Tümünü Görmek İçin Tıkla

Eflatun Kır Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)

Benzer Düğün Mekanları

Kouzina Event

5.0 (3)
İzmir, Balçova Öne çıkan simge Öne Çıkan
250 Maks. Kişi • 600 ₺ Başlangıç Fiyatı

Beyzade Garden & Event

5.0 (5)
İzmir, Balçova Öne çıkan simge Öne Çıkan
1000 Maks. Kişi • 1000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Three Palm Event More

5.0 (3)
İzmir, Balçova
600 Maks. Kişi • 900 ₺ Başlangıç Fiyatı

Park Hera Wedding House

5.0 (7)
İzmir, Balçova
750 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Eflatun Kır Düğün Salonu

İzmir’de kır düğünü dendiği zaman akla gelen ilk isimlerden olan Eflatun Kır Düğün Salonu hayatınızdaki en güzel kır düğünü gecesini yaşamanızı sağlayacak! Profesyonel hizmet kadromuzla yürüttüğümüz düğün organizasyonlarında sizlere kaliteli bir gece yaşatmak için çalışıp doyasıya eğlenmenizi sağlıyoruz. Düğün zamanı yaşadığınız tatlı telaşa bizleri de ortak ettiğiniz zaman tarif edilemeyecek kadar güzel bir atmosfer içerisinde olacaksınız. Farklı konsept ve tasarımlar hazırlayarak oluşturulacak kır düğünü alanında unutulmayacak fotoğrafları anılarınız arasına eklerken en sevdiğiniz dostlarınızla da doyasıya eğleneceksiniz. Bunun yanı sıra uygun fiyat seçeneklerimiz ve dönem kampanyalarımızla da bütçenizi zorlamak durumunda kalmayacaksınız. Bizlere ulaştığınız zaman dilediğiniz şekilde emrinize amade olacağız ve güler yüzümüzü aşk kokan gecenizden eksik etmeyeceğiz. Eflatun Kır Düğün Salonu ailesi olarak sizlere düğün öncesi ve sonrasında çok neşeli zamanlar yaşatacağız!

Eflatun Kır Düğün Salonu Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

Organizasyon konusunda oldukça titiz davranan personelimiz eşliğinde 500 ile 750 kişi arasında bir konuk kapasitesine sahip olmaktayız. Siz düğünle ilgili gelinlik ve diğer hazırlıklarınızı tamamlarken bizlerse hazırlıklara çoktan başlamış olacağız. Sizin için yapacağımız hazırlıkta öncelikle en önemli faktör hayalleriniz olacak. Tasarım ve konsept içeriklerimizle hayallerinize yaklaşmayı amaçlayıp tam bir konsept oluşturduktan sonra ilk olarak masa ve sandalye süslemeleriniz hazırlanacak. Dilediğiniz renkte yaldızlı kumaşlarla süslenecek masaların üzerine kır konseptine uygun olarak pastel renkli çiçekler yâda şamdanlar koyularak süsleme tamamlanacaktır. Akabinde diğer mekân dekorlarına geçilecek olup gelin yolu ve gelin masası süslemeleri itina ile hazırlanacaktır. Güllerle donatılmış gelin masasının üzerine konulan içecek kadehleriyle yorgunluğunuzu atarken konuklarınızla da masa etrafında en güzel fotoğraflarınızı oluşturmaya devam edeceksiniz.

Eflatun Kır Düğün Salonu’nda Gerçekleştireceğiniz Tüm Etkinliklerde Mükemmel Hizmetlerimizden Yararlanacaksınız!

Düğün, nişan, kına, doğum günü, evlilik telifi, kurumsal etkinlikler, toplantılar, sünnet ve özel kutlama gibi gerçekleştireceğiniz etkinliklerde;

 • HD kamera kaydı ve fotoğrafçı
 • Gelin pastası
 • Otopark
 • Vale hizmeti
 • Mescit
 • Davet yemeği
 • Alkol çeşitleri
 • Masalara özel hazırlanan ikramlar
 • Güvenlik kamera sistemleri
 • Etkinliğe özel süsleme gibi hizmetlerimiz etkinliğinizin türüne göre değişiklikler yapılarak sizlere sunulacaktır. Hayalinizdeki kır düğününü ve daha fazlasını Eflatun Kır Düğün Salonu’nda bulacağınıza bizler çok eminiz.

Eflatun Kır Düğün Salonu Nerede Yer Alır? Eflatun Kır Düğün Salonu’na Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir’in en iyi kır düğünü mekânları arasında sayılabilen Eflatun Kır Düğün Salonu’na ulaşmak için bize telefon numaralarımızdan ya da iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. En iyi kır düğünü konseptlerini bünyesinde barındıran Eflatun Kır Düğün Salonu’na kendi araçlarınızla gelebileceğiniz gibi taksi gibi toplu taşıma araçlarıyla da gelebilirsiniz. Eflatun Kır Düğün Salonu’na gelebilmek için dilerseniz navigasyondan da faydanabilirsiniz. Eflatun Kır Düğün Salonu olarak navigasyona girdikten kısa bir süre sonra mekana erişmiş olacaksınız.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • GH
  G**** & H****

  Bahçesinin kendine has bir güzelliği ve çekim gücü var, biz çok beğendik ve düğünümüzden son derece mutlu olduk, hepinize teşekkürler…

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%