Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ankara Düğün Dansı Merkezi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 400
Her Şey Dahil 600

Hakkında

Ankara Düğün Dansı Merkezi Hakkında

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Ankara Düğün Dansı Merkezi, on dört yılı aşkın tecrübesi ve Dans Federasyonu belgeli, profesyonel eğitmenleriyle düğün hazırlığındaki çiftlerini bekliyor. Çiftlerin en güzel günlerinde, son yıllarda profesyonel şekilde olmasına özen gösterilen düğün dansını unutulmaz kılacak düğün dansı kursunun fiyatları 400 TL’den daha az fiyatlarla çiftlerin hizmetine sunuluyor.

Özellikleri

Düğün Dansı Merkezi bünyesinde çiftlere bireysel şekilde düğün dansı kursu veriliyor. Düğün hazırlığı yapan çiftlerin meşguliyetleri göz önünde bulundurularak kurs saatleri esnetiliyor ve düğün dansı kursu gece 01.00’e kadar eğitim veriyor. Klasik düğünlerde görülen dans çeşitlerinin aksine; vals, tango, rumba ve bachata gibi dünya danslarının eğitimlerini de çiftlerin hizmetine sunuyor. Bunun yanında düğününde yerel danslardan vazgeçmeyen çiftler için de harmandalı, zeybek ve Azeri dansının eğitimleri de veriliyor. Crypto Dans Akademi olarak da bilinen düğün dansı kursunda eğitim alan çiftlere kurs tarafından bir aylık Latin ve Salsa danslarının kursları da hediye ediliyor.

Sunulan İmkanlar

Ankara Düğün Dansı Merkezi, profesyonel eğitmen Berkan Kaymaz öncülüğünde çiftlere bireysel olarak özel ders veriyor. Çiftlere 15 farklı düğün dansı paketi sunuluyor. Standart Serbest Paket’de maksimum sekiz saat verilen eğitimle çiftler profesyonel şekilde düğün dansı edebiliyor. Bunun dışında düğün dansı kursunda Exclusive Özel Paketi, özel gününü muhteşem bir dansla taçlandırmak isteyen çiftler için Sınırsız Premium Paketi bulunuyor. Düğün hazırlığı içinde düğün dansı eğitimini son günlere bırakan çiftler için de Son Gün Paketi ve özel saatlik dersler bulunuyor. Çiftlere özel koreografi hazırlanan düğün dansı kursunda gelinin boyu, kilosu, gelinlik modeli, tarlatan şekli; düğün mekanındaki dans zemini ve seçilen şarkıya göre dans türü belirleniyor.

Ankara Düğün Dansı Merkezi Fiyatları

Ankara’daki düğün hazırlığı yapan kişilerin eğitimini alabilecekleri yerel ve evrensel birçok düğün dans kursunun fiyatı 400 TL’den daha az miktarda çiftlerin hizmetine sunuluyor. Siz de Ankara Düğün Dansı Merkezi’nin güncel düğün dans kursu fiyatlarını öğrenmek istiyor ve Crypto Dans Akademi’nin ayrıcalıklı çiftlerinden biri olmak istiyorsanız "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Ankara Düğün Dansı Merkezi, toplu taşıma ve özel araçla ulaşımı kolay tutuyor. Düğün dansı kursunun merkezi konumundan dolayı rahatlıkla gidilebiliyor. Açık adresi şu şekildedir; Yunus Emre Mahallesi, Çatalkaya Caddesi, No: 48 Yenimahalle / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Ankara Düğün Dansı Merkezi'nde çiftlere özel koreografi çalışması hazırlanmaktadır.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Ankara Düğün Dansı Merkezi'nden düğün dansı eğitimi alan çiftlere bir aylık Salsa ve Latin dansları kursu hediye edilmektedir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara Düğün Dansı Merkezi, Ankara'da hizmet vermektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Ankara Düğün Dansı Merkezi, çiftlere mekanda prova imkanı sunmaktadır.

 • Ankara Düğün Dansı Merkezi Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Ankara Düğün Dansı Merkezi Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 400 TL, her şey dahil paket 600 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%