inciralti-header
inciralti-header

İnciraltı'nın En İyi Kır Düğünü Salonları

Tertemiz deniz havası eşliğinde göz alıcı bir kır düğünü fikri kimin hoşuna gitmez ki? Birbirinden güzel kır düğünü salonlarını çiftlerin beğenisine sunan İnciraltı mevkii, çiftlerin uğrak noktası olmuş durumda. "Peki İnciraltı'nın en iyi kır düğünü salonları hangisi?" diye merak ediyorsan, içeriğimizin devamı seni fazlasıyla ilgilendiriyor diyebiliriz. ❤ İnciraltı düğün salonları ve fiyatları hakkında senin için ayrıntılı bir dosya hazırladık. İnciraltı'ndaki en iyi kır düğünü mekanlarını incelediğimiz içeriğimize, dilersen Garden Life ile başlayalım. ?‍♀️

Garden Life Düğün Salonu

İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları Düğün Salonları Fiyatları

İnciraltı düğün mekanları içerisindeki en iyi kır bahçelerine göz attığımız içeriğimize Garden Life ile başlayalım istiyoruz. ? Açık hava ve kapalı salon arasında kararsız kaldıysan, Garden Life her iki davet alanında da profesyonel hizmeti ayağına getiriyor. Ama bize soracak olursan 750 kişilik kapasiteye sahip, göz kamaştıran kır bahçesini tercih etmelisin. ?

Garden Life Düğün Fiyatları

Sana hayallerini gerçekleştirmeyi vadeden Garden Life, uygun fiyatları ile de bütçeni sarsmıyor. ? Yemekli ya da kokteylli düğün yapabileceğin düğün mekanı fiyatlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Artıları

 • Garden Life, 500 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti ile seni ve davetlilerini konfor ile buluşturuyor. ?
 • Kır bahçesi dışarıdan catering ve organizasyon firması getirmene olanak sağlıyor.
 • "Düğün bitsin ama eğlence bitmesin!" diyenlere İnciraltı düğün salonu, after party alanı sunuyor. ?

Garden Life açık adresi ise şöyledir: ? İnciraltı Mahallesi, İnciraltı Caddesi, No:12, Balçova / İzmir.

Hera Garden

En mutlu günü için daha samimi ve uygun fiyatlı kır bahçesi arayan İzmirli çiftlerimizi buraya! ? Hera Garden'de yemekli, kokteylli ve yemeksiz kır düğünü düzenleyebilme şansına sahipsin. Bu yüzden de düğün mekanının hem cebine hem de zevkine hitap edeceğini düşünüyoruz. Üstelik eflatun ve beyaz tonlarının yeşil ile uyumuna da hayran kalacaksın. ❤

Hera Garden Düğün Fiyatları

İnciraltı düğün mekanlarından olan Hera Garden, yemeksiz düzende 30 TL ile 50 TL aralığında kişi başı fiyatlandırma yapıyor. Kır bahçesinin yemekli ve kokteylli menü fiyatları ise aşağıdaki tablomuzda seni bekliyor: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 60 TL 60 TL
Kokteyl 40 TL 50 TL

Mekanın Artıları

 • Çiftlere ömür boyu unutamayacakları eğlence vadeden salon, DJ ve orkestra temin ediyor. ?
 • Tercih edeceğin menüyü düğün öncesinde tadabilmene olanak sağlıyor. ??
 • Profesyonelliği ile adından söz ettiren düğün mekanı; ışıklandırma, ses ve sahne hizmeti de sunuyor.

"Hera Garden'e nasıl gidebilirim?" ? diye düşünüyorsan, açık adresi şöyledir: ? İnciraltı, İnciraltı Cd., 35330 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al

Gözde Kır Düğün Salonu

İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları Düğün Salonları Fiyatları

En uygun fiyatlı İnciraltı düğün mekanları listesinde üst sıralarda yer alan bir mekan önerisi ile geldik: Gözde Kır Düğün Salonu. ? Beyaz rengin ağırlıklı kullanıldığı kır bahçesinde, altın sarısı şamdanlar da tam not alıyor. ? Merkezi bir noktada hizmet veren kır bahçesine, özel aracınla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşabileceğini de belirtmek isteriz. ??

Gözde Kır Düğünü Fiyatları

Gözde Kır Düğün Salonu'nda, 10 TL'den başlayan çok uygun fiyatlarla yemeksiz davet verebilirsin. ? Gözde Kır Düğün Salonu fiyatlarını inceleyebilmen adına sana özel bir tablo hazırladık: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Artıları

 • "Aracım güvende mi?" diye endişe etmeni önleyen salonda, 120 araçlık otopark ve vale hizmeti bulunuyor.
 • En özel gününü ölümsüzleştirmen için kır bahçesi, fotoğraf ve video çekim hizmeti veriyor. ?
 • Düğün mekanı, etkinlikler için organizasyon sorumlusu görevlendiriyor.

Gözde Kır Düğün Salonu açık adresi: ? İnciraltı Caddesi Numara: 43 Ağaçlı Yol Posta Kodu: 35330 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al

Saklı Bahçe Düğün Salonu

İnciraltı'nın en iyi kır düğünü salonları arasında sayabileceğimiz Saklı Bahçe, sana ve davetlilerine ferah bir ortam hazırlıyor. ? Siyah ve beyaz tonları ile donatılmış kır bahçesinde, zarif çiçek detaylarına da hayran kalmamak elde değil. ? Engelli girişinden tut da gelin damat odasına kadar sana her imkanı sunuyor. After party için ayrı alanı da bulunan mekanda unutulmaz bir geceye hazır ol.

Saklı Bahçe Düğün Fiyatları

Bütçe dostu fiyatları ile yüzleri güldüren Saklı Bahçe'de, yemekli ve kokteylli düğün alternatifin bulunuyor. ?"Saklı Bahçe'de kır düğünü için ne kadar ödeyeceğim?" diye merak ediyorsan, seni hazırladığımız tablo ile baş başa bırakıyoruz: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 150 TL
Kokteyl 80 TL 100 TL

Mekanın Artıları

 • Düğün mekanı, 1000 araç kapasiteli geniş otoparkıyla park yeri sorununu ortadan kaldırıyor. ?
 • Açık salonda düğün yapmayı düşünürsen, 1000 kişilik davetli listesi oluşturabilmen mümkün oluyor.
 • Güle ryüzlü servis personelleri saat 24:00'a kadar hizmet veriyor. ?

Peki "Saklı Bahçe'ye nasıl gidilir?" Açık adresini aşağıda seninle paylaşıyoruz: ? İnciraltı Mevkii, Bahçelerarası Yolu, No:40, Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al

Şamdan Düğün Salonu

İnciraltı düğün mekanları içerisinde kır düğünü konseptini en iyi hissedebileceğin bir mekan önerisi ile geldik. Tam tahmin ettiğin gibi Şamdan Düğün Salonu'ndan bahsedeceğiz. ?? Kırmızı ve beyaz renklerinin hakim olduğu kır bahçesi; yemekli, kokteylli ve yemeksiz organizasyonlara kapılarını açıyor. "Kır bahçesinde nikah için ayrı alan olsun!" dersen, Şamdan Düğün Salonu'nun bu isteğine de cevap verdiğini belirtmek isteriz. ?

Şamdan Düğün Salonu Fiyatları

"Düğün tarihin belli mi?" "Düğünün için menü tercihin nedir?" Tüm bu soruların cevaplarına bağlı olarak fiyatların değiştiğini söylemek isteriz.? Yemeksiz bir düğün istiyorsan, 30 TL'den başlayan uygun fiyatlar seni bekliyor. Detaylı fiyat bilgisi için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 60 TL 75 TL

Mekanın Artıları

 • Kır bahçesi kendi anlaşmalı olduğun catering ve organizasyon firması ile çalışmana izin veriyor.
 • DJ ve orkestra getirerek en mutlu gününü şahane bir eğlenceye dönüştürüyor. ?
 • "En mutlu günümü yıllar sonra da hatırlamak istiyorum!" diyenler için de, fotoğraf ve video çekim hizmeti sunuyor. ?

Şamdan Düğün Salonu açık adresi ise şöyledir: ? Maltepe, Şamdan Kır Düğün Salonu, 110. Sokak, Güzelbahçe / İzmir. Ücretsiz Teklif Al Kapalı salon mu arıyorsun?: Balçova'daki en iyi kapalı düğün salonları burada!

Mercan Kır Düğünü

En çok tercih edilen İnciraltı düğün mekanlarından olan Mercan Kır Düğünü ile devam ediyoruz. Beyaz ve pembe çiçek detayları ile süslenen gazeboya görenler hayran kalıyor. ? Sana açık salon ve kapalı alan seçeneği sunan Mercan Kır Düğünü'nde, kalabalık bir davet verebilirsin. ? Çocuk eğlence alanı da bulunan kır bahçesi, minik davetlilerinin kalbini çalıyor diyebiliriz. ?❤

Mercan Kır Düğünü Fiyatları

Zengin içerikli menüleri ile davetlilerine lezzet şöleni sunabileceğin Mercan Kır Düğünü, fiyatlarını da oldukça uygun tutuyor. ? Mercan Kır Düğünü fiyatlarını incelemen için sana bir tablo oluşturduk: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Mekanın Artıları

 • Davetlilerine ikram edeceğin menüyü düğünden önce tadabilir, menü değişimi de isteyebilirsin.
 • "Coşku ve eğlenceyi zirvede yaşamak istiyorum!" dersen, DJ ve orkestra ile gönlünce eğlenebilirsin. ?
 • Kır bahçesinde servis ve eğlence hizmetinden gece saat 24:00'a kadar faydalanabilirsin.

Mercan Kır Düğünü açık adresi şu şekildedir: ? İnciraltı, İnciraltı Cd. No:98, 35330 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al

Mandalin Düğün Salonu

İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları Düğün Salonları Fiyatları

İnciraltı'nın en iyi kır düğünü salonları turumuzun şimdiki durağı Mandalin Düğün Salonu oluyor. Orman içerisinde sana ve davetlilerine ferah bir ortam yaratan kır bahçesi, kişisel tercihine de oldukça önem veriyor. ? Yemekli menülerin yanı sıra; vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menüler de servis edebiliyor. ? Ayrıca yalnız düğününde değil; kına gecesi, nişan ve söz merasimi gibi etkinliklerin içinde tercih edebileceğini söyleyelim.

Mandalin Düğün Salonu Fiyatları

"Uygun fiyatlarla düğün yapmak istiyorum" diyorsan, doğru adrese geldiğinin müjdesini verelim. ? Düğün mekanı fiyatlarını merak ettiysen aşağıdaki tablomuzdan öğrenebilirsin: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Artıları

 • Kır bahçesinin görevlendirdiği organizasyon sorumlusu ile düğününü planlayabilirsin.
 • Ayrı bir after party alanı bulunan İnciraltı düğün mekanında, eğlenceye kesintisiz olarak devam edebilirsin.
 • DJ ve orkestra getiren kır düğünü mekanında, hayalini kurduğun eğlenceye kavuşabilirsin.

Mandalin Düğün Salonu açık adresi ise şöyledir: ? İnciraltı, No:168, Bahriye Sk., 35330 Balçova. En güzel İzmir davet alanları burada! ??

Beyaz Ev

İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları Düğün Salonları Fiyatları

Şimdi sırada iç ve dış tasarımı ile İnciraltı düğün mekanları içerisinde boy gösteren bir kır bahçesi var: Beyaz Ev. ? Beyaz rengin ağırlıklı kullanıldığı kır bahçesinde renkli süslemeler de göz kamaştırıyor. Çiçeklerle donatılmış gelin tagı gelin adaylarının gönlünü fethediyor diyebiliriz. ❤ Birbirinden güzel düğün pastası çeşidi sunan kır düğünü mekanında, damak zevkine uygun olanı tercih edebilirsin. ?

Beyaz Ev Düğün Fiyatları

Kır düğünü mekanının fiyatlarını inceleyebilmen için tablo hazırladık: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Mekanın Artıları

 • İnciraltı düğün mekanında minik davetlilere özel çocuk eğlence alanı bulunuyor. ?
 • Doğa manzarasıyla büyüleyen kır bahçesinde 750 kişi ağırlayabilirsin.
 • Fotoğraf ve video çekimi yapabilen salonda, en özel anlarını kaydedebilirsin. ?

Beyaz Ev'in adresi şöyledir: ? İnciraltı Mahallesi, Mustafa Kemal Sahil Blv. No:28, 35330 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al

Eflatun Düğün Salonu

İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları Düğün Salonları Fiyatları

Kır bahçesi önerilerimize İnciraltı'ndaki en iyi mekanlardan birisi ile devam edelim istiyoruz. Ve şimdi sıra Eflatun Düğün Salonu'na geldi. ? Mavi ve beyaz renklerinin bir araya geldiği kır bahçesi, şehir merkezinde konumlanıyor. Böylece çiftlere ve davetlilere ulaşım kolaylığı sağlıyor. ? Eğlencenin tadını sonuna kadar çıkarabileceğin düğün mekanında, gece saat 03:00'a kadar hizmet alabilirsin. ?

Eflatun Düğün Salonu Fiyatları

Eflatun Düğün Salonu fiyatlarına geçmeden önce yapacağın tercihlerin fiyatları değiştirebileceğini belirtmek istiyoruz. Mesela; menü seçimin, düğün tarihin ve çağıracağın konuk sayısı fiyatları etkilemede büyük rol oynuyor diyebiliriz. Hadi fiyat tablosuna bir göz atalım: ??

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Artıları

 • Düğün organizasyonu dışında; kına gecesi, söz ve nişan töreni, açılış ve toplantılar da düzenleyebilirsin.
 • Kır bahçesinde 1000 kişilik açık salonun yanı sıra; engelli girişi ve after party alanı bulunuyor.
 • Düğün mekanına dışarıdan organizasyon firması da getirilebiliyor.

"Eflatun Düğün Salonu'na nasıl gideceğim?" ? diye endişeye hiç gerek yok. Çünkü kır bahçesinin açık adresini de sana veriyoruz: ? İnciraltı, 35330 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al

Gurme Garden

İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları Düğün Salonları Fiyatları

Hayatının en özel gününü bütçe dostu fiyatlarla düzenlemek istiyorsan, doğru adrese geldin. ? Çünkü Gurme Garden göz kamaştıran şıklığı ve cep yakmayan fiyatları bir arada sunuyor. ? Yaşanabilecek aksilikleri de göz önünde tutan kır bahçesi, etkinlik öncesi prova yapmana olanak sağlıyor. ? 1200 kişiye kadar davetliye ev sahipliği yapabildiğini de söylemeden geçmeyelim. Yani kalabalık bir davet vermek istiyorsan, Gurme Garden mutlaka tercih listende olmalı!

Gurme Garden İnciraltı Düğün Fiyatları

İnciraltı'ndaki en güzel kır bahçelerinden olan Gurme Garden'de dilersen yemekli dilersen de kokteylli bir düğün yapabilirsin. Tercih senin! ? Ama her iki menüde de fiyatların değiştiğini belirtmek istiyoruz. Fiyatları incelemek istersen diye, sana bir tablo hazırladık: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Artıları

 • Kır bahçesi, sen düğün telaşı ile koştururken davetlilerinin karşılanması için hostes görevlendiriyor.
 • "Benim düğünüm herkesten farklı olmalı!" dersen, özel konsept tasarım hizmetinden faydalanabilirsin. ?
 • Servis hizmet elemanları bulunan kır bahçesinde gece boyunca konforlu hizmet alabilirsin.

Gurme Garden açık adresi: ? İnciraltı Mahallesi No: 63/1, Haydar Aliyev Bulvarı, Balçova / İzmir.

Temiz Bahçe

İnciraltı'nın en iyi kır düğünü salonları turumuzda şimdiye kadar aradığını bulamadıysan, hiç üzülme! Sana hem zarifliği hem de kaliteyi bir arada sunabilecek bir mekan önermeye geldik: Temiz Bahçe. ? Kapalı ve açık hava seçeneklerinden tercihini yapabileceğin düğün mekanında yok yok. ? Gazebodan gelin damat odasına, gelin tagından göz alıcı gelin yoluna kadar her şey çiftler için düşünülmüş. ??

Temiz Bahçe Düğün Salonu Fiyatları

"Şahane bir kır düğünü istiyorum ama cebim çok yanmasın." diyen çiftlerimize bir müjde vermek istiyoruz. Temiz Bahçe, kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları sunan nadir mekanlardan birisi. Fiyatları merak ettiğini biliyoruz ve seni tablo ile baş başa bırakıyoruz: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Mekanın Artıları

 • Gelin ve damadın düğüne kadar rahatça hazırlanabileceği gelin damat odası bulunuyor.
 • Gecenin sonunda volkan şovu yapan kır düğünü mekanında, göz alıcı dakikalar seni bekliyor. ?
 • Catering hizmeti veren kır bahçesi, enfes yemekler ve kokteylleri en özel günün için hazırlıyor.

Temiz Bahçe açık adresi şu şekildedir: ? Bahçelerarası Mah, Haydar Aliyev Blv. No:3, 35330 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al

Çınar Garden

İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları Düğün Salonları Fiyatları

İnciraltı'ndaki en iyi kır düğünü salonları incelemesi yapıyorsak, Çınar Garden'den bahsetmemek olmaz. ? Çünkü salon, kır düğünü konsepti ile 1000 kişiye kapılarını açıyor. Üstelik zarafeti ile adından söz ettirmesi de cabası! ? Mesela mekanda, eşin ile olan görselleri barkovizyon sayesinde dostlarınla paylaşabilirsin. Geniş pisti bulunan kır düğünü mekanında, unutulmaz bir eğlence seni bekliyor. ?

Çınar Garden Düğün Fiyatları

Düğün tarihin belli mi? Çünkü Çınar Garden'in kır düğünü fiyatları hafta içi ve hafta sonunda farklılık gösteriyor. ? Ayrıca düğününün yemekli ya da kokteylli olması da fiyatları değiştirebiliyor. Fiyat listesini incelemek istersen diye, aşağıdaki çizelgeyi hazırladık: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Mekanın Artıları

 • Kır bahçesi eğlenceli bir gece geçirmen için DJ ve orkestra temin ediyor.
 • Fotoğraf ve video çekimi yapan kır düğünü mekanı, en özel dakikalarını geleceğe aktarıyor desek yeridir. ??
 • Hizmet kalitesi ile öne çıkan İnciraltı düğün mekanı, organizasyon sorumlusu görevlendiriyor. Böylece en mutlu günün emin ellerde!

Çınar Garden'in adresi şu şekildedir: ? Sahilevleri, İnciraltı Mh, Yenikale Sk. No:190/A, 35330 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al İnciraltı manzarasında dış çekim ister misin?: İzmir'in en iyi düğün fotoğrafçıları burada.

Biyer Wedding Hall

"Gösterişli bir kır düğünü mekanı arıyorum." diyorsan, tam sana hitap edebilecek bir düğün mekanı ile geldik.? Biyer Wedding Hall, beyaz ve krem tonlarının eşsiz uyumunu kırmızı halının asaleti ile bir araya getiriyor. Görkemli çiçek detaylarını her köşede bulabileceğini de söylemeden geçmeyelim. ❤ Cazip fırsatlar sunan Biyer Wedding Hall'de yıldız gibi parlayacaksın. Çünkü gecenin yıldızı sensin! ??

Biyer Wedding Hall Düğün Fiyatları

"Kaç kişilik davetli listesi oluşturacaksın?" "Menü tercihini yaptın mı?" Çünkü mekanın fiyatlarını; konuk sayısı ve menü seçimi şekillendiriyor. ? Yemekli düğün alternatifi sunan Biyer Wedding Hall fiyatları aşağıdaki tablomuzda bulunuyor: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 150 TL 200 TL

Mekanın Artıları

 • Organizasyon danışmanlığı sunan İnciraltı düğün mekanında, en mutlu gününü profesyonellere emanet edebilirsin.
 • DJ ve orkestra eşliğinde unutulmaz bir gece geçirebilirsin.
 • Mekan giydirme hizmeti veren kır bahçesinde, göz alıcı bir düğün yapabilirsin.

"Biyer Wedding Hall'e nasıl gidilir?" dersen, açık adresi şöyle: ? İnciraltı, Yenikale Sk. No:3, 35320 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al

Case de Garden

İnciraltı'nın en iyi kır düğünü salonları arasında ilk 5'te olabilecek bir mekandan bahsetmeye geldik. Heyecanlandın değil mi? ? Öyle ise, seni Case de Garden ile tanıştıralım. Düğün mekanı, hem kır bahçesi hem de havuz başı konsepti ile tam puan alıyor. ? "Doğa ile iç içe olayım ama merkezden de çok uzak olmasın." diyorsan, Case de Garden tüm bu isteklerine de cevap veriyor. ?

Case de Garden Düğün Fiyatları

Fiyat performans açısından ele aldığımızda Case de Garden sen ve eşin için doğru seçim olacaktır. Çünkü sunduğu sayısız hizmete rağmen fiyatlarını da epey uygun tutuyor diyebiliriz. Fiyatlarını aşağıdaki tablodan öğrenebilirsin: ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 200 TL
Kokteyl 50 TL 100 TL

Mekanın Artıları

 • Açılıp kapanabilen çatısı bulunan kır bahçesi, her mevsimde düğünlere kapılarını açıyor. ?❄
 • Mekan dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması temin etmene izin veriyor.
 • Kır bahçesinde; vegan, vejetaryen, kosher, diyabet ve çocuk menüsü de servis edilebiliyor. ??

Case de Garden'in açık adresi ise şöyledir: ? İnciraltı, Mustafa Kemal Sahil Blv. No:46, 35330 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al

Keyf Park

İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları Düğün Salonları Fiyatları

İnciraltı'nın en iyi kır düğünü salonları önerilerimizin sonuna geldik. İnciraltı düğün mekanı demişken Keyf Park'ta bir orman havası almaya ne dersin? ? Yani kır bahçesi, hem doğa manzaralı hem şehir merkezinde hem de geniş kapasiteye sahip. "Daha ne olsun" dediğini duyar gibiyiz. ? Mor ve beyazın eşsiz uyumuna bir de zarif gelin yolu eklenince tam oluyor. Kaliteli hizmet ve sınırsız eğlencenin gece saat 24:00'a kadar tadını çıkarmak da senin elinde! ?

Keyf Park İnciraltı Düğün Fiyatları

İzmirli çiftlerin tercih listelerinde sıklıkla üst sıralarda yerini alan Keyf Park, sana uygun fiyata düğün yapma fırsatı sunuyor. Net fiyatları öğrenebilmen adına sana özel bir tablo oluşturduk. Hadi birlikte bakalım: ??

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 150 TL
Kokteyl 50 TL 100 TL

Mekanın Artıları

 • Işıklandırma, ses ve sahne ekipmanları mekan tarafından temin ediliyor.
 • Mekana dışarıdan organizasyon firması getirilebiliyor.
 • Gece saat 24:00'a kadar eğlence ve servis hizmeti devam ediyor.

Keyf Park açık adresi ise şöyle: ? İnciraltı Mahallesi, Yıldız Sk. No:141, 35330 Balçova / İzmir. Ücretsiz Teklif Al Daha fazlası burada: İnciraltı'nın en iyi kır bahçelerini buradan incelemeye devam edebilirsin. İnciraltı'nın en iyi kır düğünü salonları araştırmamız sonucunda oluşturduğumuz listemizi burada noktalıyoruz. Tercih listene eklediğin mekanlar hakkında bilgi almak ve cazip fırsatlardan yararlanmak istersen, ücretsiz danışmanlık hattımız seninle! ? İçeriğimizin düğün hazırlık sürecinde rehber olduğunu ümit ediyor, mutluluklar diliyoruz. ?❤?

İlgili Makaleler

0
%