Ankara Sünnet Organizasyonu Firmaları ve 2024 Fiyatları

(8 sonuç)
Ankara
Organizasyon Firmaları
Sünnet Organizasyonu Firmaları
Alen Ajans Organizasyon
88
15
Alen Ajans Organizasyon
5.0
(3)
Ankara, Çankaya
3500başlangıç fiyatı
ASEM Dekor Organizasyon
17
ASEM Dekor Organizasyon
5.0
(2)
Ankara, Çankaya
7500başlangıç fiyatı
312 Organizasyon
36
312 Organizasyon
5.0
(2)
Ankara, Çankaya
7500başlangıç fiyatı
Lilyanın Tasarım Evi
18
Lilyanın Tasarım Evi
5.0
(2)
Ankara, Sincan
7500başlangıç fiyatı
Magenta Organizasyon
20
Magenta Organizasyon
5.0
(4)
Ankara, Etimesgut
7500başlangıç fiyatı
Şirinler Organizasyon
3
Şirinler Organizasyon
5.0
(2)
Ankara, Altındağ
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Queen Wedding Organizasyon
52
Queen Wedding Organizasyon
5.0
(3)
Ankara, Keçiören
400kapasite
3000başlangıç fiyatı
Tarzz Organizasyon
17
Tarzz Organizasyon
5.0
(2)
Ankara, Etimesgut
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara sünnet düğünü organizasyon firmaları, cazip paketleri ile etkinlik planlama hizmeti sunuyor. Hayallerinizdeki sünnet düğünü konseptini gerçekleştirmek için anlaşabileceğiniz bu firmalar; Çankaya, Keçiören, Sincan, Etimesgut gibi farklı bölgelerde bulunsada Ankara’nın her bölgesine hizmet veriyor. Ankara sünnet düğünü organizasyonu şirketlerinin fiyatları ortalama 2.500 TL’den başlıyor. Daha detaylı bilgiler için yazımızı okumaya davet ediyoruz!

Ankara Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Ankara sünnet düğünü organizasyonu firmalarının paket fiyatları genellikle ortalama 2.500 TL'den başlamakta olup, her şey dahil paketler 3.500 - 5.000 TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Fiyatların belirlenmesinde organizasyon firmalarının sunulan paket içerikleri (animasyon, mehter, bando vb.) büyük önem taşıyor. Başlangıç paketleri temel organizasyon hizmetlerini içerirken, her şey dahil paketler daha kapsamlı hizmetler sunuyor.

Ankara sünnet düğünü organizasyon firmaları arasında öne çıkan isimler ve fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Alen Ajans Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Lilyanın Tasarım Evi

5.000 TL

10.000 TL

ASEM Dekor Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

312 Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Queen Wedding Organizasyon

500 TL

2.000 TL

Şirinler Organizasyon

1.500 TL

3.000 TL

Magenta Organizasyon

2.500 TL

5.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ankara’daki En İyi Sünnet Düğünü Organizasyon Firmaları

Ankara sünnet düğünü organizasyon firmaları arasında Alen Ajans Organizasyon, 312 Organizasyon ve Queen Wedding Organizasyon gibi firmalar göze çarpıyor. Bu firmalar, farklı sünnet düğünü konseptleri için çeşitli organizasyon tercihleri sunuyor. Örneğin, açık alan sünnet düğünü konsepti istediğinizde firmalar, dekorasyon, süslemeler ve hazırlıkları tercihlerinize göre düzenliyor. Seçtiğiniz mekan neresi olursa olsun, bu firmalar tüm sünnet düğünü ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Alen Ajans Organizasyon

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Alen Ajans, mutlu olduğunuz her anı organize etmek için sizlerin yanında oluyor. İsteğinize göre şekillenen organizasyon paket içerikleri arasında; animasyon, mehter, bando hizmetleri bulunabiliyor. Bistro masaları ile alkollü ya da alkolsüz kokteyl tarzı etkinlikler yapabilen mekanda pamuk şekeri makinesi sünnet organizasyonu boyunca çocukların gözdesi oluyor.

Firmanın sünnet düğünü organizasyonu fiyatları 3.500 TL'den başlıyor.

Lilyanın Tasarım Evi

Ankara'nın Sincan ilçesinde hizmet veren Lilyanın Tasarım Evi, sünnet düğünlerinizde organizasyon desteği vererek yanınızda oluyor. Masa süsleme ve dekorasyon haricinde DJ, müzik grubu veya orkestra teminini firma sağlıyan mekan, fotoğraf ve video çekim ekibi de ayarlıyor. Mekan giydirme, ses ve sahne hizmetleri de firmanın desteği ile hallediliyor.

Başlangıç paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı 1.500 TL olarak belirlenen mekan, her şey dahil full paket hizmetleri fiyatları 2.500 TL'den başlıyor. 

Asem Dekor Organizasyon

Ankara Çankaya ilçesinde organizasyonlara özel konseptler geliştiren ASEM Dekor Organizasyon, sünnet düğünü organizasyonu için de geniş kapsamlı hizmet veriyor. Sünnet tahtı, pasta, ikram ve şekerlemeler gibi gerekli hizmetleri sağlayarak organizasyonu daha keyifli bir hale getiriyor. Sünnet düğününe özel olarak süslenen mekan, sahne ve ses sistemleri ile sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Firmanın organizasyon için belirlediği fiyatları ise 2.000 TL’den başlıyor.

312 Organizasyon

Ankara’nın Çankaya ilçesinde faaliyet gösteren 312 Organizasyon, sektördeki tecrübesiyle çokça tercih ediliyor. Özel konsept tasarımı sunabilen 312 Organizasyon, mekan giydirme hizmeti sağlayıp sünnet düğünü için en uygun davet alanını oluşturmak amacıyla masa ve sandalye temin ediyor. Çeşitli dekorasyon parçaları, çiçek süslemeleri ve şamdanlar kullanılarak süslenen masalar organizasyonu daha güzel hale getiriyor.

Catering hizmetide sağlayan 312 Organizasyon’un belirlediği fiyatları ise 5.000 TL’den başlıyor.

Magenta Organizasyon

Ankara Etimesgut konumunda yer alan Magenta Organizasyon sünnet düğünlerinizde organizasyon hizmeti veriyor. Ankara’nın en çok tercih edilen organizasyon firmalarından olan Magenta Organizasyon şık supla, şamdanlar, masa ve sandalye temin ediyor. Çerez keseleri, gül suyu ve lokum ikramları yapan ekip, konuklarınıza dilerseniz hatıra hediyeliği de dağıtıyor.

Sünnet organizasyon fiyatları başlangıç ve her şey dahil paketlerle sunuluyor. 650 TL’den başlayan fiyatlar 2.700 TL’ye kadar yükselebiliyor. 

Şirinler Organizasyon

Şirinler Organizasyon, Ankara Altındağ konumunda sünnet düğünü organizasyonlarınız için sizi bekliyor. Ankara’nın en popüler organizasyon firmalarından olan Şirinler kişiye özel hizmet seçenekleri ile kusursuz bir hizmet sunuyor. Uygun fiyatları, profesyonel ekibi ile geceyi en keyifli hale getirmek için çalışıyor. Sünnet düğünü paketleri 1.500 TL'den başlıyor. Başlangıç paketleri 2.250 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Queen Wedding Organizasyon

Ankara'nın Keçiören ilçesinde büyüleyici bir davet veya etkinlik düzenlemek isteyenler, Queen Wedding Organizasyon firmasını tercih ediyor. Size özel sünnet töreninizde unutulmaz anlar yaşamanız için uzman bir ekip ile işbirliği yapıyor. Ekip, seçtiğiniz konsepte uygun dekorasyon ve diğer hizmetleriyle birlikte son derece cazip fiyat seçenekleri sunuyor. Sünnet tahtı ve minderinden oluşan bir alan oluşturan mekan, sünnet düğününe özel fotoğraflar çekerek özel anlarınızı kalıcı hale getiriyor. 

Sünnet düğünü başlangıç paketi fiyatları 3.000 TL, her şey dahil paket fiyatları 6.000 TL olarak belirlenen firmada fiyatlar taleplerinize göre değişiklik gösterebiliyor.

Ankara sünnet düğünü organizasyon firmalarını tanıttığımız bu yazımızda şirketlerin hizmetlerini ve paketlerini değerlendirdik. Sünnet düğünü planlama telaşını giderecek firmalar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için sitemizde yer alan teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular