(3)
İstanbul, Adalar
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Splendid Palace Hotel
6

Splendid Palace Hotel

İstanbul, Adalar
300kapasite
400başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Perili Köşk Butik Otel
5

Perili Köşk Butik Otel

İstanbul, Adalar
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Ada Kartal Hotel
7

Ada Kartal Hotel

İstanbul, Adalar
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Marine House Boutique Hotel
8

Marine House Boutique Hotel

İstanbul, Adalar
75kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Adalar otelde düğün mekanları, müşteri odaklı hizmet anlayışları ile sizlerin değerli organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. Eşsiz deniz manzarası ile büyüleyen oteller, açık ve kapalı davet alanlarını içeriyor. Otelde düğün davetlerine özel konsept tasarımları ile kıymetli geceniz düzenleniyor. Adalar'daki otelde düğün mekanlarında kişi başı düğün fiyatları 50 TL'den başlıyor. Davetiniz için talep ettiğiniz ek hizmetlere göre fiyatlarda artış olabiliyor.

İstanbul Adalar Düğün Otelleri ve Fiyatları

İstanbul Adalar düğün otelleri, yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini içeriyor. Menülerde çeşitli alternatifler yer alıyor. Her zevke hitap eden tatlar, usta şefler tarafından hazırlanıyor. Şık sunumları ile de göz doyuruyor. Ortalama otelde düğün fiyatları 50 - 500 TL arasında seyrediyor. Davetinizi düzenlediğiniz güne, menüye ve ek hizmetlere göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor.

İstanbul Adalar otelde düğün mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Pelit Butik Hotel

50 TL

100 TL

Perili Köşk Butik Hotel

80 TL

150 TL

Ada Kartal Hotel

50 TL

200 TL

Splendid Palace Hotel

300 TL

500 TL

Anastasia Meziki Boutigue Hotel

80 TL

150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Pelit Butik Hotel

Pelit Butik Hotel, doğa manzaralı açık davet alanında 100 kişilik kapasiteye kadar çıkabiliyor. Ufak çaplı düğün otelleri için ideal bir ortam sunuyor. Samimi tasarımı ile sıcak bir ortam yaratılıyor. Ayrıca davetinizin öncesi ya da sonrası için konaklama hizmeti de bulunuyor.

Otelde düğün davetiniz için sizlerin arzuları doğrultusunda süslemeler ve aksesuarlar ile geceniz şekilleniyor. Organizasyon sorumlusu ile de tüm süreç ve planlama özenle hazırlanıyor. Ayrıca dışarıdan dilediğiniz fotoğrafçı ve organizasyon firması ile çalışabilme olanağı da sağlanıyor.

Organizasyonunuzun öncesinde menü tadımı yapabilme şansınız bulunuyor. Dilerseniz menüde değişiklik hizmeti ile haz etmediğiniz yemekleri menüden çıkarabiliyorsunuz. Yemekli ve kokteylli davet seçenekleri içeren mekanda kişi başı fiyatlar, 50 - 100 TL arasında seyrediyor.

Perili Köşk Butik Hotel

Perili Köşk Butik Hotel açık ve kapalı davet alanları ile sizlere kapılarını açıyor. Denizin mavi tonu ile büyüleyen manzarası sayesinde romantik bir düğün daveti gerçekleştiriliyor. Organizasyonunuz için gelin tagı, gelin yolu masa ve mekan süslemeleri yer alıyor. Denizin eşsiz güzelliği ile süslemeler bütünleşince harika bir atmosfer oluşuyor.

Otel, sağladığı çeşitli olanaklar sayesinde de tercih ediliyor. Dj ve müzik grubu temininin yanında after party organizasyonu da bulunuyor. Değerli misafirleriniz ile birlikte eğlencenin doruklarına ulaşmanız sağlanıyor. Video ve fotoğraf çekimi, kişiye özel konsept gibi hizmetlere de yer veriliyor.

Mekan, yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini içeriyor. Kişi başı fiyatlar ise 80 - 150 TL civarında değişiyor. Ayrıca düğün pastası hizmeti de sağlanıyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ada Kartal Hotel

Ada Kartal Hotel açık ve kapalı alanlarının yanında havuz başı davet alanına da sahip olması ile ilgi çekiyor. 750 kişilik kapasiteye kadar misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir ortam sizlere sunuluyor. Deniz ve doğa manzarasının iç içe geçtiği otelde, rüya gibi bir düğün geçirmeniz kaçınılmaz oluyor. Şık dizaynları, konforu ile birleşince de çiftler tarafından sıkça tercih edilir hale geliyor.

Masa süslemeleri ve dekorasyon tasarımları sizlerin arzularına göre şekilleniyor. Mekanın sahip olduğu gelin yolu ile de geceniz taçlandırılıyor. Eğlenceye de oldukça özen gösteren mekan, Dj ve müzik grubu temini sağlıyor. Tüm gece boyunca performanslarını sergiliyorlar. After party alanı da bulunan mekanda, dilerseniz hız kesmeden eğlencenize devam edebiliyorsunuz.

Yemekli ve kokteylli davet seçeneklerini barındıran mekanda kişi başı fiyatlar 50 - 200 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ek hizmetlere göre fiyatlarda artış olabiliyor.

Splendid Palace Hotel

Splendid Palace Hotel açık davet alanında deniz manzarası ile büyülüyor. Kapalı salonunun ise kolonsuz ve yüksek tavanlı olmasıyla ferah bir ortam sağlıyor. Havuz başı davet alanı da bulunan mekanda, dört mevsim otelde düğün hizmeti yer alıyor. Tarihi dokusu ile çiftler tarafından tercih edilen mekan, kaliteli hizmetleri ile sizlere kapılarını açıyor.

Zarif ve modern tasarımları ile bir bütünlük oluşturan mekan, sizlerin isteklerine göre düzenleniyor. Masa süslemelerinde çiçekler, ihtişamlı şamdanlar ile bütünleşiyor. Mekanda fotoğraf ve video çekimi hizmeti de bulunuyor. Kıymetli anlarınız ölümsüzleştiriliyor ve unutulmaz kılınıyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetleri sunuluyor. Mekanda yemekli ve kokteylli menü seçenekleri yer alıyor. Kişi başı fiyatlar ise 300 - 500 TL arasında değişiyor. Ayrıca düğün pastası hizmeti de bulunuyor.

Anastasia Meziki Boutigue Hotel

Anastasia Meziki Boutigue Hotel kır bahçesini içeren açık davet alanında 100 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Vintage ve tarihi dokusu ile büyülüyor. Görkemli yapı ile donatılan mekanda, düğün oteline uygun süslemelere yer veriliyor. Gelin tagı, gelin yolu ve çiçek süslemeleri ile renklendiriliyor. Masa dizaynında da zarif şamdanlar ve şık suplalar ile donatılıyor.

Otel, bando tedariği ve dans grubu hizmeti sağlıyor. Dj, müzik grubu temini ve after party organizasyonu ile de eğlenceyi iki katına çıkarıyor. Geceniz, organizasyon sorumlusu ile sizlerin isteklerine göre planlanıyor. Eksiksiz rüya gibi bir düğün deneyimi yaşatılıyor. Kişiye özel konsept seçenekleri ile de hayallerinizdeki düğüne kavuşmanız sağlanıyor.

Güler yüzlü servis elemanları ile eşsiz lezzetler sizlerle buluşturuluyor. Mekanda, catering hizmeti de yer alıyor. Yemekli ve kokteylli menülerinde kişi başı fiyatları 80 - 150 TL arasında seyrediyor.

En Kaliteli İstanbul Kına Gecesi Mekanları

İstanbul'da bulunan kına gecesi mekanları, görkemli tasarımları ile gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Mekanlar, açık ve kapalı davet alanları ile her mevsim hizmete açık oluyor. Geniş kapasiteleri ile konfor sağlıyor. İhtişamlı dekorasyonları ile de bir bütünlük oluşturuyor. Kına gecesi organizasyonlarına dair her detay titizlikle düşünülüp, davetinizde hayata geçiriliyor.

Saray Kına Evi uygun fiyatlı bir tercih olurken, Burgu Arjaan & Tango Arjaan by Rotana Otel lük isteyenlerin tercihi, Radisson Blu Bosphorus Hotel ise daha modern bir seçenek oluyor.

Mekanlar, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarına yer veriyor. Kaliteli hizmetleri ile rüya gibi bir kına gecesi geçirmeniz sağlanıyor.

İstanbul Adalar otelde düğün mekanları, kaliteli hizmetleri ile sizlerin değerli davetine ev sahipliği yapıyor. Mekanlar, modern çizgide ilerliyor ve şık tasarımları çiftler tarafından ilgi görüyor. Sağladıkları çeşitli olanaklar sayesinde de evlenecek çiftler tarafından tercih ediliyor. Her bütçeye uyan fiyatları ile de cezbediyor. Tüm düğün otelleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarını arayabilirsiniz.